Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Výsledky turnajů jednotlivců v kategorii dospělých v sezóně 2011/12

GP(C) Thun Cup Nejdek, 19.5.2012

DisciplínaMedailisté
DM 1. Kurz Lukáš (Astra Praha), 2. Voráč Přemysl (USK Plzeň), 3.-4. Machač Jan (Baník Most), 3.-4. Klimaj Jan (Jiskra Nejdek)
1. Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek), 2. Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 3.-4. Kurzová Dominika (Astra Praha), 3.-4. Dokládalová Klára (Baník Most)
ČM 1. Voráč Přemysl - Kurz Lukáš (USK Plzeň, Astra Praha), 2. Herout Martin - Gonda Zdeněk (Montas Hr. Králové), 3.-4. Bohm Michal - Kozojed Lukáš (USK Plzeň, BKV Plzeň), 3.-4. Skrčený Daniel - Týc Filip (BaC Kladno)
ČŽ 1. Růžičková Miroslava - Kurzová Dominika (Jiskra Nejdek, Astra Praha), 2. Nesvedová Marcela - Fridrichová Nikol (Jiskra Nejdek, USK Plzeň), 3.-4. Dokládalová Klára - Broklová Zuzana (Baník Most, Spoje Praha), 3.-4. Konigsmarková Soňa - Chmelíčková Kateřina (Bílá Hora Plzeň, BKV Plzeň)
MIX 1. Kurz Lukáš - Kurzová Dominika (Astra Praha), 2. Voráč Přemysl - Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 3.-4. Odvárka Petr - Chmelíčková Kateřina (BKV Plzeň), 3.-4. Klimaj Jan - Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek)
Další informace: kompletní výsledky turnaje

GP(C) Ostrov, 28.4.2012

DisciplínaMedailisté
DM 1. Voráč Přemysl (USK Plzeň), 2. Klimaj Jan (Jiskra Nejdek), 3.-4. Slabý Otto jun. (USK Plzeň), 3.-4. Odvárka Petr (BKV Plzeň)
1. Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek), 2. Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 3.-4. Chmelíčková Kateřina (BKV Plzeň), 3.-4. Přibylová Lenka (Slavoj Plzeň)
ČM 1. Voráč Přemysl - Bohm Michal (USK Plzeň), 2. Klimaj Jan - Nesveda Adam (Jiskra Nejdek), 3.-4. Týc Filip - Newiak Stanislav (Kladno, Jiskra Nejdek), 3.-4. Odvárka Petr - Pohanka Tomáš (BKV Plzeň)
ČŽ 1. Nesvedová Marcela - Fridrichová Nikol (Jiskra Nejdek, USK Plzeň), 2. Dragounová Eva - Cinková Tereza (Proboštov), 3.-4. Chmelíčková Kateřina - Přibylová Lenka (BKV Plzeň, Slavoj Plzeň), 3.-4. Konigsmarková Soňa - Basáková Karin (Bílá Hora Plzeň)
MIX 1. Voráč Přemysl - Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 2. Klimaj Jan - Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek), 3.-4. Odvárka Petr - Chmelíčková Kateřina (BKV Plzeň), 3.-4. Bohm Michal - Konigsmarková Soňa (USK Plzeň, Bílá Hora Plzeň)

GP(A) Memoriál Petra Sima, Liberec, 20.-22.4.2012

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Drudík Ota (USK Plzeň) nekvalifikoval(a)
se
nekvalifikoval(a)
se (Slabý O.)
---
Karas Milan (Sokol Doubravka) 33.-64. 17.-32. (Přinda T.) nekvalifikoval(a)
se (Úblová V.)
Louda Jiří (USK Plzeň) nekvalifikoval(a)
se
5.-8. (Voráč P.) ---
Přinda Tomáš (Sokol Doubravka) 9.-16. 17.-32. (Karas M.) 17.-32. (Kolářová L.)
Rubáš Josef (USK Plzeň) --- 2. (Sobota J.) ---
Slabý Otto jun. (USK Plzeň) nekvalifikoval(a)
se
nekvalifikoval(a)
se (Drudík O.)
---
Sobota Jaroslav (USK Plzeň) --- 2. (Rubáš J.) 3.-4. (Kozová M.)
Voráč Přemysl (BKV Plzeň) 9.-16. 5.-8. (Louda J.) 17.-32. (Fridrichová N.)
Fridrichová Nikol (USK Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Tomalová K.) 17.-32. (Voráč P.)
Kolářová Lucie (Sokol Doubravka) 9.-16. --- 17.-32. (Přinda T.)
Kozová Markéta (USK Plzeň) --- 9.-16. (Hofmanová P.) 3.-4. (Sobota J.)
Úblová Veronika (Sokol Doubravka) 17.-32. 5.-8. (Repiska M.) nekvalifikoval(a)
se (Karas M.)

