Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Konečný západočeský žebříček dvouhry mužů za sezónu 2009/10

Stav k 1.7.2010

Pořadí ZPČPořadí ČRJménoOddílBody
1.(4.)Segeč JanUSK Plzeň2936
2.(24.)Karas MilanSokol Doubravka1048
3.(37.)Voráč PřemyslBKV Plzeň666
4.(42.)Přinda TomášSokol Doubravka571
5.(44.)Klimaj JanJiskra Nejdek561
6.(48.)Popilka PavelUSK Plzeň497
7.(62.)Odvárka PetrBKV Plzeň317
8.(82.)Kozojed LukášBKV Plzeň235
9.(85.)Ježek DavidJiskra Nejdek226
10.(89.)Bathory MichalBílá Hora Plzeň206
11.(93.)Slabý Otto jun.USK Plzeň204
12.(106.)Krejsa JakubSokol Doubravka186
13.(111.)Čechura AdamBílá Hora Plzeň182
14.(114.)Švimberský PetrSokol Doubravka176
15.(117.)Plundrich TomášUSK Plzeň172
16.(121.)Malkus TomášSokol Doubravka170
17.(122.)Steiner OndřejSokol Doubravka168
18.(137.)Brož JanSokol Doubravka146
19.(141.)Hegner LukášSokol Doubravka144
20.(149.)Kovačík AlexejSn Karlovy Vary136
21.(157.)Štork MilanBílá Hora Plzeň128
22.(159.)Kamaryt MilošJiskra Nejdek126
23.(162.)Trinh Hai TungJiskra Nejdek120
24.(168.)Škopek PetrBílá Hora Plzeň118
25.(171.)Paleček TomášUSK Plzeň112
26.(183.)Froněk OndřejBílá Hora Plzeň102
27.(204.)Bartoníček AdamBílá Hora Plzeň86
28.(207.)Vlček DavidSK Jupiter Plzeň84
29.(211.)Behenský RomanSpartak Chrást82
30.(217.)Hucl JaromírSokol Doubravka75
31.(221.)Bohm MichalUSK Plzeň70
32.(227.)Berka TomášBílá Hora Plzeň68
33.(230.)Vacek Petr ml.Sokol Doubravka64
34.(235.)Nguyen Huy-LoiBílá Hora Plzeň62
35.(245.)Holý OndřejSokol Doubravka56
36.(248.)Bernášek MichalJiskra Nejdek54
Malý JiříBílá Hora Plzeň54
38.(257.)Veselý PetrSK Jupiter Plzeň48
39.(273.)Vacek Petr st.Sokol Doubravka40
40.(284.)Bernášek MarekJiskra Nejdek36
Slepička MartinSK Jupiter Plzeň36
42.(303.)Konečný JiříSK Jupiter Plzeň32
43.(322.)Braun RadekSK Jupiter Plzeň22
Jurík PavelSK Jupiter Plzeň22
Kašpar VladimírSK Jupiter Plzeň22
Rataj OndřejSK Jupiter Plzeň22
47.(330.)Vitouš JosefSpartak Chrást20
48.(334.)Marek RadekJiskra Nejdek18
Šípkovský JakubBKV Plzeň18
50.(348.)Šulan JanUSK Plzeň16
51.(361.)Melmuka MartinSn Karlovy Vary12
Reichelt TomášSn Karlovy Vary12
53.(367.)Batuna LubošSK Jupiter Plzeň10
Fricek MartinBílá Hora Plzeň10
55.(376.)Macháček PavelSK Nippur Plzeň4
Sýkora RadekUSK Plzeň4
Šašek MilanSpartak Chrást4

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Žebříčky 2009-10 » Dvouhra muži

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!