Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Výsledky turnajů v kategorii do 13 let (U13) v sezóně 2012/13

U13 OP jednotlivců, K. Vary, 6.4.2013

Disciplína Medailisté
DM 1. Viktora Jan (TJ Sokol Doubravka), 2. Linda Martin (TJ Dobřany), 3. Mráz Šimon (TJ Sokol Doubravka), 4. Hora Jan (TJ Bílá Hora Plzeň)
1. Vatashchuk Romana (TJ Slovan Karlovy Vary), 2. Jägerová Kateřina (USK Plzeň), 3. Hlušičková Nicole (TJ Bílá Hora Plzeň), 4. Černá Tereza (TJ Dobřany)
ČM 1. Viktora Jan - Linda Martin (TJ Sokol Doubravka, TJ Dobřany), 2. Mráz Šimon - Hora Jan (TJ Sokol Doubravka, TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Ziman Jan - Soukup Václav (BKV Plzeň), 3.-4. Josefík Filip - Lešťák Ladislav (TJ Slovan Karlovy Vary)
ČŽ 1. Vatashchuk Romana - Jägerová Kateřina (TJ Slovan Karlovy Vary, USK Plzeň), 2. Hlušičková Nicole - Zemková Eliška (TJ Bílá Hora Plzeň, TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Černá Tereza - Šmídová Martina (TJ Dobřany, BKV Plzeň), 3.-4. Košťálová Klára - Horová Eva (TJ Slovan Karlovy Vary, TJ Bílá Hora Plzeň)
MIX 1. Viktora Jan - Hlušičková Nicole (TJ Sokol Doubravka, TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Linda Martin - Černá Tereza (TJ Dobřany), 3.-4. Šilhan Ondřej - Horová Eva (Jiskra Nejdek, TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Pohanka Pavel - Vatashchuk Romana (BKV Plzeň, TJ Slovan Karlovy Vary)

U13 GP(C kval.) Bílá Hora Plzeň, 9.3.2013

Disciplína Medailisté
DM 1. Viktora Jan (TJ Sokol Doubravka), 2. Linda Martin (TJ Dobřany), 3.-4. Mráz Šimon (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Hora Jan (TJ Bílá Hora Plzeň)
1. Hlušičková Nicole (TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Černá Tereza (TJ Dobřany), 3. Zemková Eliška (TJ Sokol Doubravka), 4. Horová Eva (TJ Bílá Hora Plzeň)
ČM 1. Viktora Jan - Linda Martin (TJ Sokol Doubravka, TJ Dobřany), 2. Mráz Šimon - Hora Jan (TJ Sokol Doubravka, TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Šilhan Ondřej - Hampl Matěj (Jiskra Nejdek), 3.-4. Tupý Jan - Častorál Vojtěch (TJ Sokol Doubravka, TJ Bílá Hora Plzeň)
ČŽ 1. Hlušičková Nicole - Zemková Eliška (TJ Bílá Hora Plzeň, TJ Sokol Doubravka), 2. Černá Tereza - Šmídová Martina (TJ Dobřany, BKV Plzeň), 3. Jägerová Kateřina - Horová Eva (USK Plzeň, TJ Bílá Hora Plzeň), 4. Dušková Denisa - Krupičková Aneta (TJ Bílá Hora Plzeň, BKV Plzeň)
MIX 1. Viktora Jan - Hlušičková Nicole (TJ Sokol Doubravka, TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Linda Martin - Černá Tereza (TJ Dobřany), 3.-4. Mráz Šimon - Zemková Eliška (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Šilhan Ondřej - Horová Eva (Jiskra Nejdek, TJ Bílá Hora Plzeň)

U13 GP(C) Radbuza Cup, Dobřany, 23.2.2013

Disciplína Medailisté
DM 1. Linda Martin (TJ Dobřany), 2. Ehm Matěj (TJ Sokol Polabiny Pardubice), 3. Morávek Michal (BaC Kladno), 4. Šilhan Ondřej (Jiskra Nejdek)
1. Krpálková Nikola (TJ Sokol Polabiny Pardubice), 2. Hlušičková Nicole (TJ Bílá Hora Plzeň), 3. Vatashchuk Romana (TJ Slovan Karlovy Vary), 4. Horová Eva (TJ Bílá Hora Plzeň)
ČM 1. Morávek Michal - Ehm Matěj (BaC Kladno, TJ Sokol Polabiny Pardubice), 2. Linda Martin - Hora Jan (TJ Dobřany, TJ Bílá Hora Plzeň), 3. Šilhan Ondřej - Hampl Matěj (Jiskra Nejdek), 4. Soukup Václav - Ziman Jan (BKV Plzeň)
ČŽ 1. Hlušičková Nicole - Zemková Eliška (TJ Bílá Hora Plzeň, TJ Sokol Doubravka), 2. Jägerová Kateřina - Vatashchuk Romana (USK Plzeň, TJ Slovan Karlovy Vary), 3. Krpálková Nikola - Strnadová Iveta (TJ Sokol Polabiny Pardubice, BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou), 4. Černá Tereza - Šmídová Martina (TJ Dobřany, BKV Plzeň)
MIX 1. Ehm Matěj - Krpálková Nikola (TJ Sokol Polabiny Pardubice), 2. Linda Martin - Černá Tereza (TJ Dobřany), 3. Hora Jan - Hlušičková Nicole (TJ Bílá Hora Plzeň), 4. Častorál Vojtěch - Zemková Eliška (TJ Bílá Hora Plzeň, TJ Sokol Doubravka)