GP(C) SK Jupiter Plzeň, 7.4.2012

DisciplínaMedailisté
DM 1. Karas Milan (Sokol Doubravka), 2. Tlustý Lukáš (Sokol Osík), 3.-4. Krajča Tomáš (Prosek Praha), 3.-4. Odvárka Petr (BKV Plzeň)
1. Kolářová Lucie (Sokol Doubravka), 2. Havláková Jana (Prosek Praha), 3.-4. Kolářová Hana (Sokol Doubravka), 3.-4. Karbanová Martina (Králův Dvůr)
ČM 1. Krajča Tomáš - Parkán Tomáš (Prosek Praha), 2. Plundrich Tomáš - Dobrý Patrik (USK Plzeň, Sokol Doubravka), 3.-4. Drudík Ota - Slabý Otto jun. (USK Plzeň), 3.-4. Odvárka Petr - Pohanka Tomáš (BKV Plzeň)
ČŽ 1. Straková Lenka - Voráčková Lenka (Sokol Doubravka, Spartak Chrást), 2. Konigsmarková Soňa - Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Bláhová Barbara - Basáková Karin (SK Jupiter, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Chmelíčková Kateřina - Lepková Klára (BKV Plzeň)
MIX 1. Voráč Přemysl - Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 2. Přinda Tomáš - Kolářová Lucie (Sokol Doubravka), 3.-4. Dobrý Patrik - Beranová Štěpánka (Sokol Doubravka, USK Plzeň), 3.-4. Krajča Tomáš - Benešová Jitka (Prosek Praha)

GP(D) SK Jupiter Plzeň, 7.4.2012

DisciplínaMedailisté
DM 1. Vacek Petr ml. (Sokol Doubravka), 2. Švimberský Petr (Sokol Doubravka), 3.-4. Krejsa Jakub (Sokol Doubravka), 3.-4. Bathory Michal (Prosek Praha)
1. Čechový Romana (Prosek Praha), 2. Čečková Veronika (Sokol Doubravka), 3.-4. Havláková Jana (Prosek Praha), 3.-4. Krajčová Karolína (Prosek Praha)
ČM 1. Švimberský Petr - Brož Jan (Sokol Doubravka), 2. Krejsa Jakub - Steiner Ondřej (Sokol Doubravka), 3.-4. Byss Marius - Chaloupka Miloš (České Budějovice, Sezimovo Ústí), 3.-4. Slabý Otto jun. - Drudík Ota (USK Plzeň)
ČŽ 1. Konigsmarková Soňa - Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 2. Bláhová Barbara - Basáková Karin (SK Jupiter, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Benýšková Veronika - Odvárková Eva (BKV Plzeň), 3.-4. Čečková Veronika - Fremrová Eliška (Sokol Doubravka)
MIX 1. Dobrý Patrik - Beranová Štěpánka (Sokol Doubravka, USK Plzeň), 2. Parkán Tomáš - Benešová Jitka (Prosek Praha), 3.-4. Holec Vladislav - Jindrová Regina (Sezimovo Ústí), 3.-4. Mirvald Václav - Karbanová Martina (TJ Dobřany, Králův Dvůr)

GP(E) SK Jupiter Plzeň, 24.3.2012

Disciplína Medailisté
DM 1. Dobrý Patrik (Sokol Doubravka), 2. Štengl Václav (Ker.Chlumčany), 3.-4. Slepička Martin (SK Jupiter Plzeň), 3.-4. Egermaier Jiří (SK Jupiter Plzeň)
1. Švejdová Monika (Sokol Doubravka), 2. Fládrová Hana (Ker.Chlumčany), 3. Vocelková Anna (USK Plzeň)
ČM 1. Slepička Martin - Egermaier Jiří (SK Jupiter Plzeň), 2. Mirvald Václav - Kovařík Petr (TJ Dobřany), 3. Dobrovolný Jan - Štengl Václav (Ker.Chlumčany), 4. Vild Petr - Šmíd Jan (SK Jupiter Plzeň, Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Švejdová Monika - Vocelková Anna (Sokol Doubravka, USK Plzeň), 2. Křížová Monika - Slozberg Roni (Bílá Hora Plzeň, TJ Rokycany), 3. Fremrová Jaroslava - Viktorová Michaela (SK Jupiter Plzeň, Přeštice)
MIX 1. Dobrý Patrik - Vokurková Veronika (Sokol Doubravka), 2. Mirvald Václav - Křížová Monika (TJ Dobřany, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Slepička Martin - Bláhová Barbara (SK Jupiter Plzeň), 3.-4. Egermaier Jiří - Vocelková Anna (USK Plzeň)
Další informace: kompletní výsledky turnaje

