Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Výsledky turnajů v kategorii do 13 let (U13) v sezóně 2013/14

U13 OP jednotlivců, K.Vary, 29.3.2014

DisciplínaMedailisté
DM 1. Viktora Jan (TJ Sokol Doubravka), 2. Mráz Šimon (TJ Sokol Doubravka), 3. Šilhan Ondřej (Jiskra Nejdek), 4. Hora Jan (TJ Bílá Hora Plzeň)
1. Hlušičková Nicole (TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Horová Eva (TJ Bílá Hora Plzeň), 3. Šmídová Martina (BKV Plzeň), 4. Zemková Eliška (TJ Sokol Doubravka)
ČM 1. Mráz Šimon - Viktora Jan (TJ Sokol Doubravka), 2. Hora Jan - Šilhan Ondřej (TJ Bílá Hora Plzeň, Jiskra Nejdek), 3.-4. Soukup Václav - Častorál Vojtěch (BKV Plzeň, TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Kokoř Pavel - Tichý Štěpán (Badminton VK Aš)
ČŽ 1. Zemková Eliška - Hlušičková Nicole (TJ Sokol Doubravka, TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Šmídová Martina - Černá Tereza (BKV Plzeň, TJ Dobřany), 3.-4. Košťálová Klára - Horová Eva (Jiskra Nejdek, TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Dušková Denisa - Krupičková Aneta (TJ Bílá Hora Plzeň, BKV Plzeň)
MIX 1. Viktora Jan - Hlušičková Nicole (TJ Sokol Doubravka, TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Šilhan Ondřej - Horová Eva (Jiskra Nejdek, TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Soukup Václav - Šmídová Martina (BKV Plzeň), 3.-4. Mráz Šimon - Zemková Eliška (TJ Sokol Doubravka)

U13 GP(C kval.) Radbuza Cup Dobřany, 22.3.2014

DisciplínaMedailisté
DM 1. Viktora Jan (TJ Sokol Doubravka), 2. Mráz Šimon (TJ Sokol Doubravka), 3. Šilhan Ondřej (Jiskra Nejdek), 4. Hora Jan (TJ Bílá Hora Plzeň)
1. Hlušičková Nicole (TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Zemková Eliška (TJ Sokol Doubravka), 3. Černá Tereza (TJ Dobřany), 4. Šmídová Martina (BKV Plzeň)
ČM 1. Mráz Šimon - Viktora Jan (TJ Sokol Doubravka), 2. Šilhan Ondřej - Hora Jan (Jiskra Nejdek, TJ Bílá Hora Plzeň), 3. Chumchal Martin - Slíva David (BK Omega Olomouc, TJ Sokol Klimkovice), 4. Častorál Vojtěch - Soukup Václav (TJ Bílá Hora Plzeň, BKV Plzeň)
ČŽ 1. Zemková Eliška - Hlušičková Nicole (TJ Sokol Doubravka, TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Černá Tereza - Šmídová Martina (TJ Dobřany, BKV Plzeň), 3. Horová Eva - Krupičková Aneta (TJ Bílá Hora Plzeň, BKV Plzeň), 4. Dvořáková Viktorie - Štichová Linda (TJ Dobřany, Keramika Chlumčany)
MIX 1. Viktora Jan - Hlušičková Nicole (TJ Sokol Doubravka, TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Šilhan Ondřej - Horová Eva (Jiskra Nejdek, TJ Bílá Hora Plzeň), 3. Mráz Šimon - Zemková Eliška (TJ Sokol Doubravka), 4. Chumchal Martin - Černá Tereza (BK Omega Olomouc, TJ Dobřany)
Další informace: kompletní výsledky turnaje

U13 GP(C kval.) BKV Plzeň, 8.2.2014

DisciplínaMedailisté
DM 1. Šilhan Ondřej (Jiskra Nejdek), 2. Mráz Šimon (TJ Sokol Doubravka), 3. Hora Jan (TJ Bílá Hora Plzeň), 4. Bršťák Pavel (Jiskra Nejdek)
1. Hlušičková Nicole (TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Zemková Eliška (TJ Sokol Doubravka), 3. Černá Tereza (TJ Dobřany), 4. Šmídová Martina (BKV Plzeň)
ČM 1. Mráz Šimon - Viktora Jan (TJ Sokol Doubravka), 2. Šilhan Ondřej - Hora Jan (Jiskra Nejdek, TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Tichý Štěpán - Kokoř Pavel (Badminton VK Aš), 3.-4. Martínek Matěj - Soukup Václav (BKV Plzeň)
ČŽ 1. Hlušičková Nicole - Zemková Eliška (TJ Bílá Hora Plzeň, TJ Sokol Doubravka), 2. Černá Tereza - Šmídová Martina (TJ Dobřany, BKV Plzeň), 3.-4. Kynclová Anna - Nováková Veronika (TJ Slovan Karlovy Vary), 3.-4. Krupičková Aneta - Horová Eva (BKV Plzeň, TJ Bílá Hora Plzeň)
MIX 1. Viktora Jan - Hlušičková Nicole (TJ Sokol Doubravka, TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Mráz Šimon - Zemková Eliška (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Hora Jan - Krupičková Aneta (TJ Bílá Hora Plzeň, BKV Plzeň), 3.-4. Šilhan Ondřej - Horová Eva (Jiskra Nejdek, TJ Bílá Hora Plzeň)

