Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Výsledky turnajů v kategorii do 15 let (U15) v sezóně 2010/11

U15 Falco Cup Liberec, 4.6.2011

Konečné pořadí:
  1. Slovan Vesec
  2. Jižní Čechy
  3. Jižní Morava
  4. Západní Čechy
  5. Východní Čechy
  6. Střední Čechy
Ke stažení: komentář k turnaji

U15 GP(C otevř.) O pečeť Purkmistra, Dobřany, 21.5.2011

DisciplínaMedailisté
DM 1. Legát Vojtěch (Sokol Doubravka), 2. Novák Jan (Bílá Hora Plzeň), 3. Vorlík Jan (SK Prosek Praha), 4. Havlát Dušan (Sokol Doubravka)
1. Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary), 2. Antošová Denisa (Sn Karlovy Vary), 3. Benešová Jitka (SK Prosek Praha), 4. Vatashchuk Romana (Sn Karlovy Vary)
ČM 1. Legát Vojtěch - Novák Jan (Sokol Doubravka, Bílá Hora Plzeň), 2. Vorlík Jan - Svoboda Tomáš (SK Prosek Praha), 3. Havlát Dušan - Čechura Adam (Sokol Doubravka), 4. Pohanka Tomáš - Baloušek Vojtěch (BKV Plzeň, Sokol Č. Budějovice)
ČŽ 1. Vatashchuk Kateryna - Antošová Denisa (Sn Karlovy Vary), 2. Benešová Jitka - Ausbergerová Berta (SK Prosek Praha), 3. Vatashchuk Romana - Raitmayerová Adéla (Sn Karlovy Vary, Bílá Hora Plzeň), 4. Černá Žaneta - Živná Iveta (TJ Dobřany)
MIX 1. Legát Vojtěch - Vatashchuk Kateryna (Sokol Doubravka, Sn Karlovy Vary), 2. Vorlík Jan - Benešová Jitka (SK Prosek Praha), 3. Havlát Dušan - Antošová Denisa (Sokol Doubravka, Sn Karlovy Vary), 4. Svoboda Tomáš - Ausbergerová Berta (SK Prosek Praha)

U15 SKP družstev, USK Plzeň, 26.3.2011

Konečné pořadí:
  1. USK Plzeň A
  2. Sokol Doubravka
  3. USK Plzeň B
Ke stažení: zápisy o utkáních

U15 GP(C) Witte Cup Nejdek, 5.3.2011

DisciplínaMedailisté
DM 1. Pistulka Radek (USK Plzeň), 2. Nesveda Adam (Jiskra Nejdek), 3. Baloušek Vojtěch (Sokol Č. Budějovice), 4. Novák Jan (Bílá Hora Plzeň)
1. Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary), 2. Kozáková Kateřina (Jiskra Nejdek), 3. Vatashchuk Romana (Sn Karlovy Vary), 4. Legátová Anna (Sokol Doubravka)
ČM 1. Pistulka Radek - Nesveda Adam (USK Plzeň, Jiskra Nejdek), 2. Baloušek Vojtěch - Novák Jan (Sokol Č. Budějovice, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Kural Martin - Rašpl Jakub (USK Plzeň), 3.-4. Marek Ondřej - Chalupa Petr (Jiskra Nejdek, BKV Plzeň)
ČŽ 1. Vatashchuk Kateryna - Vatashchuk Romana (Sn Karlovy Vary), 2. Kozáková Kateřina - Zahálková Sára (Jiskra Nejdek), 3.-4. Legátová Anna - Baloušková Klára (Sokol Doubravka, Sokol Č. Budějovice), 3.-4. Wolfová Stanislava - Šinovská Sabina (Jiskra Nejdek)
MIX 1. Pistulka Radek - Vatashchuk Kateryna (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary), 2. Kural Martin - Legátová Anna (USK Plzeň, Sokol Doubravka), 3.-4. Novák Jan - Kozáková Kateřina (Bílá Hora Plzeň, Jiskra Nejdek), 3.-4. Baloušek Vojtěch - Baloušková Klára (Sokol Č. Budějovice)

