Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Termínový kalendář sezóny 2012/13

DatumU13U15U17U19DospělíOstatní
DatumU13U15U17U19DospělíOstatní
1.‑2.9.2012
8.‑9.9.2012
15.‑16.9.2012
Czech Sokol Cup
Czech Sokol Cup
22.‑23.9.2012
29.‑30.9.2012
MMČR Brno
6.‑7.10.2012
Mixy Králův Dvůr
13.‑14.10.2012
1. kolo Extraliga
1. kolo 1. liga
20.‑21.10.2012
27.‑28.10.2012
3.‑4.11.2012
Školení rozhodčích Hradec Králové
10.‑11.11.2012
U11 Český Krumlov
17.‑18.11.2012
MMČR juniorů Orlová
Akad. turnaj 17. listopadu, Plzeň
24.‑25.11.2012
3. zbrklý úder Klatovy
1.‑2.12.2012
2. kolo Extraliga
2. kolo 1. liga
Vánoční turnaj neregistrovaných, Ostrov
8.‑9.12.2012
15.‑16.12.2012
3. kolo Extraliga
3. kolo 1. liga
Coaches Inspiration Tour
U11 Liberec
22.‑23.12.2012
29.‑30.12.2012
5.‑6.1.2013
12.‑13.1.2013
19.‑20.1.2013
Otevřený dětský turnaj, Chodov
26.‑27.1.2013
4. kolo Extraliga
4. kolo 1. liga
2.‑3.2.2013
ZRUŠENO - OP družstev 2. kolo
ZRUŠENO - OP družstev Doubravka
9.‑10.2.2013
16.‑17.2.2013
GP(C) Mem. Z.Kožešníka Vesec
23.‑24.2.2013
MČR družstev Brno Jehnice
2.‑3.3.2013
Školení rozhodčích 3. třídy
Ples badmintonistů
9.‑10.3.2013
Mem. P.Proška - čtyřhry Kr. Dvůr
16.‑17.3.2013
GP(A) Brno Jehnice
GP(C) ZRUŠENO - BKV Plzeň
GP(B) Jouda Cup Astra Praha
Ašský přebor neregistrovaných
23.‑24.3.2013
30.‑31.3.2013
Play-off Extraliga
5. kolo 1. liga
6.‑7.4.2013
GP(A) Benátky n.J.
Veteráni Břeclav
Turnaj neregistrovaných Kolonáda K.Vary
13.‑14.4.2013
Finále Play-off Extraliga
Chodovská žabka (U10, U12, U14)
20.‑21.4.2013
MČR Orlová
4. Zbrklý úder Klatovy
27.‑28.4.2013
MČR Plzeň
GP(A) Mem. P.Sima
4.‑5.5.2013
MČR Hradec Králové
Baráž + kvalifikace
11.‑12.5.2013
Otevřený přebor ČOS družstev Č.Budějovice
Otevřený přebor ČOS družstev Č.Budějovice
Kyoku Cup Benátky n.J.
Otevřený přebor ČOS družstev Č.Budějovice
Otevřený přebor ČOS družstev Č.Budějovice
MČR veteránů Liberec
18.‑19.5.2013
MČR družstev Č. Krumlov
25.‑26.5.2013
Regionální výběry Č.Krumlov
Výroční turnaj SK Jupiter
1.‑2.6.2013
Falco Cup Liberec
Veteráni Chropyně
8.‑9.6.2013
Mezinárodní turnaj družstev, Č.Krumlov
15.‑16.6.2013
22.‑23.6.2013
Turnaj neregistrovaných Chodov
29.‑30.6.2013

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Kalendář 2012-13

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!