Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Výsledky turnajů v kategorii do 13 let (U13) v sezóně 2009/10

U13 MČR jednotlivců Benátky n. Jiz., 17.-18.4.2010

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Louda Jan (Bílá Hora Plzeň) 3.-4. 1. (Pistulka R.) 1. (Brunátová K.)
Pistulka Radek (USK Plzeň) 17.-24. 1. (Louda J.) 3.-4. (Vatashchuk K.)
Marek Ondřej (Jiskra Nejdek) 25.-32. 9.-16. (Kural M.) ---
Kural Martin (USK Plzeň) 25.-32. 9.-16. (Marek O.) 17.-32. (Legátová A.)
Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary) 9.-16. 3.-4. (Milová S.) 3.-4. (Pistulka R.)
Panochová Jana (Sn Karlovy Vary) 9.-16. 9.-16. (Legátová A.) 9.-16. (Dokládal R.)
Legátová Anna (Sokol Doubravka) 25.-32. 9.-16. (Panochová J.) 17.-32. (Kural M.)

U13 SKP jednotlivců K. Vary, 11.4.2010

DisciplínaMedailisté
DM 1. Pistulka Radek (USK Plzeň), 2. Kural Martin (USK Plzeň), 3. Rašpl Jakub (USK Plzeň), 4. Marek Ondřej (Jiskra Nejdek)
1. Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary), 2. Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 3. Legátová Anna (Sokol Doubravka), 4. Baštářová Aneta (Sokol Doubravka)
ČM 1. Pistulka Radek - Kural Martin (USK Plzeň), 2. Rašpl Jakub - Beneš Tomáš (USK Plzeň), 3. Lobel Ondřej - Polášek Roland (Jiskra Nejdek), 4. Marek Ondřej - Chalupa Petr (Jiskra Nejdek, BKV Plzeň)
ČŽ 1. Vatashchuk Kateryna - Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 2. Legátová Anna - Vatashchuk Romana (Sokol Doubravka, Sn Karlovy Vary), 3. Baštářová Klára - Syřínková Eliška (Sokol Doubravka), 4. Raitmayerová Nikola - Došková Tereza (Bílá Hora Plzeň, Sn Karlovy Vary)
MIX 1. Pistulka Radek - Vatashchuk Kateryna (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary), 2. Rašpl Jakub - Panochová Jana (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary), 3. Kural Martin - Legátová Anna (USK Plzeň, Sokol Doubravka), 4. Nedvěd Ondřej - Baštářová Aneta (Sokol Doubravka)

U13 GP(C) 12. Witte Cup Nejdek, 20.2.2010

DisciplínaMedailisté
DM 1. Kämer Hannes (SV Lok Stassfurt), 2. Louda Jan (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Kural Martin (USK Plzeň), 3.-4. Fornoville Max (BV Tröbitz)
1. Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary), 2. Antošová Denisa (Sn Karlovy Vary), 3.-4. Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 3.-4. Legátová Anna (Sokol Doubravka)
ČM 1. Kämer Hannes - Kopsch Anton (SV Lok Stassfurt, BV Tröbitz), 2. Marek Ondřej - Polášek Roland (Jiskra Nejdek), 3.-4. Pistulka Radek - Louda Jan (USK Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Rašpl Jakub - Kural Martin (USK Plzeň)
ČŽ 1. Antošová Denisa - Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 2. Vatashchuk Kateryna - Legátová Anna (Sn Karlovy Vary, Sokol Doubravka), 3.-4. Kozáková Kateřina - Wolfová Stanislava (Jiskra Nejdek), 3.-4. Syřínková Eliška - Raitmayerová Adéla (Sokol Doubravka, Bílá Hora Plzeň)
MIX 1. Louda Jan - Panochová Jana (Bílá Hora Plzeň, Sn Karlovy Vary), 2. Pistulka Radek - Vatashchuk Kateryna (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary), 3.-4. Kural Martin - Legátová Anna (USK Plzeň, Sokol Doubravka), 3.-4. Herzog Jakub - Antošová Denisa (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary)

