Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Výsledky Sdruženého krajského přeboru B v západočeské oblasti v sezóně 2010/11

SKP B - konečné pořadí

  1. TJ Sokol Doubravka D
  2. Keramika Chlumčany
  3. TJ Bílá Hora B
  4. Slavoj Plzeň
  5. TJ Sokol Doubravka C
  6. SK Jupiter A

SKP B - Základní část, 1. kolo, 30.10.2010

Den a čas Domácí - Hosté Výsledek
28.10.2010 19:00Slavoj Plzeň-Keramika Chlumčany4:4
19.10.2010 18:30TJ Sokol Doubravka D-TJ Sokol Doubravka C4:4
4.11.2010 18:00SK Jupiter A-TJ Bílá Hora B5:3
30.10.2010 15:00Keramika Chlumčany-TJ Bílá Hora B6:2
26.10.2010 19:00TJ Sokol Doubravka C-SK Jupiter A5:3
21.10.2010 18:00Slavoj Plzeň-TJ Sokol Doubravka D5:3

SKP B - Základní část, 2. kolo, 13.11.2010

Den a čas Domácí - Hosté Výsledek
9.11.2010 19:00TJ Sokol Doubravka D-Keramika Chlumčany4:4
9.11.2010 19:00SK Jupiter A-Slavoj Plzeň4:4
9.11.2010 20:00TJ Bílá Hora B-TJ Sokol Doubravka C5:3
12.11.2010 17:00Keramika Chlumčany-TJ Sokol Doubravka C5:3
11.11.2010 19:00Slavoj Plzeň-TJ Bílá Hora B4:4
11.11.2010 19:30TJ Sokol Doubravka D-SK Jupiter A4:4

SKP B - Základní část, 3. kolo, 8.1.2011

Den a čas Domácí - Hosté Výsledek
6.1.2011 19:30SK Jupiter A-Keramika Chlumčany3:5
8.1.2011 9:00TJ Bílá Hora B-TJ Sokol Doubravka D3:5
4.1.2011 19:00TJ Sokol Doubravka C-Slavoj Plzeň5:3
7.1.2011 18:00Keramika Chlumčany-Slavoj Plzeň7:1
8.1.2011 16:00TJ Sokol Doubravka C-TJ Sokol Doubravka D0:8
4.1.2011 20:00TJ Bílá Hora B-SK Jupiter A5:3

SKP B - Základní část, 4. kolo, 12.2.2011

Den a čas Domácí - Hosté Výsledek
12.2.2011 9:00TJ Bílá Hora B-Keramika Chlumčany4:4
10.2.2011 19:00SK Jupiter A-TJ Sokol Doubravka C4:4
10.2.2011 19:30TJ Sokol Doubravka D-Slavoj Plzeň6:2
8.2.2011 18:00Keramika Chlumčany-TJ Sokol Doubravka D3:5
17.2.2011 19:00Slavoj Plzeň-SK Jupiter A6:2
15.2.2011 19:00TJ Sokol Doubravka C-TJ Bílá Hora B3:5

SKP B - Základní část, 5. kolo, 19.3.2011

Den a čas Domácí - Hosté Výsledek
8.3.2011 19:00TJ Sokol Doubravka C-Keramika Chlumčany5:3
15.3.2011 20:00TJ Bílá Hora B-Slavoj Plzeň4:4
15.3.2011 9:00SK Jupiter A-TJ Sokol Doubravka D2:6
18.3.2011 18:00Keramika Chlumčany-SK Jupiter A6:2
19.3.2011 15:00TJ Sokol Doubravka D-TJ Bílá Hora B5:3
10.3.2011 19:00Slavoj Plzeň-TJ Sokol Doubravka C5:3

SKP B - Play off, 9.4.2011

Den a čas Domácí - Hosté Výsledek
9.4.2011 9:30TJ Sokol Doubravka D-TJ Bílá Hora B5:3
9.4.2011 9:30Keramika Chlumčany-Slavoj Plzeň5:3
9.4.2011 12:30Slavoj Plzeň-TJ Bílá Hora B0:6
9.4.2011 12:30TJ Sokol Doubravka D-Keramika Chlumčany5:2

SKP B - konečná tabulka po základní části

Družstvo výhry remízy prohry vyhr. záp. prohr. záp. body
1. TJ Sokol Doubravka D 6 3 1 50 30 25
2. Keramika Chlumčany 5 3 2 47 33 23
3. Slavoj Plzeň 3 4 3 38 42 20
4. TJ Bílá Hora B 3 3 4 38 42 19
5. TJ Sokol Doubravka C 3 2 5 35 45 18
6. SK Jupiter A 1 3 6 32 48 15

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Výsledky 2010-11 » Družstva dospělých - SKP B

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!