GP(B) Jouda Cup, Praha, 17.-18.3.2012

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Bohm Michal (USK Plzeň) 17.-32. 5.-8. (Voráč P.) 17.-32. (Brečkayová M.)
Brož Jan (Sokol Doubravka) 33.-64. 17.-32. (Švimberský P.) ---
Drudík Ota (USK Plzeň) 17.-32. 17.-32. (Slabý O.) 17.-32. (Benýšková V.)
Karas Milan (Sokol Doubravka) 5.-8. 9.-16. (Přinda T.) 9.-16. (Appelová T.)
Klimaj Jan (Jiskra Nejdek) 17.-32. 17.-32. (Nesveda A.) 9.-16. (Nesvedová M.)
Kozojed Lukáš (BKV Plzeň) 17.-32. 17.-32. (Soukup L.) ---
Nesveda Adam (Jiskra Nejdek) 33.-64. 17.-32. (Klimaj J.) ---
Odvárka Petr (BKV Plzeň) 33.-64. 9.-16. (Mazúr P.) ---
Přinda Tomáš (Sokol Doubravka) 3.-4. 9.-16. (Karas M.) 17.-32. (Kolářová H.)
Slabý Otto jun. (USK Plzeň) 33.-64. 17.-32. (Drudík O.) 17.-32. (Konigsmarková S.)
Benýšková Veronika (BKV Plzeň) 9.-16. --- 17.-32. (Drudík O.)
Fridrichová Nikol (USK Plzeň) 9.-16. 3.-4. (Nesvedová M.) 5.-8. (Voráč P.)
Kolářová Hana (Sokol Doubravka) 5.-8. --- 17.-32. (Přinda T.)
Konigsmarková Soňa (Bílá Hora Plzeň) 9.-16. 9.-16. (Jindrová R.) 17.-32. (Slabý O.)
Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek) 5.-8. 3.-4. (Fridrichová N.) 9.-16. (Klimaj J.)
Soukup Lukáš (BKV Plzeň) 17.-32. 17.-32. (Kozojed L.) ---
Švimberský Petr (Sokol Doubravka) 17.-32. 17.-32. (Brož J.) ---
Voráč Přemysl (BKV Plzeň) 3.-4. 5.-8. (Bohm M.) 5.-8. (Fridrichová N.)

GP(D) Prachatice, 10.3.2012

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Egermaier Jiří (USK Plzeň) 3.-4. 2. (Holec V.) ---
Knopp Tomáš (SK Jupiter Plzeň) --- 5.-6. (Vild P.) 1. (Konigsmarková S.)
Kovařík Petr (TJ Dobřany) 13.-16. 4. (Mirvald V.) 3. (Křížová N.)
Mirvald Václav (TJ Dobřany) 9.-12. 4. (Kovařík P.) 2. (Křížová M.)
Vild Petr (SK Jupiter Plzeň) 9.-12. 5.-6. (Knopp T.) ---
Konigsmarková Soňa (Bílá Hora Plzeň) 3. 2. (Jindrová R.) 1. (Knopp T.)
Křížová Monika (Bílá Hora Plzeň) --- 1. (Křížová N.) 2. (Mirvald V.)
Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň) --- 1. (Křížová M.) 3. (Kovařík P.)

