Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Výsledky turnajů v kategorii do 13 let (U13) v sezóně 2010/11

U13 Regionální výběry, Č. Krumlov, 28.-29.5.2011

Konečné pořadí:
  1. Moravskoslezský kraj
  2. Jižní Čechy A
  3. Výběr Prahy
  4. Jižní Morava
  5. Výběr Plzeňského a Karlovarského kraje
  6. Severní Čechy
  7. SK Badminton Český Krumlov
  8. SBC Středočeský kraj
  9. Východní Čechy
  10. Jižní Čechy B
 
Ke stažení: komentář k turnaji

U13 SKP jednotlivců, Dobřany, 19.3.2011

Disciplína Medailisté
DM 1. Kural Martin (USK Plzeň), 2. Chalupa Petr (BKV Plzeň), 3. Marek Ondřej (Jiskra Nejdek), 4. Nedvěd Ondřej (Sokol Doubravka)
1. Legátová Anna (Sokol Doubravka), 2. Syřínková Eliška (Sokol Doubravka), 3. Vatashchuk Romana (Sn Karlovy Vary), 4. Baštářová Klára (Sokol Doubravka)
ČM 1. Marek Ondřej - Chalupa Petr (Jiskra Nejdek, BKV Plzeň), 2. Nedvěd Ondřej - Kos Matouš (Sokol Doubravka), 3. Ledvina Přemek - Viktora Jan (USK Plzeň, Sokol Doubravka), 4. Linda Martin - Štolfa Daniel (TJ Dobřany)
ČŽ 1. Legátová Anna - Baštářová Klára (Sokol Doubravka), 2. Syřínková Eliška - Baštářová Aneta (Sokol Doubravka), 3. Černá Tereza - Vatashchuk Romana (TJ Dobřany, Sn Karlovy Vary), 4. Kepková Markéta - Špuláková Simona (BKV Plzeň, Jiskra Nejdek)
MIX 1. Kural Martin - Legátová Anna (USK Plzeň, Sokol Doubravka), 2. Marek Ondřej - Vatashchuk Romana (Jiskra Nejdek, Sn Karlovy Vary), 3. Chalupa Petr - Baštářová Aneta (BKV Plzeň, Sokol Doubravka), 4. Nedvěd Ondřej - Syřínková Eliška (Sokol Doubravka)

U13 GP(C) Radbuza Cup, Dobřany, 5.2.2011

Disciplína Medailisté
DM 1. Kural Martin (USK Plzeň), 2. Nedvěd Ondřej (Sokol Doubravka), 3. Lecian Kristian (Astra ZM Praha), 4. Chalupa Petr (BKV Plzeň)
1. Legátová Anna (Sokol Doubravka), 2. Fuchsová Michaela (Polabiny Pardubice), 3. Baštářová Aneta (Sokol Doubravka), 4. Boučková Anežka (SK Prosek Praha)
ČM 1. Kural Martin - Pátek Lukáš (USK Plzeň, Baník Most), 2. Lecian Kristian - Petřek Jonáš (Astra ZM Praha, SK Prosek Praha), 3. Viktora Jan - Podivín Václav (Sokol Doubravka, SK Prosek Praha), 4. Landgráf Martin - Chalupa Petr (BKV Plzeň)
ČŽ 1. Fuchsová Michaela - Kozempelová Terezie (Polabiny Pardubice, Baník Most), 2. Legátová Anna - Baštářová Aneta (Sokol Doubravka), 3. Seibrtová Adéla - Krpálková Nikola (Polabiny Pardubice), 4. Květoňová Veronika - Jagerová Kateřina (USK Plzeň)
MIX 1. Kural Martin - Legátová Anna (USK Plzeň, Sokol Doubravka), 2. Pátek Lukáš - Kozempelová Terezie (Baník Most), 3. Lecian Kristian - Fuchsová Michaela (Astra ZM Praha, Polabiny Pardubice), 4. Chalupa Petr - Raitmayerová Adéla (BKV Plzeň, Bílá Hora Plzeň)

