Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Výsledky turnajů v kategorii do 17 let (U17) v sezóně 2013/14

U17 OP jednotlivců, 25.ZŠ Plzeň

DisciplínaMedailisté
DM 1. Kural Martin (USK Plzeň), 2. Chalupa Petr (BKV Plzeň), 3.-4. Pohanka Pavel (BKV Plzeň), 3.-4. Landgráf Martin (BKV Plzeň)
1. Legátová Anna (TJ Sokol Doubravka), 2. Vatashchuk Kateryna (TJ Slovan Karlovy Vary), 3.-4. Kučerová Petra (USK Plzeň), 3.-4. Polívková Eliška (USK Plzeň)
ČM 1. Landgráf Martin - Chalupa Petr (BKV Plzeň), 2. Kubánek Daniel - Peka Vladislav (Badminton VK Aš)
ČŽ 1. Vatashchuk Kateryna - Polívková Eliška (TJ Slovan Karlovy Vary, USK Plzeň), 2. Legátová Anna - Jägerová Kateřina (TJ Sokol Doubravka, USK Plzeň), 3.-4. Lišková Aneta - Franková Kristýna (BKV Plzeň), 3.-4. Hlaváčová Dana - Šloufová Tereza (BKV Plzeň)
MIX 1. Peka Vladislav - Vatashchuk Kateryna (Badminton VK Aš, TJ Slovan Karlovy Vary), 2. Chalupa Petr - Lišková Aneta (BKV Plzeň), 3.-4. Kubánek Daniel - Polívková Eliška (Badminton VK Aš, USK Plzeň), 3.-4. Landgráf Martin - Franková Kristýna (BKV Plzeň)

U17 GP(C kval.) 25.ZŠ Plzeň, 15.3.2014

DisciplínaMedailisté
DM 1. Pistulka Radek (USK Plzeň), 2. Kural Martin (USK Plzeň), 3.-4. Chalupa Petr (BKV Plzeň), 3.-4. Rašpl Jakub (USK Plzeň)
1. Legátová Anna (TJ Sokol Doubravka), 2. Polívková Eliška (USK Plzeň), 3.-4. Lišková Aneta (BKV Plzeň), 3.-4. Kučerová Petra (USK Plzeň)
ČM 1. Kural Martin - Rašpl Jakub (USK Plzeň), 2. Peka Vladislav - Lüley Martin (Badminton VK Aš), 3. Chalupa Petr - Žambůrek Tomáš (BKV Plzeň, TJ Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Legátová Anna - Polívková Eliška (TJ Sokol Doubravka, USK Plzeň), 2. Lišková Aneta - Franková Kristýna (BKV Plzeň), 3. Kučerová Petra - Květoňová Veronika (USK Plzeň)
MIX 1. Pistulka Radek - Legátová Anna (USK Plzeň, TJ Sokol Doubravka), 2. Kural Martin - Kučerová Petra (USK Plzeň), 3.-4. Rašpl Jakub - Polívková Eliška (USK Plzeň), 3.-4. Chalupa Petr - Lišková Aneta (BKV Plzeň)

U17 GP(C kval.) BKV Plzeň, 16.11.2013

DisciplínaMedailisté
DM 1. Pistulka Radek (USK Plzeň), 2. Kural Martin (USK Plzeň), 3. Chalupa Petr (BKV Plzeň), 4. Lüley Martin (Badminton VK Aš)
1. Legátová Anna (TJ Sokol Doubravka), 2. Vatashchuk Kateryna (TJ Slovan Karlovy Vary), 3. Polívková Eliška (USK Plzeň), 4. Kučerová Petra (USK Plzeň)
ČM 1. Rašpl Jakub - Kural Martin (USK Plzeň), 2. Chalupa Petr - Ziman Jan (BKV Plzeň), 3.-4. Linda Martin - Pech Josef (TJ Dobřany), 3.-4. Lüley Martin - Peka Vladimír (Badminton VK Aš)
ČŽ 1. Vatashchuk Kateryna - Polívková Eliška (TJ Slovan Karlovy Vary, USK Plzeň), 2. Jägerová Kateřina - Legátová Anna (USK Plzeň, TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Hlaváčová Dana - Martínková Karolína (BKV Plzeň), 3.-4. Kučerová Petra - Kolovrátníková Jolana (USK Plzeň, TJ Sokol Doubravka)
MIX 1. Pistulka Radek - Vatashchuk Kateryna (USK Plzeň, TJ Slovan Karlovy Vary), 2. Kural Martin - Legátová Anna (USK Plzeň, TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Chalupa Petr - Raitmayerová Adéla (BKV Plzeň, TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Rašpl Jakub - Polívková Eliška (USK Plzeň)

U17 GP(C kval.) Dobřany

DisciplínaMedailisté
DM 1. Kural Martin (USK Plzeň), 2. Chalupa Petr (BKV Plzeň), 3. Rašpl Jakub (USK Plzeň), 4. Landgráf Martin (BKV Plzeň)
1. Vatashchuk Kateryna (TJ Slovan Karlovy Vary), 2. Legátová Anna (TJ Sokol Doubravka), 3. Polívková Eliška (USK Plzeň), 4. Vatashchuk Romana (TJ Slovan Karlovy Vary)
ČM 1. Kural Martin - Rašpl Jakub (USK Plzeň), 2. Pech Josef - Linda Martin (TJ Dobřany), 3.-4. Chalupa Petr - Landgráf Martin (BKV Plzeň), 3.-4. Lüley Martin - Peka Vladimír (Badminton VK Aš)
ČŽ 1. Vatashchuk Kateryna - Polívková Eliška (TJ Slovan Karlovy Vary, USK Plzeň), 2. Legátová Anna - Jägerová Kateřina (TJ Sokol Doubravka, USK Plzeň), 3.-4. Hlaváčová Dana - Martínková Karolína (BKV Plzeň), 3.-4. Květoňová Veronika - Kučerová Petra (USK Plzeň)
MIX 1. Pistulka Radek - Vatashchuk Kateryna (USK Plzeň, TJ Slovan Karlovy Vary), 2. Kural Martin - Legátová Anna (USK Plzeň, TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Linda Martin - Jägerová Kateřina (TJ Dobřany, USK Plzeň), 3.-4. Chalupa Petr - Lišková Aneta (BKV Plzeň)

U17 Czech Sokol Cup, Plzeň, 6.-8.9.2013

 
Ke stažení: kompletní výsledky turnaje 
 

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Výsledky 2013-14 » U17

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!