Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Výsledky turnajů v kategorii do 15 let (U15) v sezóně 2012/13

U15 GP(C) BKV Plzeň, 18.5.2013

Disciplína Medailisté
DM 1. Jouda Jan (TJ Astra ZMZ Praha), 2. Chalupa Petr (BKV Plzeň), 3. Viktora Jan (TJ Sokol Doubravka), 4. Šrámek Adam (TJ Chemička Ústí nad Labem)
1. Vacková Adéla (Sokol Radotín Meteor Praha), 2. Nováčková Anežka (BaC Kladno), 3. Polívková Eliška (TJ Slovan Karlovy Vary), 4. Raitmayerová Adéla (TJ Bílá Hora Plzeň)
ČM 1. Jouda Jan - Kupsa Jan (TJ Astra ZMZ Praha), 2. Chalupa Petr - Pelc Simeon (BKV Plzeň, BK 93 Hořovice), 3. Bolina Martin - Šrámek Adam (TJ Chemička Ústí nad Labem), 4. Mráz Šimon - Viktora Jan (TJ Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Raitmayerová Adéla - Vacková Adéla (TJ Bílá Hora Plzeň, Sokol Radotín Meteor Praha), 2. Nováčková Anežka - Srbová Adéla (BaC Kladno), 3. Čiháková Veronika - Adámková Jana (BK 93 Hořovice), 4. Hlušičková Nicole - Jägerová Kateřina (TJ Bílá Hora Plzeň, USK Plzeň)
MIX 1. Kupsa Jan - Vacková Adéla (TJ Astra ZMZ Praha, Sokol Radotín Meteor Praha), 2. Hartman Kryštof - Nováčková Anežka (BaC Kladno), 3. Viktora Jan - Hlušičková Nicole (TJ Sokol Doubravka, TJ Bílá Hora Plzeň), 4. Chalupa Petr - Raitmayerová Adéla (BKV Plzeň, TJ Bílá Hora Plzeň)
Další informace: kompletní výsledky turnaje

GP(C) U15 O pečeť Purkmistra, Dobřany, 4.5.2013

Disciplína Medailisté
DM 1. Kural Martin (USK Plzeň), 2. Lecian Kristian (TJ Astra ZMZ Praha), 3. Kupsa Jan (TJ Astra ZMZ Praha), 4. Chalupa Petr (BKV Plzeň)
1. Legátová Anna (TJ Sokol Doubravka), 2. Nováčková Anežka (BaC Kladno), 3. Polívková Eliška (TJ Slovan Karlovy Vary), 4. Špuláková Simona (Jiskra Nejdek)
ČM 1. Kural Martin - Pátek Lukáš (USK Plzeň, BK TJ Baník Most), 2. Pitro Šimon - Jouda Jan (SK Prosek Praha, TJ Astra ZMZ Praha), 3. Lecian Kristian - Kupsa Jan (TJ Astra ZMZ Praha), 4. Ledvina Přemysl - Tupý Jan (USK Plzeň, TJ Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Legátová Anna - Kozempelová Tereza (TJ Sokol Doubravka, BK TJ Baník Most), 2. Baštářová Aneta - Syřínková Eliška (TJ Sokol Doubravka), 3. Nováčková Anežka - Schořová Sonja (BaC Kladno), 4. Polívková Eliška - Špuláková Simona (TJ Slovan Karlovy Vary, Jiskra Nejdek)
MIX 1. Kural Martin - Legátová Anna (USK Plzeň, TJ Sokol Doubravka), 2. Pátek Lukáš - Kozempelová Tereza (BK TJ Baník Most), 3. Pelc Simeon - Adámková Jana (BK 93 Hořovice), 4. Chalupa Petr - Raitmayerová Adéla (BKV Plzeň, TJ Bílá Hora Plzeň)
Další informace: kompletní výsledky turnaje

U15 OP družstev, 25. ZŠ Plzeň, 14.4.2013

Konečné pořadí:

