Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Výsledky turnajů jednotlivců v kategorii dospělých v sezóně 2013/14

GP(C) Thun Cup, Nejdek, 3.5.2014

DisciplínaMedailisté
DM 1. Klimaj Jan (Jiskra Nejdek), 2. Nesveda Adam (Jiskra Nejdek), 3.-4. Bláha Václav (Hamr Praha ), 3.-4. Port Jan (TJ Proboštov)
1. Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek), 2. Vatashchuk Kateryna (TJ Slovan Karlovy Vary), 3.-4. Chmelíčková Kateřina (BKV Plzeň), 3.-4. Cinková Tereza (TJ Proboštov)
ČM 1. Klimaj Jan - Nesveda Adam (Jiskra Nejdek), 2. Nevečeřal Lukáš - Port Jan (TJ Proboštov), 3.-4. Pikl David - Valter Ondřej (OS BK Goram Teplice), 3.-4. Slabý Otto - Veselý Tomáš (USK Plzeň)
ČŽ 1. Nesvedová Marcela - Ružičková Miroslava (Jiskra Nejdek), 2. Vatashchuk Kateryna - Chmelíčková Kateřina (TJ Slovan Karlovy Vary, BKV Plzeň), 3.-4. Nguyen Mai - Špuláková Simona (Jiskra Nejdek), 3.-4. Cinková Tereza - Vocelková Anna (TJ Proboštov, USK Plzeň)
MIX 1. Nesveda Adam - Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek), 2. Gonda Zdeněk - Ružičková Miroslava (TJ Montas Hradec Králové, Jiskra Nejdek), 3.-4. Pikl David - Romová Kateřina (OS BK Goram Teplice), 3.-4. Vatashchuk Michajlo - Vatashchuk Kateryna (Badminton Dolina UKR, TJ Slovan Karlovy Vary)
Další informace: kompletní výsledky turnaje

GP(C) Jupiterské CéDéčko, Plzeň, 12.4.2014

DisciplínaMedailisté
DM 1. Tlustý Lukáš (TJ Sokol Osík), 2. Vorlík Jan (SK Prosek Praha), 3.-4. Bláha Václav (Hamr Praha ), 3.-4. Odvárka Petr (BKV Plzeň)
1. Kolářová Hana (TJ Sokol Doubravka), 2. Čečková Veronika (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Königsmarková Soňa (TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Smejkalová Dita (TJ ČZ Strakonice)
ČM 1. Slabý Otto - Drudík Ota (USK Plzeň), 2. Vorlík Jan - Oslizlok Petr (SK Prosek Praha, Hamr Praha ), 3.-4. Mirvald Václav - Kovařík Petr (Spartak Chrást, Keramika Chlumčany), 3.-4. Chaloupka Miloš - Šíp Filip (SK Badminton Tábor, o.s., TJ Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Čechová Romana - Kykalová Kateřina (SK Prosek Praha), 2. Königsmarková Soňa - Smejkalová Dita (TJ Bílá Hora Plzeň, TJ ČZ Strakonice), 3.-4. Bláhová Barbara - Čečková Veronika (SK Jupiter, TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Basáková Karin - Uhlířová Tereza (TJ Bílá Hora Plzeň)
MIX 1. Karas Milan - Fridrichová Nikol (TJ Sokol Doubravka, USK Plzeň), 2. Stehlík Jiří - Krejčová Lucie (Sokol Svatá), 3.-4. Slabý Otto - Smejkalová Dita (USK Plzeň, TJ ČZ Strakonice), 3.-4. Vorlík Jan - Čechová Romana (SK Prosek Praha)
Další informace: kompletní výsledky turnaje

GP(D) Jupiterské CéDéčko (JuBH Cup 4/4), Plzeň 12.4.2012

DisciplínaMedailisté
DM 1. Slabý Otto (USK Plzeň), 2. Švimberský Petr (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Šíp Filip (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Jenčík Martin (Sokol Svatá)
1. Basáková Karin (TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Königsmarková Soňa (TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Basáková Karin (TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Vocelková Anna (USK Plzeň)
ČM 1. Krejsa Jakub - Steiner Ondřej (TJ Sokol Doubravka), 2. Šíp Filip - Drudík Ota (TJ Sokol Doubravka, USK Plzeň), 3.-4. Mirvald Václav - Kovařík Petr (Spartak Chrást, Keramika Chlumčany), 3.-4. Plundrich Tomáš - Chaloupka Miloš (TJ Sokol Doubravka, SK Badminton Tábor, o.s.)
ČŽ 1. Vocelková Anna - Smejkalová Dita (USK Plzeň, TJ ČZ Strakonice), 2. Basáková Karin - Uhlířová Tereza (TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Beranová Štěpánka - Jindrová Regina (SK Jupiter, SK Badminton Tábor, o.s.), 3.-4. Viktorová Michaela - Čečková Veronika (SK Jupiter, TJ Sokol Doubravka)
MIX 1. Krejsa Jakub - Kolářová Hana (TJ Sokol Doubravka), 2. Chaloupka Miloš - Benešová Hana (SK Badminton Tábor, o.s., Hamr Praha ), 3.-4. Mirvald Václav - Křížová Monika (Spartak Chrást, TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Oslizlok Petr - Broklová Zuzana (Hamr Praha , TJ Spoje Praha)
Další informace: kompletní výsledky turnaje
Konečné pořadí JuBH Cupu: muži, ženy

