Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Výsledky různých neoficiálních turnajů v sezóně 2008/09

9. výroční turnaj SK Jupiter, 23.5.2009

DisciplínaMedailisté
DM 1. Segeč Jan (USK Plzeň), 2. Dušek Jan (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Krajča Tomáš (SK Prosek), 3.-4. Odvárka Petr (BKV Plzeň)
DM B 1. Štork Milan (Bílá Hora Plzeň), 2. Nechánský Václav st. (Bílá Hora Plzeň), 3. Kovačík Alexej (Karlovy Vary)
1. Straková Lenka (Sokol Doubravka), 2. Bláhová Barbara (SK Jupiter Plzeň), 3.-4. Smejkalová Dita (Sokol Meteor Praha Radotín), 3.-4. Voráčková Lenka (SK Nippur Plzeň)
ČM 1. Krajča Tomáš - Gratzer Marian (SK Prosek, Klagenfurt), 2. Plundrich Tomáš - Bohm Michal (USK Plzeň), 3. Froněk Ondřej - Škopek Petr (Bílá Hora Plzeň), 4. Popilka Pavel - Odvárka Petr (USK Plzeň, BKV Plzeň)
ČM B 1. Pittr Pavel - Vaněček Jiří (Ker. Chlumčany), 2. Nechánský Václav - Nechánský Václav jun. (Bílá Hora), 3. Vlček David - Suchý Vladimír (SK Nippur Plzeň, Bílá Hora), 4. Byss Marius - Šašek Milan (Č.Budějovice, Chrást)
ČŽ 1. Sahánková Jana - Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 2. Straková Lenka - Voráčková Lenka (Sokol Doubravka, SK Nippur Plzeň), 3. Brychtová Iva - Smejkalová Dita (SK Jupiter Plzeň, Sokol Meteor Praha Radotín), 4. Bláhová Barbara - Kykalová Kateřina (SK Jupiter Plzeň, SK Prosek)
MIX 1. Hucl Jaromír - Brychtová Iva (Sokol Doubravka, SK Jupiter Plzeň), 2. Nováček Vladimír - Straková Lenka (Spartak Chrást, Sokol Doubravka), 3. Krajča Tomáš - Kykalová Kateřina (SK Prosek), 4. Behenský Roman - Behenská Božena (Spartak Chrást)
MIX B 1. Vlček David - Voráčková Lenka (SK Nippur Plzeň), 2. Malý Jiří - Konigsmarková Soňa (SK Nippur Plzeň), 3. Skoblík Robert - Straková Lenka (neregistrovaný, Sokol Doubravka), 4. Brož Jan - Čečková Veronika (Sokol Doubravka)
Fotografie z turnaje: fotogalerie Pepy Rubáše

U11 Pohár Vlaštovky, BKV Plzeň, 8.5.2009

DisciplínaMedailisté
DM 1. Beran Petr (Sokol Křemže), 2. Lapáček Vojtěch (Sokol České Budějovice), 3. Valter Ondřej (BK Goram Teplice), 4. Kural Martin (USK Plzeň)
1. Legátová Anna (Sokol Doubravka), 2. Šimoníková Bára (Sokol Vodňany), 3. Tůmová Michaela (Sokol České Budějovice), 4. Svobodová Lenka (BK Goram Teplice)

1. LightGate Cup Nejdek, 22.3.2009

Konečné umístění:
U11 chlapci
1. Beran (Sokol Křemže)
2. Polášek (Jiskra Nejdek)
3. Jirásko (Slovan Vesec)
4. Zischka (Super Stars Most)
5.-6. Ryba (Astra Praha), Škvára (Super Stars Most)
7.-8. Dragoun (Jiskra Nejdek), Tóth (Super Stars Most)
9. Chalupa (BKV Plzeň)
   
U10 chlapci
1. Marek (Jiskra Nejdek)
2. Kural (USK Plzeň)
3. Richter (BV Marienberg)
4. Mennig (BV Annaberg)
5. Jírovec (Sokol Křemže)
6. Hurt (BKV Plzeň)
7. Polášek (Jiskra Nejdek)
8. Röhrer (BV Annaberg)
9. Landgráf (BKV Plzeň)
10. Mráček (Slovan Vesec)
   
U8 chlapci
1. Polášek (Jiskra Nejdek)
2. Šilhan (Jiskra Nejdek)
3. Newiak (Jiskra Nejdek)
4. Mülheim (Jiskra Nejdek)
5. Josefík (Slovan K.Vary)
   
U12 dívky
1. Kozáková (Jiskra Nejdek)
2. Wolfová (Jiskra Nejdek)
3. Drobná (Jiskra Nejdek)
4. Zahálková (Jiskra Nejdek)
   
U11 dívky
1. Schreiber (BC Stollberg)
2. Slatinská (Slavia TU Liberec)
3. Legátová (Sokol Doubravka)
4. Krasová (Jiskra Nejdek)
5. Němcová (Jiskra Nejdek)
   
U10 dívky
1. Krpatová (Sokol Pardubice)
2. Raitmayerová (TJ Bílá Hora)
3. Valová (Slovan Vesec)
4. Nováčková (Slavia TU Liberec)
5.-6. Krejčová (Jiskra Nejdek), Vatashchuk (Slovan K.Vary)
7.-8. Špuláková (Jiskra Nejdek), Walther (BC Stollberg)

Přebor neregistrovaných 25.ZŠ Plzeň, 28.2.2009

Konečné umístění:
Dvouhra muži
1. Kural František
2. Chocholatý Lukáš
3.-4. Jurč Pavel
3.-4. Šitra Pavel
Dvouhra ženy
1. Steinerová
2. Kondelová
Čtyřhra
1. Pistulka – Kural
2. Skoblík – Batuna
3.-4. Steiner – Šitra
3.-4. Hrachovec – Jurč
Smíšená čtyřhra
1. Jurč – Kondelová
2. Bruj – Steinerová

Mikulášský rodinný turnaj 25.ZŠ Plzeň, 7.12.2008

Konečné umístění:
Skupina A
1. Louda Jiří - Louda Jan
2. Štork Milan - Novák Jan
3. Pistulka Radek - Pistulka Petr
4. Úblová Veronika - Štýsová Anna
5. Legát Vojtěch - Legát Jiří
6. Brada Robert - Bradová Jolana
7. Mašek Zdeněk - Mašková Miroslava
8. Hejduková Kristýna - Hejduková Martina
 
Skupina B
1. Beneš Tomáš - Beneš Pavel
2. Šašková Karolína - Šašková Tereza
3. Mrázková Karolína - Mrázek Martin
4. Černý Petr - Černý Petr
5. Balvínová Eliška - Balvín Michal
6. Přibylová Žaneta - Samohejl Roman
7. Švédová Klára - Kozák Marek
8. Mentlová Denisa - Mentl Stanislav
9. Hirmanová Lenka - Hirman Petr
10. Biedermannová Žaneta - Šnebergrová Šárka
11. Bednář Jakub - Bednář Petr

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Výsledky 2008-09 » Ostatní soutěže

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!