Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Výsledky turnajů jednotlivců v kategorii dospělých v sezóně 2010/11

GP(C) 20. Thun Cup Nejdek, 7.5.2011

DisciplínaMedailisté
DM 1. Voráč Přemysl (BKV Plzeň), 2. Klimaj Jan (Jiskra Nejdek), 3.-4. Bachhuber Jakob (PostSV Landshut (GER)), 3.-4. Bachhuber Alfons (PostSV Landshut (GER))
1. Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek), 2. Thanei Carmen (ASV Mals (ITA)), 3.-4. Grimmová Lucie (Ústí n.L.), 3.-4. Růžičková Miroslava (Jiskra Nejdek)
ČM 1. Bachhuber Alfons - Bachhuber Jakob (PostSV Landshut (GER)), 2. Kamaryt Miloš - Klimaj Jan (Jiskra Nejdek), 3.-4. Odvárka Petr - Voráč Přemysl (BKV Plzeň), 3.-4. Schindler Denis - Walther Uwe (BV Annaberg (GER))
ČŽ 1. Nesvedová Marcela - Růžičková Miroslava (Jiskra Nejdek), 2. Grimmová Lucie - Fridrichová Nikol (Ústí n.L., USK Plzeň), 3.-4. Borčíková Antonie - Thanei Carmen (Jiskra Nejdek, ASV Mals (ITA)), 3.-4. Křížová Nikola - Konigsmarková Soňa (Bílá Hora Plzeň)
MIX 1. Bachhuber Alfons - Thanei Carmen (PostSV Landshut (GER), ASV Mals (ITA)), 2. Bachhuber Jakob - Růžičková Miroslava (PostSV Landshut (GER), Jiskra Nejdek), 3.-4. Voráč Přemysl - Fridrichová Nikol (BKV Plzeň, USK Plzeň), 3.-4. Gonda Zdeněk - Grimmová Lucie (Spoje Praha, Ústí n.L.)

GP(C) Jupiterské CéDéčko, 23.4.2011

DisciplínaMedailisté
DM 1. Krajča Tomáš (SK Prosek Praha), 2. Malkus Tomáš (Sokol Doubravka), 3.-4. Brož Jan (Sokol Doubravka), 3.-4. Bohm Michal (USK Plzeň)
1. Havláková Jana (SK Prosek Praha), 2. Čečková Veronika (Sokol Doubravka), 3.-4. Krajčová Karolína (SK Prosek Praha), 3.-4. Smejkalová Dita (Radotín Praha)
ČM 1. Plundrich Tomáš - Bohm Michal (USK Plzeň), 2. Holec Vladislav - Chaloupka Miloš (Sezimovo Ústí), 3.-4. Fuksa Ladislav - Černý František (Hamr Praha, SK Prosek Praha), 3.-4. Krejsa Jakub - Steiner Ondřej (Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Straková Lenka - Voráčková Lenka (Sokol Doubravka, Bílá Hora Plzeň), 2. Jindrová Regina - Smejkalová Dita (Sezimovo Ústí, Radotín Praha), 3.-4. Čechová Romana - Viktorová Michaela (SK Prosek Praha, Přeštice), 3.-4. Basáková Karin - Uhlířová Tereza (Bílá Hora Plzeň)
MIX 1. Odvárka Petr - Křížová Nikola (BKV Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 2. Holec Vladislav - Jindrová Regina (Sezimovo Ústí), 3.-4. Fuksa Ladislav - Smejkalová Dita (Hamr Praha, Radotín Praha), 3.-4. Nguyen Huy-Loi - Uhlířová Tereza (Bílá Hora Plzeň)

