Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Termínový kalendář sezóny 2010/11

DatumU13U15U17U19DospělíOstatní
DatumU13U15U17U19DospělíOstatní
28.‑29.8.2010
4.‑5.9.2010
GP(B) Benátecký pohár
11.‑12.9.2010
GP(C) Kladno Cup
18.‑19.9.2010
25.‑26.9.2010
GP(A) Most
Mixy Králův Dvůr
2.‑3.10.2010
MMČR Brno
U11 družstva+jednotlivci Č. Krumlov
9.‑10.10.2010
GP(B) Mem. Wernera Reichela Most
Veteran GP, 1. kolo, Králův Dvůr
16.‑17.10.2010
23.‑24.10.2010
Yonex Cup Brno
Yonex Cup Brno
GP(A) Liberec
30.‑31.10.2010
1. kolo Extraliga
1. kolo 1. liga
1. kolo SKP A
1. kolo SKP B
1. kolo SKP C
6.‑7.11.2010
GP(A) Český Krumlov
Akad. turnaj 17. listopadu
13.‑14.11.2010
2. kolo Extraliga
2. kolo 1. liga
2. kolo SKP A
2. kolo SKP B
2. kolo SKP C
20.‑21.11.2010
Přebor ČOS jednotlivců Č. Budějovice
Přebor ČOS jednotlivců Č. Budějovice
MMČR juniorů Orlová
27.‑28.11.2010
GP(A) Brno
GP(B) Hradecký lev
4.‑5.12.2010
GP(A) Brno
Veteran GP, 2. kolo, Kladno
11.‑12.12.2010
GP(A) Praha Vinoř
GP(A) Orlová
18.‑19.12.2010
GP(A) Český Těšín
Deblový turnaj neregistrovaných, Ostrov
25.‑26.12.2010
1.‑2.1.2011
8.‑9.1.2011
3. kolo Extraliga
3. kolo 1. liga
3. kolo SKP A
3. kolo SKP B
3. kolo SKP C
Školení trenérů, Plzeň
15.‑16.1.2011
Družstva Č. Budějovice
GP(A) Memoriál St. Krauze Č. Těšín
22.‑23.1.2011
GP(A) Český Krumlov
29.‑30.1.2011
GP(A) Břeclav
MČR Plzeň Doubravka
ZRUŠENO - Školení rozhodčích III. třídy, Plzeň
5.‑6.2.2011
MČR Přerov
12.‑13.2.2011
4. kolo Extraliga
4. kolo Extraliga
4. kolo SKP A
4. kolo SKP B
Play off SKP C
19.‑20.2.2011
SKP družstev Doubravka (neděle)
U11 Mem. Z. Kožešníka Vesec
26.‑27.2.2011
GP(A) Astra ZM Praha
Únorový drive K. Vary
5.‑6.3.2011
GP(A) Benátky nad Jizerou
12.‑13.3.2011
MČR Montas Hradec Králové
19.‑20.3.2011
Čtvrtfinále Play-Off Extraligy
5. kolo SKP A
5. kolo SKP B
5. kolo SKP C
26.‑27.3.2011
Mem. P. Proška - čtyřhry Králův Dvůr
2.‑3.4.2011
MČR Český Krumlov
MČR družstev Orlová
9.‑10.4.2011
Finále Play-Off Extraligy
5. kolo 1. liga
Play-Off SKP A
Play-Off SKP B
Oplatka Kolonáda - dospělí, Mar. Lázně
16.‑17.4.2011
23.‑24.4.2011
MČR družstev Benátky nad Jizerou
GP(A) Mem. P. Sima Liberec
30.4.‑1.5.2011
MČR Brno Jehnice
7.‑8.5.2011
Přebor ČOS družstev
Přebor ČOS družstev
Neoficiální MČR veteránů Liberec
14.‑15.5.2011
Kyoku Cup Benátky nad Jizerou
Školení trenérů, Most
U11 Kladenský pohár
21.‑22.5.2011
Baráž o Extraligu
Kvalifikace do 1. ligy
28.‑29.5.2011
11. výroční turnaj SK Jupiter
4.‑5.6.2011
Veteráni Chropyně
11.‑12.6.2011
Mezinárodní turnaj družstev Č. Krumlov
18.‑19.6.2011
25.‑26.6.2011

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Kalendář 2010-11

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!