Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Výsledky turnajů jednotlivců v kategorii dospělých v sezóně 2012/13

GP(C) 22. Thun Cup Nejdek, 11.5.2013

DisciplínaMedailisté
DM 1. Voráč Přemysl (USK Plzeň), 2. Holeček Jaroslav (BaC Kladno), 3.-4. Klimaj Jan (Jiskra Nejdek), 3.-4. Skrčený Daniel (BaC Kladno)
1. Vacková Martina (Sokol Králův Dvůr), 2. Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek), 3.-4. Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 3.-4. Koinzer Caroline (BV Marienberg, GER)
ČM 1. Skrčený Daniel - Holeček Jaroslav (BaC Kladno), 2. Fridrich Václav - Gonda Zdeněk (BaC Kladno, TJ Montas Hradec Králové), 3.-4. Krásný Petr - Dvořák Radim (Sokol Králův Dvůr, TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice), 3.-4. Trinh Tung Hai - Nesveda Adam (Jiskra Nejdek)
ČŽ 1. Vacková Martina - Sahánková Ivana (Sokol Králův Dvůr, TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice), 2. Panochová Jana - Ondrášková Valerie (Super Stars Most), 3.-4. Vatashchuk Kateryna - Appelová Tereza (TJ Slovan Karlovy Vary, TJ Proboštov), 3.-4. Königsmarková Soňa - Chmelíčková Kateřina (TJ Bílá Hora Plzeň, BKV Plzeň)
MIX 1. Skrčený Daniel - Vacková Martina (BaC Kladno, Sokol Králův Dvůr), 2. Voráč Přemysl - Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 3.-4. Kamaryt Miloš - Ružičková Miroslava (Jiskra Nejdek), 3.-4. Klimaj Jan - Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek)
Další informace: kompletní výsledky turnaje

GP(C) Ostrov, 20.4.2013

DisciplínaMedailisté
DM 1. Klimaj Jan (Jiskra Nejdek), 2. Nevečeřal Lukáš (TJ Proboštov), 3.-4. Port Jan (TJ Proboštov), 3.-4. Trinh Tung Hai (Jiskra Nejdek)
1. Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek), 2. Ondrášková Valerie (Super Stars Most), 3.-4. Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 3.-4. Dokládalová Klára (BK TJ Baník Most)
ČM 1. Nevečeřal Lukáš - Port Jan (TJ Proboštov), 2. Klimaj Jan - Týc Filip (Jiskra Nejdek, BaC Kladno), 3. Trinh Tung Hai - Newiak Stanislav (Jiskra Nejdek), 4. Vavřička Ondřej - Látal Petr (TJ Proboštov)
ČŽ 1. Nesvedová Marcela - Fridrichová Nikol (Jiskra Nejdek, USK Plzeň), 2. Ondrášková Valerie - Chmelíčková Kateřina (Super Stars Most, BKV Plzeň), 3. Dokládalová Klára - Dragounová Eva (BK TJ Baník Most, TJ Proboštov)
MIX 1. Klimaj Jan - Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek), 2. Týc Filip - Fridrichová Nikol (BaC Kladno, USK Plzeň), 3.-4. Jareš Michael - Ondrášková Valerie (Super Stars Most), 3.-4. Port Jan - Dokládalová Klára (TJ Proboštov, BK TJ Baník Most)

GP(C) Jihlava, 20.4.2013

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Knopp Tomáš (SK Jupiter) --- 5.-8. (Byss M.) 3.-4. (Königsmarková S.)
Königsmarková Soňa (TJ Bílá Hora Plzeň) 5.-8. 2. (Růžičková E.) 3.-4. (Knopp T.)

GP(D) Jihlava, 20.4.2013

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Knopp Tomáš (SK Jupiter) --- 2. (Byss M.) 5.-8. (Königsmarková S.)
Königsmarková Soňa (TJ Bílá Hora Plzeň) 5.-8. 3.-4. (Růžičková E.) 5.-8. (Knopp T.)