GP(A) Velká cena města Plzně, 2.-4.3.2012

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Bohm Michal (USK Plzeň) nekvalifikoval(a)
se
17.-32. (Plundrich T.) nekvalifikoval(a)
se (Kurzová D.)
Brož Jan (Sokol Doubravka) nekvalifikoval(a)
se
nekvalifikoval(a)
se (Švimberský P.)
---
Drudík Ota (USK Plzeň) nekvalifikoval(a)
se
nekvalifikoval(a)
se (Slabý O.)
nekvalifikoval(a)
se (Benýšková V.)
Holý Ondřej (Sokol Doubravka) nekvalifikoval(a)
se
nekvalifikoval(a)
se (Paleček T.)
nekvalifikoval(a)
se (Úblová V.)
Hucl Jaromír (Sokol Doubravka) --- nekvalifikoval(a)
se (Popilka P.)
---
Karas Milan (Sokol Doubravka) 9.-16. 17.-32. (Přinda T.) 17.-32. (Straková L.)
Klimaj Jan (Jiskra Nejdek) 17.-32. nekvalifikoval(a)
se (Nesveda A.)
17.-32. (Nesvedová M.)
Kozojed Lukáš (BKV Plzeň) nekvalifikoval(a)
se
nekvalifikoval(a)
se (Odvárka P.)
nekvalifikoval(a)
se (Basáková K.)
Krejsa Jakub (Sokol Doubravka) nekvalifikoval(a)
se
nekvalifikoval(a)
se (Malkus T.)
nekvalifikoval(a)
se (Čečková V.)
Louda Jiří (USK Plzeň) nekvalifikoval(a)
se
9.-16. (Voráč P.) nekvalifikoval(a)
se (Vocelková A.)
Malkus Tomáš (Sokol Doubravka) nekvalifikoval(a)
se
nekvalifikoval(a)
se (Krejsa J.)
nekvalifikoval(a)
se (Kolářová H.)
Nesveda Adam (Jiskra Nejdek) nekvalifikoval(a)
se
nekvalifikoval(a)
se (Klimaj J.)
---
Odvárka Petr (BKV Plzeň) nekvalifikoval(a)
se
nekvalifikoval(a)
se (Kozojed L.)
nekvalifikoval(a)
se (Chmelíčková K.)
Paleček Tomáš (USK Plzeň) nekvalifikoval(a)
se
nekvalifikoval(a)
se (Holý O.)
nekvalifikoval(a)
se (Brejchová M.)
Plundrich Tomáš (USK Plzeň) --- 17.-32. (Bohm M.) nekvalifikoval(a)
se (Křížová N.)
Popilka Pavel (USK Plzeň) nekvalifikoval(a)
se
nekvalifikoval(a)
se (Hucl J.)
---
Přinda Tomáš (Sokol Doubravka) 17.-32. 17.-32. (Karas M.) 5.-8. (Kolářová L.)
Rubáš Josef (USK Plzeň) --- 2. (Sobota J.) ---
Segeč Jan (USK Plzeň) 9.-16. 9.-16. (Jirásek J.) ---
Slabý Otto jun. (USK Plzeň) nekvalifikoval(a)
se
nekvalifikoval(a)
se (Drudík O.)
nekvalifikoval(a)
se (Konigsmarková S.)
Sobota Jaroslav (USK Plzeň) --- 2. (Rubáš J.) 5.-8. (Kozová M.)
Škopek Petr (Bílá Hora Plzeň) nekvalifikoval(a)
se
--- ---
Švimberský Petr (Sokol Doubravka) nekvalifikoval(a)
se
nekvalifikoval(a)
se (Brož J.)
nekvalifikoval(a)
se (Fremrová E.)
Voráč Přemysl (BKV Plzeň) 9.-16. 9.-16. (Louda J.) 17.-32. (Fridrichová N.)
Basáková Karin (Bílá Hora Plzeň) --- --- nekvalifikoval(a)
se (Kozojed L.)
Benýšková Veronika (BKV Plzeň) --- --- nekvalifikoval(a)
se (Drudík O.)
Brejchová Martina (Slavoj Plzeň) --- 3.-4. (Milisová H.) nekvalifikoval(a)
se (Paleček T.)
Čečková Veronika (Sokol Doubravka) nekvalifikoval(a)
se
nekvalifikoval(a)
se (Fremrová E.)
nekvalifikoval(a)
se (Krejsa J.)
Chmelíčková Kateřina (BKV Plzeň) 17.-32. nekvalifikoval(a)
se (Jindrová R.)
nekvalifikoval(a)
se (Odvárka P.)
Fremrová Eliška (Sokol Doubravka) nekvalifikoval(a)
se
nekvalifikoval(a)
se (Čečková V.)
nekvalifikoval(a)
se (Švimberský P.)
Fridrichová Nikol (USK Plzeň) 17.-32. 5.-8. (Krejčová K.) 17.-32. (Voráč P.)
Kolářová Hana (Sokol Doubravka) 9.-16. --- nekvalifikoval(a)
se (Malkus T.)
Kolářová Lucie (Sokol Doubravka) 9.-16. 5.-8. (Úblová V.) 5.-8. (Přinda T.)
Konigsmarková Soňa (Bílá Hora Plzeň) --- nekvalifikoval(a)
se (Křížová N.)
nekvalifikoval(a)
se (Slabý O.)
Kozová Markéta (USK Plzeň) --- 9.-16. (Hofmanová P.) 5.-8. (Sobota J.)
Krejčová Kateřina (USK Plzeň) --- 5.-8. (Fridrichová N.) ---
Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň) --- nekvalifikoval(a)
se (Konigsmarková S.)
nekvalifikoval(a)
se (Plundrich T.)
Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek) 9.-16. 9.-16. (Růžičková M.) 17.-32. (Klimaj J.)
Růžičková Miroslava (Jiskra Nejdek) --- 9.-16. (Nesvedová M.) nekvalifikoval(a)
se (Šída M.)
Straková Lenka (Sokol Doubravka) nekvalifikoval(a)
se
nekvalifikoval(a)
se (Černá M.)
17.-32. (Karas M.)
Úblová Veronika (Sokol Doubravka) 9.-16. 5.-8. (Kolářová L.) nekvalifikoval(a)
se (Holý O.)
Vocelková Anna (USK Plzeň) --- nekvalifikoval(a)
se (Jechová T.)
nekvalifikoval(a)
se (Louda J.)
Další informace: kompletní výsledky turnaje

MČR Plzeň, 10.-12.2.2012

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Karas Milan (Sokol Doubravka) --- 5.-8. (Přinda T.) ---
Přinda Tomáš (Sokol Doubravka) --- 5.-8. (Karas M.) 9.-16. (Kolářová L.)
Rubáš Josef (USK Plzeň) --- 1. (Sobota J.) ---
Segeč Jan (USK Plzeň) 17.-32. 5.-8. (Jirásek J.) ---
Sobota Jaroslav (USK Plzeň) --- 1. (Rubáš J.) 17.-32. (Kozová M.)
Voráč Přemysl (BKV Plzeň) 9.-16. --- 17.-32. (Fridrichová N.)
Fridrichová Nikol (USK Plzeň) --- 5.-8. (Kozová M.) 17.-32. (Voráč P.)
Havlová Lucie (Sokol Doubravka) 9.-16. 2. (Procházková H.) 17.-32. (Zevl L.)
Kolářová Lucie (Sokol Doubravka) 17.-32. 9.-16. (Straková L.) 9.-16. (Přinda T.)
Kozová Markéta (USK Plzeň) --- 5.-8. (Fridrichová N.) 17.-32. (Sobota J.)
Krejčová Kateřina (USK Plzeň) 9.-16. 3.-4. (Pilařová L.) ---
Straková Lenka (Sokol Doubravka) --- 9.-16. (Kolářová L.) ---
Další informace: kompletní výsledky turnaje

