Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Výsledky turnajů v kategorii do 19 let (U19) v sezóně 2008/09

U19 Mistrovství ČR Brno-Jehnice, 9.-10.5.2009

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Steiner Ondřej (Sokol Doubravka) 17.-24. 9.-16. (Škopek P.) 17.-32. (Čečková V.)
Škopek Petr (Bílá Hora Plzeň) 25.-32. 9.-16. (Steiner O.) 17.-32. (Maixnerová K.)
Havlová Lucie (Sokol Doubravka) 5.-8. 2. (Maixnerová E.) 1. (Zevl L.)
Kolářová Lucie (Sokol Doubravka) 9.-16. 9.-16. (Čečková V.) 9.-16. (Mendrek A.)
Krejčová Kateřina (USK Plzeň) 17.-24. 5.-8. (Gavelčíková E.) ---
Čečková Veronika (Sokol Doubravka) 25.-32. 9.-16. (Kolářová L.) 17.-32. (Steiner O.)

U19 SKP K.Vary, 25.4.2009

DisciplínaMedailisté
DM 1. Škopek Petr (Bílá Hora Plzeň), 2. Stehlík Ondřej (Sokol Doubravka), 3. Vacek Petr (Sokol Doubravka), 4. Matas David (USK Plzeň)
1. Kolářová Lucie (Sokol Doubravka), 2. Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek), 3. Čečková Veronika (Sokol Doubravka), 4. Černá Iva (Sn Karlovy Vary)
ČM 1. Steiner Ondřej - Vacek Petr (Sokol Doubravka), 2. Škopek Petr - Bathory Michal (Bílá Hora Plzeň), 3. Matas David - Melmuka Martin (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary), 4. Vukliševič Martin - Baloun Marek (Sn Karlovy Vary)
ČŽ 1. Kolářová Lucie - Janoušková Alena (Sokol Doubravka), 2. Uhlířová Tereza - Basáková Karin (Bílá Hora Plzeň), 3. Čečková Veronika - Fremrová Eliška (Sokol Doubravka), 4. Černá Iva - Nesvedová Marcela (Sn Karlovy Vary, Jiskra Nejdek)
MIX 1. Steiner Ondřej - Kolářová Lucie (Sokol Doubravka), 2. Bathory Michal - Basáková Karin (Bílá Hora Plzeň), 3. Škopek Petr - Uhlířová Tereza (Bílá Hora Plzeň), 4. Matas David - Čečková Veronika (USK Plzeň, Sokol Doubravka)

U19 GP(A) Přerov, 28.-29.3.2009

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Škopek Petr (Bílá Hora Plzeň) 17.-24. 9.-16. (Bathory M.) 17.-32. (Uhlířová T.)
Bathory Michal (Bílá Hora Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Škopek P.) 17.-32. (Grufíková A.)
Krejčová Kateřina (USK Plzeň) 5.-8. 9.-16. (Gavelčíková E.) 9.-16. (Tomala P.)
Kolářová Lucie (Sokol Doubravka) 9.-16. 9.-16. (Kerdová K.) 9.-16. (Chobot M.)
Uhlířová Tereza (Bílá Hora Plzeň) 25.-32. 9.-16. (Grufíková A.) 17.-32. (Škopek P.)

U19 GP(C) USK Plzeň, 15.3.2009

DisciplínaMedailisté
DM 1. Škopek Petr (Bílá Hora Plzeň), 2. Bathory Michal (Bílá Hora Plzeň), 3. Steiner Ondřej (Sokol Doubravka), 4. Vacek Petr (Sokol Doubravka)
1. Kolářová Lucie (Sokol Doubravka), 2. Úblová Veronika (Sokol Doubravka), 3. Uhlířová Tereza (Bílá Hora Plzeň), 4. Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň)
ČM 1. Škopek Petr - Bathory Michal (Bílá Hora Plzeň), 2. Steiner Ondřej - Vacek Petr (Sokol Doubravka), 3. Soukup Lukáš - Louda Jiří (BKV Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 4. Kropáč Vojtěch - Baloun Marek (Sn Karlovy Vary)
ČŽ 1. Benýšková Veronika - Kolářová Lucie (BKV Plzeň, Sokol Doubravka), 2. Křížová Nikola - Úblová Veronika (Bílá Hora Plzeň, Sokol Doubravka), 3. Basáková Karin - Uhlířová Tereza (Bílá Hora Plzeň)  
MIX 1. Steiner Ondřej - Kolářová Lucie (Sokol Doubravka), 2. Bathory Michal - Basáková Karin (Bílá Hora Plzeň), 3. Škopek Petr - Uhlířová Tereza (Bílá Hora Plzeň), 4. Louda Jiří - Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň)

