Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Výsledky turnajů jednotlivců v kategorii dospělých v sezóně 2009/10

Výroční turnaj SK Jupiter Plzeň, 22.5.2010

DisciplínaMedailisté
DM 1. Bathory Michal (Bílá Hora Plzeň), 2. Šimák Josef (Spartak Chrást), 3.-4. Čechura Adam (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Odvárka Petr (BKV Plzeň)
1. Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 2. Konigsmarková Soňa (Bílá Hora Plzeň), 3. Přibylová Lenka (Slavoj Plzeň), 4. Krajčová Karolína (SK Prosek)
ČM 1. Krajča Tomáš - Beznoska Michal (SK Prosek), 2. Plundrich Tomáš - Bohm Michal (USK Plzeň), 3. Slabý Otto jun. - Odvárka Petr (USK Plzeň, BKV Plzeň), 4. Hucl Jaromír - Švimberský Petr (Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Bláhová Barbara - Fridrichová Nikol (SK Jupiter Plzeň, USK Plzeň), 2. Křížová Nikola - Křížová Monika (Bílá Hora Plzeň), 3. Odvárková Eva - Přibylová Lenka (BKV Plzeň, Slavoj Plzeň), 4. Basáková Karin - Uhlířová Tereza (Bílá Hora Plzeň)
MIX 1. Dušek Jan - Bláhová Barbara (Bílá Hora Plzeň, SK Jupiter Plzeň), 2. Škopek Petr - Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 3. Behenský Roman - Křížová Monika (Spartak Chrást, Bílá Hora Plzeň), 4. Plundrich Tomáš - Viktorová Michaela (USK Plzeň, Přeštice)
Skupina B 1. Šašek Milan - Behenský Roman (Spartak Chrást), 2. Kovačík Alexej - Matoušek Jan (K. Vary, neregistrovaný), 3. Zachar Martin - Přibylová Lenka (neregistrovaný, TJ Ostrov), 4. Braun Radek - Tomrdle Vašek (SK Jupiter)
Desetihra 1. USK Plzeň, 2. SK Jupiter, 3. výběr ČR, 4. Bílá Hora Plzeň

GP(C) Thun Cup Nejdek, 15.5.2010

DisciplínaMedailisté
DM 1. Klimaj Jan (Jiskra Nejdek), 2. Trinh Hai Tung (Jiskra Nejdek), 3.-4. Kamaryt Miloš (Jiskra Nejdek), 3.-4. Paleček Tomáš (USK Plzeň)
1. Sahánková Jana (USK Plzeň), 2. Ondrášková Valerie (Super Stars Most), 3.-4. Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek), 3.-4. Fartágová Martina (Super Stars Most)
ČM 1. Voráč Přemysl - Odvárka Petr (BKV Plzeň), 2. Hohenberger Petr - Fišer Petr (Sokol Č. Budějovice, Spoje Praha), 3.-4. Paleček Tomáš - Kamaryt Miloš (USK Plzeň, Jiskra Nejdek), 3.-4. Štika Jan - Nigrín Daniel (Spoje Praha)
ČŽ 1. Sahánková Jana - Jeřichová Zuzana (USK Plzeň, Super Stars Most), 2. Nesvedová Marcela - Růžičková Miroslava (Jiskra Nejdek), 3.-4. Ondrášková Valerie - Fartágová Martina (Super Stars Most), 3.-4. Borčíková Antonie - Šlehubrová Hana (Jiskra Nejdek)
MIX 1. Štika Jan - Růžičková Miroslava (Spoje Praha, Jiskra Nejdek), 2. Voráč Přemysl - Fartágová Martina (BKV Plzeň, Super Stars Most), 3.-4. Bílek Stanislav - Jeřichová Zuzana (Super Stars Most), 3.-4. Kroc Štěpán - Ondrášková Valerie (Super Stars Most)

