Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Výsledky turnajů v kategorii do 19 let (U19) v sezóně 2013/14

U19 GP(C kval.) 25.ZŠ Plzeň, 13.4.2014

DisciplínaMedailisté
DM 1. Pistulka Radek (USK Plzeň), 2. Kural Martin (USK Plzeň), 3. Soukup Lukáš (BKV Plzeň), 4. Pohanka Tomáš (BKV Plzeň)
1. Legátová Anna (TJ Sokol Doubravka), 2. Kolovrátníková Jolana (TJ Sokol Doubravka), 3. Lišková Aneta (BKV Plzeň), 4. Šloufová Tereza (BKV Plzeň)
ČM 1. Pohanka Tomáš - Soukup Lukáš (BKV Plzeň), 2. Kural Martin - Rašpl Jakub (USK Plzeň)
ČŽ 1. Kolovrátníková Jolana - Legátová Anna (TJ Sokol Doubravka), 2. Lišková Aneta - Šloufová Tereza (BKV Plzeň)
MIX 1. Pistulka Radek - Legátová Anna (USK Plzeň, TJ Sokol Doubravka), 2. Pohanka Tomáš - Lišková Aneta (BKV Plzeň), 3. Soukup Lukáš - Šloufová Tereza (BKV Plzeň), 4. Chalupa Petr - Kolovrátníková Jolana (BKV Plzeň, TJ Sokol Doubravka)

U19 GP(C) Pohár Vlaštovky, BKV Plzeň, 22.2.2014

DisciplínaMedailisté
DM 1. Soukup Lukáš (BKV Plzeň), 2. Pohanka Tomáš (BKV Plzeň), 3. Šrámek Adam (TJ Chemička Ústí nad Labem), 4. Novák Jan (TJ Bílá Hora Plzeň)
1. Militká Marie (TJ Chemička Ústí nad Labem), 2. Lavičková Lucie (BK TJ Baník Most), 3. Lišková Aneta (BKV Plzeň), 4. Šloufová Tereza (BKV Plzeň)
ČM 1. Pohanka Tomáš - Soukup Lukáš (BKV Plzeň), 2. Pelc Simeon - Šrámek Adam (BK 93 Hořovice, TJ Chemička Ústí nad Labem)
ČŽ 1. Lavičková Lucie - Militká Marie (BK TJ Baník Most, TJ Chemička Ústí nad Labem), 2. Lišková Aneta - Šloufová Tereza (BKV Plzeň), 3. Franková Kristýna - Matysová Pavlína (BKV Plzeň, TJ Chemička Ústí nad Labem)
MIX 1. Pohanka Tomáš - Lavičková Lucie (BKV Plzeň, BK TJ Baník Most), 2. Šrámek Adam - Militká Marie (TJ Chemička Ústí nad Labem), 3. Soukup Lukáš - Šloufová Tereza (BKV Plzeň), 4. Novák Jan - Lišková Aneta (TJ Bílá Hora Plzeň, BKV Plzeň)
Další informace: kompletní výsledky turnaje

U19 OP jednotlivců, 25. ZŠ Plzeň, 19.1.2014

DisciplínaMedailisté
DM 1. Pistulka Radek (USK Plzeň), 2. Soukup Lukáš (BKV Plzeň), 3.-4. Rašpl Jakub (USK Plzeň), 3.-4. Kural Martin (USK Plzeň)
1. Vatashchuk Kateryna (TJ Slovan Karlovy Vary), 2. Polívková Eliška (TJ Slovan Karlovy Vary), 3. Kolovrátníková Jolana (TJ Sokol Doubravka)
ČM 1. Pistulka Radek - Louda Jan (USK Plzeň), 2. Soukup Lukáš - Pohanka Tomáš (BKV Plzeň), 3.-4. Chalupa Petr - Novák Jan (BKV Plzeň, TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Kural Martin - Rašpl Jakub (USK Plzeň)
MIX 1. Soukup Lukáš - Úblová Veronika (BKV Plzeň, TJ Sokol Doubravka), 2. Pistulka Radek - Vatashchuk Kateryna (USK Plzeň, TJ Slovan Karlovy Vary), 3.-4. Rašpl Jakub - Kolovrátníková Jolana (USK Plzeň, TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Pohanka Tomáš - Polívková Eliška (BKV Plzeň, TJ Slovan Karlovy Vary)

U19 GP(C kval.) 25.ZŠ Plzeň, 13.10.2013

DisciplínaMedailisté
DM 1. Louda Jan (USK Plzeň), 2. Pistulka Radek (USK Plzeň), 3. Pohanka Tomáš (BKV Plzeň), 4. Nesveda Adam (Jiskra Nejdek)
1. Legátová Anna (TJ Sokol Doubravka), 2. Vatashchuk Kateryna (TJ Slovan Karlovy Vary)
ČM 1. Louda Jan - Pistulka Radek (USK Plzeň), 2. Pohanka Tomáš - Legát Vojtěch (BKV Plzeň, TJ Sokol Doubravka), 3. Kural Martin - Rašpl Jakub (USK Plzeň)
MIX 1. Pistulka Radek - Vatashchuk Kateryna (USK Plzeň, TJ Slovan Karlovy Vary), 2. Kural Martin - Legátová Anna (USK Plzeň, TJ Sokol Doubravka)

U19 GP(C kval.) 25. ZŠ Plzeň, 14.9.2013

DisciplínaMedailisté
DM 1. Louda Jan (TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Pistulka Radek (USK Plzeň), 3. Legát Vojtěch (TJ Sokol Doubravka), 4. Soukup Lukáš (BKV Plzeň)
1. Polívková Eliška (TJ Slovan Karlovy Vary), 2. Vatashchuk Kateryna (TJ Slovan Karlovy Vary), 3. Hlaváčová Dana (BKV Plzeň)
ČM 1. Pistulka Radek - Louda Jan (USK Plzeň, TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Nesveda Adam - Kural Martin (Jiskra Nejdek, USK Plzeň), 3.-4. Chalupa Petr - Legát Vojtěch (BKV Plzeň, TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Havlát Dušan - Zeman Jan (TJ Sokol Doubravka)
MIX 1. Pistulka Radek - Vatashchuk Kateryna (USK Plzeň, TJ Slovan Karlovy Vary), 2. Soukup Lukáš - Polívková Eliška (BKV Plzeň, TJ Slovan Karlovy Vary), 3. Chalupa Petr - Hlaváčová Dana (BKV Plzeň)

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Výsledky 2013-14 » U19

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!