Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Výsledky turnajů jednotlivců v kategorii dospělých v sezóně 2008/09

GP(C) 18. Thun Cup Nejdek, 6.6.2009

DisciplínaMedailisté
DM 1. Drančák Pavel jun. (Sokol Meteor Praha Radotín), 2. Klimaj Jan (Jiskra Nejdek), 3.-4. Trinh Hai Tung (Jiskra Nejdek), 3.-4. Walther Uwe (BV Annaberg)
1. Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek), 2. Růžičková Miroslava (Jiskra Nejdek), 3.-4. Sterzel Cornelia (BV Annaberg), 3.-4. Nováková Marie (Jiskra Nejdek)
ČM 1. Gonda Zdeněk - Kubiš Pavel (Spoje Praha, SK Prosek), 2. Marek Libor - Trinh Hai Tung (Jiskra Nejdek), 3.-4. Newiak Stanislav - Drančák Pavel jun. (Jiskra Nejdek, Sokol Meteor Praha Radotín), 3.-4. Walther Uwe - Ficker Heinz (BV Annaberg)
ČŽ 1. Lacinová Eva - Brejchová Martina (BSV Jungingen, Slavoj Plzeň), 2. Nesvedová Marcela - Beranová Štěpánka (Jiskra Nejdek, USK Plzeň), 3. Růžičková Miroslava - Nováková Marie (Jiskra Nejdek), 4. Sterzel Cornelia - Baldauf Ute (BV Annaberg, BV Marienberg)
MIX 1. Gonda Zdeněk - Růžičková Miroslava (Spoje Praha, Jiskra Nejdek), 2. Drančák Pavel jun. - Nováková Marie (Sokol Meteor Praha Radotín, Jiskra Nejdek), 3.-4. Klimaj Jan - Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek), 3.-4. Kubiš Pavel - Lacinová Eva (SK Prosek, BSV Jungingen)
Fotografie z turnaje: web Jiskry Nejdek

GP(A) Memoriál Petra Sima Liberec, 25.-26.4.2009

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Segeč Jan (USK Plzeň) 5.-8. 9.-16. (Popilka P.) 17.-32. (Hnilicová E.)
Sobota Jaroslav (USK Plzeň) --- 2. (Rubáš J.) 5.-8. (Kozová M.)
Rubáš Josef (USK Plzeň) --- 2. (Sobota J.) ---
Popilka Pavel (USK Plzeň) --- 9.-16. (Segeč J.) ---
Hucl Jaromír (Sokol Doubravka) --- 17.-32. (Vedral J.) ---
Vedral Jindřich (Sokol Doubravka) --- 17.-32. (Hucl J.) ---
Havlová Lucie (Sokol Doubravka) 2. 5.-8. (Pavelková Z.) 9.-16. (Zevl L.)
Kozová Markéta (USK Plzeň) 9.-16. 9.-16. (Hnilicová E.) 5.-8. (Sobota J.)
Krejčová Kateřina (USK Plzeň) 17.-32. 3.-4. (Fridrichová N.) ---
Fridrichová Nikol (USK Plzeň) 17.-32. 3.-4. (Krejčová K.) ---
Straková Lenka (Sokol Doubravka) 17.-32. 5.-8. (Kykalová D.) ---

