Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Výsledky turnajů v kategorii do 15 let (U15) v sezóně 2008/09

U15 GP(C) Pohár KTA, BKV Plzeň, 8.5.2009

DisciplínaMedailisté
DM 1. Machač Jan (Baník Most), 2. Soukup Lukáš (BKV Plzeň), 3. Krška Pavel (Baník Most), 4. Legát Vojtěch (Sokol Doubravka)
1. Srpová Kateřina (Baník Most), 2. Ottová Martina (BK Goram Teplice), 3. Novotná Adriana (BK Goram Teplice), 4. Křížová Nikola (TJ Bílá Hora)
ČM 1. Machač Jan - Krška Pavel (Baník Most), 2. Soukup Lukáš - Pohanka Tomáš (BKV Plzeň), 3. Forghieri Daniel - Legát Vojtěch (Sokol Doubravka), 4. Květoň Tomáš - Kestler Jan (USK Plzeň)
ČŽ 1. Srpová Kateřina - Ottová Martina (Baník Most, BK Goram Teplice), 2. Buchtelová Michaela - Křížová Nikola (BK Goram Teplice, TJ Bílá Hora), 3. Baxová Jana - Panochová Jana (Keramika Chlumčany, Sn Karlovy Vary), 4. Kuralová Lenka - Vocelková Anna (USK Plzeň, Sokol Doubravka)

U15 SKP družstev 25.ZŠ Plzeň, 3.5.2009

Konečné umístění:
1. Sokol Plzeň – Doubravka (Vacek, Legát, Šíp, Forghieri, Úblová, Štorková, Šlajsová)
2. Bílá Hora (Louda Jiří, Louda Jan, Novák, Soukup, Křížová, Raitmayerová Nikola, Raitmayerová Adéla)
3. USK Plzeň A (Pistulka, Šašek, Květoň, Kestler, Hiláková, Kuralová, Mikyšková)
4. Chlumčany (Dobrovolný, Pohanka, Archmanová, Baxová)
5. USK Plzeň B (Herzog, Duda, Rašpl, Nosková, Radová, Hirmanová)
  
Výsledky utkání
semifinále:
Chlumčany - Doubravka 0:7
USK Plzeň A - Bílá Hora 3:4
o 3. místo:
USK Plzeň A - Chlumčany 6:1
finále:
Doubravka - Bílá Hora 5:2

U15 MČR jednotlivců H.Králové, 4.-5.4.2009

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Louda Jiří (Bílá Hora Plzeň) 17.-24. 5.-8. (Soukup L.) 9.-16. (Křížová N.)
Vacek Petr (Sokol Doubravka) 25.-32. --- 17.-32. (Šimková N.)
Soukup Lukáš (BKV Plzeň) --- 5.-8. (Louda J.) 9.-16. (Úblová V.)
Úblová Veronika (Sokol Doubravka) 3.-4. 5.-8. (Křížová N.) 9.-16. (Soukup L.)
Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň) 9.-16. 5.-8. (Úblová V.) 9.-16. (Louda J.)
Šlajsová Štěpánka (Sokol Doubravka) --- 5.-8. (Štorková K.) ---
Štorková Karolína (Sokol Doubravka) --- 5.-8. (Štorková K.) ---
Další informace a kompletní výsledky: stránky ČBaS

U15 SKP jednotlivců BKV Plzeň, 22.3.2009

DisciplínaMedailisté
DM 1. Louda Jiří (Bílá Hora Plzeň), 2. Vacek Petr (Sokol Doubravka), 3. Soukup Lukáš (BKV Plzeň), 4. Šíp Filip (Sokol Doubravka)
1. Úblová Veronika (Sokol Doubravka), 2. Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 3. Černá Žaneta (TJ Dobřany), 4. Hiláková Nicola (USK Plzeň)
ČM 1. Louda Jiří - Soukup Lukáš (Bílá Hora Plzeň, BKV Plzeň), 2. Vacek Petr - Šíp Filip (Sokol Doubravka), 3.-4. Kestler Jan - Květoň Tomáš (USK Plzeň), 3.-4. Louda Jan - Novák Jan (Bílá Hora Plzeň)
ČŽ 1. Křížová Nikola - Úblová Veronika (Bílá Hora Plzeň, Sokol Doubravka), 2. Šlajsová Štěpánka - Štorková Karolína (Sokol Doubravka), 3.-4. Černá Žaneta - Vatashchuk Kateryna (TJ Dobřany, Sn Karlovy Vary), 3.-4. Antošová Denisa - Panochová Jana (Sn Karlovy Vary)
MIX 1. Soukup Lukáš - Úblová Veronika (BKV Plzeň, Sokol Doubravka), 2. Louda Jiří - Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Šíp Filip - Vocelková Anna (Sokol Doubravka), 3.-4. Vacek Petr - Šlajsová Štěpánka (Sokol Doubravka)