  1. Jiskra Nejdek
  2. Sokol Doubravka
  3. BKV Plzeň

Další informace: kompletní výsledky turnaje

U15 OP jednotlivců, 25. ZŠ Plzeň, 23.3.2013

Disciplína Medailisté
DM 1. Kural Martin (USK Plzeň), 2. Chalupa Petr (BKV Plzeň), 3. Viktora Jan (TJ Sokol Doubravka), 4. Linda Martin (TJ Dobřany)
1. Legátová Anna (TJ Sokol Doubravka), 2. Polívková Eliška (TJ Slovan Karlovy Vary), 3. Baštářová Aneta (TJ Sokol Doubravka), 4. Špuláková Simona (Jiskra Nejdek)
ČM 1. Chalupa Petr - Mráz Šimon (BKV Plzeň, TJ Sokol Doubravka), 2. Viktora Jan - Linda Martin (TJ Sokol Doubravka, TJ Dobřany), 3.-4. Žambůrek Martin - Fidranský Tomáš (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Tupý Jan - Častorál Vojtěch (TJ Sokol Doubravka, TJ Bílá Hora Plzeň)
ČŽ 1. Baštářová Aneta - Syřínková Adéla (TJ Sokol Doubravka), 2. Špuláková Simona - Polívková Eliška (Jiskra Nejdek, TJ Slovan Karlovy Vary), 3.-4. Horová Eva - Raitmayerová Adéla (TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Jägerová Kateřina - Legátová Anna (USK Plzeň, TJ Sokol Doubravka)
MIX 1. Kural Martin - Legátová Anna (USK Plzeň, TJ Sokol Doubravka), 2. Chalupa Petr - Raitmayerová Adéla (BKV Plzeň, TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Viktora Jan - Syřínková Adéla (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Šilhan Matěj - Špuláková Simona (Jiskra Nejdek)
Další informace: kompletní výsledky turnaje

Šestnáctka kluků a třináctka děvčat na oblastním přeboru kategorie do 15 let není žádná extra účast. Bývali jsme v téhle věkové kategorii zvyklí na počty kolem padesátky, ty časy už jsou zřejmě nenávratně pryč. Těch skutečně patnáctiletých – tedy hráčů narozených v l. 1998 a 1999 byla ale jen necelá polovina – výrazně větší zastoupení měly tyto ročníky mezi děvčaty, zatímco mezi chlapci tvořily ročníky 2000 a 2001 (tedy „třináctky“ ) nadpoloviční většinu. Nicméně na nejvyšší stup-ně se probojovali ti, kteří věkem do U15 opravdu patří a těm mladším povolili tak maximálně bronzový stupínek (s výjimkou čtyřhry chlapců, o které ještě bude řeč). Celkově lze konstatovat, že ti drzí mladí docela dost vystrkovali drápky a svým starším soupeřům zatápěli – viz třeba semifinále dvouhry chlapců (Chalupa x Viktora), kde se Petr Chalupa prosadil až v závěru třetího setu (výsledek 15, -19, 17), kdy se Honza dopustil výrazně většího počtu chyb. Ve čtyřhře chlapců patřili tři ze čtyř aktérů finále věkem do kategorie U13. Vítězství a právo startu na dubnovém šampionátu U15 v Plzni si nakonec vybojovala dvojice Chalupa - Mráz, která přehrála nasazené jedničky Viktoru s Lindou ve dvou setech. Možná to do budoucna přivede Honzu se Šimonem zase zpátky do jedné dvojice – přece jen možnost sehrát se je v rámci oddílových tréninků dost velká – stačí jen chtít. Ve dvouhře a čtyřhře dívek se žádné velké překvapení nekonalo: Anička Legátová prokázala, že některých úderů se nebojí už ani na turnajích a „objev sezóny“ – karlovarskou Elišku Polívkovou ve finále porazila ve dvou setech. Nenasazená Eliška Polívková vyřadila na své cestě do finále postupně Liškovou (BKV Plzeň), dvojku turnaje Syřínkovou (Doubravka) a Špulákovou (Nejdek) a myslím, že označení „objev sezóny“ jí patří právem. Čtyřhra dívek přinesla zajímavé souboje jak v semifinále, tak ve finále, které šťastněji skončilo pro domácí dvojici Baštářová-Syřínková. I pro ně bude vítězství na OP znamenat možnost startu na MČR U15 v domácím prostředí (MČR pořádá Sokol Doubravka ve spolupráci s 25. ZŠ v termínu 27.-28.4. 2013). Žádné překvapení se nekonalo ani ve smíšené čtyřhře – vítězný pár Kural – Legátová (už několik let pravidelný účastník celostátních turnajů) prošel turnajem bez ztráty setu a ve finále potvrdil své postavení turnajové jedničky. Nezbývá než popřát hodně zdaru těm, kteří budou západočeskou oblast na MČR v Plzni reprezentovat. Budou to:
- Martin Kural (USK Plzeň), Petr Chalupa (BKV Plzeň), Anna Legátová (Sokol Doubravka) a Eliška Polívková (Slovan K.Vary) ve douhrách,
- dvojice Petr Chalupa – Šimon Mráz (BKV Plzeň/Sokol Doubravka), Eliška Syřínková – Aneta Baštářová (Sokol Doubravka) a Martin Kural – Anna Legátová (USK Plzeň/Sokol Doubravka) v párových disciplínách. Pravděpodobně můžeme spoléhat na přidělení “divoké karty“ Janu Loudovi, který se z důvodu zařazení do české reprezentace na turnaj 6-ti zemí ve Švýcarsku oblastního přeboru nemohl zúčastnit a možná i na fakt, že dvojice Anna Legátová – Adéla Švecová (Sokol Doubravka/Slavoj Podivín) by se mohla vejít do stanoveného počtu soutěžících v této disciplíně.
Milada Nováková

