Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Výsledky turnajů v kategorii do 15 let (U15) v sezóně 2013/14

U15 GP(C otevř.) O pečeť purkmistra, Dobřany, 10.5.2014

DisciplínaMedailisté
DM 1. Palán Václav (SK Prosek Praha), 2. Mráz Šimon (TJ Sokol Doubravka), 3. Podivín Václav (SK Prosek Praha), 4. Linda Martin (TJ Dobřany)
1. Janošová Petra (Sokol Jílové), 2. Raitmayerová Adéla (TJ Bílá Hora Plzeň), 3. Krpálková Nikol (TJ Sokol Polabiny Pardubice), 4. Horová Eva (TJ Bílá Hora Plzeň)
ČM 1. Palán Václav - Podivín Václav (SK Prosek Praha), 2. Hartman Kryštof - Holeček Jan (BaC Kladno, TJ Sokol Nový Knín), 3.-4. Kokoř Pavel - Tichý Štěpán (Badminton VK Aš), 3.-4. Hora Jan - Šilhan Ondřej (TJ Bílá Hora Plzeň, Jiskra Nejdek)
ČŽ 1. Vatashchuk Romana - Špuláková Simona (TJ Slovan Karlovy Vary, Jiskra Nejdek), 2. Antošová Adéla - Janošová Petra (TJ Astra ZM Praha, Sokol Jílové), 3.-4. Krpálková Nikol - Došková Tereza (TJ Sokol Polabiny Pardubice, Jiskra Nejdek), 3.-4. Horová Eva - Raitmayerová Adéla (TJ Bílá Hora Plzeň)
MIX 1. Palán Václav - Antošová Adéla (SK Prosek Praha, TJ Astra ZM Praha), 2. Podivín Václav - Krpálková Nikol (SK Prosek Praha, TJ Sokol Polabiny Pardubice), 3.-4. Holeček Jan - Janošová Petra (TJ Sokol Nový Knín, Sokol Jílové), 3.-4. Šilhan Ondřej - Špuláková Simona (Jiskra Nejdek)
Další informace: kompletní výsledky turnaje

U15 OP jednotlivců, Dobřany, 12.4.2014

Disciplína Medailisté
DM 1. Viktora Jan (TJ Sokol Doubravka), 2. Mráz Šimon (TJ Sokol Doubravka), 3. Linda Martin (TJ Dobřany), 4. Šilhan Ondřej (Jiskra Nejdek)
1. Vatashchuk Romana (TJ Slovan Karlovy Vary), 2. Hlušičková Nicole (TJ Bílá Hora Plzeň), 3. Špuláková Simona (Jiskra Nejdek), 4. Černá Tereza (TJ Dobřany)
ČM 1. Viktora Jan - Mráz Šimon (TJ Sokol Doubravka), 2. Hora Jan - Linda Martin (TJ Bílá Hora Plzeň, TJ Dobřany), 3.-4. Soukup Václav - Ziman Jan (BKV Plzeň), 3.-4. Kokoř Pavel - Tichý Štěpán (Badminton VK Aš)
ČŽ 1. Špuláková Simona - Vatashchuk Romana (Jiskra Nejdek, TJ Slovan Karlovy Vary), 2. Hlušičková Nicole - Jägerová Kateřina (TJ Bílá Hora Plzeň, USK Plzeň), 3.-4. Šmídová Martina - Černá Tereza (BKV Plzeň, TJ Dobřany), 3.-4. Došková Tereza - Horová Eva (Jiskra Nejdek, TJ Bílá Hora Plzeň)
MIX 1. Viktora Jan - Hlušičková Nicole (TJ Sokol Doubravka, TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Hora Jan - Vatashchuk Romana (TJ Bílá Hora Plzeň, TJ Slovan Karlovy Vary), 3.-4. Mráz Šimon - Jägerová Kateřina (TJ Sokol Doubravka, USK Plzeň), 3.-4. Šilhan Ondřej - Špuláková Simona (Jiskra Nejdek)

