Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Výsledky Oblastního přeboru A (OP A)

OP A - Základní část, 1. kolo, 17.10.2015

Den a čas Domácí - Hosté Výsledek
17.10.2015 9:00USK Plzeň B-Keramika Chlumčany A8:0
17.10.2015 9:00TJ Sokol Doubravka A-TJ Sokol Doubravka B7:1
17.10.2015 9:00TJ Bílá Hora-BKV Plzeň5:3
17.10.2015 15:00USK Plzeň B-TJ Sokol Doubravka B7:1
17.10.2015 15:00TJ Sokol Doubravka A-BKV Plzeň8:0
17.10.2015 15:00TJ Bílá Hora-Keramika Chlumčany A5:3

OP A - Základní část, 2. kolo, 7.11.2015

Den a čas Domácí - Hosté Výsledek
7.11.2015 9:00BKV Plzeň-USK Plzeň B4:4
7.11.2015 9:00Keramika Chlumčany A-TJ Sokol Doubravka B1:7
7.11.2015 9:00TJ Bílá Hora-TJ Sokol Doubravka A1:7
7.11.2015 15:00USK Plzeň B-TJ Sokol Doubravka A1:7
7.11.2015 15:00TJ Bílá Hora-TJ Sokol Doubravka B3:5
3.11.2015 15:00Keramika Chlumčany A-BKV Plzeň3:5

OP A - Základní část, 3. kolo, 5.12.2015

Den a čas Domácí - Hosté Výsledek
5.12.2015 9:00USK Plzeň B-TJ Bílá Hora6:2
5.12.2015 9:00TJ Sokol Doubravka A-Keramika Chlumčany A7:1
5.12.2015 9:00TJ Sokol Doubravka B-BKV Plzeň6:2
5.12.2015 15:00Keramika Chlumčany A-USK Plzeň B1:6
5.12.2015 15:00TJ Sokol Doubravka B-TJ Sokol Doubravka A4:4
5.12.2015 13:00BKV Plzeň-TJ Bílá Hora2:6

OP A - Základní část, 4. kolo, 23.1.2016

Den a čas Domácí - Hosté Výsledek
23.1.2016 9:00TJ Sokol Doubravka B-USK Plzeň B4:4
23.1.2016 9:00BKV Plzeň-TJ Sokol Doubravka A1:7
23.1.2016 9:00Keramika Chlumčany A-TJ Bílá Hora3:5
23.1.2016 15:00USK Plzeň B-BKV Plzeň5:3
23.1.2016 15:00TJ Sokol Doubravka B-Keramika Chlumčany A5:3
23.1.2016 13:00TJ Sokol Doubravka A-TJ Bílá Hora7:1

OP A - Základní část, 5. kolo, 27.2.2016

Den a čas Domácí - Hosté Výsledek
27.2.2016 10:00TJ Sokol Doubravka A-USK Plzeň B3:5
27.2.2016 9:00TJ Sokol Doubravka B-TJ Bílá Hora7:1
27.2.2016 9:00BKV Plzeň-Keramika Chlumčany A5:3
27.2.2016 15:00TJ Bílá Hora-USK Plzeň B2:6
27.2.2016 15:00Keramika Chlumčany A-TJ Sokol Doubravka A2:6
27.2.2016 15:00BKV Plzeň-TJ Sokol Doubravka B6:2

OP A - tabulka po základní části

Družstvo výhry remízy prohry vyhr. záp. prohr. záp. body
1. Sokol Doubravka A 8 1 1 63 17 27
2. USK Plzeň B 7 2 1 52 27 26
3. Sokol Doubravka B 5 2 3 42 38 22
4. TJ Bílá Hora A 4 0 6 31 49 18
5. BKV Plzeň 3 1 6 31 49 17
6. Keramika Chlumčany A 0 0 10 20 59 10

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Výsledky » Dospělí - družstva » OP A

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!