Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Výsledky turnajů v kategorii do 19 let (U19) v sezóně 2010/11

U19 GP(C kval.) 25. ZŠ Plzeň, 19.2.2011

DisciplínaMedailisté
DM 1. Louda Jiří jun. (Bílá Hora Plzeň), 2. Soukup Lukáš (BKV Plzeň)
1. Kolářová Hana (Sokol Doubravka), 2. Čečková Veronika (Sokol Doubravka), 3. Basáková Karin (Bílá Hora Plzeň), 4. Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň)
ČŽ 1. Basáková Karin - Uhlířová Tereza (Bílá Hora Plzeň), 2. Kolářová Hana - Křížová Nikola (Sokol Doubravka, Bílá Hora Plzeň), 3. Čečková Veronika - Fremrová Eliška (Sokol Doubravka)
MIX 1. Soukup Lukáš - Křížová Nikola (BKV Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 2. Louda Jiří jun. - Uhlířová Tereza (Bílá Hora Plzeň)

U19 SKP jednotlivců, 25. ZŠ Plzeň, 16.1.2011

DisciplínaMedailisté
DM 1. Louda Jiří jun. (Bílá Hora Plzeň), 2. Bathory Michal (Bílá Hora Plzeň), 3. Soukup Lukáš (BKV Plzeň), 4. Vacek Petr ml. (Sokol Doubravka)
1. Kolářová Lucie (Sokol Doubravka), 2. Úblová Veronika (Sokol Doubravka), 3. Kolářová Hana (Sokol Doubravka), 4. Čečková Veronika (Sokol Doubravka)
ČM 1. Louda Jiří jun. - Soukup Lukáš (Bílá Hora Plzeň, BKV Plzeň), 2. Bathory Michal - Vacek Petr ml. (Bílá Hora Plzeň, Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Kolářová Lucie - Úblová Veronika (Sokol Doubravka), 2. Fremrová Eliška - Čečková Veronika (Sokol Doubravka), 3. Křížová Nikola - Basáková Karin (Bílá Hora Plzeň)
MIX 1. Soukup Lukáš - Křížová Nikola (BKV Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 2. Louda Jiří jun. - Úblová Veronika (Bílá Hora Plzeň, Sokol Doubravka), 3. Vacek Petr ml. - Kolářová Hana (Sokol Doubravka), 4. Bathory Michal - Basáková Karin (Bílá Hora Plzeň)

U19 Přebor ČOS Plzeň, 4.12.2010

U19 GP(C kval.) 25. ZŠ Plzeň, 27.11.2010

Disciplína Medailisté
DM 1. Louda Jiří jun. (Bílá Hora Plzeň), 2. Vacek Petr (Sokol Doubravka), 3. Bathory Michal (Bílá Hora Plzeň), 4. Soukup Lukáš (BKV Plzeň)
1. Kolářová Lucie (Sokol Doubravka), 2. Kolářová Hana (Sokol Doubravka), 3. Basáková Karin (Bílá Hora Plzeň), 4. Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň)
ČM 1. Louda Jiří jun. - Soukup Lukáš (Bílá Hora Plzeň, BKV Plzeň), 2. Vacek Petr - Bathory Michal (Sokol Doubravka, Bílá Hora Plzeň)
ČŽ 1. Kolářová Lucie - Úblová Veronika (Sokol Doubravka), 2. Basáková Karin - Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 3. Motlíková Iva - Vokurková Veronika (Sokol Doubravka)
MIX 1. Bathory Michal - Basáková Karin (Bílá Hora Plzeň), 2. Louda Jiří jun. - Úblová Veronika (Bílá Hora Plzeň, Sokol Doubravka), 3. Soukup Lukáš - Křížová Nikola (BKV Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 4. Forghieri Daniel - Vokurková Veronika (Sokol Doubravka)

U19 GP(C kval.) 25. ZŠ Plzeň, 17.10.2010

Výsledková listina turnaje

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Výsledky 2010-11 » U19

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!