U15 OP družstev, Aš, 15.3.2014

  1. Sokol Plzeň – Doubravka
  2. Jiskra Nejdek
  3. BKV Plzeň
  4. BK VK Aš
Další informace: kompletní výsledky turnaje

U15 GP(C otevř.) Witte Cup Nejdek, 8.3.2014

Disciplína Medailisté
DM 1. Marek Ondřej (Jiskra Nejdek), 2. Macků Michal (BK TJ Baník Most), 3.-4. Šilhan Ondřej (Jiskra Nejdek), 3.-4. Králíček Jan (BK TJ Baník Most)
1. Vacková Adéla (Sokol Radotín Meteor Praha), 2. Hejčlová Klára (OS BK Goram Teplice), 3.-4. Špuláková Simona (Jiskra Nejdek), 3.-4. Vatashchuk Romana (TJ Slovan Karlovy Vary)
ČM 1. Valter Ondřej - Marek Ondřej (OS BK Goram Teplice, Jiskra Nejdek), 2. Hora Jan - Šilhan Ondřej (TJ Bílá Hora Plzeň, Jiskra Nejdek), 3.-4. Hartman Kryštof - Kozák Josef (BaC Kladno, Jiskra Nejdek), 3.-4. Ziman Jan - Linda Martin (BKV Plzeň, TJ Dobřany)
ČŽ 1. Svobodová Lenka - Špuláková Simona (OS BK Goram Teplice, Jiskra Nejdek), 2. Vatashchuk Romana - Vacková Adéla (TJ Slovan Karlovy Vary, Sokol Radotín Meteor Praha), 3.-4. Horová Eva - Hlušičková Nicole (TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Hejčlová Klára - Schořová Sonja (OS BK Goram Teplice, BaC Kladno)
MIX 1. Hora Jan - Vatashchuk Romana (TJ Bílá Hora Plzeň, TJ Slovan Karlovy Vary), 2. Hartman Kryštof - Schořová Sonja (BaC Kladno), 3.-4. Šilhan Ondřej - Hejčlová Klára (Jiskra Nejdek, OS BK Goram Teplice), 3.-4. Marek Ondřej - Špuláková Simona (Jiskra Nejdek)
Další informace: kompletní výsledky turnaje

U15 GP(C kval.) Karlovy Vary, 15.2.2014

Disciplína Medailisté
DM 1. Viktora Jan (TJ Sokol Doubravka), 2. Linda Martin (TJ Dobřany), 3.-4. Šilhan Ondřej (Jiskra Nejdek), 3.-4. Marek Ondřej (Jiskra Nejdek)
1. Vatashchuk Romana (TJ Slovan Karlovy Vary), 2. Horová Eva (TJ Bílá Hora Plzeň), 3. Hlušičková Nicole (TJ Bílá Hora Plzeň), 4. Raitmayerová Adéla (TJ Bílá Hora Plzeň)
ČM 1. Šilhan Ondřej - Marek Ondřej (Jiskra Nejdek), 2. Linda Martin - Hora Jan (TJ Dobřany, TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Tichý Štěpán - Kokoř Pavel (Badminton VK Aš), 3.-4. Landgráf Martin - Pohanka Pavel (BKV Plzeň)
ČŽ 1. Vatashchuk Romana - Špuláková Simona (TJ Slovan Karlovy Vary, Jiskra Nejdek), 2. Hlušičková Nicole - Raitmayerová Adéla (TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Horová Eva - Černá Tereza (TJ Bílá Hora Plzeň, TJ Dobřany), 3.-4. Kašperková Pavlína - Nováková Veronika (TJ Slovan Karlovy Vary)
MIX 1. Viktora Jan - Hlušičková Nicole (TJ Sokol Doubravka, TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Hora Jan - Vatashchuk Romana (TJ Bílá Hora Plzeň, TJ Slovan Karlovy Vary), 3.-4. Marek Ondřej - Špuláková Simona (Jiskra Nejdek), 3.-4. Šilhan Ondřej - Horová Eva (Jiskra Nejdek, TJ Bílá Hora Plzeň)

