Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Výsledky Oblastního přeboru B v západočeské oblasti v sezóně 2013/14

OP B 2013/14 - konečné pořadí

  1. SK Jupiter B
  2. Keramika Chlumčany A
  3. Spartak Chrást A
  4. Slavoj Plzeň
  5. Sokol Doubravka C

OP B - Základní část, 1. kolo, 19.10.2013

Den a čas Domácí - Hosté Výsledek
19.10.2013 10:00SK Jupiter B-Slavoj Plzeň3:5
19.10.2013 9:00Keramika Chlumčany A-TJ Sokol Doubravka C6:2
19.10.2013 13:00SK Jupiter B-TJ Sokol Doubravka C4:4
17.10.2013 20:30Slavoj Plzeň-Spartak Chrást A5:3

OP B - Základní část, 2. kolo, 9.11.2013

Den a čas Domácí - Hosté Výsledek
9.11.2013 9:00SK Jupiter B-Spartak Chrást A1:7
9.11.2013 9:00Keramika Chlumčany A-Slavoj Plzeň5:3
7.11.2013 19:00Slavoj Plzeň-TJ Sokol Doubravka C6:2
9.11.2013 15:00Spartak Chrást A-Keramika Chlumčany A5:3

OP B - Základní část, 3. kolo, 7.12.2013

Den a čas Domácí - Hosté Výsledek
7.12.2013 9:00SK Jupiter B-Keramika Chlumčany A3:5
7.12.2013 9:00TJ Sokol Doubravka C-Spartak Chrást A3:5
7.12.2013 15:00Slavoj Plzeň-SK Jupiter B4:4
7.12.2013 15:00TJ Sokol Doubravka C-Keramika Chlumčany A2:6

OP B - Základní část, 4. kolo, 15.2.2014

Den a čas Domácí - Hosté Výsledek
15.2.2014 9:00TJ Sokol Doubravka C-SK Jupiter B3:5
15.2.2014 9:00Spartak Chrást A-Slavoj Plzeň4:4
15.2.2014 15:00Spartak Chrást A-SK Jupiter B2:6
15.2.2014 15:00Slavoj Plzeň-Keramika Chlumčany A3:5

OP B - Základní část, 5. kolo, 22.3.2014

Den a čas Domácí - Hosté Výsledek
22.3.2014 9:00TJ Sokol Doubravka C-Slavoj Plzeň1:7
22.3.2014 9:00Keramika Chlumčany A-Spartak Chrást A5:3
22.3.2014 15:00Keramika Chlumčany A-SK Jupiter B2:6
19.3.2014 18:00Spartak Chrást A-TJ Sokol Doubravka C3:5

OP B - Play off, 5.4.2014

Den a čas Domácí - Hosté Výsledek
5.4.2014 11:00Keramika Chlumčany A-Spartak Chrást A5:3
5.4.2014 11:00Slavoj Plzeň-SK Jupiter B1:6
5.4.2014 13:00Slavoj Plzeň-Spartak Chrást A2:5
5.4.2014 15:00Keramika Chlumčany A-SK Jupiter B5:6

OP B - tabulka po základní části

Družstvo výhry remízy prohry vyhr. záp. prohr. záp. body
1. Keramika Chlumčany A 6 0 2 37 27 20
2. Slavoj Plzeň 4 2 2 37 27 18
3. SK Jupiter B 3 2 3 32 32 16
4. Spartak Chrást A 3 1 4 32 32 15
5. TJ Sokol Doubravka C 1 1 6 22 42 11

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Výsledky 2013-14 » Družstva dospělých - OP B

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!