Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Výsledky turnajů v kategorii do 15 let (U15) v sezóně 2011/12

U15 GP(C otevř.) O pečeť Purkmistra, Dobřany, 26.5.2012

DisciplínaMedailisté
DM 1. Pistulka Radek (USK Plzeň), 2. Rašpl Jakub (USK Plzeň), 3. Baloušek Vojtěch (Sokol Č. Budějovice), 4. Král Jiří (Baník Most)
1. Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary), 2. Legátová Anna (Sokol Doubravka), 3. Antošová Denisa (Sn Karlovy Vary), 4. Lavičková Lucie (Baník Most)
ČM 1. Pistulka Radek - Rašpl Jakub (USK Plzeň), 2. Baloušek Vojtěch - Kupsa Jan (Sokol Č. Budějovice, Astra ZM Praha), 3. Král Jiří - Chalupa Petr (Baník Most, BKV Plzeň), 4. Pitro Šimon - Žambůrek Martin (SK Prosek Praha, Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Vatashchuk Kateryna - Antošová Denisa (Sn Karlovy Vary), 2. Legátová Anna - Lavičková Lucie (Sokol Doubravka, Baník Most), 3. Blovská Amálie - Nová Veronika (BK Goram Teplice), 4. Černá Tereza - Svobodová Lenka (TJ Dobřany, BK Goram Teplice)
MIX 1. Pistulka Radek - Vatashchuk Kateryna (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary), 2. Baloušek Vojtěch - Antošová Denisa (Sokol Č. Budějovice, Sn Karlovy Vary), 3. Král Jiří - Lavičková Lucie (Baník Most), 4. Valter Ondřej - Nová Veronika (BK Goram Teplice)
Další informace: kompletní výsledky turnaje

U15 MČR Benátky nad Jizerou, 21.-22.4.2012

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Kural Martin (USK Plzeň) 17.-32. 5.-8. (Rašpl J.) 17.-32. (Legátová A.)
Louda Jan (Bílá Hora Plzeň) 5.-8. 1. (Pistulka R.) 1. (Šikalová D.)
Pistulka Radek (USK Plzeň) 9.-16. 1. (Louda J.) 5.-8. (Vatashchuk K.)
Rašpl Jakub (USK Plzeň) 17.-32. 5.-8. (Kural M.) ---
Legátová Anna (Sokol Doubravka) 17.-32. 9.-16. (Švecová A.) 17.-32. (Kural M.)
Panochová Jana (Sn Karlovy Vary) 9.-16. 3.-4. (Vatashchuk K.) 9.-16. (Šářec A.)
Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary) 5.-8. 3.-4. (Panochová J.) 5.-8. (Pistulka R.)
Vatashchuk Romana (Sn Karlovy Vary) 17.-32. --- ---
Další informace: komentář Jana Segeče

U15 SKP jednotlivců, K. Vary, 24.3.2012

DisciplínaMedailisté
DM 1. Pistulka Radek (USK Plzeň), 2. Rašpl Jakub (USK Plzeň), 3. Kural Martin (USK Plzeň), 4. Chalupa Petr (BKV Plzeň)
1. Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary), 2. Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 3. Legátová Anna (Sokol Doubravka), 4. Vatashchuk Romana (Sn Karlovy Vary)
ČM 1. Rašpl Jakub - Kural Martin (USK Plzeň), 2. Chalupa Petr - Marek Ondřej (BKV Plzeň, Jiskra Nejdek), 3. Pech Josef - Linda Martin (TJ Dobřany), 4. Mařík Vladimír - Illek Nikolas (TJ Dobřany)
ČŽ 1. Vatashchuk Kateryna - Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 2. Legátová Anna - Kozáková Kateřina (Sokol Doubravka, Jiskra Nejdek), 3. Syřínková Eliška - Baštářová Aneta (Sokol Doubravka), 4. Nguyen Mai - Černá Tereza (Jiskra Nejdek, TJ Dobřany)
MIX 1. Pistulka Radek - Vatashchuk Kateryna (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary), 2. Kural Martin - Legátová Anna (USK Plzeň, Sokol Doubravka), 3. Rašpl Jakub - Syřínková Eliška (USK Plzeň, Sokol Doubravka), 4. Chalupa Petr - Baštářová Aneta (BKV Plzeň, Sokol Doubravka)