GP(D) Jupiterské CéDéčko, 23.4.2011

DisciplínaMedailisté
DM 1. Bathory Michal (Bílá Hora Plzeň), 2. Cába Jiří (Sokol Křemže), 3.-4. Konupka Jiří (Kladno), 3.-4. Brož Jan (Sokol Doubravka)
1. Kolářová Hana (Sokol Doubravka), 2. Čečková Veronika (Sokol Doubravka), 3.-4. Havláková Jana (SK Prosek Praha), 3.-4. Konigsmarková Soňa (Bílá Hora Plzeň)
ČM 1. Krajča Tomáš - Parkán Tomáš (SK Prosek Praha), 2. Plundrich Tomáš - Bohm Michal (USK Plzeň), 3. Bathory Michal - Nguyen Huy-Loi (Bílá Hora Plzeň), 4. Krejsa Jakub - Steiner Ondřej (Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Konigsmarková Soňa - Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 2. Basáková Karin - Uhlířová Tereza (Bílá Hora Plzeň), 3. Přibylová Lenka - Odvárková Eva (Slavoj Plzeň, BKV Plzeň), 4. Čečková Veronika - Fremrová Eliška (Sokol Doubravka)
MIX 1. Odvárka Petr - Křížová Nikola (BKV Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 2. Vacek Petr - Kolářová Hana (Sokol Doubravka), 3.-4. Kozojed Lukáš - Benýšková Veronika (BKV Plzeň), 3.-4. Slabý Otto jun. - Basáková Karin (USK Plzeň, Bílá Hora Plzeň)

GP(C) Ostrov, 2.4.2011

DisciplínaMedailisté
DM 1. Přinda Tomáš (Sokol Doubravka), 2. Voráč Přemysl (BKV Plzeň), 3.-4. Klimaj Jan (Jiskra Nejdek), 3.-4. Karas Milan (Sokol Doubravka)
1. Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek), 2. Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 3.-4. Chmelíčková Kateřina (BKV Plzeň), 3.-4. Fričová Anna (TJ Proboštov)
ČM 1. Přinda Tomáš - Karas Milan (Sokol Doubravka), 2. Voráč Přemysl - Odvárka Petr (BKV Plzeň), 3.-4. Klimaj Jan - Ježek David (Jiskra Nejdek), 3.-4. Port Jan - Nevečeřal Lukáš (TJ Proboštov)
ČŽ 1. Nesvedová Marcela - Fridrichová Nikol (Jiskra Nejdek, USK Plzeň), 2. Konigsmarková Soňa - Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 3. Chmelíčková Kateřina - Basáková Karin (BKV Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 4. Fričová Anna - Pelzlová Zdena (TJ Proboštov, Spoje Praha)
MIX 1. Voráč Přemysl - Fridrichová Nikol (BKV Plzeň, USK Plzeň), 2. Newiak Stanislav - Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek), 3.-4. Odvárka Petr - Chmelíčková Kateřina (BKV Plzeň), 3.-4. Nguyen Huy-Loi - Konigsmarková Soňa (Bílá Hora Plzeň)

GP(D) JuBH Cup 3/4, Bílá Hora Plzeň, 5.3.2011

DisciplínaMedailisté
DM 1. Škopek Petr (Bílá Hora Plzeň), 2. Bathory Michal (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Mazúr Petr (SK Prosek Praha), 3.-4. Malkus Tomáš (Sokol Doubravka)
1. Kolářová Hana (Sokol Doubravka), 2. Krajčová Karolína (SK Prosek Praha), 3.-4. Čechová Romana (SK Prosek Praha), 3.-4. Konigsmarková Soňa (Bílá Hora Plzeň)
ČM 1. Krajča Tomáš - Beznoska Miloslav (SK Prosek Praha), 2. Nguyen Huy-Loi - Škopek Petr (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Bartoníček Adam - Froněk Ondřej (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Malkus Tomáš - Bathory Michal (Sokol Doubravka, Bílá Hora Plzeň)
ČŽ 1. Konigsmarková Soňa - Fictumová Barbora (Bílá Hora Plzeň), 2. Kykalová Kateřina - Havláková Jana (SK Prosek Praha), 3. Čechová Romana - Krajčová Karolína (SK Prosek Praha)
MIX 1. Beznoska Miloslav - Čechová Romana (SK Prosek Praha), 2. Knopp Tomáš - Konigsmarková Soňa (SK Jupiter Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Nguyen Huy-Loi - Odvárková Eva (Bílá Hora Plzeň, BKV Plzeň), 3.-4. Kozojed Lukáš - Benýšková Veronika (BKV Plzeň)