U13 GP(C kval.) BKV Plzeň, 23.1.2011

Disciplína Medailisté
DM 1. Chalupa Petr (BKV Plzeň), 2. Marek Ondřej (Jiskra Nejdek), 3. Nedvěd Ondřej (Sokol Doubravka), 4. Viktora Jan (Sokol Doubravka)
1. Syřínková Eliška (Sokol Doubravka), 2. Vatashchuk Romana (Sn Karlovy Vary), 3. Raitmayerová Adéla (Bílá Hora Plzeň), 4. Baštářová Klára (Sokol Doubravka)
ČM 1. Chalupa Petr - Marek Ondřej (BKV Plzeň, Jiskra Nejdek), 2. Nedvěd Ondřej - Kos Matouš (Sokol Doubravka), 3.-4. Viktora Jan - Mráz Šimon (Sokol Doubravka), 3.-4. Linda Martin - Kučera Ctirad (TJ Dobřany)
ČŽ 1. Baštářová Klára - Legátová Anna (Sokol Doubravka), 2. Raitmayerová Adéla - Vatashchuk Romana (Bílá Hora Plzeň, Sn Karlovy Vary), 3.-4. Baštářová Aneta - Syřínková Eliška (Sokol Doubravka), 3.-4. Václavíková Barbora - Švejdová Veronika (Sokol Doubravka)
MIX 1. Marek Ondřej - Vatashchuk Romana (Jiskra Nejdek, Sn Karlovy Vary), 2. Nedvěd Ondřej - Baštářová Aneta (Sokol Doubravka), 3.-4. Viktora Jan - Syřínková Eliška (Sokol Doubravka), 3.-4. Chalupa Petr - Raitmayerová Adéla (BKV Plzeň, Bílá Hora Plzeň)

U13 GP(C kval.) USK Plzeň, 27.11.2010

Disciplína Medailisté
DM 1. Chalupa Petr (BKV Plzeň), 2. Marek Ondřej (Jiskra Nejdek), 3. Nedvěd Ondřej (Sokol Doubravka), 4. Linda Martin (TJ Dobřany)
1. Legátová Anna (Sokol Doubravka), 2. Syřinková Eliška (Sokol Doubravka), 3. Baštářová Aneta (Sokol Doubravka), 4. Raitmayerová Adéla (Bílá Hora Plzeň)
ČM 1. Chalupa Petr - Marek Ondřej (BKV Plzeň, Jiskra Nejdek), 2. Viktora Jan - Mráz Šimon (Sokol Doubravka), 3.-4. Kuhajda Ondřej - Nedvěd Ondřej (Sokol Doubravka), 3.-4. Šilhan Ondřej - Muhlheim Matěj (Jiskra Nejdek)
ČŽ 1. Legátová Anna - Baštářová Klára (Sokol Doubravka), 2. Syřinková Eliška - Baštářová Aneta (Sokol Doubravka), 3.-4. Zorničková Pavla - Švejdová Veronika (Sokol Doubravka), 3.-4. Raitmayerová Adéla - Vatashchuk Romana (Bílá Hora Plzeň, Sn Karlovy Vary)
MIX 1. Marek Ondřej - Vatashchuk Romana (Jiskra Nejdek, Sn Karlovy Vary), 2. Nedvěd Ondřej - Baštářová Aneta (Sokol Doubravka), 3.-4. Chalupa Petr - Raitmayerová Adéla (BKV Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Mráz Šimon - Syřínková Eliška (Sokol Doubravka)

U13 SKP družstev, 6.11.2010

Celkové pořadí:
1. Sokol Doubravka A
2. TJ Bílá Hora
3. Sokol Doubravka B
4. USK Plzeň

SKP družstev U13

U13 GP(C kval.) Dobřany, 18.9.2010

Kompletní výsledky turnaje
Přímé postupy ve všech disciplínách:
Louda Jan, Kural Martin
Postupy z kvalifikace:
DD: Legátová (Doubravka), Raitmayerová A.(B.Hora), náhradnice Syřínková (Doubravka)
DCH: Chalupa (BKV), Štolba (Chlumčany), náhradník Marek O. (Nejdek)
ČD: Legátová-Lošanová (Doubravka), náhr. Raitmayerová A.-Vatashchuk R. (B.Hora-K.Vary)
ČCH: Marek O.- Nedvěd (Nejdek-Doubravka), náhr. Chalupa- Landgráf (BKV)
SČ: Kural – Legátová (USK-Doubravka), náhr. Marek O.-Vatashchuk R.(Nejdek-K.Vary)
 
Žádáme hráče, případně zástupce jejich mateřských oddílů/klubů, kteří se nominovali a z jakýchkoli důvodů se celostátního turnaje nezúčastní, aby neprodleně, tj. v průběhu pondělka 20.9.2010, informovali M. Novákovou. Současně je zapotřebí, aby tuto skutečnost dali na vědomí příslušnému náhradníkovi prostřednictvím vedení jeho oddílu/klubu.

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Výsledky 2010-11 » U13

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!