GP(A) Mem. P. Sima Liberec, 24.-25.4.2010

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Segeč Jan (USK Plzeň) 3.-4. 5.-8. (Popilka P.) 9.-16. (Hnilicová E.)
Voráč Přemysl (BKV Plzeň) 17.-32. 17.-32. (Odvárka P.) 17.-32. (Fartágová M.)
Sobota Jaroslav (USK Plzeň) --- 3.-4. (Rubáš J.) 3.-4. (Kozová M.)
Rubáš Josef (USK Plzeň) --- 3.-4. (Sobota J.) ---
Popilka Pavel (USK Plzeň) --- 5.-8. (Segeč J.) 17.-32. (Fridrichová N.)
Odvárka Petr (BKV Plzeň) --- 17.-32. (Voráč P.) ---
Ježek David (Jiskra Nejdek) --- 17.-32. (Slabý O.) ---
Slabý Otto jun. (USK Plzeň) --- 17.-32. (Ježek D.) ---
Krejčová Kateřina (USK Plzeň) 17.-32. 5.-8. (Pilařová L.) ---
Fridrichová Nikol (USK Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Kozová M.) 17.-32. (Popilka P.)
Kozová Markéta (USK Plzeň) --- 9.-16. (Fridrichová N.) 3.-4. (Sobota J.)
Další informace: kompletní výsledky turnaje

GP(A) Velká cena Brna, 3.-4.4.2010

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Sobota Jaroslav (USK Plzeň) --- 2. (Rubáš J.) 3.-4. (Kozová M.)
Rubáš Josef (USK Plzeň) --- 2. (Sobota J.) ---
Slabý Otto jun. (USK Plzeň) --- 17.-32. (Jedzok P.) ---
Krejčová Kateřina (USK Plzeň) 9.-16. 3.-4. (Kozová M.) ---
Brejchová Martina (Slavoj Plzeň) --- 1. (Milisová H.) ---
Kozová Markéta (USK Plzeň) --- 3.-4. (Krejčová K.) 3.-4. (Sobota J.)
Další informace: kompletní výsledky turnaje

GP(C) Ostrov, 3.4.2010

DisciplínaMedailisté
DM 1. Voráč Přemysl (BKV Plzeň), 2. Týc Filip (Spoje Praha), 3.-4. Černý Ivo (Český Krumlov), 3.-4. Klimaj Jan (Jiskra Nejdek)
1. Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek), 2. Lepková Klára (BKV Plzeň), 3.-4. Chmelíčková Kateřina (BKV Plzeň), 3.-4. Černá Martina (Hamr Praha)
ČM 1. Týc Filip - Ježek David (Spoje Praha, Jiskra Nejdek), 2. Voráč Přemysl - Odvárka Petr (BKV Plzeň), 3.-4. Černý Ivo - Rombald Martin (Český Krumlov, Hamr Praha), 3.-4. Nevečeřal Lukáš - Vavřička Ondřej (Proboštov)
ČŽ 1. Nesvedová Marcela - Dragounová Eva (Jiskra Nejdek, Proboštov), 2. Lepková Klára - Chmelíčková Kateřina (BKV Plzeň), 3. Černá Martina - Přibylová Lenka (Hamr Praha, Slavoj Plzeň)
MIX 1. Voráč Přemysl - Lepková Klára (BKV Plzeň), 2. Klimaj Jan - Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek), 3.-4. Odvárka Petr - Chmelíčková Kateřina (BKV Plzeň), 3.-4. Rombald Martin - Černá Martina (Hamr Praha)

