Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Výsledky turnajů v kategorii do 17 let (U17) v sezóně 2012/13

U17 OP jednotlivců, 25. ZŠ Plzeň, 14.4.2013

DisciplínaMedailisté
DM 1. Louda Jan (TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Nesveda Adam (Jiskra Nejdek), 3. Kural Martin (USK Plzeň), 4. Legát Vojtěch (TJ Sokol Doubravka)
1. Vatashchuk Kateryna (TJ Slovan Karlovy Vary), 2. Legátová Anna (TJ Sokol Doubravka), 3. Syřínková Eliška (TJ Sokol Doubravka)
ČM 1. Louda Jan - Kural Martin (TJ Bílá Hora Plzeň, USK Plzeň), 2. Pohanka Tomáš - Legát Vojtěch (BKV Plzeň, TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Havlát Dušan - Zeman Jan (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Marek Ondřej - Chalupa Petr (Jiskra Nejdek, BKV Plzeň)
ČŽ 1. Legátová Anna - Vatashchuk Kateryna (TJ Sokol Doubravka, TJ Slovan Karlovy Vary), 2. Syřínková Eliška - Baštářová Aneta (TJ Sokol Doubravka), 3. Lišková Aneta - Špuláková Simona (BKV Plzeň, Jiskra Nejdek)
MIX 1. Louda Jan - Vatashchuk Kateryna (TJ Bílá Hora Plzeň, TJ Slovan Karlovy Vary), 2. Kural Martin - Legátová Anna (USK Plzeň, TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Nesveda Adam - Špuláková Simona (Jiskra Nejdek), 3.-4. Legát Vojtěch - Syřínková Eliška (TJ Sokol Doubravka)

U17 GP(A) Praha Vinoř, 16.-17.2.2013

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Pistulka Radek (USK Plzeň) 9.-16. 1. (Louda J.) 9.-16. (Vatashchuk K.)
Louda Jan (TJ Bílá Hora Plzeň) 17.-32. 1. (Pistulka R.) 17.-32. (Smejkalová E.)
Legát Vojtěch (TJ Sokol Doubravka) 9.-16. --- ---
Havlát Dušan (TJ Sokol Doubravka) --- 5.-8. (Zeman J.) ---
Zeman Jan (TJ Sokol Doubravka) --- 5.-8. (Havlát D.) ---
Vatashchuk Kateryna (TJ Slovan Karlovy Vary) 17.-32. --- 9.-16. (Pistulka R.)
Polívková Eliška (TJ Slovan Karlovy Vary) 17.-32. --- ---
Legátová Anna (TJ Sokol Doubravka) --- 9.-16. (Švecová A.) ---

U17 GP(C kval.) Karlovy Vary, 19.1.2013

Disciplína Medailisté
DM 1. Pistulka Radek (USK Plzeň), 2. Legát Vojtěch (TJ Sokol Doubravka), 3. Nesveda Adam (Jiskra Nejdek), 4. Pohanka Pavel (BKV Plzeň)
1. Vatashchuk Kateryna (TJ Slovan Karlovy Vary), 2. Polívková Eliška (TJ Slovan Karlovy Vary), 3. Antošová Denisa (TJ Slovan Karlovy Vary)
ČM 1. Nesveda Adam - Kural Martin (Jiskra Nejdek, USK Plzeň), 2. Havlát Dušan - Zeman Jan (TJ Sokol Doubravka), 3. Legát Vojtěch - Pohanka Tomáš (TJ Sokol Doubravka, BKV Plzeň), 4. Novák Jan - Hartmann David (TJ Bílá Hora Plzeň, TJ Slovan Karlovy Vary)
MIX 1. Pistulka Radek - Vatashchuk Kateryna (USK Plzeň, TJ Slovan Karlovy Vary), 2. Nesveda Adam - Antošová Denisa (Jiskra Nejdek, TJ Slovan Karlovy Vary), 3. Legát Vojtěch - Polívková Eliška (TJ Sokol Doubravka, TJ Slovan Karlovy Vary)
Ke stažení: Nominace na GP(A)

U17 GP(A) Klatovy, 5.-6.1.2013

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Havlát Dušan (Sokol Doubravka) --- 9.-16. (Zeman J.) ---
Louda Jan (Bílá Hora Plzeň) 9.-16. 5.-8. (Pistulka R.) 5.-8. (Světničková M.)
Nesveda Adam (Jiskra Nejdek) 17.-32. --- 17.-32. (Krpatová P.)
Pistulka Radek (USK Plzeň) 9.-16. 5.-8. (Louda J.) 17.-32. (Vataschuk K.)
Zeman Jan (Sokol Doubravka) --- 9.-16. (Havlát D.) ---
Legátová Anna (Sokol Doubravka) 17.-32. --- ---
Vataschuk Kateryna (Sn Karlovy Vary) 9.-16. 5.-8. (Dobiášová V.) 17.-32. (Pistulka R.)