U19 GP(C) Pohár Vlaštovky, 14.2.2009

DisciplínaMedailisté
DM 1. Prokeš Michal (SK Dobrá Voda), 2. Bathory Michal (Bílá Hora Plzeň), 3. Procházka Daniel (Bílá Hora Plzeň), 4. Soukup Lukáš (BKV Plzeň)
1. Úblová Veronika (Sokol Doubravka), 2. Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 3. Kolářová Hana (Sokol Doubravka), 4. Černá Iva (Sn Karlovy Vary)
ČM 1. Prokeš Michal - Kudláček Jan (SK Dobrá Voda), 2. Bathory Michal - Vacek Petr (Bílá Hora Plzeň, Sokol Doubravka), 3. Soukup Lukáš - Baloun Marek (BKV Plzeň, Sn Karlovy Vary), 4. Melmuka Martin - Vukliševič Martin (Sn Karlovy Vary)
ČŽ 1. Úblová Veronika - Křížová Nikola (Sokol Doubravka, Bílá Hora Plzeň), 2. Benýšková Veronika - Černá Iva (BKV Plzeň, Sn Karlovy Vary), 3. Šmídová Ivana - Kolářová Hana (BKV Plzeň, Sokol Doubravka), 4. Blažková Eliška - Steiningerová Denisa (BKV Plzeň)
MIX 1. Prokeš Michal - Benýšková Veronika (SK Dobrá Voda, BKV Plzeň), 2. Soukup Lukáš - Úblová Veronika (BKV Plzeň, Sokol Doubravka), 3. Bathory Michal - Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 4. Kudláček Jan - Blažková Eliška (SK Dobrá Voda, BKV Plzeň)

U19 GP(A) Orlová, 14.-15.2.2009

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Škopek Petr (Bílá Hora Plzeň) 25.-32. 9.-16. (Sklář D.) 17.-32. (Basáková K.)
Steiner Ondřej (Sokol Doubravka) 25.-32. 5.-8. (Holeček J.) 17.-32. (Herrmannová Š.)
Krejčová Kateřina (USK Plzeň) 5.-8. 5.-8. (Pilařová L.) 9.-16. (Holeček J.)
Kolářová Lucie (Sokol Doubravka) 9.-16. 9.-16. (Švédová Z.) 17.-32. (Šikal K.)
Basáková Karin (Bílá Hora Plzeň) 25.-32. 9.-16. (Jeřichová Z.) 17.-32. (Škopek P.)

U19 GP(C kval.) 25.ZŠ Plzeň, 24.1.2009

DisciplínaMedailisté
DM 1. Škopek Petr (Bílá Hora Plzeň), 2. Steiner Ondřej (Sokol Doubravka), 3. Bathory Michal (Bílá Hora Plzeň), 4. Vacek Petr (Sokol Doubravka)
1. Kolářová Lucie (Sokol Doubravka), 2. Úblová Veronika (Sokol Doubravka), 3. Basáková Karin (Bílá Hora Plzeň), 4. Kolářová Hana (Sokol Doubravka)
ČM 1. Škopek Petr - Bathory Michal (Bílá Hora Plzeň), 2. Steiner Ondřej - Vacek Petr (Sokol Doubravka), 3. Matas David - Fricek Martin (USK Plzeň, Bílá Hora Plzeň)
ČŽ 1. Kolářová Lucie - Úblová Veronika (Sokol Doubravka), 2. Basáková Karin - Uhlířová Tereza (Bílá Hora Plzeň), 3. Černá Iva - Benýšková Veronika (Sn Karlovy Vary, BKV Plzeň)
MIX 1. Steiner Ondřej - Kolářová Lucie (Sokol Doubravka), 2. Škopek Petr - Uhlířová Tereza (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Bathory Michal - Basáková Karin (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Vacek Petr - Úblová Veronika (Sokol Doubravka)

