Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Výsledky turnajů v kategorii do 13 let (U13) v sezóně 2011/12

U13 MČR Praha-Vinoř, 28.-29.4.2012

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Kural Martin (USK Plzeň) 3.-4. 2. (Louda J.) 3.-4. (Fuchsová M.)
Louda Jan (Bílá Hora Plzeň) 1. 2. (Kural M.) 1. (Ausbergerová B.)
Mráz Šimon (Sokol Doubravka) 17.-32. 9.-16. (Viktora J.) ---
Viktora Jan (Sokol Doubravka) 17.-32. 9.-16. (Mráz Š.) 9.-16. (Špuláková S.)
Raitmayerová Adéla (Bílá Hora Plzeň) --- 5.-8. (Vatashchuk R.) 17.-32. (Štěpánek L.)
Špuláková Simona (Jiskra Nejdek) 17.-32. 5.-8. (Nová V.) 9.-16. (Viktora J.)
Vatashchuk Romana (Sn Karlovy Vary) 9.-16. 5.-8. (Raitmayerová A.) 17.-32. (Sebera V.)

U13 SKP jednotlivců, 25. ZŠ Plzeň, 25.3.2012

DisciplínaMedailisté
DM 1. Kural Martin (USK Plzeň), 2. Viktora Jan (Sokol Doubravka), 3. Mráz Šimon (Sokol Doubravka), 4. Kos Matouš (Sokol Doubravka)
1. Vatashchuk Romana (Sn Karlovy Vary), 2. Špuláková Simona (Jiskra Nejdek), 3. Raitmayerová Adéla (Bílá Hora Plzeň), 4. Kepková Markéta (BKV Plzeň)
ČM 1. Viktora Jan - Mráz Šimon (Sokol Doubravka), 2. Linda Martin - Soukup Lukáš (TJ Dobřany, BKV Plzeň), 3.-4. Ledvina Přemek - Kos Lukáš (USK Plzeň, Sokol Doubravka), 3.-4. Šilhan Ondřej - Novák Tomáš (Jiskra Nejdek)
ČŽ 1. Vatashchuk Romana - Raitmayerová Adéla (Sn Karlovy Vary, Bílá Hora Plzeň), 2. Špuláková Simona - Hlušičková Nicole (Jiskra Nejdek, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Květoňová Veronika - Jagerová Kateřina (USK Plzeň), 3.-4. Černá Tereza - Horová Eva (TJ Dobřany, Bílá Hora Plzeň)
MIX 1. Kural Martin - Vatashchuk Romana (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary), 2. Viktora Jan - Špuláková Simona (Sokol Doubravka, Jiskra Nejdek), 3.-4. Mráz Šimon - Zemková Eliška (Sokol Doubravka), 3.-4. Linda Martin - Černá Tereza (TJ Dobřany)

U13 GP(A) Břeclav, 17.-18.3.2012

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Kural Martin (USK Plzeň) 5.-8. 1. (Louda J.) 3.-4. (Fuchsová M.)
Louda Jan (Bílá Hora Plzeň) 2. 1. (Kural M.) 1. (Ausbergerová B.)
Marek Ondřej (Jiskra Nejdek) 17.-32. 9.-16. (Vitoš M.) 9.-16. (Vatashchuk R.)
Mráz Šimon (Sokol Doubravka) --- 9.-16. (Viktora J.) ---
Viktora Jan (Sokol Doubravka) 17.-32. 9.-16. (Mráz Š.) 17.-32. (Špuláková S.)
Špuláková Simona (Jiskra Nejdek) 17.-32. 5.-8. (Krpatová L.) 17.-32. (Viktora J.)
Vatashchuk Romana (Sn Karlovy Vary) 17.-32. 9.-16. (Nováčková A.) 9.-16. (Marek O.)

