Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Výsledky turnajů v kategorii do 17 let (U17) v sezóně 2011/12

U17 MČR Hradec Králové, 31.3.-1.4.2012

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Louda Jan (Bílá Hora Plzeň) 9.-16. 5.-8. (Pistulka R.) 17.-32. (Skrčená J.)
Louda Jiří (USK Plzeň) 5.-8. 3.-4. (Soukup L.) 2. (Úblová V.)
Pistulka Radek (USK Plzeň) --- 5.-8. (Louda J.) ---
Soukup Lukáš (BKV Plzeň) 9.-16. 3.-4. (Louda J.) 9.-16. (Křížová N.)
Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň) 17.-32. 5.-8. (Karbanová M.) 9.-16. (Soukup L.)
Úblová Veronika (Sokol Doubravka) 2. 3.-4. (Myšáková M.) 2. (Louda J.)
Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary) 17.-32. 9.-16. (Skrčená J.) ---

U17 SKP jednotlivců, 25. ZŠ Plzeň, 25.3.2012

DisciplínaMedailisté
DM 1. Louda Jiří (USK Plzeň), 2. Soukup Lukáš (BKV Plzeň), 3. Louda Jan (Bílá Hora Plzeň), 4. Pistulka Radek (USK Plzeň)
1. Úblová Veronika (Sokol Doubravka), 2. Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 3.-4. Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary)
ČM 1. Louda Jan - Pistulka Radek (Bílá Hora Plzeň, USK Plzeň), 2. Nesveda Adam - Pohanka Tomáš (Jiskra Nejdek, BKV Plzeň), 3.-4. Novák Jan - Chalupa Petr (Bílá Hora Plzeň, BKV Plzeň), 3.-4. Rašpl Jakub - Valenta Milan (USK Plzeň, Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Úblová Veronika - Křížová Nikola (Sokol Doubravka, Bílá Hora Plzeň), 2. Panochová Jana - Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary), 3. Baštářová Aneta - Legátová Anna (Sokol Doubravka)
MIX 1. Legát Vojtěch - Úblová Veronika (Sokol Doubravka), 2. Soukup Lukáš - Křížová Nikola (BKV Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Louda Jan - Panochová Jana (Bílá Hora Plzeň, Sn Karlovy Vary), 3.-4. Pistulka Radek - Vatashchuk Kateryna (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary)

U17 GP(A) Orlová-Lutyně, 25.-26.2.2012

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Louda Jan (Bílá Hora Plzeň) 9.-16. 3.-4. (Pistulka R.) 17.-32. (Panochová J.)
Louda Jiří (USK Plzeň) 3.-4. 2. (Soukup L.) 3.-4. (Úblová V.)
Novák Jan (Bílá Hora Plzeň) 17.-32. --- ---
Pistulka Radek (USK Plzeň) --- 3.-4. (Louda J.) 17.-32. (Vataschuk K.)
Soukup Lukáš (BKV Plzeň) --- 2. (Louda J.) 5.-8. (Křížová N.)
Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň) 9.-16. 5.-8. (Karbanová M.) 5.-8. (Soukup L.)
Panochová Jana (Sn Karlovy Vary) 17.-32. 5.-8. (Vataschuk K.) 17.-32. (Louda J.)
Úblová Veronika (Sokol Doubravka) 2. 3.-4. (Myšáková M.) 3.-4. (Louda J.)
Vataschuk Kateryna (Sn Karlovy Vary) --- 5.-8. (Panochová J.) 17.-32. (Pistulka R.)