GP(C) Ostrov, 8.3.2014

DisciplínaMedailisté
DM 1. Karas Milan (TJ Sokol Doubravka), 2. Bláha Václav (Hamr Praha ), 3.-4. Nesveda Adam (Jiskra Nejdek), 3.-4. Týc Filip (BaC Kladno)
1. Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek), 2. Panochová Jana (Super Stars Most), 3.-4. Königsmarková Soňa (TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Čečková Veronika (TJ Sokol Doubravka)
ČM 1. Karas Milan - Brož Jan (TJ Sokol Doubravka), 2. Slabý Otto - Drudík Ota (USK Plzeň), 3.-4. Klimaj Jan - Nesveda Adam (Jiskra Nejdek), 3.-4. Týc Filip - Soukup Lukáš (BaC Kladno, BKV Plzeň)
ČŽ 1. Nesvedová Marcela - Panochová Jana (Jiskra Nejdek, Super Stars Most), 2. Königsmarková Soňa - Křížová Nikola (TJ Bílá Hora Plzeň), 3. Chmelíčková Kateřina - Benýšková Veronika (BKV Plzeň)
MIX 1. Klimaj Jan - Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek), 2. Soukup Lukáš - Benýšková Veronika (BKV Plzeň), 3.-4. Drudík Ota - Königsmarková Soňa (USK Plzeň, TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Nesveda Adam - Panochová Jana (Jiskra Nejdek, Super Stars Most)
Další informace: kompletní výsledky turnaje

GP(D) Plzeň Bílá Hora, JuBH Cup 3/4, 8.2.2014

DisciplínaMedailisté
DM 1. Slabý Otto (USK Plzeň), 2. Vítek Radek (Hamr Praha ), 3.-4. Krejsa Jakub (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Knopp Tomáš (SK Jupiter)
1. Smejkalová Dita (TJ ČZ Strakonice), 2. Basáková Karin (TJ Bílá Hora Plzeň), 3. Königsmarková Soňa (TJ Bílá Hora Plzeň), 4. Vocelková Anna (USK Plzeň)
ČM 1. Plundrich Tomáš - Brychta Jaromír (TJ Sokol Doubravka), 2. Brož Jan - Švimberský Petr (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Steiner Ondřej - Krejsa Jakub (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Holec Vladislav - Egermaier Jiří (SK Badminton Tábor, o.s., SK Jupiter)
ČŽ 1. Beranová Štěpánka - Jindrová Regina (SK Jupiter, SK Badminton Tábor, o.s.), 2. Basáková Karin - Vocelková Anna (TJ Bílá Hora Plzeň, USK Plzeň), 3. Křížová Monika - Křížová Nikola (TJ Bílá Hora Plzeň), 4. Brychtová Iva - Smejkalová Dita (TJ Sokol Doubravka, TJ ČZ Strakonice)
MIX 1. Slabý Otto - Smejkalová Dita (USK Plzeň, TJ ČZ Strakonice), 2. Holec Vladislav - Jindrová Regina (SK Badminton Tábor, o.s.), 3.-4. Egermaier Jiří - Beranová Štěpánka (SK Jupiter), 3.-4. Mirvald Václav - Křížová Monika (Spartak Chrást, TJ Bílá Hora Plzeň)

OP jednotlivců, USK Plzeň, 18.1.2014

DisciplínaMedailisté
DM 1. Segeč Jan (USK Plzeň), 2. Karas Milan (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Slabý Otto (USK Plzeň), 3.-4. Klimaj Jan (Jiskra Nejdek)
1. Kolářová Hana (TJ Sokol Doubravka), 2. Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek), 3.-4. Vatashchuk Kateryna (TJ Slovan Karlovy Vary), 3.-4. Königsmarková Soňa (TJ Bílá Hora Plzeň)
ČM 1. Karas Milan - Holý Ondřej (TJ Sokol Doubravka), 2. Segeč Jan - Voráč Přemysl (USK Plzeň), 3.-4. Klimaj Jan - Nesveda Adam (Jiskra Nejdek), 3.-4. Mirvald Václav - Egermaier Jiří (Spartak Chrást, SK Jupiter)
ČŽ 1. Nesvedová Marcela - Fridrichová Nikol (Jiskra Nejdek, USK Plzeň), 2. Königsmarková Soňa - Vatashchuk Kateryna (TJ Bílá Hora Plzeň, TJ Slovan Karlovy Vary), 3. Kolářová Hana - Čečková Veronika (TJ Sokol Doubravka)
MIX 1. Karas Milan - Úblová Veronika (TJ Sokol Doubravka), 2. Voráč Přemysl - Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 3.-4. Slabý Otto - Křížová Nikola (USK Plzeň, TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Klimaj Jan - Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek)
Další informace: kompletní výsledky turnaje