U13 GP(A) Český Těšín, 23.-24.1.2010

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Louda Jan (Bílá Hora Plzeň) 2. 3.-4. (Pistulka R.) 3.-4. (Brunátová K.)
Pistulka Radek (USK Plzeň) 5.-8. 3.-4. (Louda J.) 5.-8. (Vatashchuk K.)
Kural Martin (USK Plzeň) 25.-32. 9.-16. (Rašpl J.) 17.-32. (Legátová A.)
Rašpl Jakub (USK Plzeň) --- 9.-16. (Kural M.) 17.-32. (Panochová J.)
Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary) 9.-16. 3.-4. (Milová S.) 5.-8. (Pistulka R.)
Panochová Jana (Sn Karlovy Vary) 17.-24. 5.-8. (Antošová D.) 17.-32. (Rašpl J.)
Legátová Anna (Sokol Doubravka) 17.-24. 9.-16. (Raitmayerová A.) 17.-32. (Kural M.)
Antošová Denisa (Sn Karlovy Vary) 17.-24. 5.-8. (Panochová J.) 9.-16. (Dokládal R.)
Raitmayerová Adéla (Bílá Hora Plzeň) --- 9.-16. (Legátová A.) ---

U13 GP(C kval.) 25. ZŠ Plzeň, 16.1.2010

DisciplínaMedailisté
DM 1. Pistulka Radek (USK Plzeň), 2. Kural Martin (USK Plzeň), 3. Rašpl Jakub (USK Plzeň), 4. Beneš Tomáš (USK Plzeň)
1. Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 2. Legátová Anna (Sokol Doubravka), 3. Raitmayerová Adéla (Bílá Hora Plzeň), 4. Baštářová Aneta (Sokol Doubravka)
ČM 1. Kural Martin - Rašpl Jakub (USK Plzeň), 2. Beneš Tomáš - Valenta Milan (USK Plzeň, Sokol Doubravka), 3.-4. Nedvěd Ondřej - Zápal Radek (Sokol Doubravka), 3.-4. Sikora Ondřej - Hess Daniel (Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Legátová Anna - Raitmayerová Adéla (Sokol Doubravka, Bílá Hora Plzeň), 2. Baštářová Aneta - Baštářová Klára (Sokol Doubravka), 3.-4. Šašková Tereza - Syřínková Eliška (Sokol Doubravka), 3.-4. Raitmayerová Nikola - Sýkorová Barbora (Bílá Hora Plzeň, TJ Dobřany)
MIX 1. Rašpl Jakub - Panochová Jana (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary), 2. Beneš Tomáš - Antošová Denisa (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary), 3.-4. Nedvěd Ondřej - Baštářová Aneta (Sokol Doubravka), 3.-4. Kural Martin - Legátová Anna (USK Plzeň, Sokol Doubravka)

U13 Přebor ČOS Plzeň, 12.-13.12.2009

DisciplínaMedailisté
DM 1. Pistulka Radek (USK Plzeň), 2. Somerlík Jan (Sokol Klimkovice), 3.-4. Vašátko Michal (Sokol Klimkovice), 3.-4. Šístek Michal (BK Přerov)
1. Brunátová Kristýna (Astra Praha), 2. Janoštíková Tereza (Sokol Č.Budějovice), 3.-4. Vatashchuk Kateryna (Sn K.Vary), 3.-4. Budzelová Dominika (Sokol Klimkovice)
ČM 1. Šístek Michal – Hadáček Albert (BK Přerov/Sokol Č.Budějovice), 2. Somerlík Jan – Vašátko Michal (Sokol Klimkovice), 3.-4. Baloušek Vojtěch – Lapáček Vojtěch (Sokol Č.Budějovice), 3.-4. Pistulka Radek – Ryba Tomáš (USK Plzeň / Astra Praha)
ČŽ 1. Světničková Monika – Srncová Veronika (Sokol Židlochovice), 2. Janoštíková Tereza – Šimoníková Barbora (Sokol Č.Budějovice), 3.-4. Legátová Anna – Vatashchuk Kateryna (So Doubravka/Sn.K.Vary), 3.-4. Budzelová Dominika – Peschlová Gabriela (Sokol Klimkovice)

Během přeboru se odehrálo velké množství zápasů, skupiny i všechny zápasy v k.o. části se hrály na jeden set do 30 bodů (hrály se dvouhry a čtyřhry). Tato neobvyklá úprava herního systému byla vynucena velkým počtem účastníků.