GP(C kval.) BKV Plzeň, 16.12.2012

Disciplína Medailisté
DM 1. Pistulka Radek (USK Plzeň), 2. Nesveda Adam (Jiskra Nejdek), 3. Zeman Jan (TJ Sokol Doubravka), 4. Novák Jan (TJ Bílá Hora Plzeň)
1. Legátová Anna (TJ Sokol Doubravka), 2. Vatashchuk Kateryna (TJ Slovan Karlovy Vary), 3. Antošová Denisa (TJ Slovan Karlovy Vary), 4. Špuláková Simona (Jiskra Nejdek)
ČM 1. Zeman Jan - Havlát Dušan (TJ Sokol Doubravka), 2. Nesveda Adam - Legát Vojtěch (Jiskra Nejdek, TJ Sokol Doubravka), 3. Chalupa Petr - Landgráf Martin (BKV Plzeň)
ČŽ 1. Vatashchuk Kateryna - Antošová Denisa (TJ Slovan Karlovy Vary), 2. Legátová Anna - Špuláková Simona (TJ Sokol Doubravka, Jiskra Nejdek)
MIX 1. Pistulka Radek - Vatashchuk Kateryna (USK Plzeň, TJ Slovan Karlovy Vary), 2. Nesveda Adam - Antošová Denisa (Jiskra Nejdek, TJ Slovan Karlovy Vary), 3. Legát Vojtěch - Legátová Anna (TJ Sokol Doubravka), 4. Havlát Dušan - Špuláková Simona (TJ Sokol Doubravka, Jiskra Nejdek)

U17 Přebor ČOS Plzeň, 17.-18.11.2012

U17 GP(A) Český Krumlov, 3.-4.11.2012

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Kural Martin (USK Plzeň) 9.-16. --- ---
Legát Vojtěch (Sokol Doubravka) --- 9.-16. (Pohanka T.) 9.-16. (Fuchsová M.)
Louda Jan (Bílá Hora Plzeň) 5.-8. 3.-4. (Pistulka R.) 9.-16. (Bočková K.)
Pistulka Radek (USK Plzeň) 5.-8. 3.-4. (Louda J.) 9.-16. (Vataschuk K.)
Pohanka Tomáš (BKV Plzeň) --- 9.-16. (Legát V.) 9.-16. (Hándlová V.)
Antošová Denisa (Sn Karlovy Vary) 17.-32. 5.-8. (Vataschuk K.) ---
Vataschuk Kateryna (Sn Karlovy Vary) 17.-32. 5.-8. (Antošová D.) 9.-16. (Pistulka R.)

U17 GP(C kval.) USK Plzeň, 28.9.2012

Disciplína Medailisté
DM 1. Pistulka Radek (USK Plzeň), 2. Kural Martin (USK Plzeň), 3. Pohanka Tomáš (BKV Plzeň), 4. Rašpl Jakub (USK Plzeň)
1. Vatashchuk Kateryna (TJ Slovan Karlovy Vary), 2. Antošová Denisa (TJ Slovan Karlovy Vary), 3. Polívková Eliška (TJ Slovan Karlovy Vary)
ČM 1. Pohanka Tomáš - Legát Vojtěch (BKV Plzeň, TJ Sokol Doubravka), 2. Kural Martin - Rašpl Jakub (USK Plzeň), 3. Chalupa Petr - Novák Jan (BKV Plzeň, TJ Bílá Hora Plzeň)
MIX 1. Pistulka Radek - Vatashchuk Kateryna (USK Plzeň, TJ Slovan Karlovy Vary), 2. Rašpl Jakub - Antošová Denisa (USK Plzeň, TJ Slovan Karlovy Vary), 3. Hartmann David - Polívková Eliška (TJ Slovan Karlovy Vary)
Ke stažení: Nominace na GP(A) U17

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Výsledky 2012-13 » U17

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!