U13 GP(C kval.) Dobřany, 3.3.2012

DisciplínaMedailisté
DM 1. Marek Ondřej (Jiskra Nejdek), 2. Viktora Jan (Sokol Doubravka), 3. Mráz Šimon (Sokol Doubravka), 4. Linda Martin (TJ Dobřany)
1. Vatashchuk Romana (Sn Karlovy Vary), 2. Špuláková Simona (Jiskra Nejdek), 3. Hlušičková Nicole (Bílá Hora Plzeň), 4. Zemková Eliška (Sokol Doubravka)
ČM 1. Mráz Šimon - Viktora Jan (Sokol Doubravka), 2. Marek Ondřej - Hampl Matěj (Jiskra Nejdek), 3.-4. Linda Martin - Kučera Ctirad (TJ Dobřany), 3.-4. Fidranský Tomáš - Tupý Jan (Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Zemková Eliška - Vatashchuk Romana (Sokol Doubravka, Sn Karlovy Vary), 2. Hlušičková Nicole - Špuláková Simona (Bílá Hora Plzeň, Jiskra Nejdek), 3. Košťálová Klára - Došková Tereza (Sn Karlovy Vary), 4. Kepková Markéta - Červená Kateřina (BKV Plzeň)
MIX 1. Marek Ondřej - Vatashchuk Romana (Jiskra Nejdek, Sn Karlovy Vary), 2. Viktora Jan - Špuláková Simona (Sokol Doubravka, Jiskra Nejdek), 3.-4. Hampl Matěj - Hlušičková Nicole (Jiskra Nejdek, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Mráz Šimon - Zemková Eliška (Sokol Doubravka)

U13 2. kolo SKP družstev, 25. ZŠ Plzeň, 29.1.2012

Konečné pořadí:
  1. Bílá Hora
  2. Jiskra Nejdek
  3. Doubravka A
  4. BKV Plzeň
  5. Doubravka B
  6. Keramika Chlumčany

SKP družstev U13 v badmintonu, Plzeň  SKP družstev U13 v badmintonu, Plzeň

U13 GP(C otevř.) Radbuza Cup Dobřany, 14.1.2012

Disciplína Medailisté
DM 1. Šercl Jonatán (Sokol Meteor Praha Radotín), 2. Viktora Jan (Sokol Doubravka), 3. Mráz Šimon (Sokol Doubravka), 4. Kos Matouš (Sokol Doubravka)
1. Typltová Tereza (Sokol Meteor Praha Radotín), 2. Vacková Adéla (Sokol Meteor Praha Radotín), 3. Bártová Rosálie (Polabiny Pardubice), 4. Vlášková Šárka (SK Prosek Praha)
ČM 1. Šercl Jonatán - Panocha Tomáš (Sokol Meteor Praha Radotín), 2. Viktora Jan - Mráz Šimon (Sokol Doubravka), 3. Marek Ondřej - Muhlheim Matěj (Jiskra Nejdek), 4. Linda Martin - Kos Matouš (TJ Dobřany, Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Typltová Tereza - Vacková Adéla (Sokol Meteor Praha Radotín), 2. Raitmayerová Adéla - Vlášková Šárka (Bílá Hora Plzeň, SK Prosek Praha), 3. Nováčková Anežka - Schořová Sonja (BaC Kladno), 4. Špuláková Simona - Hlušičková Nicole (Jiskra Nejdek, Bílá Hora Plzeň)
MIX 1. Šercl Jonatán - Vacková Adéla (Sokol Meteor Praha Radotín), 2. Hartman Kryštof - Nováčková Anežka (BaC Kladno), 3. Marek Ondřej - Krpálková Nikola (Jiskra Nejdek, Polabiny Pardubice), 4. Častorál Vojtěch - Raitmayerová Adéla (Bílá Hora Plzeň)

U13 GP(A) Český Těšín, 7.-8.1.2012

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Kos Matouš (Sokol Doubravka) 17.-32. 9.-16. (Viktora J.) ---
Kural Martin (USK Plzeň) 5.-8. 5.-8. (Louda J.) 5.-8. (Fuchsová M.)
Louda Jan (Bílá Hora Plzeň) 2. 5.-8. (Kural M.) 1. (Raitmayerová A.)
Viktora Jan (Sokol Doubravka) 17.-32. 9.-16. (Kos M.) 17.-32. (Špuláková S.)
Raitmayerová Adéla (Bílá Hora Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Špuláková S.) 1. (Louda J.)
Špuláková Simona (Jiskra Nejdek) 17.-32. 9.-16. (Raitmayerová A.) 17.-32. (Viktora J.)
Vatashchuk Romana (Sn Karlovy Vary) 17.-32. 5.-8. (Nováčková A.) 17.-32. (Štěpánek L.)

