Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Výsledky turnajů v kategorii do 19 let (U19) v sezóně 2011/12

U19 GP(A) Liberec, 28.-29.4.2012

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Legát Vojtěch (Sokol Doubravka) 17.-32. --- 9.-16. (Kolářová H.)
Louda Jiří (USK Plzeň) 3.-4. 2. (Soukup L.) ---
Soukup Lukáš (BKV Plzeň) 17.-32. 2. (Louda J.) ---
Kolářová Hana (Sokol Doubravka) 9.-16. 9.-16. (Vocelková A.) 9.-16. (Legát V.)
Vocelková Anna (USK Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Kolářová H.) 17.-32. (Benedikt V.)

U19 GP(C kval.) 25. ZŠ Plzeň, 18.3.2012

Disciplína Medailisté
DM 1. Soukup Lukáš (BKV Plzeň), 2. Legát Vojtěch (Sokol Doubravka)
1. Kolářová Hana (Sokol Doubravka), 2. Vocelková Anna (USK Plzeň), 3. Fládrová Hana (Ker.Chlumčany)
MIX 1. Legát Vojtěch - Kolářová Hana (Sokol Doubravka), 2. Soukup Lukáš - Vocelková Anna (BKV Plzeň, USK Plzeň)

U19 MČR Brno-Jehnice, 4.-5.2.2012

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Louda Jiří (USK Plzeň) 9.-16. 9.-16. (Soukup L.) 17.-32. (Úblová V.)
Pohanka Tomáš (BKV Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Novotný J.) ---
Soukup Lukáš (BKV Plzeň) 9.-16. 9.-16. (Louda J.) ---
Kolářová Hana (Sokol Doubravka) 17.-32. 9.-16. (Janoštíková T.) 17.-32. (Marek M.)
Kolářová Lucie (Sokol Doubravka) 5.-8. 9.-16. (Úblová V.) 5.-8. (Pikl D.)
Krejčová Kateřina (USK Plzeň) 3.-4. 3.-4. (Pilařová L.) ---
Úblová Veronika (Sokol Doubravka) 9.-16. 9.-16. (Kolářová L.) 17.-32. (Louda J.)

U19 SKP jednotlivců, Plzeň, 22.1.2012

Disciplína Medailisté
DM 1. Louda Jiří (USK Plzeň), 2. Pohanka Tomáš (BKV Plzeň), 3. Legát Vojtěch (Sokol Doubravka), 4. Havlát Dušan (Sokol Doubravka)
1. Kolářová Lucie (Sokol Doubravka), 2. Úblová Veronika (Sokol Doubravka), 3. Kolářová Hana (Sokol Doubravka), 4. Vocelková Anna (USK Plzeň)
ČM 1. Louda Jiří - Soukup Lukáš (USK Plzeň, BKV Plzeň), 2. Havlát Dušan - Zeman Jan (Sokol Doubravka), 3. Pohanka Tomáš - Novák Jan (BKV Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 4. Legát Vojtěch - Čechura Adam (Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Kolářová Lucie - Úblová Veronika (Sokol Doubravka), 2. Kolářová Hana - Vocelková Anna (Sokol Doubravka, USK Plzeň)
MIX 1. Louda Jiří - Úblová Veronika (USK Plzeň, Sokol Doubravka), 2. Soukup Lukáš - Vocelková Anna (BKV Plzeň, USK Plzeň), 3. Legát Vojtěch - Kolářová Hana (Sokol Doubravka)

U19 GP(A) Český Krumlov, 29.-30.10.2011

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Louda Jiří (USK Plzeň) 3.-4. 5.-8. (Soukup L.) 9.-16. (Kolářová H.)
Soukup Lukáš (BKV Plzeň) 17.-32. 5.-8. (Louda J.) 17.-32. (Maršálková E.)
Kolářová Hana (Sokol Doubravka) 9.-16. 5.-8. (Dokládalová K.) 9.-16. (Louda J.)
Kolářová Lucie (Sokol Doubravka) 5.-8. 2. (Úblová V.) 9.-16. (Pikl D.)
Krejčová Kateřina (USK Plzeň) 3.-4. 3.-4. (Pilařová L.) 9.-16. (Machač J.)
Úblová Veronika (Sokol Doubravka) 9.-16. 2. (Kolářová L.) ---

U19 GP(C kval.) Bílá Hora Plzeň, 23.10.2011

Disciplína Medailisté
DM 1. Louda Jiří (USK Plzeň), 2. Soukup Lukáš (BKV Plzeň), 3.-4. Legát Vojtěch (Sokol Doubravka), 3.-4. Novák Jan (Bílá Hora Plzeň)
1. Kolářová Hana (Sokol Doubravka), 2. Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 3. Fládrová Hana (Ker.Chlumčany)
ČM 1. Louda Jiří - Soukup Lukáš (USK Plzeň, BKV Plzeň), 2. Dobrovolný Jan - Pohanka Tomáš (Ker.Chlumčany, BKV Plzeň), 3. Legát Vojtěch - Novák Jan (Sokol Doubravka, Bílá Hora Plzeň)
MIX 1. Soukup Lukáš - Křížová Nikola (BKV Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 2. Legát Vojtěch - Kolářová Hana (Sokol Doubravka), 3. Dobrovolný Jan - Fládrová Hana (Ker.Chlumčany)

U19 GP(A) Orlová Lutyně, 17.9.2011

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Louda Jiří (USK Plzeň) 9.-16. 5.-8. (Komár T.) 17.-32. (Úblová V.)
Kolářová Lucie (Sokol Doubravka) 2. 3.-4. (Úblová V.) 5.-8. (Pikl D.)
Krejčová Kateřina (USK Plzeň) 3.-4. 1. (Pilařová L.) 5.-8. (Machač J.)
Úblová Veronika (Sokol Doubravka) 5.-8. 3.-4. (Kolářová L.) 17.-32. (Louda J.)

U19 GP(C kval.) 25. ZŠ Plzeň, 3.9.2011

Disciplína Medailisté
DM 1. Louda Jiří (Bílá Hora Plzeň), 2. Šíp Filip (Sokol Doubravka), 3. Soukup Lukáš (BKV Plzeň), 4. Novák Jan (Bílá Hora Plzeň)
1. Kolářová Hana (Sokol Doubravka), 2. Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 3. Vocelková Anna (USK Plzeň), 4. Uhlířová Tereza (Bílá Hora Plzeň)
ČM 1. Louda Jiří - Soukup Lukáš (Bílá Hora Plzeň, BKV Plzeň), 2. Havlát Dušan - Zeman Jan (Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Křížová Nikola - Uhlířová Tereza (Bílá Hora Plzeň), 2. Kolářová Hana - Vocelková Anna (Sokol Doubravka, USK Plzeň)
MIX 1. Louda Jiří - Uhlířová Tereza (Bílá Hora Plzeň), 2. Soukup Lukáš - Křížová Nikola (BKV Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Šíp Filip - Kolářová Hana (Sokol Doubravka), 3.-4. Zeman Jan - Vocelková Anna (Sokol Doubravka, USK Plzeň)

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Výsledky 2011-12 » U19

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!