GP(C) Jupiterské CéDéčko Plzeň, 3.4.2010

DisciplínaMedailisté
DM 1. Karas Milan (Sokol Doubravka), 2. Přinda Tomáš (Sokol Doubravka), 3.-4. Krajča Tomáš (Prosek Praha), 3.-4. Chalupský Jaroslav ml. (Sezimovo Ústí)
1. Boubínová Denisa (Sokol Doubravka), 2. Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 3. Čechová Romana (Prosek Praha), 4. Smejkalová Dita (Sokol Meteor Praha Radotín)
ČM 1. Karas Milan - Přinda Tomáš (Sokol Doubravka), 2. Nguyen Huy-Loi - Škopek Petr (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Krajča Tomáš - Parkán Tomáš (Prosek Praha), 3.-4. Loskot Miroslav - Holubec Pavel (Hamr Praha)
ČŽ 1. Uhlířová Tereza - Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 2. Straková Lenka - Voráčková Lenka (Sokol Doubravka, Bílá Hora Plzeň), 3. Čechová Romana - Havláková Jana (Prosek Praha), 4. Smejkalová Dita - Odvárková Eva (Sokol Meteor Praha Radotín, BKV Plzeň)
MIX 1. Karas Milan - Boubínová Denisa (Sokol Doubravka), 2. Přinda Tomáš - Fridrichová Nikol (Sokol Doubravka, USK Plzeň), 3.-4. Chalupský Jaroslav ml. - Konigsmarková Soňa (Sezimovo Ústí, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Krajča Tomáš - Havláková Jana (Prosek Praha)
Další informace: kompletní výsledky turnaje

GP(D) Jupiterské CéDéčko Plzeň, 3.4.2010

DisciplínaMedailisté
DM 1. Škopek Petr (Bílá Hora Plzeň), 2. Steiner Ondřej (Sokol Doubravka), 3.-4. Švimberský Petr (Sokol Doubravka), 3.-4. Plundrich Tomáš (USK Plzeň)
1. Boubínová Denisa (Sokol Doubravka), 2. Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Smejkalová Dita (Sokol Meteor Praha Radotín), 3.-4. Konigsmarková Soňa (Bílá Hora Plzeň)
ČM 1. Nguyen Huy-Loi - Škopek Petr (Bílá Hora Plzeň), 2. Plundrich Tomáš - Čechura Adam (USK Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Hegner Lukáš - Bathory Michal (Sokol Doubravka, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Švimberský Petr - Brož Jan (Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Straková Lenka - Voráčková Lenka (Sokol Doubravka, Bílá Hora Plzeň), 2. Boubínová Denisa - Fremrová Eliška (Sokol Doubravka), 3.-4. Uhlířová Tereza - Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Smejkalová Dita - Odvárková Eva (Sokol Meteor Praha Radotín, BKV Plzeň)
MIX 1. Nguyen Huy-Loi - Uhlířová Tereza (Bílá Hora Plzeň), 2. Švimberský Petr - Fremrová Eliška (Sokol Doubravka), 3.-4. Knopp Tomáš - Konigsmarková Soňa (SK Jupiter Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Parkán Tomáš - Straková Lenka (Prosek Praha, Sokol Doubravka)
Další informace: kompletní výsledky turnaje

GP(D) Plzeň Bílá Hora, 20.2.2010

DisciplínaMedailisté
DM 1. Kozojed Lukáš (BKV Plzeň), 2. Plundrich Tomáš (USK Plzeň), 3.-4. Vacek Petr ml. (Sokol Doubravka), 3.-4. Malkus Tomáš (Sokol Doubravka)
1. Čečková Veronika (Sokol Doubravka), 2. Chmelíčková Kateřina (BKV Plzeň), 3.-4. Fremrová Eliška (Sokol Doubravka), 3.-4. Basáková Karin (Bílá Hora Plzeň)
ČM 1. Froněk Ondřej - Bartoníček Adam (Bílá Hora Plzeň), 2. Malkus Tomáš - Krejsa Jakub (Sokol Doubravka), 3.-4. Knopp Tomáš - Slepička Martin (SK Jupiter Plzeň), 3.-4. Behenský Roman - Fuksa Ladislav (Spartak Chrást, Hamr Praha)
ČŽ 1. Konigsmarková Soňa - Bláhová Barbara (Bílá Hora Plzeň, SK Jupiter Plzeň), 2. Šlaisová Petra - Voráčková Lenka (USK Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 3. Čechová Romana - Basáková Karin (SK Prosek Praha, Bílá Hora Plzeň)
MIX 1. Bohm Michal - Kykalová Kateřina (USK Plzeň, SK Prosek Praha), 2. Knopp Tomáš - Konigsmarková Soňa (SK Jupiter Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Odvárka Petr - Chmelíčková Kateřina (BKV Plzeň), 3.-4. Vacek Petr ml. - Kolářová Hana (Sokol Doubravka)

