Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Výsledky turnajů v kategorii do 19 let (U19) v sezóně 2012/13

U19 GP(C) BKV Plzeň, 25.5.2013

DisciplínaMedailisté
DM 1. Pohanka Tomáš (BKV Plzeň), 2. Soukup Lukáš (BKV Plzeň), 3. Chalupa Petr (BKV Plzeň), 4. Novák Jan (TJ Bílá Hora Plzeň)
1. Legátová Anna (TJ Sokol Doubravka), 2. Lišková Aneta (BKV Plzeň), 3. Hlaváčová Dana (BKV Plzeň), 4. Šloufová Tereza (BKV Plzeň)
ČM 1. Pohanka Tomáš - Soukup Lukáš (BKV Plzeň), 2. Chalupa Petr - Novák Jan (BKV Plzeň, TJ Bílá Hora Plzeň)
ČŽ 1. Lišková Aneta - Šloufová Tereza (BKV Plzeň), 2. Hlaváčová Dana - Franková Kristýna (BKV Plzeň)
MIX 1. Soukup Lukáš - Legátová Anna (BKV Plzeň, TJ Sokol Doubravka), 2. Pohanka Tomáš - Lišková Aneta (BKV Plzeň), 3. Chalupa Petr - Šloufová Tereza (BKV Plzeň), 4. Novák Jan - Franková Kristýna (TJ Bílá Hora Plzeň, BKV Plzeň)
Další informace: kompletní výsledky turnaje

U19 GP(C kval.) 25.ZŠ Plzeň, 23.3.2013

DisciplínaMedailisté
DM 1. Soukup Lukáš (BKV Plzeň), 2. Legát Vojtěch (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Zeman Jan (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Havlát Dušan (TJ Sokol Doubravka)
1. Legátová Anna (TJ Sokol Doubravka), 2. Vocelková Anna (USK Plzeň), 3. Fládrová Hana (Keramika Chlumčany)
ČM 1. Soukup Lukáš - Legát Vojtěch (BKV Plzeň, TJ Sokol Doubravka), 2. Zeman Jan - Havlát Dušan (TJ Sokol Doubravka)
MIX 1. Soukup Lukáš - Legátová Anna (BKV Plzeň, TJ Sokol Doubravka), 2. Havlát Dušan - Vocelková Anna (TJ Sokol Doubravka, USK Plzeň), 3. Legát Vojtěch - Fládrová Hana (TJ Sokol Doubravka, Keramika Chlumčany)
Další informace: kompletní výsledky turnaje

Účast na GP C U19 nemohla potěšit ani pořadatele, ani samotné aktéry kvalifikace na poslední celostátní turnaj sezóny v této sezóně vypsaný svazem pro kategorii U19. Pět chlapců a tři děvčata (z toho pouze 1 + 2 patřící věkem do U19, tj. narození v l. 1995, 1994) !!! Čtyřhra dívek se nehrála, ve dvouhře dívek a smíšené čtyřhře dal pořadatel přednost skupinovému systému. Účast na závěrečném celostátním klání nejstarší věkové kategorie mládeže si vybojovali: Soukup (BKV Plzeň), Legát (Sokol Doubravka), Legátová (Sokol Doubravka) a Vocelková (USK Plzeň) ve dvouhrách, Soukup s Legátem a Soukup s Legátovou v párových disciplínách. Je asi opravdu nejvyšší čas, aby se systém soutěží mládeže přizpůsobil současnému zájmu – nebo spíše nezájmu – mládeže o účast na kvalifikacích a celostátních soutěžích pořádaných ČBaS. Než bude pozdě...
Milada Nováková

U19 Mistrovství ČR jednotlivců, 9.-10.2.2013, Č. Krumlov

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Louda Jiří (USK Plzeň) 3.-4. 5.-8. (Soukup L.) 2. (Lajdová M.)
Pistulka Radek (USK Plzeň) 17.-32. 5.-8. (Louda J.) 17.-32. (Vatashchuk K.)
Louda Jan (TJ Bílá Hora Plzeň) 17.-32. 5.-8. (Pistulka R.) 9.-16. (Smejkalová E.)
Soukup Lukáš (BKV Plzeň) --- 5.-8. (Louda J.) 9.-16. (Úblová V.)
Úblová Veronika (TJ Sokol Doubravka) 5.-8. 2. (Myšáková M.) 9.-16. (Soukup L.)
Vatashchuk Kateryna (TJ Slovan Karlovy Vary) 17.-32. 9.-16. (Vocelková A.) 17.-32. (Pistulka R.)
Vocelková Anna (USK Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Vatashchuk K.) 17.-32. (Mišutka M.)
Další informace: kompletní výsledky turnaje

U19 OP jednotlivců, 25. ZŠ Plzeň, 12.1.2013

Disciplína Medailisté
DM 1. Pistulka Radek (USK Plzeň), 2. Louda Jan (TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Novák Jan (TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Soukup Lukáš (BKV Plzeň)
1. Úblová Veronika (TJ Sokol Doubravka), 2. Vatashchuk Kateryna (TJ Slovan Karlovy Vary), 3. Vocelková Anna (USK Plzeň), 4. Baxová Jana (Keramika Chlumčany)
ČM 1. Pistulka Radek - Louda Jan (USK Plzeň, TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Nesveda Adam - Legát Vojtěch (Jiskra Nejdek, TJ Sokol Doubravka), 3. Havlát Dušan - Zeman Jan (TJ Sokol Doubravka), 4. Dobrovolný Jan - Novák Jan (Keramika Chlumčany, TJ Bílá Hora Plzeň)
MIX 1. Pistulka Radek - Vatashchuk Kateryna (USK Plzeň, TJ Slovan Karlovy Vary), 2. Soukup Lukáš - Úblová Veronika (BKV Plzeň, TJ Sokol Doubravka), 3. Louda Jan - Vocelková Anna (TJ Bílá Hora Plzeň, USK Plzeň), 4. Dobrovolný Jan - Baxová Jana (Keramika Chlumčany)