GP(D) Plzeň Bílá Hora, JuBH Cup 3/4, 4.2.2012

Disciplína Medailisté
DM 1. Švimberský Petr (Sokol Doubravka), 2. Krejsa Jakub (Sokol Doubravka), 3.-4. Drudík Ota (USK Plzeň), 3.-4. Bathory Michal (Bílá Hora Plzeň)
1. Hlavatá Michaela (Hamr Praha), 2. Krajčová Karolína (SK Prosek Praha), 3.-4. Fremrová Eliška (Sokol Doubravka), 3.-4. Čečková Veronika (Sokol Doubravka)
ČM 1. Drudík Ota - Slabý Otto jun. (USK Plzeň), 2. Krejsa Jakub - Malkus Tomáš (Sokol Doubravka), 3. Brož Jan - Švimberský Petr (Sokol Doubravka), 4. Egermaier Jiří - Holec Vladislav (SK Jupiter Plzeň, Sezimovo Ústí)
ČŽ 1. Konigsmarková Soňa - Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 2. Hlavatá Michaela - Dušková Natálie (Hamr Praha), 3. Křížová Monika - Beranová Štěpánka (Bílá Hora Plzeň, USK Plzeň), 4. Basáková Karin - Krajčová Karolína (Bílá Hora Plzeň, SK Prosek Praha)
MIX 1. Knopp Tomáš - Konigsmarková Soňa (SK Jupiter Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 2. Holec Vladislav - Jindrová Regina (Sezimovo Ústí), 3.-4. Krejsa Jakub - Čečková Veronika (Sokol Doubravka), 3.-4. Slabý Otto jun. - Basáková Karin (USK Plzeň, Bílá Hora Plzeň)

GP(C) Králův Dvůr, 21.1.2012

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Čechura Adam (Bílá Hora Plzeň) 17.-32. 5.-8. (Filz J.) 5.-8. (Konigsmarková S.)
Konigsmarková Soňa (Bílá Hora Plzeň) 3.-4. 1. (Černá M.) 5.-8. (Čechura A.)

GP(A) Český Těšín, 13.-15.1.2012

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Rubáš Josef (USK Plzeň) --- 3.-4. (Sobota J.) ---
Segeč Jan (USK Plzeň) --- 5.-8. (Jirásek J.) ---
Sobota Jaroslav (USK Plzeň) --- 3.-4. (Rubáš J.) 3.-4. (Kozová M.)
Voráč Přemysl (USK Plzeň) 17.-32. 17.-32. (Gregor R.) 9.-16. (Fridrichová N.)
Fridrichová Nikol (USK Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Ondrášková V.) 9.-16. (Voráč P.)
Havlová Lucie (Sokol Doubravka) 5.-8. --- 5.-8. (Zevl L.)
Chmelíčková Kateřina (BKV Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Myšáková M.) 17.-32. (Jirásek J.)
Kozová Markéta (USK Plzeň) --- 3.-4. (Pražáková D.) 3.-4. (Sobota J.)
Krejčová Kateřina (USK Plzeň) 9.-16. 9.-16. (Pilařová L.) ---

SKP jednotlivců, USK Plzeň, 7.1.2012

Disciplína Medailisté
DM 1. Voráč Přemysl (USK Plzeň), 2. Karas Milan (Sokol Doubravka), 3.-4. Přinda Tomáš (Sokol Doubravka), 3.-4. Klimaj Jan (Jiskra Nejdek)
1. Kolářová Lucie (Sokol Doubravka), 2. Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 3.-4. Chmelíčková Kateřina (BKV Plzeň), 3.-4. Kolářová Hana (Sokol Doubravka)
ČM 1. Přinda Tomáš - Karas Milan (Sokol Doubravka), 2. Bohm Michal - Voráč Přemysl (USK Plzeň), 3.-4. Vacek Petr - Steiner Ondřej (Sokol Doubravka), 3.-4. Plundrich Tomáš - Popilka Pavel (USK Plzeň)
ČŽ 1. Kozová Markéta - Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 2. Kolářová Lucie - Straková Lenka (Sokol Doubravka), 3.-4. Boubínová Denisa - Kolářová Hana (Sokol Doubravka), 3.-4. Křížová Nikola - Konigsmarková Soňa (Bílá Hora Plzeň)
MIX 1. Voráč Přemysl - Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 2. Přinda Tomáš - Kolářová Lucie (Sokol Doubravka), 3.-4. Bohm Michal - Straková Lenka (USK Plzeň, Sokol Doubravka), 3.-4. Klimaj Jan - Vatashchuk Kateryna (Jiskra Nejdek, Sn Karlovy Vary)
Ke stažení: turnajové pavouky