U17 GP(C kval.) BKV Plzeň, 19.2.2012

Disciplína Medailisté
DM 1. Louda Jan (Bílá Hora Plzeň), 2. Novák Jan (Bílá Hora Plzeň), 3. Pistulka Radek (USK Plzeň), 4. Pohanka Tomáš (BKV Plzeň)
1. Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 2. Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 3. Legátová Anna (Sokol Doubravka), 4. Antošová Denisa (Sn Karlovy Vary)
ČM 1. Louda Jan - Pistulka Radek (Bílá Hora Plzeň, USK Plzeň), 2. Pohanka Tomáš - Nesveda Adam (BKV Plzeň, Jiskra Nejdek), 3. Zeman Jan - Legát Vojtěch (Sokol Doubravka), 4. Chalupa Petr - Herzog Jakub (BKV Plzeň, USK Plzeň)
ČŽ 1. Panochová Jana - Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary), 2. Antošová Denisa - Legátová Anna (Sn Karlovy Vary, Sokol Doubravka), 3. Baštářová Aneta - Syřínková Eliška (Sokol Doubravka)
MIX 1. Pistulka Radek - Vatashchuk Kateryna (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary), 2. Louda Jan - Panochová Jana (Bílá Hora Plzeň, Sn Karlovy Vary), 3.-4. Pohanka Tomáš - Křížová Nikola (BKV Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Nesveda Adam - Antošová Denisa (Jiskra Nejdek, Sn Karlovy Vary)
Další informace: kompletní výsledky turnaje

U17 GP(C) Pohár Vlaštovky, 26.11.2011

Disciplína Medailisté
DM 1. Louda Jiří (USK Plzeň), 2. Soukup Lukáš (BKV Plzeň), 3. Pistulka Radek (USK Plzeň), 4. Nesveda Adam (Jiskra Nejdek)
1. Janoštíková Tereza (Sokol České Budějovice), 2. Karbanová Martina (Sokol Králův Dvůr), 3. Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 4. Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň)
ČM 1. Louda Jiří - Soukup Lukáš (USK Plzeň, BKV Plzeň), 2. Legát Vojtěch - Pistulka Radek (Sokol Doubravka, USK Plzeň), 3. Marek Pavel - Motejl Jakub (Sok. Čes. Budějovice, Super Stars Most ), 4. Nesveda Adam - Pohanka Tomáš (Jiskra Nejdek, BKV Plzeň)
ČŽ 1. Karbanová Martina - Křížová Nikola (Sokol Králův Dvůr, Bílá Hora Plzeň), 2. Militká Marie - Ottová Martina (Chemička Ústí n/L, BK Goram Teplice), 3. Panochová Jana - Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary), 4. Hrbáčková Karolína - Janoštíková Tereza (BK Goram Teplice, Sokol Č. Budějovice)
MIX 1. Louda Jiří - Panochová Jana (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary), 2. Soukup Lukáš - Křížová Nikola (BKV Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 3. Pistulka Radek - Vatashchuk Kateryna (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary), 4. Pohanka Tomáš - Karbanová Martina (BKV Plzeň, Sokol Králův Dvůr)

U17 GP(A) Sokol Doubravka Plzeň, 5.-6.11.2011

Disciplína Medailisté
DM 1. Valenta Bedřich (Super Stars Most), 2. Louda Jiří (USK Plzeň), 3.-4. Benedikt Vojtěch (Deltacar Ben.n/J), 3.-4. Hubáček Jan (Mon.Hrad.Králové)
1. Úblová Veronika (Sokol Doubravka), 2. Šikalová Denisa (Deltacar Ben.n/J), 3.-4. Myšáková Michaela (Astra ZM Praha), 3.-4. Zychová Ivana (Astra ZM Praha)
ČM 1. Valenta Bedřich - Vodrážka Jiří (Super Stars Most), 2. Louda Jiří - Soukup Lukáš (USK Plzeň, BKV Plzeň), 3.-4. Budzel Filip - Klupa Matěj (So Klimkovice, Orlová - Lutyně), 3.-4. Benedikt Vojtěch - Hubáček Jan (Deltacar Ben.n/J, Mon.Hrad.Kralové)
ČŽ 1. Kurzová Dominika - Zychová Ivana (Astra ZM Praha), 2. Úblová Veronika - Myšáková Michaela (Sokol Doubravka, Astra ZM Praha), 3.-4. Křížová Nikola - Karbanová Martina (Bílá Hora Plzeň, Sok.Králův Dvůr), 3.-4. Jančatová Marta - Mališová Irena (So Klimkovice, Orlová - Lutyně)
MIX 1. Louda Jiří - Úblová Veronika (USK Plzeň, Sokol Doubravka), 2. Valenta Bedřich - Salačová Kateřina (Super Stars Most), 3.-4. Tichý Roman - Světničková Monika (SoVeselý Jehnice), 3.-4. Hubáček Jan - Myšáková Michaela (Mon.Hrad.Kralové, Astra ZM Praha)
Další informace: kompletní výsledky turnaje