U15 SKP jednotlivců, 25.ZŠ Plzeň, 19.2.2011

DisciplínaMedailisté
DM 1. Louda Jan (Bílá Hora Plzeň), 2. Pistulka Radek (USK Plzeň), 3. Novák Jan (Bílá Hora Plzeň), 4. Nesveda Adam (Jiskra Nejdek)
1. Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary), 2. Černá Žaneta (TJ Dobřany), 3. Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 4. Antošová Denisa (Sn Karlovy Vary)
ČM 1. Louda Jan - Pistulka Radek (Bílá Hora Plzeň, USK Plzeň), 2. Nesveda Adam - Novák Jan (Jiskra Nejdek, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Rašpl Jakub - Kural Martin (USK Plzeň), 3.-4. Havlát Dušan - Zeman Jan (Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Vatashchuk Kateryna - Černá Žaneta (Sn Karlovy Vary, TJ Dobřany), 2. Antošová Denisa - Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 3.-4. Baštářová Aneta - Syřínková Eliška (Sokol Doubravka), 3.-4. Raitmayerová Adéla - Legátová Anna (Bílá Hora Plzeň, Sokol Doubravka)
MIX 1. Pistulka Radek - Vatashchuk Kateryna (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary), 2. Louda Jan - Panochová Jana (Bílá Hora Plzeň, Sn Karlovy Vary), 3.-4. Kural Martin - Legátová Anna (USK Plzeň, Sokol Doubravka), 3.-4. Nesveda Adam - Antošová Denisa (Jiskra Nejdek, Sn Karlovy Vary)

U15 GP(C kval.), 25.ZŠ Plzeň, 15.1.2011

DisciplínaMedailisté
DM 1. Novák Jan (Bílá Hora Plzeň), 2. Pistulka Radek (USK Plzeň), 3. Nesveda Adam (Jiskra Nejdek), 4. Havlát Dušan (Sokol Doubravka)
1. Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 2. Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary), 3. Antošová Denisa (Sn Karlovy Vary), 4. Černá Žaneta (TJ Dobřany)
ČM 1. Havlát Dušan - Zeman Jan (Sokol Doubravka), 2. Rašpl Jakub - Kural Martin (USK Plzeň), 3.-4. Legát Vojtěch - Čechura Adam (Sokol Doubravka), 3.-4. Nesveda Adam - Marek Tomáš (Jiskra Nejdek)
ČŽ 1. Černá Žaneta - Vatashchuk Kateryna (TJ Dobřany, Sn Karlovy Vary), 2. Panochová Jana - Antošová Denisa (Sn Karlovy Vary), 3.-4. Vatashchuk Romana - Legátová Anna (Sn Karlovy Vary, Sokol Doubravka), 3.-4. Syřínková Eliška - Baštářová Aneta (Sokol Doubravka)
MIX 1. Pistulka Radek - Vatashchuk Kateryna (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary), 2. Legát Vojtěch - Panochová Jana (Sokol Doubravka, Sn Karlovy Vary), 3.-4. Nesveda Adam - Antošová Denisa (Jiskra Nejdek, Sn Karlovy Vary), 3.-4. Kural Martin - Legátová Anna (USK Plzeň, Sokol Doubravka)

U15 GP(C) Pohár Vlaštovky, Plzeň, 21.11.2010

DisciplínaMedailisté
DM 1. Louda Jan (Bílá Hora Plzeň), 2. Novák Jan (Bílá Hora Plzeň), 3. Pistulka Radek (USK Plzeň), 4. Pohanka Tomáš (BKV Plzeň)
1. Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary), 2. Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 3. Antošová Denisa (Sn Karlovy Vary), 4. Phamová Vlasta (Super Stars Most)
ČM 1. Pohanka Tomáš - Novák Jan (BKV Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 2. Louda Jan - Pistulka Radek (Bílá Hora Plzeň, USK Plzeň), 3. Hofman Adam - Hofman Matěj (Baník Most), 4. Linda Zdeněk - Čechura Adam (TJ Dobřany, Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Hiláková Nikola - Vatashchuk Kateryna (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary), 2. Panochová Jana - Phamová Vlasta (Sn Karlovy Vary, Super Stars Most), 3. Tomášková Kateřina - Ausbergerová Berta (Astra ZM Praha, SK Prosek), 4. Antošová Denisa - Baxová Jana (Sn Karlovy Vary, Keramika Chlumčany)
MIX 1. Louda Jan - Panochová Jana (Bílá Hora Plzeň, Sn Karlovy Vary), 2. Pistulka Radek - Vatashchuk Kateryna (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary), 3. Pohanka Tomáš - Phamová Vlasta (BKV Plzeň, Super Stars Most), 4. Rašpl Jakub - Hiláková Nikola (USK Plzeň)

U15 GP(C kval.) Bílá Hora, 14.11.2010

DisciplínaMedailisté
DM 1. Pistulka Radek (USK Plzeň), 2. Novák Jan (Bílá Hora Plzeň), 3. Pohanka Tomáš (BKV Plzeň), 4. Havlát Dušan (Sokol Doubravka)
1. Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary), 2. Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 3. Hiláková Nikola (USK Plzeň), 4. Raitmayerová Adéla (Bílá Hora Plzeň)
ČM 1. Havlát Dušan - Zeman Jan (Sokol Doubravka), 2. Novák Jan - Pohanka Tomáš (Bílá Hora Plzeň, BKV Plzeň), 3.-4. Kural Martin - Rašpl Jakub (USK Plzeň), 3.-4. Herzog Jakub - Novák Robert (USK Plzeň, Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Vatashchuk Kateryna - Hiláková Nikola (Sn Karlovy Vary, USK Plzeň), 2. Antošová Denisa - Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 3.-4. Raitmayerová Adéla - Vatashchuk Romana (Bílá Hora Plzeň, Sn Karlovy Vary), 3.-4. Raitmayerová Nikola - Kozáková Kateřina (Bílá Hora Plzeň, Jiskra Nejdek)
MIX 1. Kural Martin - Antošová Denisa (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary), 2. Rašpl Jakub - Panochová Jana (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary), 3.-4. Němec Jakub - Hiláková Nikola (USK Plzeň), 3.-4. Žambůrek Martin - Syřinková Eliška (Sokol Doubravka)