V průběhu turnaje, který se konal na šesti kurtech po dobu celkem 17 hodin, byly sehrány tři stovky zápasů a spotřebováno dvacet tuctů péřových míčků Yonex Plachtič velmi dobré kvality.

Nejúspěšnějším hráčem turnaje se stal židlochovický Michal Světnička (naroz.1994), který si vybojoval v kategorii dorostu zlato v mixu, zlato ve dvouhře a bronz ve čtyřhře. Mezi děvčaty byla nejúspěšnější domácí (ještě ne patnáctiletá, ale již startující v kategorii dorostu) Veronika Úblová se ziskem zlaté medaile v mixu a ve čtyřhře a stříbrné medaile ve dvouhře.

V kategorii mladších hráčů zaujaly především výkony hráček Astry Praha (Brunátové a Zychové), mezi chlapci se líbili hlavně hráči Slovanu Vesec.

Pro zajímavost: přeborníky ČOS se stali ve dvanácti případech členové nesokolských badmintonových klubů, v osmi případech členové sokolských badmintonových oddílů. Z celkového počtu osmi desítek rozdělených medailí získali ale nadpoloviční většinu (44) sokolští badmintonisté. Úspěšní byli především v kategorii dorostu, naopak v kategorii do 15 let se více medailistů rekrutovalo z nesokolských badmintonových klubů. V nejmladší věkové kategorii byl zisk medailí poměrně vyrovnaný ve dvouhrách, v párových disciplinách pak měli výrazně navrch sokolové.

Přestože se turnaj podařilo zvládnout, domníváme se, že by do budoucna bylo lepší pořádat přebory jednotlivců odděleně pro kategorie žactva a pro kategorie dorostu a vyplnit těmito akcemi eventuální větší mezery v celostátním termínovém kalendáři.

Za pořadatele Milada Nováková

U13 GP(A) Most, 28.-29.11.2009

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Louda Jan (Bílá Hora Plzeň) 2. 1. (Pistulka R.) 2. (Brunátová K.)
Kural Martin (USK Plzeň) 17.-24. 9.-16. (Rašpl J.) 9.-16. (Antošová D.)
Pistulka Radek (USK Plzeň) 17.-24. 1. (Louda J.) 5.-8. (Vatashchuk K.)
Rašpl Jakub (USK Plzeň) 25.-32. 9.-16. (Kural M.) 17.-32. (Panochová J.)
Panochová Jana (Sn Karlovy Vary) 9.-16. 5.-8. (Antošová D.) 17.-32. (Rašpl J.)
Antošová Denisa (Sn Karlovy Vary) 9.-16. 5.-8. (Panochová J.) 9.-16. (Kural M.)
Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary) 9.-16. 3.-4. (Milová S.) 5.-8. (Pistulka R.)

U13 GP(C kval.) Plzeň, 21.11.2009

DisciplínaMedailisté
DM 1. Kural Martin (USK Plzeň), 2. Rašpl Jakub (USK Plzeň), 3. Lobel Ondřej (Jiskra Nejdek), 4. Herzog Jakub (USK Plzeň)
1. Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 2. Antošová Denisa (Sn Karlovy Vary), 3. Raitmayerová Adéla (Bílá Hora Plzeň), 4. Raitmayerová Nikola (Bílá Hora Plzeň)
ČM 1. Lobel Ondřej - Marek Ondřej (Jiskra Nejdek), 2. Kural Martin - Rašpl Jakub (USK Plzeň), 3. Štolba Adam - Pihera Jan (Ker.Chlumčany, USK Plzeň), 4. Adamec Jan - Herzog Jakub (USK Plzeň)
ČŽ 1. Panochová Jana - Antošová Denisa (Sn Karlovy Vary), 2. Raitmayerová Adéla - Raitmayerová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 3. Syřínková Eliška - Baštářová Aneta (Sokol Doubravka), 4. Šašková Tereza - Václavíková Barbora (Sokol Doubravka)
MIX 1. Rašpl Jakub - Panochová Jana (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary), 2. Herzog Jakub - Antošová Denisa (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary), 3. Kural Martin - Raitmayerová Adéla (USK Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 4. Beneš Tomáš - Raitmayerová Nikola (USK Plzeň, Bílá Hora Plzeň)