U17 GP(C kval.) Karlovy Vary, 22.10.2011

Disciplína Medailisté
DM 1. Pistulka Radek (USK Plzeň), 2. Soukup Lukáš (BKV Plzeň), 3. Šíp Filip (Sokol Doubravka), 4. Pohanka Tomáš (BKV Plzeň)
1. Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 2. Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary), 3. Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 4. Kozáková Kateřina (Jiskra Nejdek)
ČM 1. Pistulka Radek - Louda Jan (USK Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 2. Legát Vojtěch - Šíp Filip (Sokol Doubravka), 3. Pohanka Tomáš - Nesveda Adam (BKV Plzeň, Jiskra Nejdek), 4. Černík Jaroslav - Hartmann David (Sn Karlovy Vary)
ČŽ 1. Vatashchuk Kateryna - Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 2. Kozáková Kateřina - Zahálková Sára (Jiskra Nejdek), 3. Šinovská Sabina - Wolfová Stanislava (Jiskra Nejdek)
MIX 1. Pistulka Radek - Vatashchuk Kateryna (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary), 2. Louda Jan - Panochová Jana (Bílá Hora Plzeň, Sn Karlovy Vary), 3. Nesveda Adam - Kozáková Kateřina (Jiskra Nejdek), 4. Marek Ondřej - Wolfová Stanislava (Jiskra Nejdek)

U17 GP(A) Beroun, 8.-9.10.2011

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Louda Jan (Bílá Hora Plzeň) --- 5.-8. (Pistulka R.) 9.-16. (Brunátová K.)
Louda Jiří (USK Plzeň) 5.-8. 3.-4. (Soukup L.) 1. (Úblová V.)
Nesveda Adam (Jiskra Nejdek) 17.-32. 5.-8. (Šářec A.) ---
Pistulka Radek (USK Plzeň) --- 5.-8. (Louda J.) 17.-32. (Vatashchuk K.)
Soukup Lukáš (BKV Plzeň) 9.-16. 3.-4. (Louda J.) 9.-16. (Křížová N.)
Šíp Filip (Sokol Doubravka) 9.-16. 9.-16. (Kotyza O.) 9.-16. (Jančatová M.)
Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň) 17.-32. 3.-4. (Karbanová M.) 9.-16. (Soukup L.)
Panochová Jana (Sn Karlovy Vary) 17.-32. 9.-16. (Vatashchuk K.) ---
Úblová Veronika (Sokol Doubravka) 2. 2. (Myšáková M.) 1. (Louda J.)
Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary) --- 9.-16. (Panochová J.) 17.-32. (Pistulka R.)
Další informace: kompletní výsledky turnaje

U17 GP(C kval.) BKV Plzeň, 1.10.2011

Disciplína Medailisté
DM 1. Nesveda Adam (Jiskra Nejdek), 2. Šíp Filip (Sokol Doubravka), 3. Pistulka Radek (USK Plzeň), 4. Novák Jan (Bílá Hora Plzeň)
1. Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 2. Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 3. Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary), 4. Antošová Denisa (Sn Karlovy Vary)
ČM 1. Pistulka Radek - Louda Jan (USK Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 2. Pohanka Tomáš - Nesveda Adam (BKV Plzeň, Jiskra Nejdek), 3.-4. Marek Ondřej - Marek Tomáš (Jiskra Nejdek), 3.-4. Šíp Filip - Legát Vojtěch (Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Vatashchuk Kateryna - Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 2. Antošová Denisa - Legátová Anna (Sn Karlovy Vary, Sokol Doubravka)
MIX 1. Pistulka Radek - Vatashchuk Kateryna (USK Plzeň, Sn Karlovy Vary), 2. Nesveda Adam - Antošová Denisa (Jiskra Nejdek, Sn Karlovy Vary), 3. Legát Vojtěch - Panochová Jana (Sokol Doubravka, Sn Karlovy Vary), 4. Pohanka Tomáš - Legátová Anna (BKV Plzeň, Sokol Doubravka)

U17 Czech Sokol Cup, Plzeň, 10.9.2011

 
Ke stažení: kompletní výsledky turnaje 
 

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Výsledky 2011-12 » U17

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!