GP(C) SK Jupiter Plzeň, 6.4.2013

DisciplínaMedailisté
DM 1. Přinda Tomáš (TJ Sokol Doubravka), 2. Karas Milan (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Odvárka Petr (BKV Plzeň), 3.-4. Bláha Václav (Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.))
1. Havláková Jana (SK Prosek Praha), 2. Smejkalová Dita (TJ ČZ Strakonice), 3.-4. Königsmarková Soňa (TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Fridrichová Nikol (USK Plzeň)
ČM 1. Přinda Tomáš - Karas Milan (TJ Sokol Doubravka), 2. Krejsa Jakub - Steiner Ondřej (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Švimberský Petr - Brož Jan (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Plundrich Tomáš - Slabý Otto (TJ Sokol Doubravka, USK Plzeň)
ČŽ 1. Königsmarková Soňa - Křížová Nikola (TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Havláková Jana - Kykalová Kateřina (SK Prosek Praha), 3.-4. Bláhová Barbara - Krausová Zlatka (SK Jupiter, Keramika Chlumčany), 3.-4. Smejkalová Dita - Brychtová Iva (TJ ČZ Strakonice, TJ Sokol Doubravka)
MIX 1. Voráč Přemysl - Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 2. Rombald Martin - Černá Martina (Hamr Praha (pod SK Hamr o.s.)), 3.-4. Knopp Tomáš - Königsmarková Soňa (SK Jupiter, TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Plundrich Tomáš - Křížová Nikola (TJ Sokol Doubravka, TJ Bílá Hora Plzeň)
Další informace: kompletní výsledky turnaje

GP(D) JuBH Cup 4/4, SK Jupiter Plzeň, 6.4.2013

DisciplínaMedailisté
DM 1. Steiner Ondřej (TJ Sokol Doubravka), 2. Egermaier Jiří (SK Jupiter), 3.-4. Švimberský Petr (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Slabý Otto (USK Plzeň)
1. Kvíčalová Zuzana (SK Prosek Praha), 2. Čečková Veronika (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Königsmarková Soňa (TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Havláková Jana (SK Prosek Praha)
ČM 1. Brychta Jaromír - Vacek Petr (TJ Sokol Doubravka), 2. Krejsa Jakub - Steiner Ondřej (TJ Sokol Doubravka), 3. Švimberský Petr - Brož Jan (TJ Sokol Doubravka), 4. Plundrich Tomáš - Slabý Otto (TJ Sokol Doubravka, USK Plzeň)
ČŽ 1. Königsmarková Soňa - Křížová Nikola (TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Brychtová Iva - Smejkalová Dita (TJ Sokol Doubravka, TJ ČZ Strakonice), 3. Bláhová Barbara - Krausová Zlatka (SK Jupiter, Keramika Chlumčany), 4. Havláková Jana - Kykalová Kateřina (SK Prosek Praha)
MIX 1. Škopek Petr - Křížová Nikola (TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Slabý Otto - Benýšková Veronika (USK Plzeň, BKV Plzeň), 3.-4. Knopp Tomáš - Königsmarková Soňa (SK Jupiter, TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Mazúr Petr - Havláková Jana (SK Prosek Praha)

GP(A) Velká cena města Plzně, 1.-3.3.2013

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Voráč Přemysl (USK Plzeň) 9.-16. --- 5.-8. (Fridrichová N.)
Přinda Tomáš (TJ Sokol Doubravka) 17.-32. 17.-32. (Karas M.) 17.-32. (Kolářová L.)
Vachálek Juraj (USK Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Šulko M.) ---
Karas Milan (TJ Sokol Doubravka) 17.-32. 17.-32. (Přinda T.) 17.-32. (Úblová V.)
Segeč Jan (USK Plzeň) 17.-32. 5.-8. (Jirásek J.) ---
Rubáš Josef (USK Plzeň) --- 5.-8. (Sobota J.) ---
Sobota Jaroslav (USK Plzeň) --- 5.-8. (Rubáš J.) ---
Plundrich Tomáš (TJ Sokol Doubravka) --- --- 17.-32. (Křížová N.)
Švimberský Petr (TJ Sokol Doubravka) 33.-64. --- ---
Klimaj Jan (Jiskra Nejdek) 33.-64. --- ---
Krejsa Jakub (TJ Sokol Doubravka) 65.-128. --- ---
Popilka Pavel (USK Plzeň) --- 33.-64. (Paleček T.) ---
Paleček Tomáš (USK Plzeň) --- 33.-64. (Popilka P.) ---
Slabý Otto (USK Plzeň) --- --- 33.-64. (Šarounová A.)
Úblová Veronika (TJ Sokol Doubravka) 2. 5.-8. (Kolářová L.) 17.-32. (Karas M.)
Kolářová Lucie (TJ Sokol Doubravka) 3.-4. 5.-8. (Úblová V.) 17.-32. (Přinda T.)
Kolářová Hana (TJ Sokol Doubravka) 9.-16. --- ---
Fridrichová Nikol (USK Plzeň) 17.-32. 5.-8. (Nejedlová J.) 5.-8. (Voráč P.)
Chmelíčková Kateřina (BKV Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Černá M.) ---
Čečková Veronika (TJ Sokol Doubravka) 17.-32. --- ---
Havlová Lucie (TJ Sokol Doubravka) --- 2. (Erbenová M.) 9.-16. (Drančák P.)
Königsmarková Soňa (TJ Bílá Hora Plzeň) --- 9.-16. (Křížová N.) ---
Křížová Nikola (TJ Bílá Hora Plzeň) --- 9.-16. (Königsmarková S.) 17.-32. (Plundrich T.)
Beranová Štěpánka (SK Jupiter) --- 9.-16. (Brejchová M.) ---
Brejchová Martina (Slavoj Plzeň) --- 9.-16. (Beranová Š.) ---
Vaněčková Kristýna (USK Plzeň) --- 17.-32. (Šarounová A.) ---
Další informace: kompletní výsledky turnaje