U19 GP(A) Brno-Jehnice, 8.-9.12.2012

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Louda Jiří (USK Plzeň) 3.-4. 3.-4. (Soukup L.) 5.-8. (Lajdová M.)
Nesveda Adam (Jiskra Nejdek) --- 9.-16. (Pistulka R.) ---
Pistulka Radek (USK Plzeň) 9.-16. 9.-16. (Nesveda A.) 9.-16. (Vataschuk K.)
Soukup Lukáš (BKV Plzeň) 17.-32. 3.-4. (Louda J.) 5.-8. (Úblová V.)
Úblová Veronika (Sokol Doubravka) 1. 3.-4. (Myšáková M.) 5.-8. (Soukup L.)
Vataschuk Kateryna (Sn Karlovy Vary) 9.-16. 9.-16. (Vocelková A.) 9.-16. (Pistulka R.)
Vocelková Anna (USK Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Vataschuk K.) 17.-32. (Mendrek W.)

U19 Přebor ČOS Plzeň, 17.-18.11.2012

U19 GP(C kval.) BKV Plzeň, 11.12.2012

Disciplína Medailisté
DM 1. Soukup Lukáš (BKV Plzeň), 2. Legát Vojtěch (TJ Sokol Doubravka), 3. Pistulka Radek (USK Plzeň), 4. Novák Jan (TJ Bílá Hora Plzeň)
1. Úblová Veronika (TJ Sokol Doubravka), 2. Vatashchuk Kateryna (TJ Slovan Karlovy Vary), 3. Vocelková Anna (USK Plzeň), 4. Antošová Denisa (TJ Slovan Karlovy Vary)
ČM 1. Pistulka Radek - Nesveda Adam (USK Plzeň, Jiskra Nejdek), 2. Pohanka Tomáš - Soukup Lukáš (BKV Plzeň), 3. Legát Vojtěch - Rašpl Jakub (TJ Sokol Doubravka, USK Plzeň), 4. Dobrovolný Jan - Novák Jan (Keramika Chlumčany, TJ Bílá Hora Plzeň)
ČŽ 1. Úblová Veronika - Vocelková Anna (TJ Sokol Doubravka, USK Plzeň), 2. Vatashchuk Kateryna - Antošová Denisa (TJ Slovan Karlovy Vary)
MIX 1. Soukup Lukáš - Úblová Veronika (BKV Plzeň, TJ Sokol Doubravka), 2. Pistulka Radek - Vatashchuk Kateryna (USK Plzeň, TJ Slovan Karlovy Vary), 3. Nesveda Adam - Antošová Denisa (Jiskra Nejdek, TJ Slovan Karlovy Vary), 4. Rašpl Jakub - Vocelková Anna (USK Plzeň)

U19 GP(A) Orlová - Lutyně, 15.-16.9.2012

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Louda Jan (Bílá Hora Plzeň) --- 9.-16. (Pistulka R.) 5.-8. (Světničková M.)
Louda Jiří (USK Plzeň) 3.-4. 2. (Šváb M.) 9.-16. (Lajdová M.)
Pistulka Radek (USK Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Louda J.) 9.-16. (Vataschuk K.)
Antošová Denisa (Sn Karlovy Vary) 17.-32. 5.-8. (Vataschuk K.) ---
Úblová Veronika (Sokol Doubravka) 5.-8. 5.-8. (Myšáková M.) 5.-8. (Hubáček J.)
Vataschuk Kateryna (Sn Karlovy Vary) 17.-32. 5.-8. (Antošová D.) 9.-16. (Pistulka R.)

U19 GP(C kval.) 25. ZŠ Plzeň, 8.9.2012

Disciplína Medailisté
DM 1. Pistulka Radek (USK Plzeň), 2. Legát Vojtěch (TJ Sokol Doubravka), 3. Novák Jan (TJ Bílá Hora Plzeň), 4. Pohanka Tomáš (BKV Plzeň)
1. Antošová Denisa (TJ Slovan Karlovy Vary), 2. Vatashchuk Kateryna (TJ Slovan Karlovy Vary), 3. Vocelková Anna (USK Plzeň), 4. Fládrová Hana (Keramika Chlumčany)
ČM 1. Pistulka Radek - Louda Jan (USK Plzeň, TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Zeman Jan - Havlát Dušan (TJ Sokol Doubravka), 3. Rašpl Jakub - Legát Vojtěch (USK Plzeň, TJ Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Antošová Denisa - Vatashchuk Kateryna (TJ Slovan Karlovy Vary), 2. Vocelková Anna - Fládrová Hana (USK Plzeň, Keramika Chlumčany)
MIX 1. Pistulka Radek - Vatashchuk Kateryna (USK Plzeň, TJ Slovan Karlovy Vary), 2. Louda Jan - Vocelková Anna (TJ Bílá Hora Plzeň, USK Plzeň), 3.-4. Soukup Lukáš - Vokurková Veronika (BKV Plzeň, TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Dobrovolný Jan - Fládrová Hana (Keramika Chlumčany)

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Výsledky 2012-13 » U19

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!