Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Výsledky turnajů v kategorii do 13 let (U13) v sezóně 2008/09

U13 MČR Praha-Vinoř, 25.-26.4.2009

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Legát Vojtěch (Sokol Doubravka) 3.-4. 3.-4. (Klupa M.) 9.-16. (Zychová I.)
Novák Jan (Bílá Hora Plzeň) 17.-24. 9.-16. (Málek M.) 17.-32. (Vatashchuk K.)
Pistulka Radek (USK Plzeň) 17.-24. 9.-16. (Nesveda A.) 17.-32. (Hiláková N.)
Nesveda Adam (Jiskra Nejdek) 25.-32. 9.-16. (Pistulka R.) ---
Hiláková Nicola (USK Plzeň) 17.-24. --- 9.-16. (Pistulka R.)
Černá Žaneta (TJ Dobřany) 25.-32. 9.-16. (Vatashchuk K.) 17.-32. (Palášek Z.)
Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary) --- 9.-16. (Černá Ž.) 17.-32. (Novák J.)

U13 SKP jednotlivců 25.ZŠ Plzeň, 28.3.2009

DisciplínaMedailisté
DM 1. Louda Jan (Bílá Hora Plzeň), 2. Legát Vojtěch (Sokol Doubravka), 3.-4. Pistulka Radek (USK Plzeň), 3.-4. Novák Jan (Bílá Hora Plzeň)
1. Černá Žaneta (TJ Dobřany), 2. Hiláková Nicola (USK Plzeň), 3.-4. Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 3.-4. Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary)
ČM 1. Louda Jan - Novák Jan (Bílá Hora Plzeň), 2. Pistulka Radek - Nesveda Adam (USK Plzeň, Jiskra Nejdek), 3.-4. Legát Vojtěch - Havlát Dušan (Sokol Doubravka), 3.-4. Linda Zdeněk - Pohanka Tomáš (TJ Dobřany, BKV Plzeň)
ČŽ 1. Černá Žaneta - Vatashchuk Kateryna (TJ Dobřany, Sn Karlovy Vary), 2. Panochová Jana - Antošová Denisa (Sn Karlovy Vary), 3.-4. Hiláková Nicola - Raitmayerová Nikola (USK Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Legátová Anna - Raitmayerová Adéla (Sokol Doubravka, Bílá Hora Plzeň)
MIX 1. Pistulka Radek - Hiláková Nicola (USK Plzeň), 2. Novák Jan - Vatashchuk Kateryna (Bílá Hora Plzeň, Sn Karlovy Vary), 3.-4. Linda Zdeněk - Černá Žaneta (TJ Dobřany), 3.-4. Louda Jan - Antošová Denisa (Bílá Hora Plzeň, Sn Karlovy Vary)

U13 GP(C) Witte Cup, Nejdek

DisciplínaMedailisté
DM 1. Louda Jan (Bílá Hora Plzeň), 2. Koňas Jan (Slovan Vesec), 3.-4. Novák Jan (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Klimeš Ondřej (Slovan Vesec)
1. Zychová Ivana (TJ Astra Praha), 2. Brunátová Kristýna (TJ Astra Praha), 3.-4. Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary), 3.-4. Černá Žaneta (TJ Dobřany)
ČM 1. Koňas Jan - Klimeš Ondřej (Slovan Vesec), 2. Novák Jan - Louda Jan (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Nesveda Adam - Marek Tomáš (Jiskra Nejdek), 3.-4. Pistulka Radek - Herzog Jakub (USK Plzeň)
ČŽ 1. Zychová Ivana - Brunátová Kristýna (TJ Astra Praha), 2. Vatashchuk Kateryna - Černá Žaneta (Sn Karlovy Vary, TJ Dobřany), 3.-4. Hiláková Nicola - Hirmanová Lenka (USK Plzeň), 3.-4. Panochová Jana - Slatinská Jana (Slovan K.Vary, Slavia Liberec)
MIX 1. Klimeš Ondřej - Zychová Ivana (Slovan Vesec, TJ Astra Praha), 2. Louda Jan - Brunátová Kristýna (Bílá Hora Plzeň, TJ Astra Praha), 3.-4. Pistulka Radek - Hiláková Nicola (USK Plzeň), 3.-4. Koňas Jan - Slatinská Jana (Slovan Vesec, Slavia Liberec)