GP(D) JuBH Cup 3/4, Bílá Hora, 9.2.2013

DisciplínaMedailisté
DM 1. Krejsa Jakub (TJ Sokol Doubravka), 2. Škopek Petr (TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Slabý Otto (USK Plzeň), 3.-4. Švimberský Petr (TJ Sokol Doubravka)
1. Smejkalová Dita (TJ ČZ Strakonice), 2. Königsmarková Soňa (TJ Bílá Hora Plzeň), 3. Odvárková Eva (BKV Plzeň)
ČM 1. Švimberský Petr - Brychta Jaromír (TJ Sokol Doubravka), 2. Steiner Ondřej - Krejsa Jakub (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Egermaier Jiří - Behenský Roman (SK Jupiter, Spartak Chrást), 3.-4. Byss Marius - Holec Vladislav (TJ Sokol České Budějovice, TJ Spartak Sezimovo Ústí)
ČŽ 1. Königsmarková Soňa - Křížová Nikola (TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Smejkalová Dita - Brychtová Iva (TJ ČZ Strakonice, TJ Sokol Doubravka), 3. Křížová Monika - Behenská Božena (TJ Bílá Hora Plzeň, Spartak Chrást), 4. Jindrová Regina - Odvárková Eva (TJ Spartak Sezimovo Ústí, BKV Plzeň)
MIX 1. Škopek Petr - Křížová Nikola (TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Brychta Jaromír - Brychtová Iva (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Knopp Tomáš - Königsmarková Soňa (SK Jupiter, TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Holec Vladislav - Jindrová Regina (TJ Spartak Sezimovo Ústí)

Mistrovství ČR jednotlivců, 1.-3.2.2013, Most

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Rubáš Josef (USK Plzeň) --- 1. (Sobota J.) ---
Sobota Jaroslav (USK Plzeň) --- 1. (Rubáš J.) 17.-32. (Sobotová M.)
Voráč Přemysl (USK Plzeň) 9.-16. 9.-16. (Louda J.) 9.-16. (Fridrichová N.)
Segeč Jan (USK Plzeň) 17.-32. --- ---
Přinda Tomáš (TJ Sokol Doubravka) 17.-32. --- 17.-32. (Kolářová L.)
Louda Jiří (USK Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Voráč P.) ---
Úblová Veronika (TJ Sokol Doubravka) 9.-16. 3.-4. (Kolářová L.) ---
Kolářová Lucie (TJ Sokol Doubravka) 17.-32. 3.-4. (Úblová V.) 17.-32. (Přinda T.)
Kolářová Hana (TJ Sokol Doubravka) 17.-32. --- ---
Fridrichová Nikol (USK Plzeň) --- 5.-8. (Nejedlová J.) 9.-16. (Voráč P.)
Sobotová Markéta (USK Plzeň) --- 9.-16. (Šikalová D.) 17.-32. (Sobota J.)
Další informace: kompletní výsledky turnaje