U15 GP(C) WITTE Cup Nejdek, 10.3.2012

Disciplína Medailisté
DM 1. Pistulka Radek (USK Plzeň), 2. Kural Martin (USK Plzeň), 3.-4. Král Ondřej (Baník Most), 3.-4. Rašpl Jakub (USK Plzeň)
1. Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary), 2. Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 3.-4. Antošová Denisa (Sn Karlovy Vary), 3.-4. Legátová Anna (Sokol Doubravka)
ČM 1. Pistulka Radek - Marek Ondřej (USK Plzeň, Jiskra Nejdek), 2. Kural Martin - Rašpl Jakub (USK Plzeň), 3.-4. Neukirchner Nils - Wagner Sebastian (Německo), 3.-4. Kubalík Jan - Král Ondřej (Baník Most)
ČŽ 1. Vatashchuk Kateryna - Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 2. Legátová Anna - Syřínková Eliška (Sokol Doubravka), 3.-4. Špuláková Simona - Antošová Denisa (Jiskra Nejdek, Sn Karlovy Vary), 3.-4. Kozáková Kateřina - Vatashchuk Romana (Jiskra Nejdek, Sn Karlovy Vary)
MIX 1. Pistulka Radek - Vatashchuk Kateryna (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary), 2. Král Ondřej - Panochová Jana (Baník Most, Sn Karlovy Vary), 3.-4. Kubalík Jan - Antošová Denisa (Baník Most, Sn Karlovy Vary), 3.-4. Kural Martin - Legátová Anna (USK Plzeň, Sokol Doubravka)

U15 GP(A) Praha-Vinoř, 14.-15.1.2012

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Kural Martin (USK Plzeň) 9.-16. 5.-8. (Rašpl J.) 9.-16. (Legátová A.)
Louda Jan (Bílá Hora Plzeň) 9.-16. --- 3.-4. (Šikalová D.)
Pistulka Radek (USK Plzeň) 5.-8. 3.-4. (Palášek Z.) 5.-8. (Vataschuk K.)
Rašpl Jakub (USK Plzeň) 9.-16. 5.-8. (Kural M.) 17.-32. (Antošová D.)
Antošová Denisa (Sn Karlovy Vary) 17.-32. 5.-8. (Homolková H.) 17.-32. (Rašpl J.)
Legátová Anna (Sokol Doubravka) 17.-32. 9.-16. (Švecová A.) 9.-16. (Kural M.)
Panochová Jana (Sn Karlovy Vary) 9.-16. 9.-16. (Vataschuk K.) 5.-8. (Šářec A.)
Vataschuk Kateryna (Sn Karlovy Vary) 5.-8. 9.-16. (Panochová J.) 5.-8. (Pistulka R.)

U15 GP(C kval.) Bílá Hora, 17.12.2011

Disciplína Medailisté
DM 1. Kural Martin (USK Plzeň), 2. Rašpl Jakub (USK Plzeň), 3. Chalupa Petr (BKV Plzeň), 4. Herzog Jakub (USK Plzeň)
1. Legátová Anna (Sokol Doubravka), 2. Antošová Denisa (Sn Karlovy Vary), 3. Syřínková Eliška (Sokol Doubravka), 4. Raitmayerová Adéla (Bílá Hora Plzeň)
ČM 1. Kural Martin - Rašpl Jakub (USK Plzeň), 2. Herzog Jakub - Novák Robert (USK Plzeň, Sokol Doubravka), 3.-4. Adamec Jan - Valenta Milan (USK Plzeň, Sokol Doubravka), 3.-4. Illek Nikolas - Pech Josef (TJ Dobřany)
ČŽ 1. Raitmayerová Adéla - Vatashchuk Romana (Bílá Hora Plzeň, Sn Karlovy Vary), 2. Syřínková Eliška - Baštářová Aneta (Sokol Doubravka), 3.-4. Polívková El. - Štorková B. (Mar. Lázně), 3.-4. Kozáková Kateřina - Zahálková Sára (Jiskra Nejdek)
MIX 1. Kural Martin - Legátová Anna (USK Plzeň, Sokol Doubravka), 2. Herzog Jakub - Antošová Denisa (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary), 3.-4. Rašpl Jakub - Syřínková Eliška (USK Plzeň, Sokol Doubravka), 3.-4. Linda Martin - Hlušičková Nicole (TJ Dobřany, Bílá Hora Plzeň)

U15 GP(A) Český Těšín, 12.-13.11.2011

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Kural Martin (USK Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Rašpl J.) 9.-16. (Legátová A.)
Louda Jan (Bílá Hora Plzeň) 5.-8. 1. (Pistulka R.) 1. (Panochová J.)
Pistulka Radek (USK Plzeň) 5.-8. 1. (Louda J.) 2. (Vatashchuk K.)
Rašpl Jakub (USK Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Kural M.) ---
Legátová Anna (Sokol Doubravka) 9.-16. 9.-16. (Švecová A.) 9.-16. (Kural M.)
Panochová Jana (Sn Karlovy Vary) 5.-8. 3.-4. (Vatashchuk K.) 1. (Louda J.)
Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary) 5.-8. 3.-4. (Panochová J.) 2. (Pistulka R.)