GP(C) Jupiterské CéDéčko Plzeň, 11.4.2009

DisciplínaMedailisté
DM 1. Karas Milan (Sokol Doubravka), 2. Přinda Tomáš (Sokol Doubravka), 3.-4. Takáč Roman (Přeštice), 3.-4. Čermák Petr (SK Prosek Praha)
1. Krejčová Kateřina (USK Plzeň), 2. Kolářová Lucie (Sokol Doubravka), 3.-4. Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 3.-4. Osladilová Michaela (Přeštice)
ČM 1. Krajča Tomáš - Čermák Petr (SK Prosek Praha), 2. Plundrich Tomáš - Slabý Otto jun. (USK Plzeň), 3.-4. Hucl Jaromír - Vacek Petr (Sokol Doubravka), 3.-4. Škopek Petr - Bathory Michal (Bílá Hora Plzeň)
ČŽ 1. Fridrichová Nikol - Krejčová Kateřina (USK Plzeň), 2. Brychtová Iva - Smejkalová Dita (SK Jupiter Plzeň, Sokol Meteor Praha Radotín), 3.-4. Bláhová Barbara - Osladilová Michaela (SK Jupiter Plzeň, Přeštice), 3.-4. Straková Lenka - Beranová Štěpánka (Sokol Doubravka, USK Plzeň)
MIX 1. Segeč Jan - Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 2. Hucl Jaromír - Brychtová Iva (Sokol Doubravka, SK Jupiter Plzeň), 3.-4. Takáč Roman - Osladilová Michaela (Přeštice), 3.-4. Plundrich Tomáš - Beranová Štěpánka (USK Plzeň)

GP(D) Jupiterské CéDéčko Plzeň, 11.4.2009

DisciplínaMedailisté
DM 1. Přinda Tomáš (Sokol Doubravka), 2. Takáč Roman (Přeštice), 3.-4. Krajča Tomáš (SK Prosek Praha), 3.-4. Hegner Lukáš (Sokol Doubravka)
1. Bláhová Barbara (SK Jupiter Plzeň), 2. Smejkalová Dita (Sokol Meteor Praha Radotín), 3.-4. Uhlířová Tereza (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Čečková Veronika (Sokol Doubravka)
ČM 1. Nguyen Huy-Loi - Bartoníček Adam (Bílá Hora Plzeň), 2. Hegner Lukáš - Švimberský Petr (Sokol Doubravka), 3. Knopp Tomáš - Konečný Jiří (SK Jupiter Plzeň), 4. Škopek Petr - Bathory Michal (Bílá Hora Plzeň)
ČŽ 1. Bláhová Barbara - Beranová Štěpánka (SK Jupiter Plzeň, USK Plzeň), 2. Brychtová Iva - Smejkalová Dita (SK Jupiter Plzeň, Sokol Meteor Praha Radotín), 3.-4. Voráčková Lenka - Nováková Martina (SK Nippur Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Basáková Karin - Uhlířová Tereza (Bílá Hora Plzeň)
MIX 1. Dušek Jan - Bláhová Barbara (Bílá Hora Plzeň, SK Jupiter Plzeň), 2. Takáč Roman - Osladilová Michaela (Přeštice), 3.-4. Hucl Jaromír - Brychtová Iva (Sokol Doubravka, SK Jupiter Plzeň), 3.-4. Plundrich Tomáš - Viktorová Michaela (USK Plzeň, Přeštice)

GP(C) Ostrov, 28.3.2009

DisciplínaMedailisté
DM 1. Klimaj Jan (Jiskra Nejdek), 2. Voráč Přemysl (BKV Plzeň), 3.-4. Týc Filip (Spoje Praha), 3.-4. Karas Milan (Sokol Doubravka)
1. Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek), 2. Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 3.-4. Doušová Veronika (Baník Most), 3.-4. Fartágová Martina (SuperStars Most)
ČM 1. Hucl Jaromír - Vedral Jindřich (Sokol Doubravka), 2. Voráč Přemysl - Odvárka Petr (BKV Plzeň), 3.-4. Karas Milan - Přinda Tomáš (Sokol Doubravka), 3.-4. Newiak Stanislav - Týc Filip (Jiskra Nejdek, Spoje Praha)
ČŽ 1. Nesvedová Marcela - Beranová Štěpánka (Jiskra Nejdek, USK Plzeň), 2. Šnajdrová Kl. - Brychtová Iva (Hamr Praha, SK Jupiter Plzeň), 3.-4. Chmelíčková Lenka - Fridrichová Nikol (BKV Plzeň, USK Plzeň), 3.-4. Žatecká Renata - Doušová Veronika (Baník Most)
MIX 1. Karas Milan - Boubínová Denisa (Sokol Doubravka), 2. Voráč Přemysl - Chmelíčková Lenka (BKV Plzeň), 3.-4. Nevečeřal Lukáš - Appelová Tereza (TJ Proboštov), 3.-4. Kanajlo Jan - Dragounová Eva (Baník Most, TJ Proboštov)

