Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Výsledky turnajů v kategorii do 17 let (U17) v sezóně 2008/09

U17 Mistrovství ČR Plzeň, 1.-2.5.2009

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Louda Jiří (Bílá Hora Plzeň) 9.-16. 9.-16. (Bathory M.) 9.-16. (Úblová V.)
Bathory Michal (Bílá Hora Plzeň) 25.-32. 9.-16. (Louda J.) 9.-16. (Jeřichová Z.)
Vacek Petr (Sokol Doubravka) --- 9.-16. (Forghieri D.) 17.-32. (Maixnerová K.)
Forghieri Daniel (Sokol Doubravka) --- 9.-16. (Vacek P.) ---
Havlová Lucie (Sokol Doubravka) 1. 5.-8. (Kolářová L.) 5.-8. (Holeček J.)
Krejčová Kateřina (USK Plzeň) 5.-8. 9.-16. (Gavelčíková E.) ---
Úblová Veronika (Sokol Doubravka) 9.-16. 5.-8. (Křížová N.) 9.-16. (Louda J.)
Kolářová Lucie (Sokol Doubravka) 17.-24. 5.-8. (Havlová L.) 17.-32. (Vraník P.)
Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň) --- 5.-8. (Úblová V.) ---

U17 SKP jednotlivců 25.ZŠ Plzeň, 29.3.2009

DisciplínaMedailisté
DM 1. Bathory Michal (Bílá Hora Plzeň), 2. Louda Jiří (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Vacek Petr (Sokol Doubravka), 3.-4. Procházka Daniel (Bílá Hora Plzeň)
1. Kolářová Lucie (Sokol Doubravka), 2. Úblová Veronika (Sokol Doubravka), 3.-4. Čečková Veronika (Sokol Doubravka), 3.-4. Janoušková Alena (Sokol Doubravka)
ČM 1. Vacek Petr - Forghieri Daniel (Sokol Doubravka), 2. Louda Jiří - Soukup Lukáš (Bílá Hora Plzeň, BKV Plzeň), 3. Bathory Michal - Procházka Daniel (Bílá Hora Plzeň)
ČŽ 1. Úblová Veronika - Křížová Nikola (Sokol Doubravka, Bílá Hora Plzeň), 2. Basáková Karin - Uhlířová Tereza (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Kolářová Lucie - Janoušková Alena (Sokol Doubravka), 3.-4. Čečková Veronika - Fremrová Eliška (Sokol Doubravka)
MIX 1. Vacek Petr - Kolářová Lucie (Sokol Doubravka), 2. Bathory Michal - Basáková Karin (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Procházka Daniel - Uhlířová Tereza (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Louda Jiří - Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň)

U17 GP(A) Vinoř, 7.-8.3.2009

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Bathory Michal (Bílá Hora Plzeň) 9.-16. 9.-16. (Louda J.) 17.-32. (Čečková V.)
Louda Jiří (Bílá Hora Plzeň) 25.-32. 9.-16. (Bathory M.) 17.-32. (Úblová V.)
Krejčová Kateřina (USK Plzeň) 1. 2. (Gavelčíková E.) 2. (Holeček J.)
Úblová Veronika (Sokol Doubravka) 9.-16. 5.-8. (Jančatová M.) 17.-32. (Louda J.)
Čečková Veronika (Sokol Doubravka) 17.-24. --- 17.-32. (Bathory M.)

U17 GP(C kval.) BKV Plzeň, 21.2.2009

DisciplínaMedailisté
DM 1. Louda Jiří (Bílá Hora Plzeň), 2. Bathory Michal (Bílá Hora Plzeň), 3. Soukup Lukáš (BKV Plzeň), 4. Forghieri Daniel (Sokol Doubravka)
1. Kolářová Lucie (Sokol Doubravka), 2. Úblová Veronika (Sokol Doubravka), 3. Čečková Veronika (Sokol Doubravka), 4. Basáková Karin (Bílá Hora Plzeň)
ČM 1. Bathory Michal - Vacek Petr (Bílá Hora Plzeň, Sokol Doubravka), 2. Soukup Lukáš - Louda Jiří (BKV Plzeň, Bílá Hora Plzeň), 3. Forghieri Daniel - Matas David (Sokol Doubravka, USK Plzeň)
ČŽ 1. Uhlířová Tereza - Basáková Karin (Bílá Hora Plzeň), 2. Křížová Nikola - Úblová Veronika (Bílá Hora Plzeň, Sokol Doubravka), 3. Kolářová Lucie - Kolářová Hana (Sokol Doubravka), 4. Čečková Veronika - Janoušková Alena (Sokol Doubravka)
MIX 1. Vacek Petr - Kolářová Lucie (Sokol Doubravka), 2. Bathory Michal - Basáková Karin (TJ Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Soukup Lukáš - Úblová Veronika (BKV Plzeň, Sokol Doubravka), 3.-4. Matas David - Čečková Veronika (USK Plzeň, Sokol Doubravka)

U17 GP(A) Astra Praha, 13.-14.12.2008

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Bathory Michal (Bílá Hora Plzeň) 9.-16. 9.-16. (Louda J.) 17.-32. (Basáková K.)
Louda Jiří (Bílá Hora Plzeň) 17.-24. 9.-16. (Bathory M.) 17.-32. (Úblová V.)
Krejčová Kateřina (USK Plzeň) 3.-4. 2. (Gavelčíková E.) 9.-16. (Holeček J.)
Kolářová Lucie (Sokol Doubravka) 9.-16. 9.-16. (Červenková K.) 5.-8. (Vraník P.)
Úblová Veronika (Sokol Doubravka) 9.-16. 5.-8. (Jančatová M.) 17.-32. (Louda J.)
Basáková Karin (Bílá Hora Plzeň) --- 5.-8. (Uhlířová T.) 17.-32. (Bathory M.)
Uhlířová Tereza (Bílá Hora Plzeň) --- 5.-8. (Basáková K.) ---

