Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Výsledky turnajů v kategorii do 17 let (U17) v sezóně 2009/10

U17 MČR Hradec Králové, 8.-9.5.2010

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Louda Jiří (Bílá Hora Plzeň) 5.-8. 9.-16. (Soukup L.) 9.-16. (Úblová V.)
Vacek Petr (Sokol Doubravka) 17.-32. 5.-8. (Srnec J.) 17.-32. (Kolářová H.)
Soukup Lukáš (BKV Plzeň) --- 9.-16. (Louda J.) ---
Krejčová Kateřina (USK Plzeň) 3.-4. 1. (Pilařová L.) ---
Kolářová Lucie (Sokol Doubravka) 3.-4. 9.-16. (Jeřichová Z.) 5.-8. (Vraník P.)
Úblová Veronika (Sokol Doubravka) 5.-8. 5.-8. (Jančatová M.) 9.-16. (Louda J.)
Kolářová Hana (Sokol Doubravka) 9.-16. --- 17.-32. (Vacek P.)
Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Koldová V.) ---
Další informace: kompletní výsledky turnaje

U17 SKP jednotlivců 25. ZŠ Plzeň, 11.4.2010

DisciplínaMedailisté
DM 1. Louda Jiří (Bílá Hora Plzeň), 2. Vacek Petr (Sokol Doubravka), 3. Soukup Lukáš (BKV Plzeň), 4. Novák Jan (Bílá Hora Plzeň)
1. Kolářová Lucie (Sokol Doubravka), 2. Úblová Veronika (Sokol Doubravka), 3. Kolářová Hana (Sokol Doubravka), 4. Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň)
ČM 1. Louda Jiří - Soukup Lukáš (Bílá Hora Plzeň, BKV Plzeň), 2. Vacek Petr - Šíp Filip (Sokol Doubravka), 3.-4. Forghieri Daniel - Pohanka Tomáš (Sokol Doubravka, BKV Plzeň), 3.-4. Dobrovolný Jan - Novák Jan (Ker. Chlumčany, Bílá Hora Plzeň)
ČŽ 1. Úblová Veronika - Kolářová Lucie (Sokol Doubravka), 2. Uhlířová Tereza - Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Kolářová Hana - Štorková Karolína (Sokol Doubravka), 3.-4. Šlajsová Štěpánka - Vokurková Veronika (Sokol Doubravka)
MIX 1. Vacek Petr - Kolářová Lucie (Sokol Doubravka), 2. Louda Jiří - Úblová Veronika (Bílá Hora Plzeň, Sokol Doubravka), 3.-4. Šíp Filip - Kolářová Hana (Sokol Doubravka), 3.-4. Soukup Lukáš - Křížová Nikola (BKV Plzeň, Bílá Hora Plzeň)
Další informace: kompletní výsledky turnaje

U17 GP(A) Orlová, 3.-4.4.2010

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Vacek Petr (Sokol Doubravka) 17.-24. 9.-16. (Svoboda J.) 9.-16. (Kolářová H.)
Kolářová Lucie (Sokol Doubravka) 1. 1. (Menšlová K.) 5.-8. (Vraník P.)
Kolářová Hana (Sokol Doubravka) 9.-16. 3.-4. (Maršálková E.) 9.-16. (Vacek P.)
Další informace: kompletní výsledky turnaje

U17 GP(C kval.) BKV Plzeň, 14.3.2010

DisciplínaMedailisté
DM 1. Louda Jiří (Bílá Hora Plzeň), 2. Vacek Petr (Sokol Doubravka), 3. Soukup Lukáš (BKV Plzeň), 4. Novák Jan (Bílá Hora Plzeň)
1. Kolářová Hana (Sokol Doubravka), 2. Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 3. Kuralová Lenka (USK Plzeň), 4. Vocelková Anna (Sokol Doubravka)
ČM 1. Soukup Lukáš - Louda Jiří (BKV Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 2. Forghieri Daniel - Vacek Petr (Sokol Doubravka), 3. Novák Jan - Legát Vojtěch (Bílá Hora Plzeň, Sokol Doubravka), 4. Lavička Tomáš - Pohanka Tomáš (BKV Plzeň)
ČŽ 1. Vocelková Anna - Kolářová Hana (Sokol Doubravka), 2. Kuralová Lenka - Štorková Karolína (USK Plzeň, Sokol Doubravka), 3. Kryčová Dominika - Ševčíková Michaela (Sokol Doubravka)
MIX 1. Soukup Lukáš - Křížová Nikola (BKV Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 2. Vacek Petr - Kolářová Hana (Sokol Doubravka), 3.-4. Louda Jiří - Vocelková Anna (Bílá Hora Plzeň, Sokol Doubravka), 3.-4. Legát Vojtěch - Štorková Karolína (Sokol Doubravka)