OP jednotlivců, USK Plzeň, 19.1.2013

Disciplína Medailisté
DM 1. Louda Jiří (USK Plzeň), 2. Přinda Tomáš (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Voráč Přemysl (USK Plzeň), 3.-4. Švimberský Petr (TJ Sokol Doubravka)
1. Kolářová Lucie (TJ Sokol Doubravka), 2. Úblová Veronika (TJ Sokol Doubravka), 3. Kolářová Hana (TJ Sokol Doubravka), 4. Čečková Veronika (TJ Sokol Doubravka)
ČM 1. Louda Jiří - Voráč Přemysl (USK Plzeň), 2. Karas Milan - Přinda Jan (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Drudík Ota - Slabý Otto (USK Plzeň), 3.-4. Popilka Pavel - Šulan Jan (USK Plzeň)
ČŽ 1. Kolářová Lucie - Úblová Veronika (TJ Sokol Doubravka), 2. Ružičková Miroslava - Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek), 3. Čečková Veronika - Kolářová Hana (TJ Sokol Doubravka), 4. Königsmarková Soňa - Křížová Nikola (TJ Bílá Hora Plzeň)
MIX 1. Voráč Přemysl - Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 2. Karas Milan - Úblová Veronika (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Švimberský Petr - Kolářová Hana (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Přinda Tomáš - Kolářová Lucie (TJ Sokol Doubravka)
Další informace: kompletní výsledky turnaje
Postup na MČR: Louda Jiří (DM), Kolářová Hana (DŽ), Louda J. - Voráč P. (ČM), Kolářová L. - Úblová V. (ČŽ), Voráč P. - Fridrichová N. (MIX)

GP(A) Memoriál S.Krauze, Český Těšín, 11.-13.1.2013

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Louda Jiří (USK Plzeň) 17.-32. 5.-8. (Voráč P.) 9.-16. (Lajdová M.)
Přinda Tomáš (Sokol Doubravka) 17.-32. --- ---
Rubáš Josef (USK Plzeň) --- 1. (Sobota J.) ---
Segeč Jan (USK Plzeň) 9.-16. 9.-16. (Jirásek J.) ---
Sobota Jaroslav (USK Plzeň) --- 1. (Rubáš J.) 5.-8. (Sobotová M.)
Vachálek Juraj (USK Plzeň) 1. --- ---
Voráč Přemysl (BKV Plzeň) 9.-16. 5.-8. (Louda J.) 9.-16. (Fridrichová N.)
Fridrichová Nikol (USK Plzeň) 9.-16. 9.-16. (Nejedlová J.) 9.-16. (Voráč P.)
Sobotová Markéta (USK Plzeň) --- 9.-16. (Kollarová H.) 5.-8. (Sobota J.)

GP(C) USK Plzeň, 8.12.2012

Disciplína Medailisté
DM 1. Karas Milan (TJ Sokol Doubravka), 2. Klimaj Jan (Jiskra Nejdek), 3.-4. Krajča Tomáš (SK Prosek Praha), 3.-4. Tlustý Lukáš (TJ Sokol Osík)
1. Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek), 2. Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 3. Kolářová Hana (TJ Sokol Doubravka), 4. Černá Martina (Hamr Praha)
ČM 1. Stehlík Jiří - Volf Adam (Sokol Svatá), 2. Brabec Dean - Krajča Tomáš (Sokol Radotín Meteor Praha, SK Prosek Praha), 3.-4. Popilka Pavel - Klimaj Jan (USK Plzeň, Jiskra Nejdek), 3.-4. Fuksa Ladislav - Kyzlík Kamil (Hamr Praha)
ČŽ 1. Černá Martina - Smejkalová Dita (Hamr Praha, TJ ČZ Strakonice), 2. Nesvedová Marcela - Fridrichová Nikol (Jiskra Nejdek, USK Plzeň)
MIX 1. Karas Milan - Fridrichová Nikol (TJ Sokol Doubravka, USK Plzeň), 2. Klimaj Jan - Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek), 3. Rombald Martin - Černá Martina (Hamr Praha), 4. Krejsa Jakub - Kolářová Hana (TJ Sokol Doubravka)
Další informace: kompletní výsledky turnaje

GP(C) Most, 24.11.2012

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Klimaj Jan (Jiskra Nejdek) 9.-16. --- 5.-8. (Nesvedová M.)
Louda Jiří (USK Plzeň) 3.-4. 1. (Pistulka R.) 1. (Fridrichová N.)
Nesveda Adam (Jiskra Nejdek) 9.-16. --- ---
Pistulka Radek (USK Plzeň) 9.-16. 1. (Louda J.) 3.-4. (Vataschuk K.)
Fridrichová Nikol (USK Plzeň) 5.-8. --- 1. (Louda J.)
Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek) 3.-4. --- 5.-8. (Klimaj J.)
Vataschuk Kateryna (Sn Karlovy Vary) 3.-4. 5.-8. (Černá M.) 3.-4. (Pistulka R.)