GP(A) Velká cena Prahy, 21.-22.3.2009

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Segeč Jan (USK Plzeň) 17.-32. --- 17.-32. (Hnilicová E.)
Sobota Jaroslav (USK Plzeň) --- 9.-16. (Rubáš J.) 5.-8. (Kozová M.)
Rubáš Josef (USK Plzeň) --- 9.-16. (Sobota J.) ---
Voráč Přemysl (BKV Plzeň) --- --- 17.-32. (Chmelíčková L.)
Havlová Lucie (Sokol Doubravka) 3.-4. --- ---
Brejchová Martina (Slavoj Plzeň) --- 3.-4. (Vašková M.) ---
Kozová Markéta (USK Plzeň) 9.-16. 5.-8. (Hnilicová E.) 5.-8. (Sobota J.)
Fridrichová Nikol (USK Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Sahánková J.) ---
Zelenková Adéla (USK Plzeň) --- 9.-16. (Lajdová T.) ---
Sahánková Jana (USK Plzeň) --- 9.-16. (Fridrichová N.) 17.-32. (Smetana V.)
Chmelíčková Lenka (BKV Plzeň) --- --- 17.-32. (Voráč P.)

GP(D) Bílá Hora Plzeň, 7.3.2009

DisciplínaMedailisté
DM 1. Krajča Tomáš (SK Prosek Praha), 2. Černý Ivo (Český Krumlov), 3.-4. Bohm Michal (USK Plzeň), 3.-4. Takáč Roman (Přeštice)
1. Kykalová Kateřina (SK Prosek Praha), 2. Voráčková Lenka (SK Nippur Plzeň), 3.-4. Bláhová Barbara (SK Jupiter Plzeň), 3.-4. Odvárková Eva (BKV Plzeň)
ČM 1. Nguyen Huy-Loi - Bartoníček Adam (Bílá Hora Plzeň), 2. Bohm Michal - Plundrich Tomáš (USK Plzeň), 3.-4. Ježek David - Krajča Tomáš (Jiskra Nejdek, SK Prosek Praha), 3.-4. Takáč Roman - Knopp Tomáš (Přeštice, SK Jupiter Plzeň)
ČŽ 1. Nováková Martina - Voráčková Lenka (Bílá Hora Plzeň, SK Nippur Plzeň), 2. Kykalová Kateřina - Basáková Karin (SK Prosek Praha, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Viktorová Michaela - Bohmová Barbora (Přeštice, USK Plzeň), 3.-4. Odvárková Eva - Černá Iva (BKV Plzeň, Sn Karlovy Vary)
MIX 1. Bohm Michal - Bohmová Barbora (USK Plzeň), 2. Takáč Roman - Bláhová Barbara (Přeštice, SK Jupiter Plzeň), 3.-4. Krajča Tomáš - Kykalová Kateřina (SK Prosek Praha), 3.-4. Černý Ivo - Odvárková Eva (Český Krumlov, BKV Plzeň)

MM Rakouska, 18.-21.2.2009

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Sobota Jaroslav (USK Plzeň) --- 17.-32. (Rubáš J.) ---
Rubáš Josef (USK Plzeň) --- 17.-32. (Sobota J.) ---

Mistrovství ČR Liberec, 31.1.-1.2.2009

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Segeč Jan (USK Plzeň) 17.-32. 5.-8. (Popilka P.) 9.-16. (Hnilicová E.)
Karas Milan (Sokol Doubravka) 17.-32. --- 17.-32. (Boubínová D.)
Rubáš Josef (USK Plzeň) --- 3.-4. (Sobota J.) ---
Sobota Jaroslav (USK Plzeň) --- 3.-4. (Rubáš J.) 5.-8. (Kozová M.)
Popilka Pavel (USK Plzeň) --- 5.-8. (Segeč J.) ---
Havlová Lucie (Sokol Doubravka) 9.-16. --- 5.-8. (Zevl L.)
Kozová Markéta (USK Plzeň) 9.-16. --- 5.-8. (Sobota J.)
Krejčová Kateřina (USK Plzeň) 17.-32. --- ---
Fridrichová Nikol (USK Plzeň) --- 9.-16. (Sahánková J.) ---
Sahánková Jana (USK Plzeň) --- 9.-16. (Fridrichová N.) ---
Boubínová Denisa (Sokol Doubravka) --- --- 17.-32. (Karas M.)
Kompletní výsledky: oficiální stránky MČR 2009
Další informace: MČR 2009 na stránkách ČBaS
   