U13 GP(A) Most, 19.-20.1.2013

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Linda Martin (TJ Dobřany) 9.-16. 3.-4. (Viktora J.) 9.-16. (Krpálková N.)
Hora Jan (TJ Bílá Hora Plzeň) 17.-24. 9.-16. (Grund M.) ---
Viktora Jan (TJ Sokol Doubravka) 17.-24. 3.-4. (Linda M.) 17.-32. (Hlušičková N.)
Hlušičková Nicole (TJ Bílá Hora Plzeň) 9.-16. 9.-16. (Zemková E.) 17.-32. (Viktora J.)
Vatashchuk Romana (TJ Slovan Karlovy Vary) 9.-16. 5.-8. (Seifertová P.) 9.-16. (Procházka R.)
Zemková Eliška (TJ Sokol Doubravka) 25.-32. 9.-16. (Hlušičková N.) ---

U13 GP(C kval.) 25. ZŠ Plzeň, 12.1.2013

Disciplína Medailisté
DM 1. Linda Martin (TJ Dobřany), 2. Hora Jan (TJ Bílá Hora Plzeň), 3. Šilhan Ondřej (Jiskra Nejdek), 4. Častorál Vojtěch (TJ Bílá Hora Plzeň)
1. Hlušičková Nicole (TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Zemková Eliška (TJ Sokol Doubravka), 3. Jägerová Kateřina (USK Plzeň), 4. Černá Tereza (TJ Dobřany)
ČM 1. Linda Martin - Viktora Jan (TJ Dobřany, TJ Sokol Doubravka), 2. Častorál Vojtěch - Tupý Jan (TJ Bílá Hora Plzeň, TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Šilhan Ondřej - Mühlheim Matěj (Jiskra Nejdek), 3.-4. Borkovec Filip - Borkovec Tomáš (TJ Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Hlušičková Nicole - Zemková Eliška (TJ Bílá Hora Plzeň, TJ Sokol Doubravka), 2. Jägerová Kateřina - Černá Tereza (USK Plzeň, TJ Dobřany), 3.-4. Svobodová Kateřina - Valečková Kateřina (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Horová Eva - Krupičková Aneta (TJ Bílá Hora Plzeň, BKV Plzeň)
MIX 1. Viktora Jan - Hlušičková Nicole (TJ Sokol Doubravka, TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Linda Martin - Černá Tereza (TJ Dobřany), 3.-4. Tupý Jan - Zemková Eliška (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Hora Jan - Jägerová Kateřina (TJ Bílá Hora Plzeň, USK Plzeň)

U13 OP družstev Plzeň, 24.11.2012

  1. Sokol Doubravka
  2. BKV Plzeň
  3. TJ Bílá Hora
  4. Keramika Chlumčany

U13 Přebor ČOS Plzeň, 17.-18.11.2012

U13 GP(A) Benátky nad Jizerou, 27.-28.10.2012

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Linda Martin (TJ Dobřany) 17.-32. 9.-16. (Podivín V.) 17.-32. (Černá T.)
Mráz Šimon (Sokol Doubravka) 17.-32. 9.-16. (Viktora J.) 17.-32. (Zemková E.)
Viktora Jan (Sokol Doubravka) 9.-16. 9.-16. (Mráz Š.) 9.-16. (Hlušičková N.)
Černá Tereza (TJ Dobřany) 17.-32. --- 17.-32. (Linda M.)
Hlušičková Nicole (Bílá Hora Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Zemková E.) 9.-16. (Viktora J.)
Zemková Eliška (Sokol Doubravka) --- 9.-16. (Hlušičková N.) 17.-32. (Mráz Š.)

U13 GP(C kval.) Dobřany, 13.10.2012

Disciplína Medailisté
DM 1. Linda Martin (TJ Dobřany), 2. Mráz Šimon (TJ Sokol Doubravka), 3. Hora Jan (TJ Bílá Hora Plzeň), 4. Hampl Matěj (Jiskra Nejdek)
1. Hlušičková Nicole (TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Černá Tereza (TJ Dobřany), 3. Zemková Eliška (TJ Sokol Doubravka), 4. Jägerová Kateřina (USK Plzeň)
ČM 1. Mráz Šimon - Viktora Jan (TJ Sokol Doubravka), 2. Hampl Matěj - Šilhan Ondřej (Jiskra Nejdek), 3.-4. Soukup Václav - Ziman Jan (BKV Plzeň), 3.-4. Linda Martin - Kučera Ctirad (TJ Dobřany)
ČŽ 1. Hlušičková Nicole - Zemková Eliška (TJ Bílá Hora Plzeň, TJ Sokol Doubravka), 2. Černá Tereza - Šmídová Martina (TJ Dobřany, BKV Plzeň), 3.-4. Štichová Linda - Volrábová Denisa (Ker. Chlumčany), 3.-4. Jägerová Kateřina - Horová Eva (USK Plzeň, TJ Bílá Hora Plzeň)
MIX 1. Viktora Jan - Hlušičková Nicole (TJ Sokol Doubravka, TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Linda Martin - Černá Tereza (TJ Dobřany), 3.-4. Mráz Šimon - Zemková Eliška (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Tupý Jan - Jägerová Kateřina (TJ Sokol Doubravka, USK Plzeň)

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Výsledky 2012-13 » U13

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!