Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Termínový kalendář sezóny 2008/09

DatumU13U15U17U19DospělíOstatní
DatumU13U15U17U19DospělíOstatní
30.-31.8.2008
6.-7.9.2008
GP(C) Kladno Cup
13.-14.9.2008
20.-21.9.2008
Přebor ČOS jednotlivců
Turnaj šesti zemí Brno
27.-28.9.2008
4.-5.10.2008
11.-12.10.2008
Mixy Králův Dvůr
18.-19.10.2008
Yonex Cup Brno-Jehnice
Yonex Cup Brno-Jehnice
25.-26.10.2008
1.liga 1.kolo
1.-2.11.2008
GP(B) Hradecký lev
8.-9.11.2008
15.-16.11.2008
22.-23.11.2008
MČR veteránů Brno-Jehnice
29.-30.11.2008
1.liga 2.kolo
6.-7.12.2008
Open Warszaw Festival of Badminton
Družstva U11 Č.Krumlov
13.-14.12.2008
Česko-Slovenský turnaj štvorhier
20.-21.12.2008
27.-28.12.2008
3.-4.1.2009
1.liga 3.kolo
10.-11.1.2009
Přebor ČOS družstev žactva Č.Budějovice
Přebor ČOS družstev dorostu Č.Budějovice
Školení trenérů 2.třídy
17.-18.1.2009
24.-25.1.2009
31.1.-1.2.2009
7.-8.2.2009
1.liga 4.kolo
14.-15.2.2009
21.-22.2.2009
28.2.-1.3.2009
7.-8.3.2009
Seriál turnajů přípravek, 1. kolo, Český Krumlov
14.-15.3.2009
1.liga čtvrtfinále play-off
Zájezd na Swiss Open Super Series 2009
21.-22.3.2009
28.-29.3.2009
Výstava Sport 2009 v mázhauzu Plzeňské radnice se zaměřením na badminton
4.-5.4.2009
Mem. P.Proška - čtyřhry Kr.Dvůr
Výstava Sport 2009 v mázhauzu Plzeňské radnice se zaměřením na badminton
Petr Koukal v Plzni - beseda a autogramiáda
Seriál turnajů přípravek, 2. kolo, Český Krumlov
11.-12.4.2009
18.-19.4.2009
Silber Pokal Slovenia
Silber Pokal Slovenia
Silber Pokal Slovenia
Silber Pokal Slovenia
Finále Play-off 1.ligy
25.-26.4.2009
2.-3.5.2009
SKP družstev 25.ZŠ Plzeň (neděle)
Školení rozhodčích 25.ZŠ Plzeň
Seriál turnajů přípravek, 3. kolo, Český Krumlov
9.-10.5.2009
Turnaj šesti měst, Podivín
Kyoku Cup Benátky n.J.
U11 Turnaj šesti měst, Podivín
16.-17.5.2009
MČR družstev Č.Krumlov
Baráž 1.liga
Kvalifikace 2.liga
23.-24.5.2009
MČR družstev Orlová
30.-31.5.2009
Reg. výběry Č.Krumlov
Přebor ČOS družstev Vinoř
Schůze zástupců badmintonových oddílů a klubů zpč. oblasti
6.-7.6.2009
Falco Cup Liberec
Veteráni Chropyně
13.-14.6.2009
Mezinárodní turnaj mládeže Č.Krumlov
20.-21.6.2009
27.-28.6.2009

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Kalendář 2008-09

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!