VCES Mistrovství ČR Praha, 29.-31.1.2010

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Segeč Jan (USK Plzeň) 9.-16. 9.-16. (Popilka P.) ---
Rubáš Josef (USK Plzeň) --- 3.-4. (Sobota J.) ---
Sobota Jaroslav (USK Plzeň) --- 3.-4. (Rubáš J.) 9.-16. (Kozová M.)
Popilka Pavel (USK Plzeň) --- 9.-16. (Segeč J.) ---
Havlová Lucie (Sokol Doubravka) 3.-4. --- 5.-8. (Zevl L.)
Kolářová Lucie (Sokol Doubravka) 9.-16. --- ---
Kozová Markéta (USK Plzeň) 17.-32. 5.-8. (Krejčová K.) 9.-16. (Sobota J.)
Krejčová Kateřina (USK Plzeň) --- 5.-8. (Kozová M.) ---
Další informace: oficiální stránky turnaje

SKP jednotlivců USK Plzeň, 23.1.2010

DisciplínaMedailisté
DM 1. Klimaj Jan (Jiskra Nejdek), 2. Karas Milan (Sokol Doubravka), 3.-4. Přinda Tomáš (Sokol Doubravka), 3.-4. Voráč Přemysl (BKV Plzeň)
1. Kolářová Lucie (Sokol Doubravka), 2. Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 3.-4. Krejčová Kateřina (USK Plzeň), 3.-4. Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek)
ČM 1. Segeč Jan - Popilka Pavel (USK Plzeň), 2. Karas Milan - Holý Ondřej (Sokol Doubravka), 3.-4. Slabý Otto jun. - Bohm Michal (USK Plzeň), 3.-4. Voráč Přemysl - Odvárka Petr (BKV Plzeň)
ČŽ 1. Kozová Markéta - Krejčová Kateřina (USK Plzeň), 2. Kolářová Lucie - Straková Lenka (Sokol Doubravka), 3.-4. Nesvedová Marcela - Brejchová Martina (Jiskra Nejdek, Slavoj Plzeň), 3.-4. Fridrichová Nikol - Sahánková Jana (USK Plzeň)
MIX 1. Paleček Tomáš - Brejchová Martina (USK Plzeň, Slavoj Plzeň), 2. Voráč Přemysl - Sahánková Jana (BKV Plzeň, USK Plzeň), 3.-4. Popilka Pavel - Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 3.-4. Přinda Tomáš - Kolářová Lucie (Sokol Doubravka)
Ke stažení: kompletní výsledky turnaje
K prohlédnutí: pár fotek z turnaje

GP(A) Těšínský pohár, 16.-17.1.2010

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Segeč Jan (USK Plzeň) 5.-8. 17.-32. (Popilka P.) ---
Popilka Pavel (USK Plzeň) --- 17.-32. (Segeč J.) 9.-16. (Fridrichová N.)
Rubáš Josef (USK Plzeň) --- 3.-4. (Sobota J.) ---
Sobota Jaroslav (USK Plzeň) --- 3.-4. (Rubáš J.) ---
Havlová Lucie (Sokol Doubravka) 5.-8. --- 3.-4. (Zevl L.)
Fridrichová Nikol (USK Plzeň) 17.-32. 5.-8. (Jurčíková J.) 9.-16. (Popilka P.)

