Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Výsledky různých neoficiálních turnajů v sezóně 2009/10

Karlovarská oplatka, 27.3.2010

DisciplínaMedailisté
U10 dvouhra chlapci 1. Viktora Jan (Sokol Doubravka), 2. Lukeš Jan (Slovan Karlovy Vary), 3. Mráz Šimon (Sokol Doubravka), 4. Kuhajda Ondřej (Sokol Doubravka), 5. Hora Jan (TJ Bílá Hora), 6. Šajgal Petr (Sokol Proboštov)
U10 dvouhra dívky 1. Raitmayerová Adéla (TJ Bílá Hora), 2. Vatashchuk Romana (Slovan Karlovy Vary), 3. Hadáčková Bára (Sokol České Budějovice), 4. Baloušková Klára (Sokol České Budějovice), 5. Květoňová Veronika (USK Plzeň), 6. Došková Tereza (Slovan Karlovy Vary)
U13 dvouhra chlapci 1. Legát Vojtěch (Sokol Doubravka), 2. Pistulka Radek (USK Plzeň), 3. Nesveda Adam (Jiskra Nejdek), 4. Baloušek Vojtěch (Sokol České Budějovice), 5. Pohanka Tomáš (BKV Plzeň), 6. Hadáček Albert (Sokol České Budějovice)
U13 dvouhra dívky 1. Vatashchuk Kateryna (Slovan Karlovy Vary), 2. Legátová Anna (Sokol Doubravka), 3. Baštářová Aneta (Sokol Doubravka), 4. Syřínková Eliška (Sokol Doubravka), 5. Hájková Aneta (Sokol Proboštov), 6. Raitmayerová Nicol (Sokol Doubravka),

Organizační tým Badmintonu pro veřejnost Karlovy Vary, který turnaj připravil a vedl (Vendula Dvořáková, Michaela Kondelová a Pavel Jurč), děkuje všem hráčům a hráčkám za účast a omlouvá se těm, které musel pro kapacitu haly odmítnout.

Únorový drive Karlovy Vary, 27.2.2010

DisciplínaMedailisté
DM 1. Peňas (K.Vary), 2. Baloun (Svatá), 3. Daneš (Praha)
1. Rokůsková (Kladno), 2. Šulová (Ostrov), 3. Kulmanová (K.Vary)
ČM 1. Homolka - Baloun (Kladno, Svatá), 2. Šterba - Šula (Ostrov), 3. Peňas - Novák (K.Vary)
MIX 1. Šula - Šulová (Ostrov), 2. Homolka - Rokůsková (Kladno), 3. Jurč - Dvořáková (K.Vary )

Otevřený Pohár Vlaštovky U12, BKV Plzeň 19.12.2009

DisciplínaMedailisté
DM 1. Beran Petr (Sokol Křemže), 2. Kural Martin (USK Plzeň), 3. Škvára Petr (Super Stars Podbořany)
1. Skuhrová Aneta (Super Stars Podbořany), 2. Raitmayerová Adéla (Bílá Hora Plzeň), 3. Vatashchuk Romana (Sn Karlovy Vary)

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Výsledky 2009-10 » Ostatní soutěže

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!