U17 GP(A) Praha Vinoř, 6.-7.2.2010

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Louda Jiří (Bílá Hora Plzeň) 9.-16. 5.-8. (Soukup L.) 17.-32. (Úblová V.)
Vacek Petr (Sokol Doubravka) 17.-24. 9.-16. (Šída M.) 9.-16. (Kolářová H.)
Soukup Lukáš (BKV Plzeň) 25.-32. 5.-8. (Louda J.) 17.-32. (Křížová N.)
Krejčová Kateřina (USK Plzeň) 1. 1. (Pilařová L.) ---
Kolářová Lucie (Sokol Doubravka) 5.-8. 3.-4. (Jeřichová Z.) 5.-8. (Vraník P.)
Úblová Veronika (Sokol Doubravka) 5.-8. 9.-16. (Kolářová H.) 17.-32. (Louda J.)
Kolářová Hana (Sokol Doubravka) 9.-16. 9.-16. (Úblová V.) 9.-16. (Vacek P.)
Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň) 17.-32. 3.-4. (Koldová V.) 17.-32. (Soukup L.)

U17 GP(C kval.) 25.ZŠ Plzeň, 17.1.2010

DisciplínaMedailisté
DM 1. Louda Jiří (Bílá Hora Plzeň), 2. Vacek Petr (Sokol Doubravka), 3. Matas David (USK Plzeň), 4. Soukup Lukáš (BKV Plzeň)
1. Kolářová Hana (Sokol Doubravka), 2. Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 3. Šlajsová Štěpánka (Sokol Doubravka), 4. Štorková Karolína (Sokol Doubravka)
ČM 1. Soukup Lukáš - Louda Jiří (BKV Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 2. Šíp Filip - Legát Vojtěch (Sokol Doubravka), 3.-4. Forghieri Daniel - Květoň Tomáš (Sokol Doubravka, USK Plzeň), 3.-4. Novák Jan - Duda Tomáš (Bílá Hora Plzeň, USK Plzeň)
ČŽ 1. Křížová Nikola - Uhlířová Tereza (Bílá Hora Plzeň), 2. Štorková Karolína - Kolářová Hana (Sokol Doubravka), 3. Hiláková Nikola - Kuralová Lenka (USK Plzeň)
MIX 1. Louda Jiří - Úblová Veronika (Bílá Hora Plzeň, Sokol Doubravka), 2. Soukup Lukáš - Křížová Nikola (BKV Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Legát Vojtěch - Štorková Karolína (Sokol Doubravka), 3.-4. Vacek Petr - Kolářová Hana (Sokol Doubravka)

U17 GP(A) Liberec, 24.-25.10.2009

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Louda Jiří (Bílá Hora Plzeň) 9.-16. 5.-8. (Soukup L.) (Úblová V.)
Vacek Petr (Sokol Doubravka) 17.-32. 9.-16. (Marek M.) 9.-16. (Koldová V.)
Matas David (USK Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Svoboda J.) 9.-16. (Jančatová M.)
Soukup Lukáš (BKV Plzeň) --- 5.-8. (Louda J.) ---
Úblová Veronika (Sokol Doubravka) 3.-4. 9.-16. (Jančatová M.) 9.-16. (Louda J.)
Kolářová Lucie (Sokol Doubravka) 9.-16. 3.-4. (Jeřichová Z.) 3.-4. (Vraník P.)
Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň) 9.-16. 5.-8. (Grufíková A.) 9.-16. (Sonnek T.)
Další informace: kompletní výsledky turnaje