U15 GP(A) Český Krumlov, 7.-8.2.2009

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Louda Jiří (Bílá Hora Plzeň) 9.-16. 5.-8. (Koblása L.) 9.-16. (Křížová N.)
Vacek Petr (Sokol Doubravka) 9.-16. 9.-16. (Šíp F.) 9.-16. (Úblová V.)
Šíp Filip (Sokol Doubravka) --- 9.-16. (Vacek P.) ---
Úblová Veronika (Sokol Doubravka) 2. 3.-4. (Křížová N.) 9.-16. (Vacek P.)
Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň) 9.-16. 3.-4. (Úblová V.) 9.-16. (Louda J.)
Černá Žaneta (TJ Dobřany) 25.-32. 9.-16. (Koudelková M.) 17.-32. (Maňásek S.)
Další informace a kompletní výsledky: SKB Český Krumlov

U15 GP(C kval.) 25.ZŠ Plzeň, 25.1.2009

DisciplínaMedailisté
DM 1. Vacek Petr (Sokol Doubravka), 2. Louda Jiří (Bílá Hora Plzeň), 3. Soukup Lukáš (BKV Plzeň), 4. Novák Jan (Bílá Hora Plzeň)
1. Černá Žaneta (TJ Dobřany), 2. Hiláková Nicola (USK Plzeň), 3. Vocelková Anna (Sokol Doubravka), 4. Kuralová Lenka (USK Plzeň)
ČM 1. Vacek Petr - Šíp Filip (Sokol Doubravka), 2. Louda Jiří - Soukup Lukáš (Bílá Hora Plzeň, BKV Plzeň), 3.-4. Novák Jan - Louda Jan (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Legát Vojtěch - Forghieri Daniel (Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Černá Žaneta - Kuralová Lenka (TJ Dobřany, USK Plzeň), 2. Panochová Jana - Antošová Denisa (Sn Karlovy Vary), 3.-4. Mrázková Karolína - Salzmannová Zuzana (Sokol Doubravka), 3.-4. Hirmanová Lenka - Šašková Karolína (USK Plzeň, Sokol Doubravka)
MIX 1. Vacek Petr - Šlajsová Štěpánka (Sokol Doubravka), 2. Šíp Filip - Vocelková Anna (Sokol Doubravka), 3.-4. Fencl Stanislav - Kuralová Lenka (USK Plzeň), 3.-4. Legát Vojtěch - Hiláková Nicola (Sokol Doubravka, USK Plzeň)

U15 GP(A) 25.ZŠ Plzeň (Sokol Doubravka), 22.-23.11.2008

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Vacek Petr (Sokol Doubravka) 9.-16. --- 17.-32. (Štorková K.)
Louda Jiří (Bílá Hora Plzeň) 9.-16. 9.-16. (Soukup L.) 17.-32. (Křížová N.)
Soukup Lukáš (BKV Plzeň) --- 9.-16. (Louda J.) 9.-16. (Úblová V.)
Úblová Veronika (Sokol Doubravka) 3.-4. 3.-4. (Křížová N.) 9.-16. (Soukup L.)
Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň) 5.-8. 3.-4. (Úblová V.) 9.-16. (Soukup L.)
Černá Žaneta (TJ Dobřany) 17.-24. 9.-16. (Milová S.) ---
Štorková Karolína (Sokol Doubravka) 17.-24. 5.-8. (Šlajsová Š.) 17.-32. (Vacek P.)
Šlajsová Štěpánka (Sokol Doubravka) --- 5.-8. (Štorková K.) ---

U15 GP(C kval.) Dobřany, 8.11.2008

DisciplínaMedailisté
DM 1. Louda Jiří (Bílá Hora Plzeň), 2. Vacek Petr (Sokol Doubravka), 3. Soukup Lukáš (BKV Plzeň), 4. Legát Vojtěch (Sokol Doubravka)
1. Štorková Karolína (Sokol Doubravka), 2. Černá Žaneta (TJ Dobřany), 3. Šlajsová Štěpánka (Sokol Doubravka), 4. Vocelková Anna (Sokol Doubravka)
ČM 1. Louda Jiří - Soukup Lukáš (Bílá Hora Plzeň, BKV Plzeň), 2. Vacek Petr - Šíp Filip (Sokol Doubravka), 3.-4. Louda Jan - Novák Jan (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Květoň Tomáš - Kestler Jan (USK Plzeň, Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Štorková Karolína - Šlajsová Štěpánka (Sokol Doubravka), 2. Černá Žaneta - Kuralová Lenka (TJ Dobřany, USK Plzeň), 3.-4. Hiláková Nikola - Vocelková Anna (USK Plzeň, Sokol Doubravka), 3.-4. Šašková Karolína - Machoňová Barbora (Sokol Doubravka)
MIX 1. Louda Jiří - Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 2. Šíp Filip - Vocelková Anna (Sokol Doubravka), 3.-4. Novák Jan - Vataščuk Kateřina (Bílá Hora Plzeň, Sn Karlovy Vary), 3.-4. Vacek Petr - Šlajsová Štěpánka (Sokol Doubravka)