Výsledky finálových zápasů:
Petr Koukal - Jan Vondra 18:21, 21:12, 21:6
Martina Benešová - Hana Kollarová 21:11 a 21:12
Jakub Bitman, Pavel Drančák - Tomáš Kopřiva, Ondřej Kopřiva 11:21, 21:15 a 21:15
Eva Titěrová, Hana Milisová - Miroslava Vašková, Hana Procházková 21:19, 19:21 a 21:17
Pavel Florián, Martina Benešová - Martin Herout, Eva Titěrová 21:18 a 21:12

GP(A) Mem. St. Krauze Český Těšín, 24.-25.1.2009

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Segeč Jan (USK Plzeň) 5.-8. 17.-32. (Popilka P.) 17.-32. (Hnilicová E.)
Popilka Pavel (USK Plzeň) 9.-16. 17.-32. (Segeč J.) ---
Rubáš Josef (USK Plzeň) --- 1. (Sobota J.) ---
Sobota Jaroslav (USK Plzeň) --- 1. (Rubáš J.) ---
Havlová Lucie (Sokol Doubravka) 2. 3.-4. (Hobziková M.) 3.-4. (Zevl L.)
Krejčová Kateřina (USK Plzeň) 5.-8. 9.-16. (Pilařová L.) ---
Sahánková Jana (USK Plzeň) 17.-32. 5.-8. (Fridrichová N.) 17.-32. (Šída M.)
Fridrichová Nikol (USK Plzeň) 17.-32. 5.-8. (Sahánková J.) ---
Další informace a kompletní výsledky: Těšínský pohár 2009 na stránkách ČBaS

SKP jednotlivců USK Plzeň, 10.1.2009

DisciplínaMedailisté
DM 1. Segeč Jan (USK Plzeň), 2. Karas Milan (Sokol Doubravka), 3.-4. Klimaj Jan (Jiskra Nejdek), 3.-4. Steiner Ondřej (Sokol Doubravka)
1. Kozová Markéta (USK Plzeň), 2. Krejčová Kateřina (USK Plzeň), 3.-4. Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 3.-4. Kolářová Lucie (Sokol Doubravka)
ČM 1. Rubáš Josef - Sobota Jaroslav (USK Plzeň), 2. Segeč Jan - Popilka Pavel (USK Plzeň), 3.-4. Karas Milan - Holý Ondřej (Sokol Doubravka), 3.-4. Klimaj Jan - Slabý Otto jun. (Jiskra Nejdek, USK Plzeň)
ČŽ 1. Straková Lenka - Brejchová Martina (Sokol Doubravka, Slavoj Plzeň), 2. Fridrichová Nikol - Sahánková Jana (USK Plzeň), 3.-4. Boubínová Denisa - Kolářová Lucie (Sokol Doubravka), 3.-4. Chmelíčková Kateřina - Chmelíčková Lenka (BKV Plzeň)
MIX 1. Holý Ondřej - Straková Lenka (Sokol Doubravka), 2. Vedral Jindřich - Kolářová Lucie (Sokol Doubravka), 3.-4. Voráč Přemysl - Chmelíčková Lenka (BKV Plzeň), 3.-4. Odvárka Petr - Chmelíčková Kateřina (BKV Plzeň)