U15 GP(C kval.) Dobřany, 29.10.2011

Disciplína Medailisté
DM 1. Pistulka Radek (USK Plzeň), 2. Rašpl Jakub (USK Plzeň), 3. Kural Martin (USK Plzeň), 4. Ledvina Přemek (USK Plzeň)
1. Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary), 2. Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 3. Antošová Denisa (Sn Karlovy Vary), 4. Legátová Anna (Sokol Doubravka)
ČM 1. Kural Martin - Rašpl Jakub (USK Plzeň), 2. Linda Martin - Chalupa Petr (TJ Dobřany, BKV Plzeň), 3.-4. Ledvina Přemek - Žambůrek Tomáš (USK Plzeň, Sokol Doubravka), 3.-4. Illek Nikolas - Mařík Vladimír (TJ Dobřany)
ČŽ 1. Vatashchuk Kateryna - Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 2. Legátová Anna - Antošová Denisa (Sokol Doubravka, Sn Karlovy Vary), 3.-4. Raitmayerová Adéla - Vatashchuk Romana (Bílá Hora Plzeň, Sn Karlovy Vary), 3.-4. Černá Tereza - Kozáková Kateřina (TJ Dobřany, Jiskra Nejdek)
MIX 1. Kural Martin - Legátová Anna (USK Plzeň, Sokol Doubravka), 2. Rašpl Jakub - Antošová Denisa (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary), 3.-4. Chalupa Petr - Raitmayerová Adéla (BKV Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Linda Martin - Černá Tereza (TJ Dobřany)

U15 GP(A) Český Krumlov, 24.-25.9.2011

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Kural Martin (USK Plzeň) 17.-24. 9.-16. (Rašpl J.) 17.-32. (Legátová A.)
Louda Jan (Bílá Hora Plzeň) 3.-4. 2. (Pistulka R.) 5.-8. (Panochová J.)
Pistulka Radek (USK Plzeň) 9.-16. 2. (Louda J.) 2. (Vatashchuk K.)
Rašpl Jakub (USK Plzeň) 25.-32. 9.-16. (Kural M.) ---
Legátová Anna (Sokol Doubravka) 9.-16. 5.-8. (Švecová A.) 17.-32. (Kural M.)
Panochová Jana (Sn Karlovy Vary) 9.-16. 5.-8. (Vatashchuk K.) 5.-8. (Louda J.)
Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary) 5.-8. 5.-8. (Panochová J.) 2. (Pistulka R.)

U15 Czech Sokol Cup, Plzeň, 10.9.2011

 
Ke stažení: kompletní výsledky turnaje 
 

U15 GP(C kval.) 25. ZŠ Plzeň, 3.9.2011

Disciplína Medailisté
DM 1. Kural Martin (USK Plzeň), 2. Rašpl Jakub (USK Plzeň), 3. Chalupa Petr (BKV Plzeň), 4. Herzog Jakub (USK Plzeň)
1. Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 2. Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary), 3. Antošová Denisa (Sn Karlovy Vary), 4. Legátová Anna (Sokol Doubravka)
ČM 1. Kural Martin - Rašpl Jakub (USK Plzeň), 2. Chalupa Petr - Herzog Jakub (BKV Plzeň, USK Plzeň), 3. Nedvěd Ondřej - Novák Robert (Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Panochová Jana - Antošová Denisa (Sn Karlovy Vary), 2. Legátová Anna - Vatashchuk Romana (Sokol Doubravka, Sn Karlovy Vary), 3. Baštářová Aneta - Syřínková Eliška (Sokol Doubravka), 4. Špuláková Simona - Nguyen Mai (Jiskra Nejdek)
MIX 1. Kural Martin - Legátová Anna (USK Plzeň, Sokol Doubravka), 2. Herzog Jakub - Antošová Denisa (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary), 3.-4. Rašpl Jakub - Panochová Jana (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary), 3.-4. Adamec Jan - Syřínková Eliška (USK Plzeň, Sokol Doubravka)

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Výsledky 2011-12 » U15

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!