MMČR juniorů Orlová, 14.-16.11.2008

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Havlová Lucie (Sokol Doubravka) 33.-64. 17.-32. (Hobziková M.) 2. (Zevl L.)
Krejčová Kateřina (USK Plzeň) 33.-64. 17.-32. (Gavelčíková E.) 33.-64. (Holec D.)
Kompletní výsledky: www.tournamentsoftware.com
Články o turnaji: MMČR juniorů na czechbadminton.cz

U19 GP(A) Liberec, 8.-9.11.2008

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Steiner Ondřej (Sokol Doubravka) 9.-16. 5.-8. (Matas D.) 17.-32. (Hepprová E.)
Matas David (USK Plzeň) 25.-32. 5.-8. (Steiner O.) 17.-32. (Krejčová K.)
Krejčová Kateřina (USK Plzeň) 3.-4. 9.-16. (Gavelčíková E.) 17.-32. (Matas D.)
Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek) 9.-16. 5.-8. (Grimmová L.) 9.-16. (Holec D.)

U19 GP(C kval.) 10. Victor Cup Nejdek, 2.11.2008

DisciplínaMedailisté
DM 1. Šlehubr Vít (Jiskra Nejdek), 2. Steiner Ondřej (Sokol Doubravka), 3. Matas David (USK Plzeň), 4. Vukliševič Martin (Sn Karlovy Vary)
1. Krejčová Kateřina (USK Plzeň), 2. Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek), 3. Úblová Veronika (Sokol Doubravka), 4. Janoušková Alena (Sokol Doubravka)
ČM 1. Steiner Ondřej - Matas David (Sokol Doubravka, USK Plzeň), 2. Melmuka Martin - Baloun Marek (Sn Karlovy Vary), 3. Vukliševič Martin - Kropáč Vojtěch (Sn Karlovy Vary)
ČŽ 1. Krejčová Kateřina - Nesvedová Marcela (USK Plzeň, Jiskra Nejdek), 2. Úblová Veronika - Janoušková Alena (Sokol Doubravka), 3. Benýšková Veronika - Černá Iva (BKV Plzeň, Sn Karlovy Vary)
MIX 1. Šlehubr Vít - Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek), 2. Steiner Ondřej - Janoušková Alena (Sokol Doubravka), 3.-4. Matas David - Krejčová Kateřina (USK Plzeň), 3.-4. Melmuka Martin - Úblová Veronika (Sn Karlovy Vary, Sokol Doubravka)

U19 Přebor ČOS jednotlivců 25.ZŠ Plzeň, 20.-21.9.2008

DisciplínaMedailisté
DM 1. Světnička (Židlochovice), 2. Gamon (Klimkovice), 3.-4. Marek (Č.Budějovice), 3.-4. Bathory (B.Hora)
1. Kolářová (Doubravka), 2. Simonianová (Astra), 3.-4. Gerlichová (Klimkovice), 3.-4. Fremrová (Doubravka)
ČM 1. Škopek – Bathory (B.Hora), 2. Světnička – Gamon (Židlochovie/Klimkovice), 3.-4. Steiner – Fricek (Doubravka/B.Hora), 3.-4. Štark – Kačinetz (Radotín)
ČŽ 1. Kolářová – Gerlichová (Doubravka/Klimkovice), 2. Fremrová – Čečková (Doubravka), 3.-4. Sobotíková – Šamalová (Č.Budějovice), 3.-4. Janoušková – Simonianová (Doubravka/Astra)
MIX 1. Světnička – Kolářová (Židlochovice/Doubravka), 2. Gamon – Gerlichová (Klimkovice), 3.-4. Steiner – Zimmerová (Doubravka/Radotín), 3.-4. Pavlík – Šamalová (Doubravka/Č.Budejovice)

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Výsledky 2008-09 » U19

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!