U13 GP(C kval.) 25. ZŠ Plzeň, 18.12.2011

Disciplína Medailisté
DM 1. Viktora Jan (Sokol Doubravka), 2. Kos Matouš (Sokol Doubravka), 3. Mráz Šimon (Sokol Doubravka), 4. Linda Martin (TJ Dobřany)
1. Vatashchuk Romana (Sn Karlovy Vary), 2. Špuláková Simona (Jiskra Nejdek), 3. Raitmayerová Adéla (Bílá Hora Plzeň), 4. Kepková Markéta (BKV Plzeň)
ČM 1. Viktora Jan - Mráz Šimon (Sokol Doubravka), 2. Linda Martin - Landgráf Martin (TJ Dobřany, BKV Plzeň), 3.-4. Borkovec Filip - Častorál Vojtěch (Sokol Doubravka, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Kos Matouš - Kořánek Michal (Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Vatashchuk Romana - Raitmayerová Adéla (Sn Karlovy Vary, Bílá Hora Plzeň), 2. Špuláková Simona - Hlušičková Nicole (Jiskra Nejdek, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Černá Tereza - Horová Eva (TJ Dobřany, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Jagerová Kateřina - Květoňová Veronika (USK Plzeň)
MIX 1. Viktora Jan - Špuláková Simona (Sokol Doubravka, Jiskra Nejdek), 2. Linda Martin - Raitmayerová Adéla (TJ Dobřany, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Šilhan Ondřej - Vatashchuk Romana (Jiskra Nejdek, Sn Karlovy Vary), 3.-4. Hampl Matěj - Hlušičková Nicole (Jiskra Nejdek, Bílá Hora Plzeň)

U13 1. kolo SKP družstev, 4.12.2011

U13 GP(A) Most, 26.-27.11.2011

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Kural Martin (USK Plzeň) 5.-8. 2. (Louda J.) 3.-4. (Fuchsová M.)
Louda Jan (Bílá Hora Plzeň) 2. 2. (Kural M.) 2. (Ausbergerová B.)
Marek Ondřej (Jiskra Nejdek) 9.-16. 9.-16. (Kočí J.) 5.-8. (Vatashchuk R.)
Mráz Šimon (Sokol Doubravka) 17.-32. 9.-16. (Viktora J.) ---
Viktora Jan (Sokol Doubravka) --- 9.-16. (Mráz Š.) 17.-32. (Špuláková S.)
Raitmayerová Adéla (Bílá Hora Plzeň) 17.-32. 5.-8. (Vatashchuk R.) 9.-16. (Dvořák M.)
Špuláková Simona (Jiskra Nejdek) 17.-32. 9.-16. (Homolková K.) 17.-32. (Viktora J.)
Vatashchuk Romana (Sn Karlovy Vary) 17.-32. 5.-8. (Raitmayerová A.) 5.-8. (Marek O.)

U13 GP(C kval.) BKV Plzeň, 12.11.2011

Disciplína Medailisté
DM 1. Marek Ondřej (Jiskra Nejdek), 2. Mráz Šimon (Sokol Doubravka), 3. Viktora Jan (Sokol Doubravka), 4. Linda Martin (TJ Dobřany)
1. Vatashchuk Romana (Sn Karlovy Vary), 2. Špuláková Simona (Jiskra Nejdek), 3. Jagerová Kateřina (USK Plzeň), 4. Košťálová Klára (Sn Karlovy Vary)
ČM 1. Mráz Šimon - Viktora Jan (Sokol Doubravka), 2. Marek Ondřej - Šilhan Ondřej (Jiskra Nejdek), 3.-4. Lukeš Jan - Muhlheim Matěj (Sn Karlovy Vary, Jiskra Nejdek), 3.-4. Kos Matouš - Žambůrek Tomáš (Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Hlušičková Nicole - Vatashchuk Romana (Bílá Hora Plzeň, Sn Karlovy Vary), 2. Došková Tereza - Košťálová Klára (Sn Karlovy Vary), 3.-4. Dušková Denisa - Horová Eva (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Jagerová Kateřina - Květoňová Veronika (USK Plzeň)
MIX 1. Marek Ondřej - Špuláková Simona (Jiskra Nejdek), 2. Linda Martin - Černá Tereza (TJ Dobřany), 3.-4. Hampl Matěj - Došková Tereza (Jiskra Nejdek, Sn Karlovy Vary), 3.-4. Viktora Jan - Hlušičková Nicole (Sokol Doubravka, Bílá Hora Plzeň)

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Výsledky 2011-12 » U13

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!