GP(B) Hradec Králové, 3.-4.11.2012

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Louda Jiří (USK Plzeň) 33.-64. 5.-8. (Voráč P.) ---
Segeč Jan (USK Plzeň) 17.-32. 3.-4. (Jirásek J.) ---
Slabý Otto jun. (USK Plzeň) 33.-64. 9.-16. (Valcha T.) 9.-16. (Chmelíčková K.)
Voráč Přemysl (BKV Plzeň) 5.-8. 5.-8. (Louda J.) 33.-64. (Fridrichová N.)
Chmelíčková Kateřina (BKV Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Appelová T.) 9.-16. (Slabý O.)
Fridrichová Nikol (USK Plzeň) 9.-16. 9.-16. (Nejedlová J.) 33.-64. (Voráč P.)
Růžičková Miroslava (Jiskra Nejdek) 17.-32. 1. (Milisová H.) 17.-32. (Horáček D.)

GP(B) Most, 27.-28.10.2012

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Bohm Michal (USK Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Holý O.) ---
Drudík Ota (USK Plzeň) 33.-64. 17.-32. (Slabý O.) ---
Holý Ondřej (Sokol Doubravka) 33.-64. 9.-16. (Bohm M.) 17.-32. (Kolářová H.)
Karas Milan (Sokol Doubravka) 5.-8. 5.-8. (Přinda T.) 3.-4. (Úblová V.)
Klimaj Jan (Jiskra Nejdek) 9.-16. 17.-32. (Nesveda A.) 33.-64. (Nesvedová M.)
Nesveda Adam (Jiskra Nejdek) 33.-64. 17.-32. (Klimaj J.) 17.-32. (Antošová D.)
Pistulka Radek (USK Plzeň) 33.-64. 17.-32. (Dokládal R.) 17.-32. (Vataschuk K.)
Popilka Pavel (USK Plzeň) 17.-32. 17.-32. (Bleyer P.) 9.-16. (Chmelíčková K.)
Přinda Tomáš (Sokol Doubravka) 17.-32. 5.-8. (Karas M.) 5.-8. (Kolářová L.)
Rašpl Jakub (USK Plzeň) 33.-64. 17.-32. (Holub L.) ---
Segeč Jan (USK Plzeň) --- 2. (Voráč P.) ---
Slabý Otto jun. (USK Plzeň) 17.-32. 17.-32. (Drudík O.) ---
Voráč Přemysl (BKV Plzeň) 3.-4. 2. (Segeč J.) 17.-32. (Fridrichová N.)
Antošová Denisa (Sn Karlovy Vary) 17.-32. 5.-8. (Vataschuk K.) 17.-32. (Nesveda A.)
Chmelíčková Kateřina (BKV Plzeň) 9.-16. 9.-16. (Jindrová R.) 9.-16. (Popilka P.)
Fridrichová Nikol (USK Plzeň) 17.-32. 3.-4. (Nejedlová J.) 17.-32. (Voráč P.)
Kolářová Hana (Sokol Doubravka) 17.-32. --- 17.-32. (Holý O.)
Kolářová Lucie (Sokol Doubravka) 1. 9.-16. (Úblová V.) 5.-8. (Přinda T.)
Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek) 9.-16. 5.-8. (Růžičková M.) 33.-64. (Klimaj J.)
Růžičková Miroslava (Jiskra Nejdek) --- 5.-8. (Nesvedová M.) 9.-16. (Filz J.)
Úblová Veronika (Sokol Doubravka) 5.-8. 9.-16. (Kolářová L.) 3.-4. (Karas M.)
Vataschuk Kateryna (Sn Karlovy Vary) 17.-32. 5.-8. (Antošová D.) 17.-32. (Pistulka R.)

