Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Výsledky turnajů v kategorii do 17 let (U17) v sezóně 2010/11

U17 GP(C otevř.) Pohár KTA, BKV Plzeň, 16.4.2011

DisciplínaMedailisté
DM 1. Krška Pavel (Baník Most), 2. Soukup Lukáš (BKV Plzeň), 3. Nesveda Adam (Jiskra Nejdek), 4. Svoboda Pavel (Baník Most)
1. Zelinková Michaela (SK Prosek Praha), 2. Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary), 3. Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 4. Srpová Kateřina (Baník Most)
ČM 1. Krška Pavel - Svoboda Pavel (Baník Most), 2. Pohanka Tomáš - Soukup Lukáš (BKV Plzeň), 3. Nesveda Adam - Novák Jan (Jiskra Nejdek, Bílá Hora Plzeň), 4. Klubal Jakub - Vorlík Jan (SK Prosek Praha)
ČŽ 1. Matysová Pavlína - Militká Marie (Chemička Ústí n.L.), 2. Kozáková Kateřina - Křížová Nikola (Jiskra Nejdek, Bílá Hora Plzeň), 3. Benešová Jitka - Zelinková Michaela (SK Prosek Praha), 4. Černá Žaneta - Vatashchuk Kateryna (TJ Dobřany, Sn Karlovy Vary)
MIX 1. Krška Pavel - Srpová Kateřina (Baník Most), 2. Soukup Lukáš - Křížová Nikola (BKV Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 3. Nesveda Adam - Matysová Pavlína (Jiskra Nejdek, Chemička Ústí n.L.), 4. Svoboda Pavel - Králíčková Tereza (Baník Most)

U17 SKP jednotlivců, K. Vary, 10.4.2011

DisciplínaMedailisté
DM 1. Louda Jiří ml. (Bílá Hora Plzeň), 2. Soukup Lukáš (BKV Plzeň), 3. Šíp Filip (Sokol Doubravka), 4. Novák Jan (Bílá Hora Plzeň)
1. Úblová Veronika (Sokol Doubravka), 2. Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 3. Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 4. Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary)
ČM 1. Louda Jiří ml. - Soukup Lukáš (Bílá Hora Plzeň, BKV Plzeň), 2. Šíp Filip - Pistulka Radek (Sokol Doubravka, USK Plzeň), 3. Novák Jan - Pohanka Tomáš (Bílá Hora Plzeň, BKV Plzeň)
ČŽ 1. Úblová Veronika - Křížová Nikola (Sokol Doubravka, Bílá Hora Plzeň), 2. Panochová Jana - Antošová Denisa (Sn Karlovy Vary), 3. Vatashchuk Kateryna - Kozáková Kateřina (Sn Karlovy Vary, Jiskra Nejdek), 4. Lypa Diana - Vocelková Anna (Sn Karlovy Vary, USK Plzeň)
MIX 1. Louda Jiří ml. - Úblová Veronika (Bílá Hora Plzeň, Sokol Doubravka), 2. Soukup Lukáš - Křížová Nikola (BKV Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 3. Pistulka Radek - Vatashchuk Kateryna (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary), 4. Novák Jan - Panochová Jana (Bílá Hora Plzeň, Sn Karlovy Vary)

U17 GP(C kval.) BKV Plzeň, 27.2.2011

DisciplínaMedailisté
DM 1. Soukup Lukáš (BKV Plzeň), 2. Vacek Petr (Sokol Doubravka), 3. Šíp Filip (Sokol Doubravka), 4. Novák Jan (Bílá Hora Plzeň)
1. Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 2. Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 3. Černá Žaneta (TJ Dobřany), 4. Štorková Karolína (Sokol Doubravka)
ČM 1. Novák Jan - Nesveda Adam (Bílá Hora Plzeň, Jiskra Nejdek), 2. Forghieri Daniel - Šíp Filip (Sokol Doubravka), 3. Pistulka Radek - Rašpl Jakub (USK Plzeň), 4. Lavička Tomáš - Chalupa Petr (BKV Plzeň)
ČŽ 1. Černá Tereza - Vatashchuk Kateryna (TJ Dobřany, Sn Karlovy Vary), 2. Antošová Denisa - Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 3. Štorková Karolína - Vocelková Anna (Sokol Doubravka, USK Plzeň), 4. Lohbergerová Tereza - Valtová Michaela (USK Plzeň)
MIX 1. Soukup Lukáš - Křížová Nikola (BKV Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 2. Nesveda Adam - Antošová Denisa (Jiskra Nejdek, Sn Karlovy Vary), 3.-4. Pistulka Radek - Vatashchuk Kateryna (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary), 3.-4. Rašpl Jakub - Panochová Jana (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary)

U17 Přebor ČOS Plzeň, 4.12.2010

U17 GP(C kval.) Bílá Hora, 10.10.2010

U17 GP(C kval.) BKV Plzeň, 28.11.2010

Disciplína Medailisté
DM 1. Vacek Petr (Sokol Doubravka), 2. Šíp Filip (Sokol Doubravka), 3. Pohanka Tomáš (BKV Plzeň), 4. Legát Vojtěch (Sokol Doubravka)
1. Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 2. Antošová Denisa (Sn Karlovy Vary), 3. Kozáková Kateřina (Jiskra Nejdek), 4. Baxová Jana (Keramika Chlumčany)
ČM 1. Soukup Lukáš - Louda Jiří (BKV Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 2. Šíp Filip - Forghieri Daniel (Sokol Doubravka), 3. Pohanka Tomáš - Legát Vojtěch (BKV Plzeň, Sokol Doubravka), 4. Havlát Dušan - Zeman Jan (Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Šinovská Sabina - Křížová Nikola (Jiskra Nejdek, Bílá Hora Plzeň), 2. Kozáková Kateřina - Antošová Denisa (Jiskra Nejdek, Sn Karlovy Vary), 3. Baxová Jana - Vocelková Anna (Keramika Chlumčany, Sokol Doubravka), 4. Lohbergerová Tereza - Valtová Michaela (USK Plzeň)
MIX 1. Soukup Lukáš - Křížová Nikola (BKV Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 2. Šíp Filip - Vocelková Anna (Sokol Doubravka), 3.-4. Forghieri Daniel - Antošová Denisa (Sokol Doubravka, Sn Karlovy Vary), 3.-4. Pohanka Tomáš - Kozáková Kateřina (BKV Plzeň, Jiskra Nejdek)

U17 GP(C kval.) Bílá Hora, 10.10.2010

U17 Czech Sokol Cup, Plzeň, 11.-12.9.2010

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Výsledky 2010-11 » U17

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!