U13 GP(C) Radbuza Cup Dobřany, 14.11.2009

DisciplínaMedailisté
DM 1. Pistulka Radek (USK Plzeň), 2. Herzog Jakub (USK Plzeň), 3. Marek Ondřej (Jiskra Nejdek), 4. Pihera Jan (USK Plzeň)
1. Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary), 2. Antošová Denisa (Sn Karlovy Vary), 3. Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 4. Legátová Anna (Sokol Doubravka)
ČM 1. Pistulka Radek - Rašpl Jakub (USK Plzeň), 2. Marek Ondřej - Lobel Ondřej (Jiskra Nejdek), 3. Herzog Jakub - Beneš Tomáš (USK Plzeň), 4. Valenta Milan - Novák Robert (Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Antošová Denisa - Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 2. Vatashchuk Kateryna - Legátová Anna (Sn Karlovy Vary, Sokol Doubravka), 3. Baštářová Klára - Syřínková Eliška (Sokol Doubravka), 4. Raitmayerová Adéla - Raitmayerová Nikola (Bílá Hora Plzeň)
MIX 1. Pistulka Radek - Vatashchuk Kateryna (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary), 2. Herzog Jakub - Antošová Denisa (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary), 3. Marek Ondřej - Panochová Jana (Jiskra Nejdek, Sn Karlovy Vary), 4. Rašpl Jakub - Legátová Anna (USK Plzeň, Sokol Doubravka)

U13 SKP družstev, 7.11.2009

Konečné pořadí:

  1. Bílá Hora Plzeň
  2. USK Plzeň
  3. Sokol Doubravka A
  4. Sokol Doubravka B

U13 GP(A) České Budějovice, 10.-11.10.2009

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Louda Jan (Bílá Hora Plzeň) 3.-4. 1. (Pistulka R.) 3.-4.
Pistulka Radek (USK Plzeň) 9.-16. 1. (Louda J.) 5.-8.
Rašpl Jakub (USK Plzeň) 25.-32. 9.-16. (Kural M.) ---
Kural Martin (USK Plzeň) 25.-32. 9.-16. (Rašpl J.) 17.-32. (Legátová A.)
Antošová Denisa (Sn Karlovy Vary) 9.-16. 5.-8. (Panochová J.) ---
Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary) 9.-16. 3.-4. (Milová S.) 5.-8. (Pistulka R.)
Panochová Jana (Sn Karlovy Vary) 17.-24. 5.-8. (Antošová D.) ---
Legátová Anna (Sokol Doubravka) --- --- 17.-32. (Kural M.)

U13 GP(C kval.) Dobřany, 20.9.2009

DisciplínaMedailisté
DM 1. Kural Martin (USK Plzeň), 2. Rašpl Jakub (USK Plzeň), 3. Štolba Adam (Ker.Chlumčany), 4. Šebek Libor (Ker.Chlumčany)
1. Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary), 2. Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 3. Antošová Denisa (Sn Karlovy Vary), 4. Legátová Anna (Sokol Doubravka)
ČM 1. Kural Martin - Pistulka Radek (USK Plzeň), 2. Rašpl Jakub - Beneš Tomáš (USK Plzeň), 3.-4. Adamec Jan - Nedvěd Ondřej (USK Plzeň, Sokol Doubravka), 3.-4. Novák Robert - Valenta Milan (Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Antošová Denisa - Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 2. Legátová Anna - Raitmayerová Adéla (Sokol Doubravka, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Velíšková Andrea - Kováčová Andrea (TJ Dobřany), 3.-4. Raitmayerová Nikola - Vatashchuk Romana (Bílá Hora Plzeň, Sn Karlovy Vary)
MIX 1. Kural Martin - Legátová Anna (USK Plzeň, Sokol Doubravka), 2. Beneš Tomáš - Panochová Jana (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary), 3.-4. Hrtán Daniel - Velíšková Andrea (TJ Dobřany), 3.-4. Rašpl Jakub - Antošová Denisa (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary)

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Výsledky 2009-10 » U13

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!