GP(C) USK Plzeň, 19.12.2009

DisciplínaMedailisté
DM 1. Přinda Tomáš (Sokol Doubravka), 2. Klimaj Jan (Jiskra Nejdek), 3.-4. Karas Milan (Sokol Doubravka), 3.-4. Popilka Pavel (USK Plzeň)
1. Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek), 2. Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 3.-4. Synková Iva (BC J.Hradec), 3.-4. Fremrová Eliška (Sokol Doubravka)
ČM 1. Karas Milan - Přinda Tomáš (Sokol Doubravka), 2. Odvárka Petr - Voráč Přemysl (BKV Plzeň), 3.-4. Bohm Michal - Plundrich Tomáš (USK Plzeň), 3.-4. Hucl Jaromír - Vedral Jindřich (Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Nesvedová Marcela - Synková Iva (Jiskra Nejdek, BC J.Hradec), 2. Fremrová Eliška - Čečková Veronika (Sokol Doubravka), 3.-4. Brejchová Martina - Straková Lenka (Slavoj Plzeň, Sokol Doubravka), 3.-4. Basáková Karin - Uhlířová Tereza (Bílá Hora Plzeň)
MIX 1. Klimaj Jan - Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek), 2. Hucl Jaromír - Brychtová Iva (Sokol Doubravka, SK Jupiter Plzeň), 3.-4. Popilka Pavel - Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 3.-4. Voráč Přemysl - Lepková Klára (BKV Plzeň)

GP(A) VC Kopřivnice, 12.-13.12.2009

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Segeč Jan (USK Plzeň) 2. 5.-8. (Popilka P.) 9.-16. (Hnilicová E.)
Sobota Jaroslav (USK Plzeň) --- 3.-4. (Rubáš J.) 5.-8. (Kozová M.)
Rubáš Josef (USK Plzeň) --- 3.-4. (Sobota J.) ---
Popilka Pavel (USK Plzeň) nekvalifikoval(a)
se
5.-8. (Segeč J.) nekvalifikoval(a)
se (Fridrichová N.)
Slabý Otto jun. (USK Plzeň) nekvalifikoval(a)
se
17.-32. (Voráč P.) ---
Voráč Přemysl (BKV Plzeň) nekvalifikoval(a)
se
17.-32. (Slabý O.) ---
Havlová Lucie (Sokol Doubravka) 3.-4. --- 3.-4. (Zevl L.)
Kozová Markéta (USK Plzeň) 9.-16. 9.-16. (Fridrichová N.) 5.-8. (Sobota J.)
Fridrichová Nikol (USK Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Kozová M.) nekvalifikoval(a)
se (Popilka P.)
Krejčová Kateřina (USK Plzeň) 17.-32. 5.-8. (Pilařová L.) ---

GP(D) Jupiter (JuBH Cup 2/4) Plzeň, 31.10.2009

DisciplínaMedailisté
DM 1. Bathory Michal (Bílá Hora Plzeň), 2. Odvárka Petr (BKV Plzeň), 3. Malkus Tomáš (Sokol Doubravka), 4. Krejsa Jakub (Sokol Doubravka)
1. Smejkalová Dita (Sokol Meteor Praha-Radotín), 2. Čečková Veronika (Sokol Doubravka), 3. Kolářová Hana (Sokol Doubravka), 4. Voráčková Lenka (SK Jupiter Plzeň)
ČM 1. Jerman Pavel - Konupka Jiří (BaC Kladno), 2. Malkus Tomáš - Krejsa Jakub (Sokol Doubravka), 3.-4. Nguyen Huy-Loi - Bartoníček Adam (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Švimberský Petr - Brož Jan (Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Basáková Karin - Uhlířová Tereza (Bílá Hora Plzeň), 2. Voráčková Lenka - Šlaisová Petra (SK Jupiter Plzeň, USK Plzeň), 3. Brychtová Iva - Smejkalová Dita (SK Jupiter Plzeň, Sokol Meteor Praha-Radotín), 4. Čečková Veronika - Kolářová Hana (Sokol Doubravka)
MIX 1. Hucl Jaromír - Brychtová Iva (Sokol Doubravka, SK Jupiter Plzeň), 2. Odvárka Petr - Smejkalová Dita (BKV Plzeň, Sokol Meteor Praha-Radotín), 3.-4. Bathory Michal - Basáková Karin (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Nguyen Huy-Loi - Uhlířová Tereza (Bílá Hora Plzeň)