U17 GP(C kval.) Plzeň Bílá Hora, 10.10.2009

DisciplínaMedailisté
DM 1. Vacek Petr (Sokol Doubravka), 2. Matas David (USK Plzeň), 3. Šíp Filip (Sokol Doubravka), 4. Novák Jan (Bílá Hora Plzeň)
1. Kolářová Lucie (Sokol Doubravka), 2. Úblová Veronika (Sokol Doubravka), 3. Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 4. Uhlířová Tereza (Bílá Hora Plzeň)
ČM 1. Soukup Lukáš - Louda Jiří (BKV Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 2. Matas David - Fencl Stanislav (USK Plzeň), 3.-4. Vacek Petr - Forghieri Daniel (Sokol Doubravka), 3.-4. Novák Jan - Šíp Filip (Bílá Hora Plzeň, Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Kolářová Lucie - Úblová Veronika (Sokol Doubravka), 2. Uhlířová Tereza - Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Černá Žaneta - Hrtánová Kristýna (TJ Dobřany), 3.-4. Kolářová Hana - Vocelková Anna (Sokol Doubravka)
MIX 1. Louda Jiří - Úblová Veronika (Bílá Hora Plzeň, Sokol Doubravka), 2. Soukup Lukáš - Křížová Nikola (BKV Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Matas David - Kolářová Hana (USK Plzeň, Sokol Doubravka), 3.-4. Vacek Petr - Vocelková Anna (Sokol Doubravka)

U17 Czech Sokol Cup, 25.ZŠ Plzeň, 11.-13.9.2009

DisciplínaMedailisté
DM 1. Světnička Michal (Sokol Židlochovice), 2. Kohl Arno (Rosenheim), 3.-4. Bílek Stanislav (Super Stars Most), 3.-4. Komár Tomáš (Sokol Klimkovice)
1. Kofler Franciska (VSS Süd Tirol Italy), 2. Kolářová Lucie (Sokol Doubravka), 3.-4. Delueg Isabell (VSS Süd Tirol Italy), 3.-4. Klusoňová Zuzana (Astra Praha)
ČM 1. Gamon Jakub – Světnička Michal (So Klimkovice, So Židlochovice), 2. Hába Tomáš – Bílek Stanislav (Super Stars Most), 3.-4. Marek Michal – Srnec Jan (So Č.Budějovice, So Židlochovice), 3.-4. Hepperger Florian – Starke Maxmilian (VSS Süd Tirol Italy)
ČŽ 1. Kofler Franciska – Delueg Isabell (VSS Süd Tirol Italy), 2. Jeřichová Zuzana – Koldová Kateřina (Super Stars Most), 3.-4. Brečkayová Michaela – Kolářová Lucie (Astra Praha, So Doubravka), 3.-4. Úblová Veronika – Jančatová Marta (So Doubravka, So Klimkovice)

8. ročník turnaje Czech Sokol Cup přivedl do tělocvičen 25. základní školy v Plzni pětašedesát badmintonistů z 10 domácích a 4 zahraničních klubů, kteří v průběhu pátečního odpoledne, soboty a nedělního dopoledne sehráli vice než 200 zápasů ve čtyřhrách a dvou-hrách, v pátek večer stihli koupání v bazénu a v sobotu pak po sehrání základních skupin i společenský večer.

V sobotu dopoledne se dohrály všechny finálové zápasy a na základě umístění dvou hráčů a dvou hráček byla vyhodnocena nejúspěšnější družstva v kategorii do 15 a do 17 let. Putovní pohár starosty MO Plzeň 2 získalo v kategorii do 15 let družstvo Astry Praha před výběrem České obce sokolské a družstvem Super Stars Most. V kategorii do 17 let se vítězem a na jeden rok držitelem putovního poháru starosty Sokolské župy Plzeňské stalo družstvo ČOS před výběrem Süd Tirol Italy a týmem Super Stars Most.

Z hráčů pořádajícího oddílu byla nejúspěšnější Veronika Úblová, která v kategorii do 15 let získala prvenství ve dvouhře i čtyřhře, dále Lucie Kolářová (v kategorii do 17 let obsadila 2.místo ve dvouhře a 3.místo ve čtyřhře) a Filip Šíp (v kategorii do 15 let 3.místo ve dvouhře a stejné umístění ve čtyřhře).

Účastníci tak mohli na samém začátku sezóny porovnat svoji výkonnost s poten-ciálními soupeři a posoudit efektivnost absolvované prázdninové přípravy. Účast zahraničních hráčů z Itálie a SRN turnaj oživila a přinesla účastníkům nové zážitky – jak herní, tak společenské.

Ke stažení: Seznam účastníků

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Výsledky 2009-10 » U17

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!