SKP jednotlivců, USK Plzeň, 22.1.2011

Disciplína Medailisté
DM 1. Voráč Přemysl (BKV Plzeň), 2. Karas Milan (Sokol Doubravka), 3.-4. Přinda Tomáš (Sokol Doubravka), 3.-4. Kozojed Lukáš (BKV Plzeň)
1. Kolářová Lucie (Sokol Doubravka), 2. Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 3.-4. Úblová Veronika (Sokol Doubravka), 3.-4. Kolářová Hana (Sokol Doubravka)
ČM 1. Louda Jiří jun. - Segeč Jan (Bílá Hora Plzeň, USK Plzeň), 2. Přinda Tomáš - Karas Milan (Sokol Doubravka), 3.-4. Slabý Otto jun. - Klimaj Jan (USK Plzeň, Jiskra Nejdek), 3.-4. Plundrich Tomáš - Bohm Michal (USK Plzeň)
ČŽ 1. Fridrichová Nikol - Kozová Markéta (USK Plzeň), 2. Straková Lenka - Kolářová Lucie (Sokol Doubravka), 3. Úblová Veronika - Kolářová Hana (Sokol Doubravka), 4. Křížová Nikola - Konigsmarková Soňa (Bílá Hora Plzeň)
MIX 1. Voráč Přemysl - Fridrichová Nikol (BKV Plzeň, USK Plzeň), 2. Přinda Tomáš - Kolářová Lucie (Sokol Doubravka), 3.-4. Nguyen Huy-Loi - Uhlířová Tereza (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Švimberský Petr - Úblová Veronika (Sokol Doubravka)

GP(C) USK Plzeň, 18.12.2010

Disciplína Medailisté
DM 1. Přinda Tomáš (Sokol Doubravka), 2. Voráč Přemysl (BKV Plzeň), 3.-4. Karas Milan (Sokol Doubravka), 3.-4. Klimaj Jan (Jiskra Nejdek)
1. Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 2. Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek), 3.-4. Boubínová Denisa (Sokol Doubravka), 3.-4. Chmelíčková Kateřina (BKV Plzeň)
ČM 1. Přinda Tomáš - Karas Milan (Sokol Doubravka), 2. Hucl Jaromír - Zbončák Radek (Sokol Doubravka, VŠB TU Ostrava), 3.-4. Král Jiří st. - Černý Ivo (Baník Most, SKB Český Krumlov), 3.-4. Plundrich Tomáš - Bohm Michal (USK Plzeň)
ČŽ 1. Fridrichová Nikol - Nesvedová Marcela (USK Plzeň, Jiskra Nejdek), 2. Boubínová Denisa - Chmelíčková Kateřina (Sokol Doubravka, BKV Plzeň), 3. Basáková Karin - Uhlířová Tereza (Bílá Hora Plzeň), 4. Srpová Kateřina - Ottová Martina (Baník Most, Goram Teplice)
MIX 1. Voráč Přemysl - Fridrichová Nikol (BKV Plzeň, USK Plzeň), 2. Karas Milan - Boubínová Denisa (Sokol Doubravka), 3.-4. Klimaj Jan - Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek), 3.-4. Král Jiří st. - Záhorcová Zdeňka (Baník Most, Spartak Chrást)

GP(C) Ostrov, 6.11.2010

Disciplína Medailisté
DM 1. Přinda Tomáš (Sokol Doubravka), 2. Port Jan (Proboštov), 3.-4. Klimaj Jan (Jiskra Nejdek), 3.-4. Nevečeřal Lukáš (Proboštov)
1. Dragounová Eva (Proboštov), 2. Přibylová Lenka (Slavoj Plzeň)
ČM 1. Karas Milan - Přinda Tomáš (Sokol Doubravka), 2. Černý Ivo - Newiak Stanislav (Český Krumlov, Jiskra Nejdek), 3.-4. Klimaj Jan - Kamaryt Miloš (Jiskra Nejdek), 3.-4. Nevečeřal Lukáš - Látal Petr (Proboštov)
MIX 1. Vavřička Ondřej - Dragounová Eva (Proboštov), 2. Černý Ivo - Přibylová Lenka (Český Krumlov, Slavoj Plzeň)