GP(C) USK Plzeň, 13.12.2008

DisciplínaMedailisté
DM 1. Segeč Jan (USK Plzeň), 2. Karas Milan (Sokol Doubravka), 3.-4. Vacek Petr (Sokol Doubravka), 3.-4. Klimaj Jan (Jiskra Nejdek)
1. Sahánková Jana (USK Plzeň), 2. Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 3.-4. Straková Lenka (Sokol Doubravka), 3.-4. Chmelíčková Kateřina (BKV Plzeň)
ČM 1. Šimo Marian - Sobota Jaroslav (SK Badminton Přerov, USK Plzeň), 2. Popilka Pavel - Paleček Tomáš (USK Plzeň), 3.-4. Hucl Jaromír - Vacek Petr (Sokol Doubravka), 3.-4. Voráč Přemysl - Odvárka Petr (BKV Plzeň)
ČŽ 1. Brejchová Martina - Straková Lenka (Slavoj Plzeň, Sokol Doubravka), 2. Fridrichová Nikol - Sahánková Jana (USK Plzeň), 3.-4. Voráčková Lenka - Nováková Martina (SK Nippur Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Bláhová Barbara - Brychtová Iva (SK Jupiter Plzeň)
MIX 1. Voráč Přemysl - Chmelíčková Lenka (BKV Plzeň), 2. Paleček Tomáš - Sahánková Jana (USK Plzeň), 3.-4. Popilka Pavel - Fridrichová Nikol (USK Plzeň), 3.-4. Odvárka Petr - Chmelíčková Kateřina (BKV Plzeň)

GP(A) Velká cena Kopřivnice, 6.-7.12.2008

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Rubáš Josef (USK Plzeň) --- 3.-4. (Sobota J.) ---
Sobota Jaroslav (USK Plzeň) --- 3.-4. (Rubáš J.) ---
Voráč Přemysl (BKV Plzeň) --- 17.-32. (Slabý O.) 9.-16. (Chmelíčková L.)
Slabý Otto jun. (Slavoj Plzeň) --- 17.-32. (Voráč P.) ---
Havlová Lucie (Sokol Doubravka) 3.-4. 9.-16. (Hobziková M.) 5.-8. (Zevl L.)
Chmelíčková Lenka (BKV Plzeň) 17.-32. 5.-8. (Chmelíčková K.) 9.-16. (Voráč P.)
Chmelíčková Kateřina (BKV Plzeň) 17.-32. 5.-8. (Chmelíčková L.) 17.-32. (Osička M.)

GP(E) Vodňanský kapr, 6.12.2008

Medailová umístění západočeských hráčů:
DM 3.-4. místo: Knopp Tomáš (SK Jupiter)
DŽ 2. místo: Voráčková Lenka (SK Nippur)
DŽ 3.-4. místo: Königsmarková Soňa (TJ Bílá Hora)
ČM 1. místo: Knopp Tomáš - Vild Petr (SK Jupiter)
ČŽ 2. místo: Bláhová Barbara - Maznová Marie (SK Jupiter Plzeň, Sokol Křemže)
MIX 2. místo: Knopp Tomáš - Bláhová Barbara (SK Jupiter)

42. akademický turnaj 17.listopadu Plzeň, 8.-9.11.2008

Konečné umístění:
1. Chmelíčková, Popilka/Rubáš, Poláček
2. Valášková, Milý, Sklenář
3. Fridrichová, Mazúr, Chang
4. Synková, Honner, Novák
Kompletní výsledky a fotografie: stránka ISBT Pilsen