GP(A) Brno, 9.-11.12.2011

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Bohm Michal (USK Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Voráč P.) ---
Rubáš Josef (USK Plzeň) --- 2. (Sobota J.) ---
Segeč Jan (USK Plzeň) 5.-8. 3.-4. (Jirásek J.) ---
Slabý Otto jun. (USK Plzeň) 33.-64. 17.-32. (Valenta B.) ---
Sobota Jaroslav (USK Plzeň) --- 2. (Rubáš J.) 9.-16. (Kozová M.)
Voráč Přemysl (BKV Plzeň) 33.-64. 9.-16. (Bohm M.) 17.-32. (Fridrichová N.)
Chmelíčková Kateřina (BKV Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Krauzová K.) 33.-64. (Hohenberger P.)
Fridrichová Nikol (USK Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Jeřichová Z.) 17.-32. (Voráč P.)
Kozová Markéta (USK Plzeň) --- 5.-8. (Hofmanová P.) 9.-16. (Sobota J.)
Krejčová Kateřina (USK Plzeň) 17.-32. 3.-4. (Pilařová L.) ---

GP(D) Vodňanský kapr, 26.11.2011

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Knopp Tomáš (SK Jupiter Plzeň) 17.-24. 1. (Plundrich T.) 9.-12. (Konigsmarková S.)
Kovařík Petr (TJ Dobřany) 13.-16. 9.-12. (Mirvald V.) ---
Mirvald Václav (TJ Dobřany) --- 9.-12. (Kovařík P.) 5.-8. (Křížová M.)
Plundrich Tomáš (USK Plzeň) 1. 1. (Knopp T.) ---
Konigsmarková Soňa (Bílá Hora Plzeň) 3.-4. 3. (Křížová M.) 9.-12. (Knopp T.)
Křížová Monika (Bílá Hora Plzeň) --- 3. (Konigsmarková S.) 5.-8. (Mirvald V.)
Ke stažení: turnajové pavouky

GP(C) USK Plzeň, 19.11.2011

Disciplína Medailisté
DM 1. Voráč Přemysl (USK Plzeň), 2. Krajča Tomáš (SK Prosek Praha), 3.-4. Karas Milan (Sokol Doubravka), 3.-4. Holec Daniel (Astra ZM Praha)
1. Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek), 2. Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 3.-4. Chmelíčková Kateřina (BKV Plzeň), 3.-4. Havláková Jana (SK Prosek Praha)
ČM 1. Karas Milan - Holý Ondřej (Sokol Doubravka), 2. Popilka Pavel - Voráč Přemysl (USK Plzeň), 3.-4. Bohm Michal - Plundrich Tomáš (USK Plzeň), 3.-4. Slabý Otto jun. - Drudík Ota (USK Plzeň)
ČŽ 1. Smejkalová Dita - Černá Martina (Sokol Meteor Praha-Radotín, Hamr Praha), 2. Čechová Romana - Kykalová Kateřina (SK Prosek Praha), 3. Chmelíčková Kateřina - Havláková Jana (BKV Plzeň, SK Prosek Praha), 4. Vocelková Anna - Jindrová Regina (USK Plzeň, Sezimovo Ústí)
MIX 1. Voráč Přemysl - Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 2. Plundrich Tomáš - Křížová Nikola (USK Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Klimaj Jan - Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek), 3.-4. Holec Vladislav - Jindrová Regina (Sezimovo Ústí)

GP(D) Králův Dvůr, 19.11.2011

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Knopp Tomáš (SK Jupiter Plzeň) --- --- 1. (Konigsmarková S.)
Konigsmarková Soňa (Bílá Hora Plzeň) 2. --- 1. (Knopp T.)

GP(C) Ostrov, 12.11.2011

Disciplína Medailisté
DM 1. Karas Milan (Sokol Doubravka), 2. Voráč Přemysl (USK Plzeň), 3.-4. Kozojed Lukáš (BKV Plzeň), 3.-4. Klimaj Jan (Jiskra Nejdek)
1. Ondrášková Valerie (SuperStars Most), 2. Pokorná Pavlína (SuperStars Most), 3.-4. Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 3.-4. Ottová Martina (Goram Teplice)
ČM 1. Štika Jan - Nigrín Daniel (Spoje Praha), 2. Karas Milan - Holý Ondřej (Sokol Doubravka), 3.-4. Klimaj Jan - Týc Filip (Jiskra Nejdek, Kladno), 3.-4. Plundrich Tomáš - Bohm Michal (USK Plzeň)
ČŽ 1. Ondrášková Valerie - Pokorná Pavlína (SuperStars Most), 2. Křížová Nikola - Chmelíčková Kateřina (Bílá Hora Plzeň, BKV Plzeň)
MIX 1. Voráč Přemysl - Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 2. Hába Tomáš - Pokorná Pavlína (SuperStars Most), 3.-4. Plundrich Tomáš - Křížová Nikola (USK Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Odvárka Petr - Chmelíčková Kateřina (BKV Plzeň)

GP(D) Vodňany, 5.11.2011

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Knopp Tomáš (SK Jupiter Plzeň) --- 2. (Vild P.) ---
Vild Petr (SK Jupiter Plzeň) --- 2. (Knopp T.) ---