U13 Memoriál Aleny Wankové, Plzeň, 19.1.2014

  1. Bílá Hora (Hora, Častorál, Rendl, Hlušičková, Horová E., Dušková)
  2. Sokol Doubravka (Viktora, Mráz, Svoboda, Ženíšek, Zemková, Horová M., Svobodová)
  3. BK VK Aš (Tichý, Kokoř, Flachs, Chomát, Mátl, Kejřová, Suchá)
  4. Jiskra Nejdek (Šilhan O., Šilhan M., Mühlheim, Bršťák, Pazderová, Štěříková)
  5. BKV Plzeň (Soukup, Martínek, Czapek, Šmídová, Krupičková)
    Dobřany (Kučera, Blažek, Štangl, Jánský, Černá, Reitspiesová, Čechová)
    Chlumčany (Kraus, Šebek, Štáhl, Samek, Štichová, Dvořáková)
    Karlovy Vary (Lešták, Josefík, Uhlík, Nováková, Kyclová, Korčmarošová)

U13 GP(C kval.) Dobřany, 16.11.2013

DisciplínaMedailisté
DM 1. Mráz Šimon (TJ Sokol Doubravka), 2. Šilhan Ondřej (Jiskra Nejdek), 3. Hora Jan (TJ Bílá Hora Plzeň), 4. Kokoř Pavel (Badminton VK Aš)
1. Hlušičková Nicole (TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Černá Tereza (TJ Dobřany), 3. Zemková Eliška (TJ Sokol Doubravka), 4. Šmídová Martina (BKV Plzeň)
ČM 1. Mráz Šimon - Viktora Jan (TJ Sokol Doubravka), 2. Šilhan Ondřej - Hora Jan (Jiskra Nejdek, TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Kokoř Pavel - Tichý Štěpán (Badminton VK Aš), 3.-4. Soukup Václav - Častorál Vojtěch (BKV Plzeň, TJ Bílá Hora Plzeň)
ČŽ 1. Hlušičková Nicole - Zemková Eliška (TJ Bílá Hora Plzeň, TJ Sokol Doubravka), 2. Horová Eva - Košťálová Klára (TJ Bílá Hora Plzeň, Jiskra Nejdek), 3.-4. Černá Tereza - Šmídová Martina (TJ Dobřany, BKV Plzeň), 3.-4. Dušková Denisa - Krupičková Aneta (TJ Bílá Hora Plzeň, BKV Plzeň)
MIX 1. Mráz Šimon - Zemková Eliška (TJ Sokol Doubravka), 2. Šilhan Ondřej - Horová Eva (Jiskra Nejdek, TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Hora Jan - Košťálová Klára (TJ Bílá Hora Plzeň, Jiskra Nejdek), 3.-4. Soukup Václav - Šmídová Martina (BKV Plzeň)

U13 GP(C kval.) Dobřany

Disciplína Medailisté
DM 1. Šilhan Ondřej (Jiskra Nejdek), 2. Častorál Vojtěch (TJ Bílá Hora Plzeň), 3. Tichý Štěpán (Badminton VK Aš), 4. Soukup Václav (BKV Plzeň)
1. Zemková Eliška (TJ Sokol Doubravka), 2. Šmídová Martina (BKV Plzeň), 3. Horová Eva (TJ Bílá Hora Plzeň), 4. Černá Tereza (TJ Dobřany)
ČM 1. Šilhan Ondřej - Hora Jan (Jiskra Nejdek, TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Častorál Vojtěch - Soukup Václav (TJ Bílá Hora Plzeň, BKV Plzeň), 3.-4. Lešták Ladislav - Josefík Filip (TJ Slovan Karlovy Vary), 3.-4. Kokoř Pavel - Tichý Štěpán (Badminton VK Aš)
ČŽ 1. Zemková Eliška - Hlušičková Nicole (TJ Sokol Doubravka, TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Šmídová Martina - Černá Tereza (BKV Plzeň, TJ Dobřany), 3.-4. Horová Eva - Košťálová Klára (TJ Bílá Hora Plzeň, Jiskra Nejdek), 3.-4. Krupičková Aneta - Dušková Denisa (BKV Plzeň, TJ Bílá Hora Plzeň)
MIX 1. Šilhan Ondřej - Horová Eva (Jiskra Nejdek, TJ Bílá Hora Plzeň), 2. Mráz Šimon - Zemková Eliška (TJ Sokol Doubravka), 3.-4. Soukup Václav - Šmídová Martina (BKV Plzeň), 3.-4. Hora Jan - Košťálová Klára (TJ Bílá Hora Plzeň, Jiskra Nejdek)

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Výsledky 2013-14 » U13

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!