U17 GP(C kval.) Bílá Hora, 6.12.2008

DisciplínaMedailisté
DM 1. Bathory Michal (Bílá Hora Plzeň), 2. Louda Jiří (Bílá Hora Plzeň), 3. Vacek Petr (Sokol Doubravka), 4. Matas David (USK Plzeň)
1. Kolářová Lucie (Sokol Doubravka), 2. Úblová Veronika (Sokol Doubravka), 3. Fremrová Eliška (Sokol Doubravka), 4. Čečková Veronika (Sokol Doubravka)
ČM 1. Bathory Michal - Louda Jiří (Bílá Hora Plzeň), 2. Vacek Petr - Šíp Filip (Sokol Doubravka), 3. Matas David - Schwarz Jiří (USK Plzeň)
ČŽ 1. Uhlířová Tereza - Basáková Karin (Bílá Hora Plzeň), 2. Janoušková Alena - Kolářová Hana (Sokol Doubravka), 3. Úblová Veronika - Křížová Nikola (Sokol Doubravka, Bílá Hora Plzeň), 4. Fremrová Eliška - Čečková Veronika (Sokol Doubravka)
MIX 1. Bathory Michal - Basáková Karin (Bílá Hora Plzeň), 2. Vacek Petr - Úblová Veronika (Sokol Doubravka), 3.-4. Šíp Filip - Fremrová Eliška (Sokol Doubravka), 3.-4. Louda Jiří - Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň)

U17 GP(A) Benátky nad Jizerou, 4.-5.10.2008

Jméno a oddílDvouhraČtyřhraMix
Louda Jiří (Bílá Hora Plzeň) 9.-16. 9.-16. (Bathory M.) 17.-32. (Koldová V.)
Bathory Michal (Bílá Hora Plzeň) 9.-16. 9.-16. (Louda J.) 17.-32. (Čečková V.)
Krejčová Kateřina (Bílá Hora Plzeň) 3.-4. 2. (Gavelčíková E.) 5.-8. (Gregor J.)
Kolářová Lucie (Přeštice) 9.-16. 5.-8. (Červenková K.) 5.-8. (Vraník P.)
Čečková Veronika (Sokol Doubravka) 17.-24. 9.-16. (Fenclová B.) 17.-32. (Bathory M.)

U17 (GP C kval.) 25.ZŠ Plzeň, 28.9.2008

DisciplínaMedailisté
DM 1. Bathory Michal (Bílá Hora Plzeň), 2. Košinár Adam (Bílá Hora Plzeň), 3. Louda Jiří (Bílá Hora Plzeň), 4. Matas David (USK Plzeň)
1. Krejčová Kateřina (USK Plzeň), 2. Čečková Veronika (Sokol Doubravka), 3. Úblová Veronika (Sokol Doubravka), 4. Janoušková Alena (Sokol Doubravka)
ČM 1. Pavlík Pavel - Košinár Adam (Sokol Doubravka, Bílá Hora Plzeň), 2. Louda Jiří - Bathory Michal (Bílá Hora Plzeň), 3. Šíp Filip - Matas David (Sokol Doubravka, USK Plzeň), 4. Forghieri Daniel - Topinka Jaroslav (Sokol Doubravka, USK Plzeň)
ČŽ 1. Krejčová Kateřina - Janoušková Alena (USK Plzeň, Sokol Doubravka), 2. Křížová Nikola - Úblová Veronika (Bílá Hora Plzeň, Sokol Doubravka), 3. Uhlířová Tereza - Basáková Karin (Bílá Hora Plzeň), 4. Čečková Veronika - Fremrová Eliška (Sokol Doubravka)
MIX 1. Matas David - Krejčová Kateřina (USK Plzeň), 2. Šíp Filip - Úblová Veronika (Sokol Doubravka), 3.-4. Louda Jiří - Křížová Nikola (Bílá Hora Plzeň), 3.-4. Košinár Adam - Fremrová Eliška (Bílá Hora Plzeň, Sokol Doubravka)

U17 Mezinárodní turnaj družstev 25.ZŠ Plzeň, 6.-7.9.2008

Konečné umístění:
1. ČOS "A" (Gamon, Světnička, Gerlichová, Kolářová L.)
2. Dobruška (Šváb, Skála, Jechová, Menšlová)
3.-4. Superstars "A" (Bílek, Němeček, Pokorná, Jeřichová)
3.-4. Astra "A" (Zahrádka, Klusoň, Lajdová, Maixnerová)
5.-6. Superstars "B" (Hába, Mareška, Mladá, Ondrášková)
5.-6. Astra "B" (Kutil, Starzewski, Klusoňová, Simonianová)
7. ČOS "B" (Marek Pavlík, Matějková, Šamalová, Sobotíková)
8. Výběr Plzně (Košinár, Procházka, Čečková, Fremrová, Janoušková)
9. 25.ZŠ Plzeň (Matas,Vacek, Kánská, Rendlová)

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Výsledky 2008-09 » U17

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!