U13 GP(A) Most, 21.-22.2.2008

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Louda Jan (Bílá Hora Plzeň) 1. 3.-4. (Novák J.) 2. (Brunátová K.)
Legát Vojtěch (Sokol Doubravka) 5.-8. 3.-4. (Klupa M.) 1. (Zychová I.)
Nesveda Adam (Jiskra Nejdek) 9.-16. 5.-8. (Pistulka R.) ---
Novák Jan (Bílá Hora Plzeň) 17.-24. 3.-4. (Louda J.) 5.-8. (Vatashchuk K.)
Černá Žaneta (TJ Dobřany) 9.-16. 5.-8. (Vatashchuk K.) 17.-32. (Řehák V.)
Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary) 25.-32. 5.-8. (Černá Ž.) 5.-8. (Novák J.)

Pořadatel Baník Most připravil v městské hale pro nejmladší soutěžní kategorii skutečně pěkné prostředí a na vítěze čekaly hodnotné ceny včetně pohárů.

Vojta Legát potvrdil hráčské kvality a zvítězil v mixu se spoluhráčkou Ivanou Zychovou (Astra ZM Praha) ve finále nad dvojicí Jan Louda-Kristýna Brunátová (TJ Bílá Hora Plzeň, Astra ZM Praha) ve dvou setech 21/14 a 21/16. Ve čtyřhře obsadili západočeští zástupci shodně 3.-4. místo, kdy v semifinále prohrála dvojice Legát/Klupa s pozdějším vítězem Koňas-Stejskal (Slovan Vesec) těsně 24/26, 21/17 a 19/21. Dvojice z Bílé Hory Louda-Novák pak prohrála jasně s dvojicí Novotný-Janota (Č. Krumlov). Ve dvouhře pak Vojta Legát nestačil na favorita soutěže Matěje Klupu (Orlová-Lutyně) a prohrál s ním o postup do semifinále 12/21 a 17/21 a skončil na celkovém 5.-8. místě. Největším překvapením soutěže bylo celkové vítězství nejmladšího účastníka turnaje - teprve 9-ti letého Jana Loudy (TJ Bílá Hora Plzeň), který prošel vítězně celým turnajem se ztrátou jediného setu a ve finále porazil favorizovaného Matěje Klupu (Orlová) ve dvou setech 21/13 a 21/18. Krásný pohár pro vítěze pak završil velký úspěch západočeské badmintonové naděje.

- Jiří Louda -

Ke stažení: kompletní výsledky turnaje

U13 GP(C kval.) Karlovy Vary, 8.2.2009

DisciplínaMedailisté
DM 1. Pistulka Radek (USK Plzeň), 2. Nesveda Adam (Jiskra Nejdek), 3. Linda Zdeněk (TJ Dobřany), 4. Herzog Jakub (USK Plzeň)
1. Černá Žaneta (TJ Dobřany), 2. Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary), 3. Hiláková Nicola (USK Plzeň), 4. Panochová Jana (Sn Karlovy Vary)
ČM 1. Pistulka Radek - Herzog Jakub (USK Plzeň), 2. Nesveda Adam - Marek Tomáš (Jiskra Nejdek), 3. Linda Zdeněk - Novák Robert (TJ Dobřany, Sokol Doubravka), 4. Žambůrek Martin - Milka Daniel (Sokol Doubravka, USK Plzeň)
ČŽ 1. Černá Žaneta - Vatashchuk Kateryna (TJ Dobřany, Sn Karlovy Vary), 2. Panochová Jana - Antošová Denisa (Sn Karlovy Vary), 3. Hiláková Nicola - Hirmanová Lenka (USK Plzeň), 4. Legátová Anna - Raitmayerová Adéla (Sokol Doubravka, Bílá Hora Plzeň)
MIX 1. Novák Jan - Vatashchuk Kateryna (Bílá Hora Plzeň, Sn Karlovy Vary), 2. Pistulka Radek - Hiláková Nicola (USK Plzeň), 3. Linda Zdeněk - Černá Žaneta (TJ Dobřany), 4. Žambůrek Martin - Legátová Anna (Sokol Doubravka)