U15 GP(A) Orlová, 16.-17.10.2010

O víkendu 16.-17.10. 2010 hostila Orlová nejlepší české hráče a hráčky kategorie do 15 let. Turnaj byl dobře připravený a organizace zkušenými pořadateli byla hladká a plynulá. Západní Čechy reprezentovala děvčata Katka Vatashchuk, Jana Panochová a Žaneta Černá, kluky pak Vojta Legát, Honzík Louda a Radek Pistulka.  Ve dvouhře nastoupila jen Varská děvčata a obě shodně postoupila po dobrých výkonech do 2.kola. Tam však narazily na nasazené hráčky a obě zde svoji cestu turnajem ukončily. Vatashchuk – Ptáčková (14/21, 15/21) a Panochová -  Milová (12/21, 9/21).

Ve čtyřhře nastoupila Katka Vatashchuk s dobřanskou hráčkou Žanetou Černou a v 1. kole prohrály po velkém boji dvojici Slatinská, Karochová (28/30, 20/22). Druhá dvojice Panochová a mostecká Phamová sítem 1. kola ještě prošly, ale v dalším už nestačily na nasazenou Hanáčkovou s Růžičkovou (16/21, 15/21).

Ve smíšené čtyřhře vyhrála v 1.kole dvojice Černá a krumlovský Novotný nad dvojicí Bureš, Světničková 21/19, 21/15, aby pak prohrála s nasazenou západočeskou dvojicí Pistulka, Vatashchuk 11/21 a 10/21. Ti pak neuspěli o postup do semifinále s pozdějšími vítězi Klupa, Drapáčová 7/21 a 16/21. Další dvojice Legát, Panochová postoupili do 2. kola přes pár Kolouch, Zelenková a po velkém boji pak podlehli nasazené dvojici Tomek, Ostrá (20/22, 17/21). Na kombinovaný pár Louda, Brunátová čekala po 1.kole nasazená jihomoravská dvojice Tichý, Růžičková a v naprosto vyrovnaném utkání měli o kapičku více štěstí a vyhráli (20/22, 25/23, 21/19). V dalším kole pak přehráli severočechy Stejskala se Slatinskou (21/13, 22/20). K postupu do finále nechybělo mnoho, ale nakonec museli se sklonit před pozdějším vítězem Klupa, Drapáčová ve dvou setech 21/23, 19/21.

Ve chlapecké dvouhře čekal na Vojtu Legáta hned ve 2.kole favorit turnaje a domácí hráč Matěj Klupa, kterého soustředěným výkonem zaslouženě porazil 21/15. 9/21, 21/16).  V boji o postup do semifinále pak porazil dalšího severočecha Šářece 21/20 a 21/18. V boji o postup do finále podlehl Vojta pozdějšímu překvapivému vítězi Janotovi z Krumlova 16/21 a 19/21. Ve čtyřhře pak podlehla dvojice Legát, Tomek ve 2. kole nasazené dvojici Klupa, Budzel  10/21 a 18/21. Naše další  nasazená dvojice Pistulka, Louda si poradila ve 2.kole s nebezpečnými krumlováky Janotou s Novotným 15/21, 21/16, 21/17. Pak však nestačili na místní borce Klupa, Budzel a prohráli 21/17, 13/21, 21/15.

Nenasazený Honzík Louda si ve dvouhře poradil v 1.kole s Machatou (21/6, 21/14) a ve 2.kole na něj čekala nasazená turnajová dvojka Roman Tichý. Dobrým výkonem zdolal soupeře 21/17/ a 25/23 a v boji o postup do semifinále vyřadil po velkém boji o každý míček svého severočeského rivala Ondru Klimeše 21/13, 17/21, 21/18). Boj o finále byl zpočátku nadějný, ale ve 3. a rozhodujícím setu se již projevil po těžkých zápasech úbytek sil a s dalším severočeským rivalem Janem Koňasem odešel poražen 19/21, 21/14 a 10/21.

Západočeši tedy zasáhli výrazně do bojů o nejvyšší mety a svými výkony rozhodně nezklamali.

Jiří Louda

U15 Czech Sokol Cup, Plzeň, 11.-12.9.2010

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Výsledky 2010-11 » U15

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!