U15 (GP C kval.) Aš, 23.11.2013

Disciplína Medailisté
DM 1. Viktora Jan (TJ Sokol Doubravka), 2. Mráz Šimon (TJ Sokol Doubravka), 3. Marek Ondřej (Jiskra Nejdek), 4. Tichý Štěpán (Badminton VK Aš)
1. Vatashchuk Romana (TJ Slovan Karlovy Vary), 2. Špuláková Simona (Jiskra Nejdek), 3. Hlušičková Nicole (TJ Bílá Hora Plzeň), 4. Raitmayerová Adéla (TJ Bílá Hora Plzeň)
ČM 1. Marek Ondřej - Šilhan Ondřej (Jiskra Nejdek), 2. Viktora Jan - Mráz Šimon (TJ Sokol Doubravka), 3. Častorál Vojtěch - Novák Tomáš (TJ Bílá Hora Plzeň, Jiskra Nejdek), 4. Ziman Jan - Soukup Václav (BKV Plzeň)
ČŽ 1. Vatashchuk Romana - Špuláková Simona (TJ Slovan Karlovy Vary, Jiskra Nejdek), 2. Hlušičková Nicole - Raitmayerová Adéla (TJ Bílá Hora Plzeň), 3. Horová Eva - Šmídová Martina (TJ Bílá Hora Plzeň, BKV Plzeň), 4. Martínková Karolína - Kepková Markéta (BKV Plzeň)
MIX 1. Marek Ondřej - Špuláková Simona (Jiskra Nejdek), 2. Viktora Jan - Hlušičková Nicole (TJ Sokol Doubravka, TJ Bílá Hora Plzeň), 3. Šilhan Ondřej - Horová Eva (Jiskra Nejdek, TJ Bílá Hora Plzeň), 4. Mráz Šimon - Raitmayerová Adéla (TJ Sokol Doubravka, TJ Bílá Hora Plzeň)

U15 GP(C kval.) 25. ZŠ Plzeň, 14.9.2013

Disciplína Medailisté
DM 1. Viktora Jan (TJ Sokol Doubravka), 2. Mráz Šimon (TJ Sokol Doubravka), 3. Marek Ondřej (Jiskra Nejdek), 4. Linda Martin (TJ Dobřany)
1. Vatashchuk Romana (TJ Slovan Karlovy Vary), 2. Raitmayerová Adéla (TJ Bílá Hora Plzeň), 3. Špuláková Simona (Jiskra Nejdek), 4. Jägerová Kateřina (USK Plzeň)
ČM 1. Viktora Jan - Hora Jan (TJ Sokol Doubravka, TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Marek Ondřej - Linda Martin (Jiskra Nejdek, TJ Dobřany), 3.-4. Mráz Šimon - Tupý Jan (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Bendík Josef - Kubánek Daniel (Badminton VK Aš)
ČŽ 1. Vatashchuk Romana - Nacičová Andrea (TJ Slovan Karlovy Vary, Badminton VK Aš), 2. Jägerová Kateřina - Špuláková Simona (USK Plzeň, Jiskra Nejdek), 3.-4. Raitmayerová Adéla - Horová Eva (TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Květoňová Veronika - Kučerová Petra (USK Plzeň)
MIX 1. Viktora Jan - Raitmayerová Adéla (TJ Sokol Doubravka, TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Marek Ondřej - Špuláková Simona (Jiskra Nejdek), 3.-4. Ledvina Přemysl - Kučerová Petra (USK Plzeň), 3.-4. Hora Jan - Vatashchuk Romana (TJ Bílá Hora Plzeň, TJ Slovan Karlovy Vary)

U15 Czech Sokol Cup, Plzeň, 6.-8.9.2013

 
Ke stažení: kompletní výsledky turnaje 
 

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Výsledky 2013-14 » U15

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!