U15 GP(A) Polabiny Pardubice, 2.-3.3.2013

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Louda Jan (TJ Bílá Hora Plzeň) 3.-4. 3.-4. (Kural M.) 3.-4. (Brunátová K.)
Kural Martin (USK Plzeň) 9.-16. 3.-4. (Louda J.) 9.-16. (Legátová A.)
Legátová Anna (TJ Sokol Doubravka) 9.-16. 3.-4. (Švecová A.) 9.-16. (Kural M.)
Špuláková Simona (Jiskra Nejdek) 17.-24. 9.-16. (Polívková E.) ---
Polívková Eliška (TJ Slovan Karlovy Vary) --- 9.-16. (Špuláková S.) ---

U15 GP(C) Witte Cup Nejdek, 16.2.2013

Disciplína Medailisté
DM 1. Kural Martin (USK Plzeň), 2. Chalupa Petr (BKV Plzeň), 3.-4. Pelc Simeon (BK 93 Hořovice), 3.-4. Linda Martin (TJ Dobřany)
1. Dobiášová Veronika (Super Stars Most), 2. Vatashchuk Romana (TJ Slovan Karlovy Vary), 3.-4. Raitmayerová Adéla (TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Špuláková Simona (Jiskra Nejdek)
ČM 1. Kural Martin - Chalupa Petr (USK Plzeň, BKV Plzeň), 2. Marek Ondřej - Valter Ondřej (Jiskra Nejdek, OS BK Goram Teplice), 3.-4. Hartman Kryštof - Pelc Simeon (BaC Kladno, BK 93 Hořovice), 3.-4. Linda Martin - Pech Josef (TJ Dobřany)
ČŽ 1. Špuláková Simona - Nová Veronika (Jiskra Nejdek, OS BK Goram Teplice), 2. Nguyen Mai - Dobiášová Veronika (Jiskra Nejdek, Super Stars Most), 3.-4. Svobodová Lenka - Černá Tereza (OS BK Goram Teplice, TJ Dobřany), 3.-4. Brožkovcová Veronika - Štroblová Vendula (Super Stars Most)
MIX 1. Pelc Simeon - Dobiášová Veronika (BK 93 Hořovice, Super Stars Most), 2. Valter Ondřej - Nová Veronika (OS BK Goram Teplice), 3.-4. Marek Ondřej - Špuláková Simona (Jiskra Nejdek), 3.-4. Kural Martin - Nguyen Mai (USK Plzeň, Jiskra Nejdek)
Další informace: kompletní výsledky turnaje

U15 GP(C kval.) BKV Plzeň, 2.2.2013

Disciplína Medailisté
DM 1. Louda Jan (TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Kural Martin (USK Plzeň), 3. Chalupa Petr (BKV Plzeň), 4. Marek Ondřej (Jiskra Nejdek)
1. Legátová Anna (TJ Sokol Doubravka), 2. Hlušičková Nicole (TJ Bílá Hora Plzeň), 3. Špuláková Simona (Jiskra Nejdek), 4. Raitmayerová Adéla (TJ Bílá Hora Plzeň)
ČM 1. Louda Jan - Kural Martin (TJ Bílá Hora Plzeň, USK Plzeň), 2. Chalupa Petr - Marek Ondřej (BKV Plzeň, Jiskra Nejdek), 3.-4. Šilhan Ondřej - Viktora Jan (Jiskra Nejdek, TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Landgráf Martin - Hora Jan (BKV Plzeň, TJ Bílá Hora Plzeň)
ČŽ 1. Špuláková Simona - Polívková Eliška (Jiskra Nejdek, TJ Slovan Karlovy Vary), 2. Hlušičková Nicole - Raitmayerová Adéla (TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Květoňová Veronika - Legátová Anna (USK Plzeň, TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Kolovrátníková Jolana - Jagerová Kateřina (TJ Sokol Doubravka, USK Plzeň)
MIX 1. Kural Martin - Legátová Anna (USK Plzeň, TJ Sokol Doubravka), 2. Louda Jan - Raitmayerová Adéla (TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Chalupa Petr - Lišková Aneta (BKV Plzeň), 3.-4. Viktora Jan - Hlušičková Nicole (TJ Sokol Doubravka, TJ Bílá Hora Plzeň)

U15 GP(A) Břeclav, 24.-25.11.2012

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Kural Martin (USK Plzeň) 17.-32. 5.-8. (Stallwood S.) 5.-8. (Legátová A.)
Baštářová Aneta (Sokol Doubravka) --- 9.-16. (Syřínková E.) ---
Legátová Anna (Sokol Doubravka) 17.-32. 9.-16. (Švecová A.) 5.-8. (Kural M.)
Syřínková Eliška (Sokol Doubravka) 17.-32. 9.-16. (Baštářová A.) 17.-32. (Sedláček F.)