GP(D) SK Jupiter, JuBH Cup 2/4, 29.10.2011

Disciplína Medailisté
DM 1. Bathory Michal (Bílá Hora Plzeň), 2. Brož Jan (Sokol Doubravka), 3.-4. Krejsa Jakub (Sokol Doubravka), 3.-4. Bláha Václav (So.Radotín Met.)
1. Čečková Veronika (Sokol Doubravka), 2. Krajčová Karolína (SK Prosek Praha), 3.-4. Fremrová Eliška (Sokol Doubravka), 3.-4. Rokůsková Monika (BaC Kladno)
ČM 1. Slabý Otto jun. - Steiner Ondřej (USK Plzeň, Sokol Doubravka), 2. Knopp Tomáš - Vild Petr (SK Jupiter Plzeň), 3. Konečný Jiří - Holec Vladislav (SK Jupiter Plzeň, Sezimovo Ústí), 4. Brož Jan - Švimberský Petr (Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Konigsmarková Soňa - Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 2. Čečková Veronika - Fremrová Eliška (Sokol Doubravka), 3. Bláhová Barbara - Basáková Karin (SK Jupiter Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 4. Jindrová Regina - Odvárková Eva (Sezimovo Ústí, BKV Plzeň)
MIX 1. Holec Vladislav - Jindrová Regina (Sezimovo Ústí), 2. Knopp Tomáš - Konigsmarková Soňa (SK Jupiter Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Dušek Jan - Bláhová Barbara (Bílá Hora Plzeň, SK Jupiter Plzeň), 3.-4. Slabý Otto jun. - Basáková Karin (USK Plzeň, Bílá Hora Plzeň)

GP(E) SK Jupiter, 29.10.2011

Disciplína Medailisté
DM 1. Slepička Martin (SK Jupiter Plzeň), 2. Černý František (SK Prosek Praha), 3.-4. Štork Milan (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Homolka Pavel (BaC Kladno)
1. Bláhová Barbara (SK Jupiter Plzeň), 2. Vocelková Anna (USK Plzeň), 3. Jindrová Regina (Sezimovo Ústí)
ČM 1. Vild Petr - Byss Marius (SK Jupiter Plzeň, So.Č.Budějovice), 2. Slepička Martin - Egermaier Jiří (SK Jupiter Plzeň, USK Plzeň), 3. Mirvald Václav - Kovařík Petr (TJ Dobřany), 4. Šmíd Jan - Zeman Jan (Sokol Doubravka)
MIX 1. Homolka Pavel - Rokůsková Monika (BaC Kladno), 2. Egermaier Jiří - Odvárková Eva (USK Plzeň, BKV Plzeň), 3. Slepička Martin - Viktorová Michaela (SK Jupiter Plzeň, Přeštice), 4. Konečný Jiří - Bláhová Barbara (SK Jupiter Plzeň)

GP(B) Most, 28.-29.10.2011

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Holý Ondřej (Sokol Doubravka) 33.-64. 5.-8. (Karas M.) ---
Karas Milan (Sokol Doubravka) 33.-64. 5.-8. (Holý O.) ---
Klimaj Jan (Jiskra Nejdek) 17.-32. --- 17.-32. (Nesvedová M.)
Odvárka Petr (BKV Plzeň) 17.-32. 17.-32. (Bláha V.) 17.-32. (Chmelíčková K.)
Plundrich Tomáš (USK Plzeň) 33.-64. 17.-32. (Holec V.) ---
Popilka Pavel (USK Plzeň) 33.-64. 9.-16. (Bleyer P.) ---
Segeč Jan (USK Plzeň) 3.-4. --- ---
Voráč Přemysl (USK Plzeň) 17.-32. 3.-4. (Kočí J.) 3.-4. (Fridrichová N.)
Chmelíčková Kateřina (BKV Plzeň) 9.-16. 5.-8. (Dragounová E.) 17.-32. (Odvárka P.)
Fridrichová Nikol (USK Plzeň) 5.-8. 5.-8. (Maixnerová E.) 3.-4. (Voráč P.)
Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek) 5.-8. 3.-4. (Růžičková M.) 17.-32. (Klimaj J.)
Růžičková Miroslava (Jiskra Nejdek) --- 3.-4. (Nesvedová M.) 3.-4. (Kubiš P.)

GP(C) Tábor, 9.10.2011

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Bohm Michal (USK Plzeň) 25.-32. 2. (Plundrich T.) ---
Odvárka Petr (BKV Plzeň) 3.-4. 3.-4. (Popilka P.) 5.-8. (Chmelíčková K.)
Plundrich Tomáš (USK Plzeň) 17.-24. 2. (Bohm M.) ---
Popilka Pavel (USK Plzeň) 5.-8. 3.-4. (Odvárka P.) 1. (Fridrichová N.)
Fridrichová Nikol (USK Plzeň) 1. 2. (Chmelíčková K.) 1. (Popilka P.)
Chmelíčková Kateřina (BKV Plzeň) 2. 2. (Fridrichová N.) 5.-8. (Odvárka P.)

