Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Termínový kalendář sezóny 2009/10

DatumU13U15U17U19DospělíOstatní
DatumU13U15U17U19DospělíOstatní
29.‑30.8.2009
5.‑6.9.2009
16:00 Zahajovací schůze sezóny 2009/10
12.‑13.9.2009
19.‑20.9.2009
GP(C) Kladno Cup
26.‑27.9.2009
MMČR Brno
3.‑4.10.2009
Mixy Králův Dvůr
10.‑11.10.2009
17.‑18.10.2009
Yonex Cup Brno Jehnice
Yonex Cup Brno Jehnice
Mezní termín pro hostování
24.‑25.10.2009
U11 Český Krumlov
31.10.‑1.11.2009
Akademický turnaj 17. listopadu
7.‑8.11.2009
GP(A) Astra ZM Praha
GP(B) Hradecký lev
Školení trenérů, Plzeň
14.‑15.11.2009
1. kolo 1. liga
21.‑22.11.2009
Neoficiální MČR veteránů Brno Jehnice
28.‑29.11.2009
5.‑6.12.2009
2. kolo 1. liga
12.‑13.12.2009
1. kolo Veteran GP Strakonice
19.‑20.12.2009
26.‑27.12.2009
2.‑3.1.2010
9.‑10.1.2010
3. kolo 1. liga
16.‑17.1.2010
2. kolo Veteran GP Strakonice
23.‑24.1.2010
30.‑31.1.2010
6.‑7.2.2010
Pohár družstev České Budějovice
13.‑14.2.2010
4. kolo 1. liga
20.‑21.2.2010
27.‑28.2.2010
Školení rozhodčích III. třídy, 25.ZŠ Plzeň
6.‑7.3.2010
Přebor ČOS družstev žactva Č. Budějovice
Přebor ČOS družstev dorostu Č. Budějovice
13.‑14.3.2010
SKP družstev - ZRUŠENO
3. kolo Veteran GP Slavoj Plzeň
20.‑21.3.2010
Čtvrtfinále Play-off 1. ligy
27.‑28.3.2010
Mem. P. Proška - čtyřhry Kr. Dvůr
3.‑4.4.2010
10.‑11.4.2010
Finále Play-off 1. ligy
17.‑18.4.2010
24.‑25.4.2010
Kyoku Cup Benátky nad Jizerou
SKP družstev - ZRUŠENO
4. kolo Veteran GP Kladno
1.‑2.5.2010
Mezní termín pro podání žádostí o přidělení republikových turnajů pro sezónu 2010/11
8.‑9.5.2010
15.‑16.5.2010
MČR družstev Orlová
Baráž o 1. ligu
Kvalifikace do 2. ligy
22.‑23.5.2010
29.‑30.5.2010
Reg. výběry Český Krumlov
5.‑6.6.2010
Falco cup - reg. výběry Liberec
Veterání Chropyně
12.‑13.6.2010
Mezinárodní turnaj družstev žactva Č. Krumlov
19.‑20.6.2010
26.‑27.6.2010

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Kalendář 2009-10

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!