GP(D) Jupiter (JuBH Cup 2/4), 16.10.2010

Disciplína Medailisté
DM 1. Vacek Petr ml. (Sokol Doubravka), 2. Plundrich Tomáš (USK Plzeň), 3.-4. Švimberský Petr (Sokol Doubravka), 3.-4. Škopek Petr (Bílá Hora Plzeň)
1. Kolářová Hana (Sokol Doubravka), 2. Krajčová Karolína (SK Prosek Praha), 3.-4. Konigsmarková Soňa (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Smejkalová Dita (Sokol Meteor Praha-Radotín)
ČM 1. Krejsa Jakub - Steiner Ondřej (Sokol Doubravka), 2. Holec Vladimír - Byss Mario (Sezimovo Ústí, České Budějovice), 3.-4. Švimberský Petr - Brož Jan (Sokol Doubravka), 3.-4. Plundrich Tomáš - Fauknecht Jan (USK Plzeň, Sokol Jílové)
ČŽ 1. Konigsmarková Soňa - Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 2. Odvárková Eva - Benýšková Veronika (BKV Plzeň), 3.-4. Uhlířová Tereza - Basáková Karin (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Voráčková Lenka - Šlaisová Petra (Bílá Hora Plzeň, USK Plzeň)
MIX 1. Vacek Petr ml. - Kolářová Hana (Sokol Doubravka), 2. Holec Vladimír - Jindrová Regina (Sezimovo Ústí), 3.-4. Knopp Tomáš - Konigsmarková Soňa (SK Jupiter Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Kozojed Lukáš - Benýšková Veronika (BKV Plzeň)

GP(E) SK Jupiter Plzeň, 16.10.2010

Disciplína Medailisté
DM 1. Kotyza Jan (Bílá Hora Plzeň), 2. Homolka Pavel (Kladno), 3.-4. Egermaier Jiří (USK Plzeň), 3.-4. Batuna Luboš (Spartak Chrást)
1. Konigsmarková Soňa (Bílá Hora Plzeň), 2. Urbancová Blanka (Sokol Meteor Praha-Radotín), 3.-4. Šlajsová Štěpánka (Sokol Doubravka), 3.-4. Motlíková Iva (Sokol Doubravka)
ČM 1. Čechura Adam - Byss Mario (Bílá Hora Plzeň, České Budějovice), 2. Slepička Martin - Vild Petr (SK Jupiter Plzeň), 3. Kotyza Jan - Dušek Richard (Bílá Hora Plzeň), 4. Batuna Luboš - Frauknecht Jan (Spartak Chrást, Sokol Jílové)
ČŽ 1. Konigsmarková Soňa - Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 2. Klimajová Nikola - Viktorová Michaela (USK Plzeň, Přeštice), 3. Jindrová Regina - Urbancová Blanka (Sezimovo Ústí, Sokol Meteor Praha-Radotín)
MIX 1. Škopek Petr - Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 2. Knopp Tomáš - Konigsmarková Soňa (SK Jupiter Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Slepička Martin - Šlajsová Štěpánka (SK Jupiter Plzeň, Sokol Doubravka), 3.-4. Frauknecht Jan - Smejkalová Dita (Sokol Jílové, Sokol Meteor Praha-Radotín)

GP(D) Bílá Hora (JuBH Cup 1/4), 18.9.2010

Disciplína Medailisté
DM 1. Škopek Petr (Bílá Hora Plzeň), 2. Vacek Petr ml. (Sokol Doubravka), 3.-4. Kyzlík Kamil (Hamr Praha), 3.-4. Steiner Ondřej (Sokol Doubravka)
1. Kolářová Hana (Sokol Doubravka), 2. Basáková Karin (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Krajčová Karolína (SK Prosek Praha), 3.-4. Konigsmarková Soňa (Bílá Hora Plzeň)
ČM 1. Steiner Ondřej - Krejsa Jakub (Sokol Doubravka), 2. Nguyen Huy-Loi - Škopek Petr (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Vacek Petr ml. - Kyzlík Kamil (Sokol Doubravka, Hamr Praha), 3.-4. Brož Jan - Švimberský Petr (Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Basáková Karin - Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 2. Kykalová Kateřina - Krajčová Karolína (SK Prosek Praha), 3.-4. Odvárková Eva - Kolářová Hana (BKV Plzeň, Sokol Doubravka), 3.-4. Čečková Veronika - Fremrová Eliška (Sokol Doubravka)
MIX 1. Škopek Petr - Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 2. Kozojed Lukáš - Benýšková Veronika (BKV Plzeň), 3.-4. Knopp Tomáš - Konigsmarková Soňa (SK Jupiter Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Bathory Michal - Krajčová Karolína (Bílá Hora Plzeň, SK Prosek Praha)

GP(A) Memoriál K. Holobradého, 18.-19.9.2010

Kompletní výsledky turnaje

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Výsledky 2010-11 » Dospělí - jednotlivci

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!