Družstva U13 2.kolo, 24.1.2009

Konečné umístění:
1. Český Krumlov (Kolouch, Janota, Siviglia, Milová, Sládková)
2. USK Plzeň (Pistulka, Herzog, Milka, Adamec, Hiláková, Mikyšková, Hirmanová)
3. Bílá Hora (Novák, Louda Jan, Raitmayerová Adéla, Raitmayerová Nikola)
4. Sokol Křemže (Kukač, Beran, Koudelková)
5. Sokol Doubravka A (Legát, Havlát, Zeman, Legátová, Mrázková)
6. BKV Plzeň (Pohanka, Linda, Landgráf, Hurt, Černá, Baxová, Jíšová)
7. Výběr KV kraje (Marek O., Marek T., Antošová, Vatashchuk, Panochová)
8. Sokol Doubravka B (Müller, Žambůrek, Mašek, Stieber, Jamečková, Hettlerová)
  
Výsledky utkání
semifinále:
Č. Krumlov - B. Hora 5:0
USK Plzeň - Křemže 5:0
finále:
USK Plzeň - Č. Krumlov 0:5
skupina o pořadí:
Doubravka A - Doubravka B 5:0
Výběr KV kraje - BKV 2:3
o 5.místo
Doubravka A - BKV Plzeň 3:2
o 7.místo
Doubravka B - Výběr KV kraje 2:3

U13 GP(A) Brno-Jehnice, 17.-18.1.2009

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Novák Jan (Bílá Hora Plzeň) 3.-4. 3.-4. (Louda J.) 17.-32. (Vatashchuk K.)
Legát Vojtěch (Sokol Doubravka) 5.-8. 3.-4. (Klupa M.) 2. (Zychová I.)
Louda Jan (Bílá Hora Plzeň) 9.-16. 3.-4. (Novák J.) 5.-8. (Brunátová K.)
Pistulka Radek (USK Plzeň) 17.-24. 9.-16. (Palášek Z.) ---
Linda Zdeněk (TJ Dobřany) 25.-32. --- ---
Černá Žaneta (TJ Dobřany) 17.-24. 5.-8. (Vatashchuk K.) ---
Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary) 25.-32. 5.-8. (Černá Ž.) 17.-32. (Novák J.)

U13 GP(C kval.) BKV Plzeň, 20.12.2008

DisciplínaMedailisté
DM 1. Pistulka Radek (USK Plzeň), 2. Linda Zdeněk (TJ Dobřany), 3. Havlát Dušan (Sokol Doubravka), 4. Herzog Jakub (USK Plzeň)
1. Černá Žaneta (TJ Dobřany), 2. Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary), 3. Hiláková Nicola (USK Plzeň), 4. Panochová Jana (Sn Karlovy Vary)
ČM 1. Pistulka Radek - Herzog Jakub (USK Plzeň), 2. Havlát Dušan - Zeman Jan (Sokol Doubravka), 3.-4. Kural Martin - Rašpl Jakub (USK Plzeň), 3.-4. Pohanka Tomáš - Linda Zdeněk (BKV Plzeň, TJ Dobřany)
ČŽ 1. Černá Žaneta - Baxová Jana (TJ Dobřany, Ker.Chlumčany), 2. Vatashchuk Kateryna - Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 3.-4. Hiláková Nicola - Mikyšková Markéta (USK Plzeň), 3.-4. Antošová Denisa - Raitmayerová Adéla (Sn Karlovy Vary, Bílá Hora Plzeň)
MIX 1. Novák Jan - Vatashchuk Kateryna (Bílá Hora Plzeň, Sn Karlovy Vary), 2. Linda Zdeněk - Černá Žaneta (TJ Dobřany), 3.-4. Pistulka Radek - Hiláková Nicola (USK Plzeň), 3.-4. Havlát Dušan - Legátová Anna (Sokol Doubravka)