GP(C) Ostrov, 25.10.2009

DisciplínaMedailisté
DM 1. Karas Milan (Sokol Doubravka), 2. Popilka Pavel (USK Plzeň), 3.-4. Přinda Tomáš (Sokol Doubravka), 3.-4. Kanajlo Jan (Baník Most)
1. Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek), 2. Ondrášková Valerie (Super Stars Most), 3.-4. Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 3.-4. Čečková Veronika (Sokol Doubravka)
ČM 1. Karas Milan - Přinda Tomáš (Sokol Doubravka), 2. Popilka Pavel - Slabý Otto jun. (USK Plzeň), 3.-4. Voráč Přemysl - Odvárka Petr (BKV Plzeň), 3.-4. Klimaj Jan - Ježek David (Jiskra Nejdek)
ČŽ 1. Nesvedová Marcela - Fridrichová Nikol (Jiskra Nejdek, USK Plzeň), 2. Ondrášková Valerie - Žatecká Renata (Super Stars Most, Baník Most), 3. Čečková Veronika - Fremrová Eliška (Sokol Doubravka)
MIX 1. Popilka Pavel - Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 2. Černý Ivo - Nesvedová Marcela (Český Krumlov, Jiskra Nejdek), 3.-4. Klimaj Jan - Klimajová Nikola (Jiskra Nejdek, USK Plzeň), 3.-4. Kanajlo Jan - Žatecká Renata (Baník Most)

GP(B) Mem. W. Reichela Most, 17.-18.10.2009

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Segeč Jan (USK Plzeň) 5.-8. --- ---
Popilka Pavel (USK Plzeň) 9.-16. 9.-16. (Kanajlo J.) 9.-16. (Fridrichová N.)
Karas Milan (Sokol Doubravka) 9.-16. --- 3.-4. (Kolářová L.)
Klimaj Jan (Jiskra Nejdek) 17.-32. 17.-32. (Ježek D.) 9.-16. (Nesvedová M.)
Slabý Otto jun. (USK Plzeň) 17.-32. 17.-32. (Němeček M.) 17.-32. (Kokošková M.)
Odvárka Petr (BKV Plzeň) 33.-64. 9.-16. (Voráč P.) ---
Voráč Přemysl (BKV Plzeň) 33.-64. 9.-16. (Odvárka P.) ---
Ježek David (Jiskra Nejdek) 33.-64. 17.-32. (Klimaj J.) ---
Plachý Karel (USK Plzeň) 33.-64. 17.-32. (Seifert H.) ---
Bernášek Michal (Jiskra Nejdek) --- 17.-32. (Hakl J.) ---
Krejčová Kateřina (USK Plzeň) 2. 2. (Pilařová L.) ---
Sahánková Jana (USK Plzeň) 9.-16. 3.-4. (Sahánková I.) 17.-32. (Šída M.)
Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek) 9.-16. 5.-8. (Růžičková M.) 9.-16. (Klimaj J.)
Kolářová Lucie (Sokol Doubravka) 9.-16. --- 3.-4. (Karas M.)
Růžičková Miroslava (Jiskra Nejdek) 17.-32. 5.-8. (Nesvedová M.) 17.-32. (Holeček J.)
Fridrichová Nikol (USK Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Munzarová P.) 9.-16. (Popilka P.)
Bližší informace a kompletní výsledky: stránky Baníku Most