U15 GP(A) Břeclav, 11.-12.10.2008

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Louda Jiří (Bílá Hora Plzeň) 9.-16. 5.-8. (Soukup L.) 17.-32. (Křížová N.)
Soukup Lukáš (BKV Plzeň) 25.-32. 5.-8. (Louda J.) 5.-8. (Úblová V.)
Úblová Veronika (Sokol Doubravka) 2. 3.-4. (Křížová N.) 5.-8. (Soukup L.)
Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň) 5.-8. 3.-4. (Úblová V.) 17.-32. (Louda J.)
Štorková Karolína (Sokol Doubravka) 17.-24. 9.-16. (Světničková M.) 17.-32. (Koblása L.)

U15 GP(C kval.) 25.ZŠ Plzeň, 27.9.2008

DisciplínaMedailisté
DM 1. Louda Jiří (Bílá Hora Plzeň), 2. Soukup Lukáš (BKV Plzeň), 3. Legát Vojtěch (Sokol Doubravka), 4. Louda Jan (Bílá Hora Plzeň)
1. Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 2. Štorková Karolína (Sokol Doubravka), 3. Vocelková Anna (Sokol Doubravka), 4. Šlajsová Štěpánka (Sokol Doubravka)
ČM 1. Louda Jiří - Soukup Lukáš (Bílá Hora Plzeň, BKV Plzeň), 2. Květoň Tomáš - Kestler Jan (USK Plzeň, Sokol Doubravka), 3.-4. Legát Vojtěch - Šíp Filip (Sokol Doubravka), 3.-4. Novák Jan - Louda Jan (Bílá Hora Plzeň)
ČŽ 1. Křížová Nikola - Vocelková Anna (Bílá Hora Plzeň, Sokol Doubravka), 2. Štorková Karolína - Šlajsová Štěpánka (Sokol Doubravka), 3.-4. Šašková Karolína - Machoňová Barbora (Sokol Doubravka), 3.-4. Balvínová Eliška - Karlíková Barbora (Sokol Doubravka)
MIX 1. Louda Jiří - Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 2. Legát Vojtěch - Štorková Karolína (Sokol Doubravka), 3.-4. Šíp Filip - Vocelková Anna (Sokol Doubravka), 3.-4. Louda Jan - Šlajsová Štěpánka (Bílá Hora Plzeň, Sokol Doubravka)

U15 Přebor ČOS jednotlivců 25.ZŠ Plzeň, 20.-21.9.2008

DisciplínaMedailisté
DCH 1. Komár (Klimkovice), 2. 2. Barák (Astra), 3.-4. Šíp (Doubravka), 3.-4. Louda Ji (B.Hora)
DD 1. Úblová (Doubravka), 2. Jančatová (Klimkovice), 3.-4. Vacek – Šíp (Doubravka), 3.-4. Křížová (B.Hora)
ČCH 1. Soukup – Louda Ji (BKV/B..Hora), 2. Komár – Přindiš (Klimkovice/Plesná), 3.-4. Vacek – Šíp (Doubravka), 3.-4. Barák – Gabík (Astra)
ČD 1. Úblová – Křížová (Doubravka/B.Hora), 2. Kurzová – Brečkayová (Astra), 3.-4. Jančatová – Poremská (Klimkovice), 3.-4. Kuchlerová – Kubáčková (Radotín)
MIX 1. Barák – Šikalová (Astra/Benátky n.J.), 2. Komár – Poremská (Klimkovice), 3.-4. Vacek – Úblová (Doubravka), 3.-4. Louda Ji – Křížová (B.Hora)

U15 Mezinárodní turnaj družstev 25.ZŠ Plzeň, 6.-7.9.2008

Konečné umístění:
1. ČOS "A" (Komár, Přindiš, Jančatová, Úblová)
2. Č.Krumlov "A" (Janáček, Jůzko, Kotyza, Černá, Milová)
3.-4. Výběr Plzně (Vacek, Soukup, Křížová, Štorková)
3.-4. SuperStars Most (Valenta, Zischka, Koldová, Loukotová)
5.-8 Šurany (Kiš, Ilavský, Tóthová, Lišková)
5.-8. Doubravka (Šíp, Legát, Kolářová H., Šlajsová)
5.-8. ČOS "B" (Týbl, Srnec, Krejčová L., Poremská)
5.-8. Astra "A" (Waller, Kadrnka, Svoboda, Brečkayová, Myšáková)
9. Astra "B" (Klubal, Trnka, Zychová, Nešlehová)
10. Č.Krumlov "B" (Novotný, Janota, Kocová, Švédová H.)
11. 25.ZŠ (Fencl, Kestler, Vocelková, Šašková)

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Výsledky 2008-09 » U15

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!