U15 Přebor ČOS Plzeň, 17.-18.11.2012

U15 GP(C kval.) Bílá Hora, 10.11.2012

Disciplína Medailisté
DM 1. Kural Martin (USK Plzeň), 2. Chalupa Petr (BKV Plzeň), 3. Viktora Jan (TJ Sokol Doubravka), 4. Hora Jan (TJ Bílá Hora Plzeň)
1. Legátová Anna (TJ Sokol Doubravka), 2. Syřínková Eliška (TJ Sokol Doubravka), 3. Baštářová Aneta (TJ Sokol Doubravka), 4. Polívková Eliška (TJ Slovan Karlovy Vary)
ČM 1. Kural Martin - Hora Jan (USK Plzeň, TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Chalupa Petr - Marek Ondřej (BKV Plzeň, Jiskra Nejdek), 3.-4. Viktora Jan - Mráz Šimon (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Tupý Jan - Ledvina Přemysl (TJ Sokol Doubravka, USK Plzeň)
ČŽ 1. Syřínková Eliška - Baštářová Aneta (TJ Sokol Doubravka), 2. Legátová Anna - Raitmayerová Adéla (TJ Sokol Doubravka, TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Horová Eva - Hlušičková Nicole (TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Kolovrátníková Jolana - Jagerová Kateřina (TJ Sokol Doubravka, USK Plzeň)
MIX 1. Kural Martin - Legátová Anna (USK Plzeň, TJ Sokol Doubravka), 2. Marek Ondřej - Špuláková Simona (Jiskra Nejdek), 3.-4. Mráz Šimon - Syřínková Eliška (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Chalupa Petr - Raitmayerová Adéla (BKV Plzeň, TJ Bílá Hora Plzeň)
Další informace: oblastní nominace na GP(A)

U15 GP(A) Český Těšín, 6.-7.10.2012

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Chalupa Petr (BKV Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Oborník F.) 9.-16. (Budzelová D.)
Kural Martin (USK Plzeň) 9.-16. 3.-4. (Vašátko M.) 5.-8. (Fuchsová M.)
Linda Martin (TJ Dobřany) 17.-32. 5.-8. (Mazurek M.) 17.-32. (Syřínková E.)
Baštářová Aneta (Sokol Doubravka) --- 9.-16. (Syřínková E.) 17.-32. (Lecian K.)
Syřínková Eliška (Sokol Doubravka) 17.-32. 9.-16. (Baštářová A.) 17.-32. (Linda M.)

U15 GP(C kval.) 25. ZŠ Plzeň, 8.9.2012

Disciplína Medailisté
DM 1. Chalupa Petr (BKV Plzeň), 2. Linda Martin (TJ Dobřany), 3. Hora Jan (TJ Bílá Hora Plzeň), 4. Ledvina Přemysl (USK Plzeň)
1. Legátová Anna (TJ Sokol Doubravka), 2. Vatashchuk Romana (TJ Slovan Karlovy Vary), 3. Syřínková Eliška (TJ Sokol Doubravka), 4. Špuláková Simona (Jiskra Nejdek)
ČM 1. Chalupa Petr - Marek Ondřej (BKV Plzeň, Jiskra Nejdek), 2. Ledvina Přemysl - Tupý Jan (USK Plzeň, TJ Sokol Doubravka), 3. Linda Martin - Landgráf Martin (TJ Dobřany, BKV Plzeň), 4. Žambůrek Tomáš - Fidranský Tomáš (TJ Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Syřínková Eliška - Baštářová Aneta (TJ Sokol Doubravka), 2. Vatashchuk Romana - Špuláková Simona (TJ Slovan Karlovy Vary, Jiskra Nejdek), 3.-4. Horová Eva - Hlušičková Nicole (TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Podlipská Tereza - Kolovrátníková Jolana (TJ Sokol Doubravka)
MIX 1. Chalupa Petr - Hlušičková Nicole (BKV Plzeň, TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Marek Ondřej - Špuláková Simona (Jiskra Nejdek), 3.-4. Hora Jan - Vatashchuk Romana (TJ Bílá Hora Plzeň, TJ Slovan Karlovy Vary), 3.-4. Landgráf Martin - Kepková Markéta (BKV Plzeň)

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Výsledky 2012-13 » U15

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!