GP(C) Ostrov, 18.11.2008

DisciplínaMedailisté
DM 1. Karas Milan (SokolDoubravka), 2. Voráč Přemysl (BKV Plzeň), 3.-4. Černý Ivo (Čes.Krumlov), 3.-4. Klimaj Jan (Jiskra Nejdek)
1. Chmelíčková Lenka (BKV Plzeň), 2. Růžičková Miroslava (Jiskra Nejdek), 3.-4. Urbancová Blanka (Sokol Radotín Meteor), 3.-4. Smejkalová Dita (Sokol Radotín Meteor
ČM 1. Karas Milan - Holý Ondřej (Sokol Doubravka), 2. Hotový Vladimír - Syrový Jan (Baník Most), 3.-4. Týc Filip - Newiak Stanislav (Spoje Praha, Jiskra Nejdek), 3.-4. Voráč Přemysl - Odvárka Petr (BKV Plzeň)
ČŽ 1. Chmelíčková Lenka - Růžičková Miroslava (BKV Plzeň, Jiskra Nejdek), 2. Urbancová Blanka - Smejkalová Dita (Sokol Radotín Meteor), 3. Černá Iva - Odvárková Eva (Slovan Karlovy Vary, BKV Plzeň)
MIX 1. Voráč Přemysl - Chmelíčková Lenka (BKV Plzeň), 2. Newiak Stanislav - Růžičková Miroslava (Jiskra Nejdek)), 3.-4. Kanajlo Jan - Urbancová Blanka (Baník Most, Sokol Radotín Meteor), 3.-4. Slabý Otto jun. - Smejkalová Dita (Slavoj Plzeň, Sokol Radotín Meteor)

11. Emo Open Přeštice, 11.10.2008

DisciplínaMedailisté
ČM 1. Böhm, Plundrich (USK Plzeň), 2. Dušek, Takáč (TJ Bílá Hora, TJ Přeštice), 3. Hřebec, Newiak (TJ Přeštice, Jiskra Nejdek), 4. Přinda, Viktora (Sokol Doubravka)
ČŽ 1. Osladilová, Krausová (TJ Přeštice, Keramika Chlumčany), 2. Irová, Kutáková (Sokol Doubravka), 3. Nováková, Šlehubrová (Jiskra Nejdek), 4. Beranová, Königsmarková (USK Plzeň, SK Nippur)
MIX 1. Takáč, Osladilová (TJ Přeštice), 2. Kraus, Krausová (Keramika Chlumčany), 3. Newiak, Beranová (Jiskra Nejdek, USK Plzeň), 4. Dušek, Bláhová (TJ Bílá Hora, SK Jupiter)

GP(B) Mem. W.Reichela Most, 4.-5.10.2008

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Segeč Jan (USK Plzeň) 5.-8. 5.-8. (Popilka P.) ---
Popilka Pavel (USK Plzeň) 5.-8. 5.-8. (Segeč J.) 9.-16. (Fridrichová N.)
Klimaj Jan (Jiskra Nejdek) 9.-16. 9.-16. (Newiak S.) ---
Voráč Přemysl (BKV Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Odvárka P.) ---
Bernášek Michal (Jiskra Nejdek) 33.-64. 9.-16. (Hakl J.) 17.-32. (Šarounová A.)
Holý Ondřej (Sokol Doubravka) 33.-64. 9.-16. (Karas M.) ---
Karas Milan (Sokol Doubravka) 33.-64. 9.-16. (Holý O.) 9.-16. (Boubínová D.)
Odvárka Petr (BKV Plzeň) 33.-64. 9.-16. (Voráč P.) 17.-32. (Chmelíčková K.)
Hucl Jaromír (Sokol Doubravka) 33.-64. 17.-32. (Vedral J.) 17.-32. (Brychtová I.)
Vedral Jindřich (Sokol Doubravka) --- 17.-32. (Hucl J.) 9.-16. (Šnajdrová K.)
Newiak Stanislav (Jiskra Nejdek) --- 9.-16. (Klimaj J.) 9.-16. (Nesvedová M.)
Rubáš Josef (USK Plzeň) --- 1. (Sobota J.) ---
Sobota Jaroslav (USK Plzeň) --- 1. (Rubáš J.) ---
Sahánková Jana (USK Plzeň) 5.-8. 5.-8. (Fridrichová N.) 9.-16. (Kanajlo J.)
Nesvedová Marcela (Jiskra Nejdek) 5.-8. 2. (Pilařová P.) 9.-16. (Newiak S.)
Chmelíčková Kateřina (BKV Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Švihlíková K.) 17.-32. (Odvárka P.)
Brychtová Iva (SK Jupiter Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Šnajdrová K.) 17.-32. (Hucl J.)
Boubínová Denisa (Sokol Doubravka) 17.-32. 5.-8. (Valášková P.) 9.-16. (Karas M.)