Družstva U13 1.kolo, 13.12.2008

Konečné umístění:
Skupina A
1. Český Krumlov (Kolouch, Janota, Siviglia, Milová, Sládková)
2. Sokol Křemže (Kukač, Beran, Koudelková)
3. Sokol Doubravka A (Legát, Havlát, Zeman, Legátová, Mrázková)
4. BKV Plzeň (Pohanka, Linda, Landgráf, Hurt, Černá, Baxová, Jíšová)
Skupina B
1. USK Plzeň (Pistulka, Herzog, Milka, Adamec, Hiláková, Mikyšková, Hirmanová)
2. Bílá Hora (Novák, Louda Jan, Raitmayerová Adéla, Raitmayerová Nikola)
3. Výběr KV kraje (Marek O., Marek T., Antošová, Vatashchuk, Panochová)
4. Sokol Doubravka B (Müller, Žambůrek, Mašek, Stieber, Jamečková, Hettlerová)
Ke stažení: další informace

U13 GP(A) Český Krumlov, 1.-2.11.2008

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Legát Vojtěch (Sokol Doubravka) 3.-4. 2. (Klupa M.) 2. (Šikalová D.)
Louda Jan (Bílá Hora Plzeň) 5.-8. 5.-8. (Novák J.) 5.-8. (Brunátová K.)
Novák Jan (Bílá Hora Plzeň) 5.-8. 5.-8. (Louda J.) ---
Nesveda Adam (Jiskra Nejdek) 9.-16. 9.-16. (Vorlík J.) ---
Pistulka Radek (USK Plzeň) 17.-24. --- 17.-32. (Hiláková N.)
Hiláková Nicola (USK Plzeň) 17.-24. 9.-16. (Světničková M.) 17.-32. (Pistulka R.)
Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary) 25.-32. 9.-16. (Justrová M.) ---

GP(C kval.) Dobřany, 25.10.2008

DisciplínaMedailisté
DM 1. Pistulka Radek (USK Plzeň), 2. Nesveda Adam (Jiskra Nejdek), 3. Zeman Jan (Sokol Doubravka), 4. Čechura Adam (Sokol Doubravka)
1. Vatashchuk Kateryna (Sn Karlovy Vary), 2. Hiláková Nicola (USK Plzeň), 3. Černá Žaneta (TJ Dobřany), 4. Baxová Jana (Ker.Chlumčany)
ČM 1. Zeman Jan - Havlát Dušan (Sokol Doubravka), 2. Nesveda Adam - Marek Tomáš (Jiskra Nejdek), 3.-4. Pohanka Tomáš - Linda Zdeněk (BKV Plzeň, TJ Dobřany), 3.-4. Pistulka Radek - Milka Daniel (USK Plzeň)
ČŽ 1. Hiláková Nicola - Černá Žaneta (USK Plzeň, TJ Dobřany), 2. Vatashchuk Kateryna - Panochová Jana (Sn Karlovy Vary), 3.-4. Legátová Anna - Raitmayerová Adéla (Sokol Doubravka, Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Velíšková Andrea - Kováčová Andrea (TJ Dobřany)
MIX 1. Pistulka Radek - Hiláková Nicola (USK Plzeň), 2. Linda Zdeněk - Černá Žaneta (TJ Dobřany), 3.-4. Havlát Dušan - Legátová Anna (Sokol Doubravka), 3.-4. Zeman Jan - Raitmayerová Adéla (Sokol Doubravka, Bílá Hora Plzeň)

U13 Přebor ČOS jednotlivců 25.ZŠ Plzeň, 20.-21.9.2008

DisciplínaMedailisté
DM 1. Legát Vojtěch (Sokol Doubravka), 2. Louda Jan (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Novák Jan (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Brabec (Radotín)
1. Zychová (Astra), 2. Bunátová (Astra), 3.-4. Šikalová (Benátky), 3.-4. Lochmanová (Klimkovice)
ČM 1. Novák Jan - Louda Jan (Bílá Hora Plzeň), 2. Brabec - Havlena (Radotín), 3.-4. Marek - Lapáček (Č.Budějovice), 3.-4. Šťásek - Machata (Dobruška),
ČŽ 1. Lajdová - Šikalová (Astra, Benátky), 2. Brunátová - Zychová (Astra), 3.-4. Holečková - Klattová (Radotín), 3.-4. Lochmanová - Čajová (Klimkovice),
MIX 1. Legát Vojtěch - Zychová (Sokol Doubravka, Astra), 2. Louda Jan - Brunátová (Bílá Hora Plzeň, Astra), 3.-4. Novák Jan - Raitmayerová Adéla (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Brabec - Lajdová (Radotín, Astra),

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Výsledky 2008-09 » U13

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!