GP(A) Memoriál Holobradého, Praha, 23.-25.9.2011

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Bohm Michal (USK Plzeň) --- nekvalifikoval(a)
se (Plundrich T.)
---
Karas Milan (Sokol Doubravka) nekvalifikoval(a)
se
17.-32. (Louda J.) nekvalifikoval(a)
se (Úblová V.)
Louda Jiří (USK Plzeň) nekvalifikoval(a)
se
17.-32. (Karas M.) ---
Plundrich Tomáš (USK Plzeň) --- nekvalifikoval(a)
se (Bohm M.)
---
Rubáš Josef (USK Plzeň) --- 2. (Sobota J.) ---
Segeč Jan (USK Plzeň) 5.-8. --- ---
Sobota Jaroslav (USK Plzeň) --- 2. (Rubáš J.) ---
Voráč Přemysl (BKV Plzeň) nekvalifikoval(a)
se
9.-16. (Kočí J.) 17.-32. (Fridrichová N.)
Fridrichová Nikol (USK Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Pilařová P.) 17.-32. (Voráč P.)
Havlová Lucie (Sokol Doubravka) --- 2. (Bášová A.) ---
Kolářová Lucie (Sokol Doubravka) 9.-16. 5.-8. (Úblová V.) ---
Krejčová Kateřina (USK Plzeň) 9.-16. 9.-16. (Pilařová L.) 17.-32. (Zahrádka J.)
Úblová Veronika (Sokol Doubravka) nekvalifikoval(a)
se
5.-8. (Kolářová L.) nekvalifikoval(a)
se (Karas M.)
Další informace: kompletní výsledky turnaje

GP(D) Bílá Hora, JuBH Cup 1/4, 24.9.2011

Disciplína Medailisté
DM 1. Vacek Petr ml. (Sokol Doubravka), 2. Škopek Petr (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Kyzlík Kamil (Hamr Praha), 3.-4. Krejsa Jakub (Sokol Doubravka)
1. Kolářová Hana (Sokol Doubravka), 2. Hlavatá Michaela (Hamr Praha), 3.-4. Krajčová Karolína (SK Prosek Praha), 3.-4. Čečková Veronika (Sokol Doubravka)
ČM 1. Švimberský Petr - Brož Jan (Sokol Doubravka), 2. Kyzlík Kamil - Rombald Martin (Hamr Praha), 3. Šíp Filip - Legát Vojtěch (Sokol Doubravka), 4. Vild Petr - Knopp Tomáš (SK Jupiter Plzeň)
ČŽ 1. Konigsmarková Soňa - Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 2. Hlavatá Michaela - Dušková Natálie (Hamr Praha), 3. Matějková Lucie - Křížová Monika (Sokol Č. Budějovice, Bílá Hora Plzeň), 4. Kolářová Hana - Čečková Veronika (Sokol Doubravka)
MIX 1. Nguyen Huy-Loi - Uhlířová Tereza (Bílá Hora Plzeň), 2. Malkus Tomáš - Kolářová Hana (Sokol Doubravka), 3.-4. Knopp Tomáš - Konigsmarková Soňa (SK Jupiter Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Slabý Otto jun. - Basáková Karin (USK Plzeň, Bílá Hora Plzeň)

GP(D) Vodňany, 17.9.2011

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Čechura Adam (Bílá Hora Plzeň) 9.-12. 4. (Votava P.) ---
Knopp Tomáš (SK Jupiter Plzeň) --- 1. (Vild P.) 3.-4. (Konigsmarková S.)
Vild Petr (SK Jupiter Plzeň) --- 1. (Knopp T.) ---
Konigsmarková Soňa (Bílá Hora Plzeň) 1. 1. (Weberová M.) 3.-4. (Knopp T.)

GP(B) Benátecký pohár, 10.-11.9.2011

Jméno a oddíl Dvouhra Čtyřhra Mix
Čechura Adam (Bílá Hora Plzeň) 17.-32. --- ---
Klimaj Jan (Jiskra Nejdek) 33.-64. 17.-32. (Louda J.) 9.-16. (Nesvedová M.)
Louda Jiří (Bílá Hora Plzeň) 33.-64. 17.-32. (Klimaj J.) ---
Odvárka Petr (BKV Plzeň) 17.-32. 17.-32. (Holas D.) 17.-32. (Chmelíčková K.)
Segeč Jan (USK Plzeň) 3.-4. 5.-8. (Jirásek J.) 5.-8. (Kolářová L.)
Voráč Přemysl (BKV Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Kočí J.) 3.-4. (Fridrichová N.)
Fridrichová Nikol (USK Plzeň) 5.-8. 5.-8. (Kolářová L.) 3.-4. (Voráč P.)
Chmelíčková Kateřina (BKV Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Jechová T.) 17.-32. (Odvárka P.)
Kolářová Lucie (Sokol Doubravka) 3.-4. 5.-8. (Fridrichová N.) 5.-8. (Segeč J.)
Krejčová Kateřina (USK Plzeň) 5.-8. 5.-8. (Pilařová L.) 9.-16. (Zahrádka J.)
Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek) 9.-16. 9.-16. (Brhelová L.) 9.-16. (Klimaj J.)

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Výsledky 2011-12 » Dospělí - jednotlivci

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!