GP(D) Bílá Hora Plzeň, 27.9.2008

DisciplínaMedailisté
DM 1. Jan Dušek (Bílá Hora Plzeň), 2. Ivo Černý (SKB Český Krumlov), 3.-4. Tomáš Knopp (SK Jupiter), 3.-4. Michal Bernášek (Jiskra Nejdek)
1. Lucie Kolářová (Přeštice), 2. Barbara Bláhová (SK Jupiter), 3.-4.Martina Nováková (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Karin Basáková (Bílá Hora Plzeň)
ČM 1. Michal Bohm - Tomáš Plundrich (USK Plzeň), 2. Tomáš Knopp - Martin Slepička (SK Jupiter), 3.-4. Petr Švimberský - Lukáš Hegner (Sokol Doubravka), 3.-4. Pavel Jerman - Jiří Konupka (BaC Kladno)
ČŽ 1. Věra Toncarová - Monika Rokůsková (BaC Kladno), 2. Martina Nováková - Lenka Voráčková (Bílá Hora Plzeň, SK Nippur), 3. Kateřina Kykalová - Lucie Červená (SK Prosek Praha, USK Plzeň)
MIX 1. Tomáš Krajča - Kateřina Kykalová (SK Prosek Praha), 2. Petr Škopek - Tereza Uhlířová (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Jiří Egermaier - Alice Zieglerová (USK Plzeň), 3.-4. Pavel Jerman - Věra Toncarová (BaC Kladno)

MMČR Brno, 25.-28.9.2008

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Sobota Jaroslav (USK Plzeň) --- 17.-32. (Rubáš J.) ---
Rubáš Josef (USK Plzeň) --- 17.-32. (Sobota J.) ---

GP(A) Mem.Holobradého Praha, 20.-21.9.2008

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Karas Milan (Sokol Doubravka) 17.-32. 17.-32. (Holý O.) 17.-32. (Boubínová D.)
Holý Ondřej (Sokol Doubravka) --- 17.-32. (Karas M.) ---
Segeč Jan (USK Plzeň) 17.-32. 17.-32. (Popilka P.) ---
Popilka Pavel (USK Plzeň) --- 17.-32. (Segeč J.) ---
Rubáš Josef (USK Plzeň) --- 5.-8. (Sobota J.) ---
Sobota Jaroslav (USK Plzeň) --- 5.-8. (Rubáš J.) 17.-32. (Kozová M.)
Voráč Přemysl (BKV Plzeň) --- 17.-32. (Odvárka P.) 5.-8. (Křížková Š.)
Odvárka Petr (BKV Plzeň) --- 17.-32. (Voráč P.) ---
Hucl Jaromír (Sokol Doubravka) --- 17.-32. (Vedral J.) 17.-32. (Brychtová I.)
Vedral Jindřich (Sokol Doubravka) --- 17.-32. (Hucl J.) ---
Straková Lenka (Sokol Doubravka) 17.-32. 9.-16. (Kykalová D.) ---
Kozová Markéta (USK Plzeň) --- --- 17.-32. (Sobota J.)
Brychtová Iva (SK Jupiter Plzeň) --- --- 17.-32. (Hucl J.)
Boubínová Denisa (Sokol Doubravka) --- --- 17.-32. (Karas M.)

GP(B) Benátecký pohár, 6.-7.9.2008

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Voráč Přemysl (BKV Plzeň) 9.-16. 17.-32. (Odvárka P.) 17.-32. (Chmelíčková L.)
Odvárka Petr (BKV Plzeň) 33.-64. 17.-32. (Voráč P.) 17.-32. (Chmelíčková K.)
Krejčová Kateřina (Bílá Hora Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Fridrichová N.) 17.-32. (Gregor J.)
Chmelíčková Kateřina (BKV Plzeň) 17.-32. 9.-16. (Chmelíčková L.) 17.-32. (Odvárka P.)
Chmelíčková Lenka (BKV Plzeň) --- 9.-16. (Chmelíčková K.) 17.-32. (Voráč P.)

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Výsledky 2008-09 » Dospělí - jednotlivci

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!