GP(D) SK Jupiter Plzeň, 20.10.2012

Disciplína Medailisté
DM 1. Steiner Ondřej (Sokol Doubravka), 2. Švimberský Petr (Sokol Doubravka), 3.-4. Behenský Roman (Spartak Chrást), 3.-4. Brož Jan (Sokol Doubravka)
1. Čečková Veronika (Sokol Doubravka), 2. Konigsmarková Soňa (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Fremrová Eliška (Sokol Doubravka), 3.-4. Čechová Romana (Prosek Praha)
ČM 1. Brychta Jaromír - Slabý Otto jun. (Sokol Doubravka, USK Plzeň), 2. Krejsa Jakub - Steiner Ondřej (Sokol Doubravka), 3. Brož Jan - Švimberský Petr (Sokol Doubravka), 4. Kovařík Petr - Mirvald Václav (TJ Dobřany)
ČŽ 1. Čechová Romana - Zimmerová Adéla (Prosek Praha, Radotín Meteor), 2. Konigsmarková Soňa - Odvárková Eva (Bílá Hora Plzeň, BKV Plzeň), 3. Čečková Veronika - Křížová Monika (Sokol Doubravka, Bílá Hora Plzeň)
MIX 1. Čechura Adam - Kykalová Kateřina (Bílá Hora Plzeň, Prosek Praha), 2. Slabý Otto jun. - Křížová Nikola (USK Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Brychta Jaromír - Brychtová Iva (Sokol Doubravka), 3.-4. Knopp Tomáš - Konigsmarková Soňa (SK Jupiter Plzeň, Bílá Hora Plzeň)

GP(E) 25. ZŠ Plzeň, 20.10.2012

Disciplína Medailisté
DM 1. Egermaier Jiří (SK Jupiter), 2. Hubáček Michal (BC RSC Brno), 3. Dušek Richard (TJ Bílá Hora Plzeň), 4. Chalupecký Robert (SK Prosek Praha)
ČM 1. Mirvald Václav - Kovařík Petr (Spartak Chrást), 2. Hubáček Michal - Chalupecký Robert (BC RSC Brno, SK Prosek Praha), 3. Behenský Roman - Dušek Richard (Spartak Chrást, TJ Bílá Hora Plzeň)
MIX 1. Homolka Pavel - Rokůsková Monika (BaC Kladno), 2. Egermaier Jiří - Odvárková Eva (SK Jupiter, BKV Plzeň), 3.-4. Behenský Roman - Šlaisová Petra (Spartak Chrást), 3.-4. Hubáček Michal - Zimmerová Adéla (BC RSC Brno, Sokol Radotín Meteor Praha)

GP(D) Bílá Hora, 22.9.2012

Disciplína Medailisté
DM 1. Škopek Petr (Bílá Hora Plzeň), 2. Steiner Ondřej (Sokol Doubravka), 3.-4. Behenský Roman (Spartak Chrást), 3.-4. Novák Jan (Bílá Hora Plzeň)
1. Smejkalová Dita (TJ Strakonice), 2. Konigsmarková Soňa (Bílá Hora Plzeň), 3. Čečková Veronika (Sokol Doubravka), 4. Vocelková Anna (USK Plzeň)
ČM 1. Odvárka Petr - Slabý Otto jun. (BKV Plzeň, USK Plzeň), 2. Krejsa Jakub - Steiner Ondřej (Sokol Doubravka), 3. Kovařík Petr - Mirvald Václav (TJ Dobřany), 4. Behenský Roman - Legát Vojtěch (Spartak Chrást, Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Konigsmarková Soňa - Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 2. Křížová Monika - Vocelková Anna (Bílá Hora Plzeň, USK Plzeň), 3. Smejkalová Dita - Urbancová Blanka (TJ Strakonice, Radotín Meteor)
MIX 1. Slabý Otto jun. - Smejkalová Dita (USK Plzeň, TJ Strakonice), 2. Brychta Jaromír - Brychtová Iva (Sokol Doubravka), 3.-4. Knopp Tomáš - Konigsmarková Soňa (SK Jupiter Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Škopek Petr - Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň)