GP(D) JuBH Cup 2/4, 25. ZŠ Plzeň, 26.10.2013

DisciplínaMedailisté
DM 1. Legát Vojtěch (TJ Sokol Doubravka), 2. Krejsa Jakub (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Slabý Otto (USK Plzeň), 3.-4. Bathory Michal (SK Prosek Praha)
1. Smejkalová Dita (TJ ČZ Strakonice), 2. Königsmarková Soňa (TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Basáková Karin (TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Uhlířová Tereza (TJ Bílá Hora Plzeň)
ČM 1. Brychta Jaromír - Plundrich Tomáš (TJ Sokol Doubravka), 2. Krejsa Jakub - Steiner Ondřej (TJ Sokol Doubravka), 3. Mirvald Václav - Kovařík Petr (Spartak Chrást), 4. Odvárka Petr - Pohanka Tomáš (BKV Plzeň)
ČŽ 1. Beranová Štěpánka - Jindrová Regina (SK Jupiter, SK Badminton Tábor, o.s.), 2. Basáková Karin - Uhlířová Tereza (TJ Bílá Hora Plzeň), 3. Brychtová Iva - Smejkalová Dita (TJ Sokol Doubravka, TJ ČZ Strakonice), 4. Viktorová Michaela - Odvárková Eva (SK Jupiter, BKV Plzeň)
MIX 1. Brychta Jaromír - Brychtová Iva (TJ Sokol Doubravka), 2. Egermaier Jiří - Beranová Štěpánka (SK Jupiter), 3.-4. Škopek Petr - Basáková Karin (TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Slabý Otto - Smejkalová Dita (USK Plzeň, TJ ČZ Strakonice)
Další informace: kompletní výsledky turnaje
Průběžné pořadí JuBH Cupu: muži, ženy

GP(E) SK Jupiter, 25. ZŠ Plzeň, 26.10.2013

DisciplínaMedailisté
DM 1. Dušek Richard (TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Vaněček Jan (TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Štork Milan (TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Váně Vlastimil (TJ Sokol Vodňany)
1. Odvárková Eva (BKV Plzeň), 2. Fládrová Hana (Keramika Chlumčany), 3. Kmochová Lucie (USK Plzeň)
ČM 1. Byss Marius - Vaněček Jan (TJ Sokol České Budějovice, TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Soukup Ondřej - Váně Vlastimil (TJ Sokol Vodňany), 3. Holec Vladislav - Dušek Richard (SK Badminton Tábor, o.s., TJ Bílá Hora Plzeň)
MIX 1. Vaněček Jan - Königsmarková Soňa (TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Kovařík Petr - Fládrová Hana (Spartak Chrást, Keramika Chlumčany), 3. Byss Marius - Jindrová Regina (TJ Sokol České Budějovice, SK Badminton Tábor, o.s.), 4. Egermaier Jiří - Viktorová Michaela (SK Jupiter)
Další informace: kompletní výsledky turnaje

GP(D) Bílá Hora (JuBH Cup 1/4), 21.9.2013

DisciplínaMedailisté
DM 1. Slabý Otto (USK Plzeň), 2. Odvárka Petr (BKV Plzeň), 3.-4. Knopp Tomáš (SK Jupiter), 3.-4. Krejsa Jakub (TJ Sokol Doubravka)
1. Königsmarková Soňa (TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Basáková Karin (TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Čečková Veronika (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Smejkalová Dita (TJ ČZ Strakonice)
ČM 1. Krejsa Jakub - Steiner Ondřej (TJ Sokol Doubravka), 2. Zeman Jan - Havlát Dušan (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Vild Petr - Knopp Tomáš (SK Jupiter), 3.-4. Mirvald Václav - Egermaier Jiří (Spartak Chrást, SK Jupiter)
ČŽ 1. Čečková Veronika - Kolářová Hana (TJ Sokol Doubravka), 2. Křížová Nikola - Königsmarková Soňa (TJ Bílá Hora Plzeň), 3. Basáková Karin - Uhlířová Tereza (TJ Bílá Hora Plzeň), 4. Křížová Monika - Smejkalová Dita (TJ Bílá Hora Plzeň, TJ ČZ Strakonice)
MIX 1. Slabý Otto - Smejkalová Dita (USK Plzeň, TJ ČZ Strakonice), 2. Škopek Petr - Basáková Karin (TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Nguyen Huy Loi - Uhlířová Tereza (TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Mirvald Václav - Křížová Monika (Spartak Chrást, TJ Bílá Hora Plzeň)

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Výsledky 2013-14 » Dospělí - jednotlivci

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!