GP(D) Bílá Hora Plzeň, 26.9.2009

DisciplínaMedailisté
DM 1. Škopek Petr (Bílá Hora Plzeň), 2. Bathory Michal (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Froněk Ondřej (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Odvárka Petr (BKV Plzeň)
1. Havláková Jana (SK Prosek Praha), 2. Fremrová Eliška (Sokol Doubravka), 3.-4. Čechová Romana (SK Prosek Praha), 3.-4. Odvárková Eva (BKV Plzeň)
ČM 1. Bohm Michal - Plundrich Tomáš (USK Plzeň), 2. Froněk Ondřej - Škopek Petr (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Bathory Michal - Brož Jan (Bílá Hora Plzeň, Sokol Doubravka), 3.-4. Vaněček Jiří - Majer Aleš (Ker. Chlumčany)
ČŽ 1. Havláková Jana - Kykalová Kateřina (SK Prosek Praha), 2. Uhlířová Tereza - Basáková Karin (Bílá Hora Plzeň), 3. Konigsmarková Soňa - Bláhová Barbara (Bílá Hora Plzeň, SK Jupiter Plzeň)
MIX 1. Malkus Tomáš - Fremrová Eliška (Sokol Doubravka), 2. Knopp Tomáš - Konigsmarková Soňa (SK Jupiter Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Odvárka Petr - Odvárková Eva (BKV Plzeň), 3.-4. Plundrich Tomáš - Viktorová Michaela (USK Plzeň, Přeštice)
Detailní výsledky: kompletní pavouky
JuBH Cup: průběžné pořadí

GP(A) Mem. Holobradého Praha, 12.-13.9.2009

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Karas Milan (Sokol Doubravka) 5.-8. 17.-32. (Holý O.) ---
Segeč Jan (USK Plzeň) 9.-16. 17.-32. (Popilka P.) 17.-32. (Hnilicová E.)
Rubáš Josef (USK Plzeň) --- 2. (Sobota J.) ---
Sobota Jaroslav (USK Plzeň) --- 2. (Rubáš J.) 3.-4. (Kozová M.)
Popilka Pavel (USK Plzeň) --- 17.-32. (Segeč J.) ---
Holý Ondřej (Sokol Doubravka) --- 17.-32. (Karas M.) ---
Havlová Lucie (Sokol Doubravka) 5.-8. 5.-8. (Pavelková Z.) 2. (Zevl L.)
Krejčová Kateřina (USK Plzeň) 9.-16. 5.-8. (Fridrichová N.) ---
Kozová Markéta (USK Plzeň) 9.-16. 5.-8. (Vazačová Š.) 3.-4. (Sobota J.)
Fridrichová Nikol (USK Plzeň) 17.-32. 5.-8. (Krejčová K.) ---
Další informace: stránky ČBaS, web USK Plzeň

GP(B) Benátecký pohár, 5.-6.9.2009

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Segeč Jan (USK Plzeň) 3.-4. --- 9.-16. (Fridrichová N.)
Klimaj Jan (Jiskra Nejdek) 17.-32. 9.-16. (Krajča T.) ---
Ježek David (Jiskra Nejdek) 33.-64. 17.-32. (Bernášek M.) 17.-32. (Munzarová P.)
Bernášek Michal (Jiskra Nejdek) --- 17.-32. (Ježek D.) ---
Havlová Lucie (Sokol Doubravka) 2. 1. (Megawati G.) 9.-16. (Drančák P.)
Fridrichová Nikol (USK Plzeň) 9.-16. 5.-8. (Munzarová P.) 9.-16. (Segeč J.)
Krejčová Kateřina (USK Plzeň) 9.-16. 5.-8. (Pilařová L.) ---
Další informace: web USK Plzeň, web Jiskry Nejdek

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Výsledky 2009-10 » Dospělí - jednotlivci

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!