GP(A) Memoriál Holobradého, Praha, 21.-23.9.2012

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Bohm Michal (USK Plzeň) nekvalifikoval(a)
se
17.-32. (Holý O.) ---
Drudík Ota (USK Plzeň) nekvalifikoval(a)
se
nekvalifikoval(a)
se (Slabý O.)
---
Holý Ondřej (Sokol Doubravka) nekvalifikoval(a)
se
17.-32. (Bohm M.) ---
Karas Milan (Sokol Doubravka) 17.-32. 9.-16. (Přinda T.) nekvalifikoval(a)
se (Úblová V.)
Klimaj Jan (Jiskra Nejdek) nekvalifikoval(a)
se
--- nekvalifikoval(a)
se (Antošová D.)
Louda Jiří (USK Plzeň) nekvalifikoval(a)
se
17.-32. (Voráč P.) nekvalifikoval(a)
se (Lajdová M.)
Odvárka Petr (BKV Plzeň) nekvalifikoval(a)
se
--- nekvalifikoval(a)
se (Chmelíčková K.)
Přinda Tomáš (Sokol Doubravka) nekvalifikoval(a)
se
9.-16. (Karas M.) 17.-32. (Kolářová L.)
Rubáš Josef (USK Plzeň) --- 1. (Sobota J.) ---
Segeč Jan (USK Plzeň) 9.-16. 5.-8. (Jirásek J.) ---
Slabý Otto jun. (USK Plzeň) nekvalifikoval(a)
se
nekvalifikoval(a)
se (Drudík O.)
nekvalifikoval(a)
se (Jindrová R.)
Sobota Jaroslav (USK Plzeň) --- 1. (Rubáš J.) ---
Vachálek Juraj (USK Plzeň) 2. nekvalifikoval(a)
se (Král O.)
---
Voráč Přemysl (BKV Plzeň) 9.-16. 17.-32. (Louda J.) 17.-32. (Fridrichová N.)
Antošová Denisa (Sn Karlovy Vary) nekvalifikoval(a)
se
--- nekvalifikoval(a)
se (Klimaj J.)
Chmelíčková Kateřina (BKV Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Ondrášková V.) nekvalifikoval(a)
se (Odvárka P.)
Fridrichová Nikol (USK Plzeň) 17.-32. 5.-8. (Nejedlová J.) 17.-32. (Voráč P.)
Kolářová Lucie (Sokol Doubravka) 5.-8. 9.-16. (Úblová V.) 17.-32. (Přinda T.)
Úblová Veronika (Sokol Doubravka) 9.-16. 9.-16. (Kolářová L.) nekvalifikoval(a)
se (Karas M.)

GP(A) Benátecký pohár, 7.-9.9.2012

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Bohm Michal (USK Plzeň) nekvalifikoval(a)
se
nekvalifikoval(a)
se (Dokládal R.)
nekvalifikoval(a)
se (Jindrová R.)
Karas Milan (Sokol Doubravka) 17.-32. 17.-32. (Přinda T.) nekvalifikoval(a)
se (Úblová V.)
Louda Jiří (USK Plzeň) nekvalifikoval(a)
se
5.-8. (Voráč P.) 9.-16. (Lajdová M.)
Přinda Tomáš (Sokol Doubravka) 5.-8. 17.-32. (Karas M.) 9.-16. (Kolářová L.)
Rubáš Josef (USK Plzeň) --- 1. (Slabý O.) ---
Segeč Jan (USK Plzeň) 9.-16. 5.-8. (Jirásek J.) ---
Sobota Jaroslav (USK Plzeň) --- 1. (Rubáš J.) 17.-32. (Sobotová M.)
Vachálek Juraj (USK Plzeň) 3.-4. 9.-16. (Kadlec O.) ---
Voráč Přemysl (USK Plzeň) 9.-16. 5.-8. (Louda J.) 17.-32. (Fridrichová N.)
Fridrichová Nikol (USK Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Nejedlová J.) 17.-32. (Voráč P.)
Kolářová Lucie (Sokol Doubravka) 9.-16. 9.-16. (Úblová V.) 9.-16. (Přinda T.)
Sobotová Markéta (USK Plzeň) --- 5.-8. (Hofmanová P.) 17.-32. (Sobota J.)
Úblová Veronika (Sokol Doubravka) 9.-16. 9.-16. (Kolářová L.) nekvalifikoval(a)
se (Karas M.)

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Výsledky 2012-13 » Dospělí - jednotlivci

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!