Západočeský badmintonový svaz

Badminton v Plzeňském a Karlovarském kraji


Přeskočit na navigaci

Termínový kalendář sezóny 2013/14

DatumU13U15U17U19DospělíOstatní
DatumU13U15U17U19DospělíOstatní
31.8.‑1.9.2013
7.‑8.9.2013
GP(A) Benátecký pohár
14.‑15.9.2013
GP(C) Kladno Cup
21.‑22.9.2013
GP(A) Super Stars Most
28.‑29.9.2013
MMČR Brno
Miniturnaj dvojic, Dobřany
5.‑6.10.2013
GP(A) Benátky n. J.
GP(B) Hradecký Lev
12.‑13.10.2013
GP(A) Lokomotiva Břeclav
Extraliga 1. kolo
1. liga 1. kolo
19.‑20.10.2013
GP(A) SKB Český Krumlov
26.‑27.10.2013
Ašský košíček
Ašský košíček
Přebor ČOS jednotlivců Dobruška
Přebor ČOS jednotlivců Dobruška
GP(B) Baník Most
U11 Ašský košíček
2.‑3.11.2013
Přebor ČOS jednotlivců, 25.ZŠ Plzeň
Přebor ČOS jednotlivců, 25.ZŠ Plzeň
GP(A) Montas Hradec Králové
9.‑10.11.2013
OP A 2. kolo
OP B 2. kolo
OP M 2. kolo
Školení trenérů IV. trřídy, K. Vary
16.‑17.11.2013
MMČR Orlová-Lutyně
23.‑24.11.2013
GP(A) Mem. Holobradého, Vinoř
30.11.‑1.12.2013
GP(A) Baník Most
Extraliga 2. kolo
1. liga 2. kolo
Turnaj neregistrovaných, Ostrov
7.‑8.12.2013
GP(A) Super Stars Most
OP A 3. kolo
OP B 3. kolo
OP M 3. kolo
14.‑15.12.2013
GP(A) Jehnice
21.‑22.12.2013
1. liga 3. kolo
Extraliga 3. kolo
28.‑29.12.2013
4.‑5.1.2014
11.‑12.1.2014
GP(A) Mem. St. Krauze, Č.Těšín
18.‑19.1.2014
25.‑26.1.2014
1. liga 4. kolo
Extraliga 4. kolo
1.‑2.2.2014
Ašský košíček
Ašský košíček
MČR jednotlivců, Baník Most
U11 Ašský košíček
8.‑9.2.2014
MČR Orlová-Lutyně
15.‑16.2.2014
GP(C) Mem. Z. Kožešníka, Slovan Vesec
OP družstev (v průběhu týdne)
OP A 4. kolo
OP B 4. kolo
OP M 4. kolo
22.‑23.2.2014
GP(A) Orlová-Lutyně
Extraliga čtvrtfinále play-off
1. liga 5. kolo
1.‑2.3.2014
GP(A) Brno Jehnice
GP(A) VC města Plzně
Školení rozhodčích
8.‑9.3.2014
MČR družstev, Č. Krumlov
15.‑16.3.2014
22.‑23.3.2014
OP A 5. kolo
OP B 5. kolo
OP M 5. kolo
29.‑30.3.2014
GP(A) Orlová-Lutyně
GP(B) Jouda Cup
5.‑6.4.2014
MČR družstev, Benátky n.J.
OP A Play-off
OP B Play-off
OP M Play-off
12.‑13.4.2014
Extraliga finále play-off
19.‑20.4.2014
Turnaj mládeže Lendava
Turnaj mládeže Lendava
GP(A) Mem. P.Sima, Liberec
26.‑27.4.2014
MČR jednotlivců, Hradec Králové
Baráž o Extraligu
Kvalifikace do 1.ligy
3.‑4.5.2014
MČR jednotlivců, Liberec
GP(A) Brno Jehnice
10.‑11.5.2014
MČR jednotlivců, Český Těšín
17.‑18.5.2014
MČR veteránů, Liberec
24.‑25.5.2014
Regionální výběry Č.Krumlov
Mem. P.Luňáka, K.Vary
Mem. P.Luňáka, K.Vary
GP(B) Most
U9, U11 Mem. P.Luňáka, K.Vary
31.5.‑1.6.2014
Regionální výběry Falco Cup
Výroční turnaj SK Jupiter, Plzeň
7.‑8.6.2014
RSL Cup, Č.Krumlov
GP(C) VC Kladna
14.‑15.6.2014
Sněm ČBaS
21.‑22.6.2014
Poslední smeč, Aš
Poslední smeč, Aš
Poslední smeč, Aš
28.‑29.6.2014

Nacházíte se v sekci: Hlavní stránka » Archiv » Kalendář 2013-14

Vytisknout tuto stránku

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!